Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Jestem i hello mowie wszystkim 🖐️ lepek mi peka, chociaz nic nie pilam :( takze bardzo prosze nie krzyczec (Mayka!! :P) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POBUDKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P:P:P:P:P bede krzyczec bo znowu pewnie bedzie was tu pelno jak ja pojde spac a tak byc nie moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayka, ja Cie bardzo ladnie prosze.... ale zaraz sie zdenerwuje... nie krzycz... naprawde boli mnie glowka :( lepiej cos pieknie zaspiewaj, moze zanecisz Diabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wam sie wszystkim stalo?? dobra juz nie bede papa sploszyliscie mnie :(:(:(:(:(:( i jest mi smutno papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Mayka, Mayka, Ty sie nie obrazaj i nie smuc , tylko ciszej Diabelki nawoluj :P Nie masz co uciekac, zostan z nami masz pifko i juz sie usmiechnij, nio... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...już tak ..od kilku dni..czytam..i czytam......qrde...o jakich ..Wy aniołach prawicie?!!..Diablice jedne pod włos czesane:D wiatrem rozczochrane:P:D...mówicie ..o aniołach u-padłych..czy jakieś inne stworzenia macie na myśli:D Gio.......widziałem,widziałem !! nie chowaj sie....za myszką :P:D Eles....nic nie widziałem/wiedziałem ....ale..spokojna rozczochrana...se przyjade to zobacze :P:D Szam...fakt...zamieszałaś ..jak baba..mixerem;):D Tygrys.....czym te..szminke ..zmyć...bo sie w pracy ..gapili ..a ja nic nie widziałem ;):D Airka.....ech...kocie życie:) Ktoś ...czyli.kac:P:D Qrde...Mayka ...sie nie wydzieraj..słyszałem..aż w kuchni:D:D:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz ---> Aniloy to sa: mezowie/zony/chlopaki/dziewczyny Diablow :D Szminke czym zmyc?? Hmm, najlepiej plynem do demkakijazu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam dzisiaj tak koszmarny dzień, ze nic mi się nie chce jestem sentymentalną babą, a dzisiaj straciłam bardzo ważne dla mnie zapiski w telefonie :0 i za Chiny Ludowe, nie wiem, jak to się stało :( i niestety nie da się ich odzyskać :( pozdrawiam dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala --> Diabelku kofany, sloneczko zlote, nie smuc sie :) na pewno jakos sie uda odtworzyc te zapiski, na pewno, na pewno ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam Ludziska 🖐️ :D:D:D Dobry Wiczór wam mówie :D Myslac o Wieczorku :( Mała :( .. Za..piski w telefonie to chyba odpowiada operator ;):P:D:D:D tygrysek 🖐️ :D Coś zrobiła..???..teraz i mnie jest smutno ...po to byś mnie poprzytuleła ;):D:D Borewicz 🖐️ :D Anielskie stworzenia to przecie MY !!! :D:D:D Mayka :O .. ty mnie tu nie zasmucaj, co Ci coś miłego powiem i mnie zapamietasz na całezycie ;):D:D:D Ktosik 🖐️ :D Cosik miałem powiedzieć, ale zapomniałem pomysleć ,co :P:D:D Elle. 🖐️ :) ... jakie koplementy ? ... wszystko czytałem ze zdjęcia :) Szam 🖐️ :D ..Co jutro na obiad ?! .. mam sie ubrac czy zostac w ubraniu :D Zdiablona 🖐️ :D .. Witasz sie wychodząc :(..no wieeesz coo :O ..to kultura ;) :D:D Air 🖐️ :D ..Kotu nic nie bedzie ... trzym sie :) Majorek 🖐️ :D ..mam to w dupie ;):D:D A gdzie reszta Diablosów ..chyba nie na ringu ;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayka nie bądź drętwus :P Wracaj tylko ciszej bądź :P Nie lubię rozwrzeszczanych babów ;) Dziędobry >> może za dużo cholesterolu :P Chyba warto zainwestować na stare lata w lecytynke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry, poniewaz