Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Sobie dużo nie pospałam bo 1.5 h - ale cóz :) Zastanawiam sie nad tym Wrockiem - jak sie udą to przyjadę z Aniołem a jak nie.. to chyba nie bede sama jechac... Kurcze... :( Margot --> ja spędziłam pół dnia na oglądaniu tv i nikt mi w nagrode kolacji nie zrobił... :P Nie rozumiem... :P:D Tygrysek --> tak jak niedawno Znudzony napisał tak ja teraz powtórzę.. :) Masz bardzo fajny sposób bycia i optymistyczną naturę :) I za to Cie tak kocham :D❤️ Tylko kto mi tą pizze postawi hehe... nie chcę biednego Grzesia wykorzystywać ;):P Kaya -> :)🌻 Airek --> :) czesc. Nie nerwuj sie tak, będzie dobrze.. Ja to sie trzęsłam ostatnio jak mi sie chłopak na spotkanie spóźnił dwie godziny... :O Ale to było już dawno i nieprawda.. :P Borewicz --> dzięki za maila, moja mama tez sie nieźle uśmiała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elles, a czym bys jechala? Bo Ty z Gdanska, nie? To ja bym sie moze z Wami zabrala? Bo pociagiem to mi sie nie bedzie chcialo tluc, szczegolnie samej, tym bardziej, ze 9go musze byc w Toruniu. bo 10go o 7ej rano wyjezdzam. AIR, biedny Frodo, ale pomysl, jak sie teraz wychoruje to potem wcale nie bedzie. Jakiej jest rasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara --> no właśnie pociągiem, bo samochodem to raczej nie... A ja moze bede miała tańsze bilety bo mi takie cuś przysługuje od mamy z urzędu (szkoda ze tylko jednorazowe:P)... Jak on nie bedzie chciał pociągiem to wtedy nie jadę.. No i wszystko jest pod wielkim znakiem zapytania.. Nawet mu jeszcze nie mówiłam - jak sie dowiem co on na to to napiszę :) Tymczasem dobranoc 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elles, no ewentualnie moglybysmy sie dogadac i razem tym pociagiem, co Ty na to? :) Wtedy moznaby spokojnie nawet nad ranem wracac, bo we dwie to zawsze razniej. Podejrzewam, ze bedzie jakis pociag ktorym moglybysmy razem pojechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli bede jechac to na pewno coś skombinuję, moze da rade razem jechac, fajnie by było :D Ale jeszcze nie wiem czy sie wybieram.. bardzo bym chciała.. ech :( Jak coś to napisze maila i dam Ci swój nr. kom. bo nie wiem czy jeszcze masz, buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAA Diablow klan Pora wstac!!! Nic nie bedziecie Dzis robily tylko sie Nowym dniem cieszyly :D :D :D Kawka, herbata z rana No i serek jak smietana :D Dzieeeeeen dooooobry baaardzo!! 👄 :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air --> koniecznie Frodka ode mnie ucaluj!!! 👄 Ty tez sie trzymaj dzielnie 🤗 Zaciskam kicuki, zeby te wszystkie chorobska poszly juz od biednego kociaka precz 🌻 :) Elles --> mmm z Aniolem do Wrocka?? Toz on bidny z nami nie wytrzyma :P:P:P o boshe ilez komplementow - dziekuje 👄 Oczywiscie, ze Grzesia wykorzystywac nalezy :P na wszelkie mozliwe sposoby :P Kaya --> a kiedy komunia?? :) moze sie Diably zleca na nia?? ;) :P Margotka --> grrr tez tak chcem!! chociaz u mnie do spania do 15 byc nie moze, bo pieso sie jeszcze sam na spacer wyprowadzac nie nauczyl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Diabły! Obserwuję Was od jakiegoś czasu i mimo początkowego wrażenia chaosu nieźle się prezentujecie \"na tle\"... :-) Co prawda jestem przyzwyczajony do usnet\'u ale \"diabelski bałagan\" ma w sobie \"coś\"... :-D Jak dojdę (sic!) do tego \"czegoś\", to się podzielę... Nareszcie słońce za oknem... Mam nadzieję, że u Was też... Czy zastosujecie jakiś znak rozpoznawczy we W-wiu? Goździk w klapie... Porucznik Kloss wiedział, że to podstęp, a poza tym niektórzy nie mieliby gdzie wpiąć... ;-) Proponuję następny zjazd u \"znudzonego\" nad basenem. Mogę zastąpić kaczki... