Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Majorek --> ano, częstuj się sernikiem też... haha a co to jest bajaderka? :P:D Bo ja wiem ze bajadera to taka hinduska tancerka... :P:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No zrobiłam trochę zdań na hiszpański. Zaraz mi lepiej jak trochę mózg rozruszałam. Ale jak sie teraz zmusić do czytania o Kancie? Jedyne co mnie zainteresowało w tym egzystencjalizmie to Nietzche :D Chodzę po domu w butkach mojej mamy :P Mama sobie kupiła ale znalazła lepsze więc te ja przejęłam, ale muszę się nauczyć w nich chodzić. Takie z gołą piętą i czubkiem, na małym koreczku. Mama twierdzi, że to wcale nie jest obcas, dla niej to płaska podeszwa, ale dla mnie to prawdziwy koturn :P w życiu nie miałam takich butów, więc zanim wyjdę na ulicę to potrenuje na dywanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, musze sobie cos znalezc do roboty, komp sprzatalam wczoraj, poczte przedwczoraj;-) a ja częstuje ogromniasta krówką, pychota, a kawke tez zaraz sobie rozpuszcze;-) o 13.40 ide do zębologa, co za dzień, mało tego zimno mi jak cholera, za oknem tyż zimno chmury i jakieś inne brzydkie sprawy, ech Tiger Duduś jedzie do taty w przyszły wtorek, wiec jak dla mnie to hulaj dusza:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air\'ka ---> trenuj, trenuj :D Ellles --> dziekuje za taka pyszna niespodzianke :D 👄 zarazic Cie optymizmem?? Prosze bardzo oto magiczny kfiatek 🌻 powachaj go a optymizm przeniknie Cie na wskros :P czarnych wizji sie pozbadz, wyrzucamy je precz, ale juz!!! w tej chwili, wstajesz od kompa, otwierasz okno i wyrzucasz won!! :P Majorek ---> moj Ci on (serniczek) :P moj.... ;) znaj moje dobre serduszko podziele sie :D praca nie ciezka hihihi ;) Szamcia ---> ja wlasnie teraz tez niz do roboty nie mam :P i tak brykaaam :D brykaaam :D i ziewaaaaam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles .. hmm .. nie wiesz?? o matko.. jak by Ci to... Mają to to w cukierniach, wygląd kulki ciemnobrązowej, pyszne w smaku :D Chociaż ja mam z hipermarkieta, więc jest zwykłe kwadratowe :D ale za to tańsze i więcej hehehe Szam... no :D w końcu doczytałam, gratulacje, udało Ci się.. hmm.. tylko co?? kurna... już nic nie wiem, nic nie pamiętam :( Mój brat wczoraj też miał wazny egzamin i udało mu się zosta,ć.. licencjatem :) :) :) :) U mnie słonko coraz cześciej świeci, chcesz trochę ? :) Air hmm akie poważne rzeczy czytamy no no... a fajna ta filozofia chociaż? :) to jaki ten koturn, że aż płaski ? :) Tygrysek Twój.. no to ok, ale za kawałeczek dziękuję bardzo :D zwłaszcza ta brzoskwinka taka nietypowa i dla mnie pyszna :D Aa gdzieś tam wyczytałam po drodze... no śniadanka do łóżka to nie.. bo do pracy pędzi hihi.. ale za to przy kompiku juz mogę i w piżamce, bo se ten mój sprawił necika w domu (nie wiem czy się chwaliłam :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek --> jesteś cudowna.. Nie iwem kto n\\bardziej - czy muzyka którą właśnie jakoś włączyłam czy Ty :D Już wyrzuciłam smutki za okno :D Przynajmniej się przewietrzy domek... :D Wiecie co.. ja mam tę właściwość - ze za dużo myślę.. za dużo sie przejmuję pierdołami.. taka tendencja głooopia u mnie.. :P A trzeba optymistycznie do przodu i co bedzie to bedzie... :D❤️... :D:D Major --> a to nie jadłam... :P:D:D hihi... u mnie w piekarni nie ma... ale zobaczę w sklepach :D mniam.. Air --> :D Ja to nie mam chyba już butów na wiosne.. rozwaliły mi się.. I nie wiem czy kupię na wiosnę, czy dopiero na lato hehe... kasy brak - a trzeba zostawić na jakiś wypad z Aniołem.. do Chmielna a moze do Wrocka.. :Dhee.... Szam --> :) No to.. moze wytzryj kwiatki z kurzów? :D:P hehee.. też sobie muszę wymyślić jakieś zajęcie.. Albo wyjść na dwór i połozyć się na słońcu i mieć wsio w ... jak motylek :D albo własnie zajać czymś ręce a potem być tak zmęczonym ze na myślenie to już siły nie starczy... :) Bądz dzielna u zębologa.. też muszę.. niedługo chyba :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech... wiecie co.. znów wróciło do mnie.... :(:( 😭... idę sobie.. smutno mi jak cholera.. ale mam huśtawkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Aniołek jest dostępny na skype\'ie... ciekawe z kim sobie konwersuje... :( jeeessu... zróbcie coś ze mną bo nie wytrzymam... 