Tobie jest smutno specjalnie i \"na sile\" to dostaniesz jedynie :) A po za tym, ja Cie bardzo prosze, nie zaczynaj swoich wypowiedzi do mnie "co znow zrobilas", bo ja w tym momencie robie szybki przeglad moich grzechow i kombinuje, o ktory Ci chodzic moze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiek, no dobrze... przyznam sie... ... do dzis myslalam.... ze ktos to... Diabel... a nie Diablica .... :P Teraz to ja juz nic nie wiem ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiek, no dobrze... przyznam sie... ... do dzis myslalam.... ze ktos to... Diabel... a nie Diablica .... :P Teraz to ja juz nic nie wiem ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Tygrysku nigdy nic nie wiadomo ;) Chcą chłopaki, żeby Ktoś była kobietą a dziewczyny, żeby był facetem. A kim jest Ktoś naprawdę?? Tego nikt nie wie :D:P Jest tym kim chcecie, żeby był Ktoś czyli prawdziwy Diabeł taki wiecie, jak w " Sympathy for a Devil" :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor! Powiem tylko: \"nie lubie poniedzialkow\". Dobrze, ze juz sie konczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A... bo lany poniedziałek za tydzień :P Już wiem jak będzie wyglądał, przyjdzie mój bardzo dobry kolega i całą jeszcze spiącą zleje wodą w łóżku - i tak zostanę miss mokrego podkoszulka... :P Tygrysek---> ❤️🌻❤️👄❤️🌻❤️ Dziękuję ślicznie za maila - w sumie to bardziej odpowiedziałaś na to co ja pisałam a o tym co u Ciebie to nic.. Ale ja nie wierze ze sie u Ciebie nic nie dzieje, wieć mozesz cos nasmarować w wolnej chwili ;):P Dzięki ze mnie rozumiesz... A to \"jaka ty jesteś jednak mądra\" to mnie rozwaliło... Jednak? 😡 Co to ma znaczyć? :P:P:P :D:D hahaaha Dziękuje ślicznie :P🌻 Mam nadzieje ze juz nic Cie nie boli, ani palec ani główka ;) Mayka ---> Co jest, gdzie jesteś, foch? :P przywołuję Cie do porządku :P;) i pod wyro :P:D Nie ma czasu na smutki :):):) Dzięki za zdjęcia 🌻 Borewicz ---> :) Dzień dobry ---> :)🌻 :P Ktoś ---> cholera jedna tajemniczego udaje :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sie dzieje, gdzie sie wszyscy podziali? Czy dzieje sie coś gdzieś ciekawego a ja nic o tym nie wiem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktos to chyba nowe wcielenie
Kai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktos to nowe wcielenie
KAI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim! :) Nie czytalam Was juz od nie wiem ilu dni :( Mam STRASZNE zaleglosci!! bardzo straszne!!! Ale pozdrawiam Was wszystkich baaaaaardzo serdecznie 🖐️ Gio ❤️ Elles, dzieekuj za zdjecia!!! 👄 No nic, musze juz zmykac do Aix.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diable wstan! Powiedz nie jestem sam :P :P :P I nigdy wiecej juz nikt Nie powie: Diabel o swiecie?? O nieeee :P :D :D :D :D Tak, wiem malo ambitna pobudka... Ale wazne, ze jest!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles ---> jai tak pekam z dumy, ze w ogole napisalam :D :D :D :D \"jednak\" mialo oznaczac, ze mimo szalonego charakterku, rozkow i tego, ze sama czasem w to watpisz :) Wiesz przeciez, ze ZAWSZE bylas, jestes i bedziesz bardzo madra dziewczynka :D🌻 Dzis juz tylko gardlo troche boli, ale co tam, slicznie jest to przejdzie mi jak sie na slonku wygrzeje :) Margotka ---> :D ❤️ :D dzieeeeeeekuje za pobudke :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej diabełki mam nadzieje, ze wtorki sa lepsze od poniedzialkow :P witam pod lozkiem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×