Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Do małej... :-) To nie kos, to kanar jakiś, co nie idzie dziś do pracy. Bo autobus przewrócili Ci, co się z policją bili Alterglobal, antyglobal krzyczą - Burzyć kapitalizm! A co w zamian?, ktoś zapyta Cóż...lepszy nawet kanibalizm... :-D Miłego dnia wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Linkin ---> super wierszyk :D Byłam wczoraj na \"Lepiej późno niż później\" :) Nicolson jest boski :) ja nie wiem co ten facet w sobie ma ale potrafi zagrać wszystko :P Jeżeli chodzi o film, to bardziej się podobał mojej mamie. O takiej miłości w trochę starszym wieku. Kupiłam sobie jeszcze wczoraj bluzeczki i na tym kończę już mój szał zakupowy. Teraz przydałoby się trochę podreperować finanse :) Na dworku coraz cieplej, rewelacyjnie się zapowiada weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim :D Czyzby Tygrys dzisiaj zaspal??? ;) :D Gio, dzisiaj mam czas do 13-tej na granie - jak bys miala ochote daj znac. O przepisie pamietam... wysle pozniej :) No i prawie zapoimnialam - GRATULUJE!!!!!! 6 tausentow dla Gio!!!!! :D:D:D No nic, lece sobie sparzc poranna kawe :D Pozdrowionka dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air... cukrujesz... :-) Nicholson zagrał w kilku niezłych filmach. Easy Rider..., zawsze mnie powala..., a w \"Listonoszu...\", który dwa razy itd., to on \"powalał\" ;-) Cześć Margot... :-) Tiger dzisiaj ma wolne (coś wspominała o dwóch dniach luzu) Zdiablona...:-) nie chodzę w kilcie i dlatego nie mogę uchylić rąbka, poza tym jeszcze trochę za chłodno na bieganie bez ... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio... aaa... To Tobie gratulacje.. :D🌻 w sumie to nie spojrzałam ale wydawało mi sie ze jak na kazdą str. jest 30 wpisów to Majorek miał 6000 wpis :) Linking --> :):) Mała --> 🌻 nie zapracuj sie ;) Airek --> :)🌻 Margot --> :) I no własnie - gdzie Tygrys? :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Gio...:-), a już myślałem, że wszyscy na manifestacji... Gwiazda elles była widziana przez moment na GG ale przemknęła jak meteor... Pytanie dnia: 34 godziny 39 minut! ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Gio hmm małe sprostowanie... wcale nie \"właśnie\" zaliczyłaś tylko zdaje się tym postem kończącym 200tną stronę.. ;) W takim razie gratuluję :) :) :) Elles no fakt nie ja jednak, bo jeśli strona ma 30 postów.. to 6000 jednak był na końcu poprzedniej, czyli jednak nie ja :) A w spisie tematów chyba nadal jest jakoś tych postów troche mniej niż w rzeczywistości... chyba, że oni gdzieś zamotali i mniej było... ? Mała hej :) ładnie śpiewasz ;) Linking no no cóż za kontynuacja ;) A co to za pytanie? AIR czyli film dobry ? Szał zakupowy.. achh.. czemu mnie to jeszcze długo nie spotka.. ;) Margot hej :) To te manifestacje już? :) a szczyt kiedy dokładnie (no jakoś nie wiem ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek też cukruje... :-) A pytanie?... Teraz brzmi inaczej: 33 godziny 0 minut! ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Link --> :) Odliczasz godziny do wejścia Polski do unii? :) Hehh.. A Gwiazdkę to mam nawet na pasku do spodni - i wujek do mnie gwiazda rocka mówi ;):D Stąd mój mail sie wziął taki na wp.. ;) Tygrysek --> a my to sie chyba nawet dziś słyszałyśmy...