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! taki mi właśnie szalony pomysł zawitał i ja może też sie do wrocka zapiszę? tylko zastanawia mnie jak ja po tej nocy bede wracac no i musiałabym koszty sprawdzic..... Zosieńka, jesteś Słońce kochane i troskliwe!!! bardzo Ci gorąco dziekuję! gadałam z mama i jak tylko sprzeda chałupę i sie przeprowadzi do Bydgoszczy, to sie tym zainteresuje. teraz nie ma jak! pozdrówka dla all elles, juz wiesz gdzie ta knajpka znajomych moich? nazywa si DAILY BLUES

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek ha ha. Jestes niesamowita. :) To cieszy jak sie zrobi tanio dobry zakup. Air tak mi szkoda twojego kotka, biedactwo, moze cos w tym jest co piszesz, bo ja mam dachowca, a w zasadzie to dachownice :), ma ona 12lat i nie pamietam aby kiedykolwiek chorowala. Oj Borewicz, Borewicz, ty lepiej nigdzie nie wyjezdzaj, bo kto z takim wdziekiem, jak ty potrafisz, ostatnie buteleczki ze zlocistym trunkiem stucze :D, albo kto nas tak rozsmieszy jak ty :) jedynie chyba Gio :) Dzień Dobry po 10 km. ciemnosc widzisz? pewnie wieczorem wracales :) mala 🖐️ pizze to ja lubie, Kaya soboty i niedziele dla siebie, co ty zrobisz z taka iloscia wolnego czasu :D Gio Borewicz pedalujacy w lozku i zamiast kierownicy z dzwonkiem pifko z kapslem :D kasiek elles jak mnie czasami napadnie to nie wiem kim jestem :D Ja lubie takie imprezki, to musiala byc szalona noc. Ktos kiedys cos takiego podobnego powiedzial. Dobrze ze jest ten ograzm, bo by sie czlowiek zajechal. :D haneczka a gdzie przytup :P Ktoś czyli ja a co u ciebie? akara zyc i nie umierac, jak ja bym tak chcial :D ty to jests szczesciara :) moze i ja powinienem pojechac do Holandi, czy tam wszystkim tak dobrze :) Pomocy ja i on przykro mi ze nie moge ci pomoc, ale ja sie na tym kompletnie nie znam, ale akara sie wykazala niezwyklym refleksem. Margot, nie martw sie, w koncu znajdziecie dla siebie odpowiednie miejsce, nam to zajelo trzy kraje, kilka tysiecy kilometrow i kilka lat :D linking jesli o chaos chodzi to dobrze ze nie widziles mojej piwnicy :D jesli chodzi o znak rozpznawczy to trzeba o tym pomyslec, abysmy sie nie mijali szukajac siebie nawzajem, jak duchy :) Zjazd u mnie to byl byla zabawa :D szamik do nas zawital, od razu sie sloneczniej zrobilo :) Ide do pracy po poludniu, wiec mam czas z rana zrobic sobie kawke i poklikac troche z wami, dzisiaj ma byc 25st C. Rano tak pieknie ptaki spiewaly, co za cieply i cudowny poranek. Jestem na etapie robienia oswietlenia dyskotekowego na imprezy ogrodowe, a za tydzien zaczynam pakowanie walizek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hihi Znudzony ---> napewno by było super nad twoim basenem, jednak uważam, że dla większości z nas Wrocław będzie lepszym rozwiązaniem :P Z kociakiem byłam znowu u weta na zastrzyku. Słabiutki jest biedactwo bardzo. Daję mu jogurt naturalny bo ma bakterie dobre na jelitka. Na razie nie wygląda to dobrze i trudno mieć nadzieję, jednak liczę na to, że się polepszy. I żeby cały czas nie myśleć o małym to zabrałam się za magistrkę. Nie ma tego złego nie? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem! Wreszcie moge posiedzieć na Kafe, bo ostatnio mi nie hulała! Widzę, że jednak 8 maja, rozmawialam ze swoim Aniołem i może będzie miał jakieś zlecenie (rajd) w tamtych okolicach to może by mnie podrzucił, chociaz patrzył na mnie krzywo jak mu o tym wspominałam, ale w każdym razie jeszcze nic nie wiadomo! Air - usciskaj kota mocno, czy ty znasz dokladnie nazwe tej choroby, bo moj kot kiedys mial takie same objawy i to byla panleukopemia (albo cos podonego). Zachorowal dletego zesmy go nie szczepili na wszystko wychodzac z glupiego zalozenia, ze i tak nie wychodzi z domu, i przynieslismy ta chorobe sami \"na butach\". Od tej pory nasze zwierzaki sa szczepione na wszystkie chorubska! Trzymaj się, mam nadzieję, że niedługo odzyska siły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo jak sie tloczno zrobilo :D Ghana --> sa szanse, ze i Ty we Wrocku bedziesz?? suuuper :D Linking --> oczywiscie, ze nasz balagan ma w sobie cos :D Szamcia ---> taaaak!!! :D jaka jazda po nocy?? no cos Ty.. Diably bawia sie do rana... :D Znudzony --> ja jestem jak najbardziej za imprezka nad Twoim basenem :D szczegolnie, ze u Ciebie 25 stopni jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem :) Znudzony --> ale dłuuugi post :) hahaha :D no bardzo dobrze :D:D Jak sobie wyobraże diabelską impreze w Kanadzie.. to o rety... :D:classic_cool: Czemu masz ten basen tak daleko :O:P Tygrysek --> no włąsnie tego też sie boję.. jego reakcji... :P:D heh.. Jak go namówię to jadę na pewno :D a jak nie... to ja nie wiem czy chcę zostawiać moje kochanie całkiem same na tyle godzin, minut, sekund... ❤️ :D Linking --> :D Czesc🖐️ Fajnie, ze Ci sie podoba - jak sie podoba to wpadaj częściej hehe 🌻 I jaki gożdzik, co Ty.. jak już to usmolone ogony albo widły.. haha :D:P Ktoś --> zeby Ci sie chciało tak jak Ci sie nie chce :P;)🌻 Szam --> wiem gdzie to Daily Blues i kiedy otwarte i w ogóle.. Weszłam sobie na stronke Trójmiasta. I już zawet Aniołowi mówiłam zeby tam pojechać - ale jak na razie sie nie wybraliśmy. Jak bedzie bardzo ciepło i słonecznie to go tam zaciągne :D JEDŹ DO WROCKA !!! :D Im nas więcej tym lepiej i fajniej :classic_cool: Mam nadzieję ze dasz radę.. moze też bede :) Właśnie napisałam o tym z Aniołem i zaraz sie dowiem.. a potem rozmowa jeszcze.. no zobaczymy.. U mnie właśnie słońce zaszło.. i już nie jest tak ciepło.. :( Pozdrowienia da wszystkich :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioł powiedział ze nie wie czy pojedzie bo nie wie czy bedzie miał czas... :D Ale to chyba znaczy ze by chciał :D❤️❤️❤️ Jak bede mogła mieć dla nas tańsze bilety... to bede :D o rety.. ale fajnie.. :D:D Ppaapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ghana ---> lekarz powiedział tylko, że to jakiś wirus, bez podania nazwy. Kotek był szczepiony raz na trzy choroby, powtórka po miesiącu. Odrobaczony też był. Ech nie wiem skąd się to choróbsko wzięło. A co się stało z twoim chorym kotkiem? Frodek teraz cały czas śpi, jak się budzi to mu daję troszeńkę jogurtu. Elles ---> to ci Anioł :D chciałby ale boi się :P hihi użyj kobiecego uroku i niech cię weźmie do tego Wrocka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air ---> poglaskalas Frodka ode mnie?? :) Elles --> Twoje posty az buchaja radoscia :D fajnie sie czyta :D Co Aniol na do gadania?? Nic :P Musi pojechac zebys i Ty byla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znudzony... - piwnica, czyli