😭:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles ---> wymyslalam :P wkladaj sexi bielizne i lec w niezapowiedziane odwiedziny do Aniola :D On otworzy drzwi a Ty \"MMM witaj misiu...\" hihi tiaaak, jak czlowiek roboty nie ma to rozne glupoty do glowy przychodza :P ❤️ Majorek --> i teraz wlasnie (przez Ciebie) mam ochote na bajaderke grrrr :P ja chce troszke sloneczka, ja cem :) nie chwalilas sie, necikiem u Aniolka :) faaajnie teraz masz, faajnie :) Szamcia ---> a nas antyglobaliscie nie pogonia?? :P knajpe jaka owarta w centrum znajdziemy?? :P zebolog brrrr biedactwo ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elle - jak to z kim.. z Tobą? nieee? no to dawaj... :P już pisz przynajmniej nie będzie Ci nudno.... Tigerek.. hehe no przykro mi... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Majorek ---> filozofia egzystencjalna jest ciekawa, bo mówi o naszej egzystencji, hehe :) ale można się pociąć jak sie to czyta: śmierć, nic nie ma potem, nie ma żadnych praw moralnych, nie ma Boga... tragedia, akurat na mój dzisiejszy stan duszy :P A moje buty to :D haha . Obcasik ma 4 cm. Moja mama chodzi całe życie na wysokich obcasach, więc ten jest dla niej płaski. Ja całe życie chodzę w glanach, traperach i zupełnie płaskich bucikach, więc 4 cm to dla mnie koturn :D Elles ----> ja znam ten ból. Też jestem strasznie zazdrosna :) Teraz już mi trochę przeszło, chyba coraz bardziej ufam Miśkowi :) Ale ty jesteś z Aniołem od niedawna i dlatego chcesz go tylko dla siebie. Ale nie martw się, faceci lubią nowinki techniczne :) to napewno nie jest nic przeciwko tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek, to zamiast byc Ci przykro pakuj kawalek bajaderki i poczta diabelska mi podeslij, bede miala do kawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po zębologu:-( ale mam teraz brak czucia w połowie twarzy, zadziwiajace uczucie, o i połowy języka tez nie czuję, fuj... popijam soczek jabłkowo_mietowy i siedzę przykryta płaszczem (tzn. moje odnóża pod biurkiem są przykryte;-) Tigerku, nie mam zielonego pojęcia, ale z tego co wiem, to Jana Pawła nie objeła żadne strefa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek ---> mniami, pyszne :D Szamcia --> ale to w centrum jest, wiec nigdy nic nie wiadomo :) ja jeszcze nie wiem jak bede stac z czasem w przyszlym tygodniu, ale jakos sie dogadamy, na pewno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam dobrze, że jakos uszłaś z życiem ;) ;) Tygrysek - a widzisz :D A o jakich strefach mówicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O strefach, ktore beda zamkniete dla ludzi, ze wzgledu na Europejski Szczyt Gospodarczy. Np w Centrum to prawie wszystkie sklepy, urzedy czy szkoly sa nieczynne... wiec obawiam jak baedzie z tym co tez sa w centrum ale troche dalej od strefy zero....