Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Tygrys, ale masz pamiec! :D Poprosilam dwie psiapsiolki, jedna juz odmowila, teraz licze na Lwice wlasnie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytalam troche forum ... Dowiedzialam sie dzis od Margot ..ze podobno w rupieciarni siedzicie ..Bylam tam ..ale cos sie nie otwiera ...Wiec jak tam sie wchodzi..??? Borewicz ..>>..widze ze stanąłes na wysokosci zadania ..Akademik z noclegiem ..no no ..to dopiero bedzie balanga ..! Szkoda ze nie bede mogla tego zobaczyc ..!!! Tygrysku..>>..jednak bierz namiary na porzadny raport z fotkami..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam lenia :/. Nic to, przemoge sie i pojde pocwiczyc. Hej znudzony, moze chcesz kupic nowa plytke Juliet\'s Ghost? :D Tylko 5 euro za piec piosenek :D, to chyba nie tak duzo, co? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, rupieciarnia padła dzisiaj, admin naprawia baze danych, byc może jutro ruszy... Już sie przestraszyliśmy, że ktoś się włamał na forum... Akara - ja tez pamiętam Lwicę, chociaz rzadko zaglądała :) A poza tym, czytałam Twoja love story... Ech, pozazdrościć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No popatrz Kai, a myslalam, ze nikt z Diablow nie zauwazy :D. Lece cwiczyc, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 ❤️ Gio ... rupieciarnia sie zepsuła :( ... ktoś sie nie bał i skasował wszystko ... Na spotkaniu we Wrocku mnie też niestety nie bedzie :( :( :( ... bardzo tego żałuję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze sobie spokojnie i czytam ... az tu nagle czuje za plecami czyjs oddech :P ... Anioł mój czyta razem ze mną :D ... w ręku trzyma szklanice z rozmownym napojem i twierdzi że dzisiaj jest dzień dobroci dla ... Diabłów :) :) :)... Kochane Diablątka macie gorące pozdrowiątka od mojego Anioła :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) vacik, dziekuje za wszystko :) Tak sie wlasnie zastanawiam czy to ty nie jestes czasem ufka z Rurpieciarni??? :) akara, ja tez pamietam Lwice :) To towja dawna wspollokatorka, prawda? :-) Gio, bedziesz miala jutro czas na granie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot ..umawiamy sie wstepnie na 12 ..bede na GG...:)..mam nadzieje ze uda mi sie wskoczyc do kurnika ..! ..musze wykorzystac twoj wolny czas .. 33+vat ..pewnie jakis szalony zazdrosny Diabel polozyl swoja łape na rupieciarni..!:D..pozdrow Aniola ..! Kai ..Akara .AIR.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot :) ... zgadłaś ... :) Gio ... Anioł dziękuje i przesyła ukłony ;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vacik, to sie ciesze!!! :D Bo wiesz, zabilas mi i Tygrysowi cwietka :D Kojarzylo mi sie, ze akurat w tym okresie mialas urodziny... ale pewnosci nie mialam :D Ciesze sie, ze zgadlam :D Yupppiiiii :D Wielki cmok dla Ciebie 👄 Ja rowniez przesylam uklony dla Aniola! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot :) ... też się cieszę że zgadłaś :D ... i tak już miałam wam powiedzieć :) inteligentna z Ciebie diablica 🌻 ❤️ ... jestem pod wrażeniem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minęły 24 godziny bycia w Jego ramionach pojechał godzinę temu a ja już tęsknię zobaczymy się dopiero za 3 tygodnie... dobranoc... dobranoc, Kochanie - szerokiej drogi :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra Wy tu pierdu pierdu... :0 A tu czas jakąś listę obecności zrobić :P Czyli jak stoi: 8 maja Pl. Solny pod szeroko rozumianym Badylem o 17:00 :D Ja będę chyba, że mnie jakieś mniej lub bardziej zrozumiałe kaprysy dopadną. Kto zaś się dopisuje?? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze już się z Wami rozstać :( ... jutro do pracy ... a wstać muszę , niestety o 5.00 :P ... Dobrej nocki wszystkim życzę ... Anioł łóżeczko już grzeje ... może coś będzie :P :P ... Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - ta Twoja stopka ... do tego samego doszłam dzisiaj (jesli ją dobrze rozumiem) - są takie osoby, ktore kochają tylko raz, reszta to namiastka - ja do nich należę - teraz kocham Miłość uskrzydliła mnie, pozwoliła mi pokochać siebie, odkrywać nieznane barwy, zapachy, smaki świata to cud, o którym kiedyś nie marzyłam a jednak stał się moim udziałem i za to dzisiaj szczególnie życiu dziękuję i Tobie dziękuję, Kochanie czekam jeszcze, by do Niego zadzwonić i idę spać miałam dziś sporo wrażeń i muszę wiele przetrawić papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giovinetta
mala ..piekne to co piszesz ..Jesli tak odbierasz świat ..to znaczy ze jestes naprawde zakochana .. w mojej stopce mowie o prawdziwej milosci ..tej jedynej .!!! .Te milosci wielokrotne i przelotne to tylko zauroczenia ..!..chociaz w pierwszej fazie bardzo do siebie podobne..!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vacik, zarumienilam sie :) Malutka, zobaczysz, te trzy tygodnie szybko zleca! Glowa do gory ❤️ no, nic, bede dopalac moje wrotki i maszerowac raz, dwa do lozka :D Dobranoc wszystkim 😴 Pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giovinetta
mala ..piekne to co piszesz ..Jesli tak odbierasz świat ..to znaczy ze jestes naprawde zakochana .. w mojej stopce mowie o prawdziwej milosci ..tej jedynej .!!! .Te milosci wielokrotne i przelotne to tylko zauroczenia ..!..chociaz w pierwszej fazie bardzo do siebie podobne..!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giovinetta
mala ..piekne to co piszesz ..Jesli tak odbierasz świat ..to znaczy ze jestes naprawde zakochana .. w mojej stopce mowie o prawdziwej milosci ..tej jedynej .!!! .Te milosci wielokrotne i przelotne to tylko zauroczenia ..!..chociaz w pierwszej fazie bardzo do siebie podobne..!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala ..piekne to co piszesz ..Jesli tak odbierasz świat ..to znaczy ze jestes naprawde zakochana .. w mojej stopce mowie o prawdziwej milosci ..tej jedynej .!!! .Te milosci wielokrotne i przelotne to tylko zauroczenia ..!..chociaz w pierwszej fazie bardzo do siebie podobne..!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yuuupssss..ale narozrabialam ..Bawilam sie w preferencjach bo chcialam miec tez widoczny adres mail ..i potem go nie wpisalam obok niku ..takie wyszly gooopoty..!..sorry...!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lwica sie zgodzila :D (tak, to moja byla wspolokatorka, Margot; ale Wy, Diably, macie pamiec!). No to teraz pozostaje kwestia ceny biletu - jesli nie bedzie scinajaca z nog to sie wkrotce zobaczymy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa, pora wstac :) Koldre w bok odrzucic Kawa sie ocucic :D Zaspane oczeta przetrzec I cudowny dzien podziwiac :D Bo nowy dzien wstaje Nowy dzien wstaje Noooowy dzien :D Piekny bedzie to dzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×