basement, czy cellar? Tygrysek ==> bałagan, nie bałagan ale czy ktoś policzył ilu jest uczestników topic\'u (topicowców... :-D ) Cześć elles ==> Dzięki za zaproszenie. Z tym wpadaniem, to w życiu mi nie wyszło. Zawsze było zaplanowane... :-) Ciekawe jak długo można biegać z usmolonym ogonem po Placu Solnym bez interwencji służb porządkowych... :-D, widły też odpadają, chyba, że każdy włoży biało-czerwone krawatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak Tygryń ----> pogłaskałam i nakarmiłam trochę jogurtem :P ech smutno mi. Ale zabrałam się za moje magisterskie materiały. Robię notatki i coraz większy kosmos mi się w głowie tworzy. Od czego zacząć i jak to zrobić żeby całość miała sens. Mimo wszystko ten temat nadal mnie kręci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linking ha ha, i tak by nikt na mnie nie zwrocil uwagi, pomysleli by: nastepny nawiedzony wariat lata po rynku :D A z basementem to trafiles w dziesiatke, a czy ty napewno klikasz z Polski? elles czyli raczej sie pojawisz? :D ghana 🖐️ no to do Wroclawia :) Tygrysek tez bym chcial byc blizej Polski, ale niestety nie stac mnie na mieszkanie w Polsce bo jest dla mnie za droga.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie nad tym wrockiem i zastanawiam, kusi mnie, ale musialoby byc jakos wczesnie, najlepiej 8my, gora 9ty. No i jesli bede sama, bez Elles znaczy sie, ktos musialby po mnie wyjsc na dworzec, bo ja we wrocku nigdy nie bylam. Elles, nie wiesz ile kosztuje bilet PKP? AIR, jakiej rasy jest to Twoje biedactwo? linking, to od Linking Park? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airek --> chiba diabelskiego... :P Trzeba go będzie czymś skusić... ;):P heh.. a tak poważnie to jeśli nie będzie miał w tym czasie nic ważnego, jakiejś służby albo co - to pojedziemy :D Tiger --> 🌻 :D Linking -->haha.. to ja już wole te ogony... :P No właśnie skąd jesteś? Napisz cos o sobie :P:):) Pozdrowionka słońce wyszło, czyli ze wybywam... :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara --> nie wiem :) Bo mi te bilety to mama załatwi, ale jeśli bede z centrum to jak chcesz to moge spytać ile kosztuje z Gdyni. Ja też we Wrocku nie byłam - ale co tam.. koniec języka za przewodnika no nie? ;) Ten plac Solny to gdzie on jest, blisko dworca? Moze jakaś mapa będzie w necie - to sobie zobaczę jak sie bede wybierać :) Jestem przy nadziei... ze pojadę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha - no i spotkanie jest niby na 8-go planowane :) tylko nie pamiętam na która.. :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yo! Myślę o przyjeździe do Wrocka, teoretycznie mam wolne, ale nie wiem, czy się jeszcze kwalifikuje jako diabelskie nasienie... No i jeszcze paru rzeczy nie wiem, ale będe wiedzieć niebawem.... A teraz już zmykam, szumu tylko narobiwszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli sie dogadam z elles w sprawie przyjazdu (bo samej tyle godzin nie mam ochoty sie tluc) i bilety nie beda za drogie to sie skusze. Kai, heh, w koncu poznalibysmy osobe ktora swego czasu wzbudzala tyle kontrowersji - pewnie, ze sie zaliczasz do diabelskiego nasienia :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocy ja i on
akara dziekujemy za wskazowke ale niestety jest juz zapozno nie wiemy czy jak prezerwatywa pekla to musze byc wciazy czy to raczej nic pewnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×