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek, uszłam cudem, mówię Ci... Tiger, mój nr tel masz, a do domu Ci dałam? bo to taniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Oj Tajger ja wam nie zazdroszczę tego szczytu. Podobno radzą właścicielom sklepów zabić okna i drzwi deskami. Wy dziewczynki warszawianki lepiej siedźcie wtedy w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.. dzięki Air.. ale to tak trochę jednak boli... poszłam sobie do wanny, wybeczałam się.. na dworzu tak ładnie a ja mam humor pod psem... No na pewno nie przeciw mnie.. ale nie wiadomo kiedy sie obróci.. :P już jest przeciw mnie skoro tak sie czuję jak czuję... Łapy mi opadają... Najpierw mówi ze go takie gadanie męczy, ze woli na zywo też się spotkać, ze ten tlen to tylko do szybkiego komunikowania się - a teraz co... Nie ma nic ciekawszego tylko pogadać do mikrofonu :( Tygrysku... --> napisze Ci co i jak w mailu... Ciekawe kiedy mu sie znudzi i sobie przypomni o mnie... Mam ochote mu to teraz na tym programie napisać.. wygarnąć.. i nie wiem czy dobrze bym zrobiła :P i w ogóle jak... Szam --> :) A co - Tobie zimno? 🌻 też macie historie w tej Wawie... ;) U mnie tak jest ale jak sie zbliża tour de pologne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurna... tyle napisałyśmy, że już nowa strona?? wow :) Elles wiesz... możesz mu tak trochę napisać, zobaczy jak się czujesz, co o tym myślisz itp... Wiesz co mój mówi o rozmowach przez internet, że nie ma po co itp i w ogóle.. i on nie chce :) nawet jak mnie nie widziałby parę dni.. Nie martw się tak tym.. zajmij myśli czymś innym, najlepiej związanym tylko z Tobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już znikam, trzymcie się i rozrabiajcie :D:D Elles ❤️ będzie dobrze ;) 🖐️ 🖐️ wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej Diabelskie plemie! Jestem. Elles...wariujesz...wariujesz....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj cie kochani 🌻 ❤️. Życie jednak jest piękne!!!!!!!:-) Teraz to wiem, i nawet perspektywa spedzenia 12 nocnych godzin w pracy nie jest w stanie zepsuc mi humoru . Wolałabym wprawdzie przenocować z Wami pod łózkiem w towarzystwie diabła, (a może to jednak kot z kurzu, hmmmm znudzony ,jak to jest przyznaj wreszcie::P , troszke nas nabrałes??:) - ale cel uświęca srodki, wybaczam 👄 ) Zmykam do tej pracy, ehhhhhhh Aha- oddam różowe okulary w dobre rece!!!! Juz mi nie sa potrzebne. Tylko dbac o nie prosze,nigdy nie wiedomo kiedy znów sie po nie zgłoszę. Cmooooooookkkkkkkkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :D po raz pierwszy nie mam dzisiaj nic do napisania na kompie (no prawie ;) ) i mogę sobie w koncu pogadac :D dzisiaj mialam ciezki dzien - w mojej szkole byl konkurs matematyczny, ktory oczywiscie przygotowywalam (od strony komputerowej :P) wszystko musialo byc zapiete na ostatni guzik, wiec okolo godz. 15:00 (jak sie skonczyl) bylam tak wykonczona psychicznie, ze nie mialam sily na nic a tu moje kolezanki urzadzily \'podsumowanie\' - jedna z nich roni swietne nalewki ;) i wisnie i pigwy w spirytusie a ja po tym \'podsumowaniu\' musialam isc na spotkanie z moja druga szefowa :D tak bylam padnieta, ze ... poszlam tam an pieszo - swietny pomysl - jutro tez tak zrobie (bo jej oczywiscie nie zastalam :D) zaraz tylko jeszcze zrobie jedno male podsumowanko i mam fajrant :D Elles i Szam - wyslalam Wam linki :P Majorek - dopiero teraz do mnei dotarlo, ze Ty w Lodzi jestes - kiedy idziemy na piffooo?? no to na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) wlasnie sie mecze z moim komputerem, zeby wprowdzic do niego stare dane. Z gory prosze tych, ktorzy maja gg, o ponowne podanie mi numery, bo stracilam wszystkie... szczegolnie, Ciebie, Gio :) Gio, jesli chodzi o kurnik, to jutro moge, od 13-tej do wieczora... Daj cynk, jesli masz czas :) No nic, pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i znikam teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ...Jezuuuu..siczku ...dziewczynki ...aleee Wy macie ..gadane...! ..normalnie ..nie nadarzam za wami ...tyle roznistych spraw ...tyle macie o czym rozmawiac ..a Ja .... ......zamknelam sie w swoim malenkim świecie ..i tylko sobie o wszystkim ..mysle po cichutku...! Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×