(zgadnijcie z czyjej kom ;)) hehe.. myślę ciągle nad tą motywacja.. Jeszcze na mnie wejdą za to ze Tygrysa nie będzie ;) hihi.. ❤️ PS. A czy Ty masz już poczte głosową wył.. ? :P A w ogóle to ja zmieniam operatora i a niedługo podam Wam pewnie nowy number :) Majorek --> to ja nie qmam nic... W spisie tematów tak.. a na stronie inaczej.. U mnie sie wyświetla ze to Ty skończyłaś 200 strone.. :) A u Was inaczej? Gio :)🌻 Aha -- chciałam sie jeszcze pochwalić ze kupiłam buty, czarne, paseczek, odkryta pięta, uniwersalne tez i całe ze skórki :D I jestem zadowolona.. choć w sumie.. mam ochote na jeszcze ze dwie pary... :P Jakieś jasne i coś sandałowatego.. ;) hehe Zawsze byłam zachłanna... :P:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, Kochane Diablatka spakowalam sie pewnie z rana napisze ostatni post az do 3 maja ;) wyjezdzam :D i ... jutro ... jade jednak do ... Aniola mojego Niepokornego kochanego no i moze Aniol pojedzie ze mna dalej? zaczyna sie lamac ;) ciesze sie an ladna pogode, bo sloneczka mi sie chce i jak sobie pomysle o tym, ze an lono jade, to mi sie chce krzyczec z radosci :) narazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Link --> Kiedy mignełam? :) jak już masz mnie na gg/tlenie.. to sie mozesz odezwać... :P:) 🌻 Hehehe... Kai --> 🌻 No i Borewicz --> :D Szkoda ze tak krótko... :)🌻:) Nastepne piffko moze we Wrocku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linking.. no tak odliczanie :) i do Uni jeszcze.. tak Ci śpieszno.. czy to raczej odliczanie jak do odpalenia bomby ? ;) Elles zajrzałam do spisu tematów - godzina ostatniego wpisu się zgadza, ale nie wiem jak ilość postów.. bo jak wtedy patrzyłam, to niby było 6008, a na nowej stronie było więcej niż osiem.. I co mówisz??!!!! ja na stronie 200 jeszcze?? Luuudzie jak to u Was jest z tymi postami na Diabłach ???????!!!!! Mała no łał wyjeżdżasz na łono :) i jeszcze z Aniołem pewnie :) a i tak nie wiem gdzie, fajnie masz, ja dziś byłam u babci na świezym powietrzu dośc długo, ale już jestem z powrotem jak widać :) Miłego wyjazdu :D Ktoś :) a gdzie będzie śmiesznie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej diaboły! Ktosiu, ja tez myślę, że będzie śmiesznie :P :D elles - i wszystko jasne :D nie myśl, że Ci dam spokój, spodobała mi się planowana trasa Twojej podróży :) Spadam teraz rozliczyć PIT :) Przypomniało mi się, na szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie :P Ważne, żeby sie śmiac szczerze i z całego serca, Ktosiu tajemniczy :P A z tym problemów nie miewam :D:D:D A poza tym - mysle, ze wiem, kim jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś - tak podejrzewałam, ale chciałam się upewnić, że nie chodzi jeszcze o jakieś inne śmieszne i zabawne wydarzenia, które mogłabym niechcacy ominąć ;) :) Kai - hej :) masz podejrzenia? a podzielisz się ? :) Ja w ogóle uważam, że to spotkanie to będzie jedna wielka niesamowita radocha :D:D Pewnie napiszą o tym w lokalnych gazetach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mnie oczy nie myla czy ..Linking ..zaczal jakies kosmiczne odliczanie?:D..czyzby nasze wyrko ...bylo zagrozone ..??? a moze ...za dwadziescia pare godzin ..bedziemy mogli juz wykonywac ..bezstresowo-bezstrefowe Loty Miedzyplanetarne ...!!!! ??? Dokladnie o 1.10 w nocy wykonalam wpis nr. 6000 ..i takie sobie zrobilam podsumowanie .. Pod starym wyrkiem ..przez prawie rok ..natrzaskalismy ..12 775 wpisow ...a tutaj juz na nowym ...przez ..3 miesiace ...6000 ... ...Ludzie ..wy jestescie normalnie ...Czarcie Diably ...:D Przypomne ze ..na jednym temacie moze byc bezproblemowo ..342 posty ..potem idzie juz ponad plan ...wiec .. Znudzonyyyyy ...przed wakacjami ..kolejna przeprowadzka ...!!!:D Kurna chata ...kup jakies wieksze to wyrko...a nie tak sie cykasz ...moze cus na zamowienie ..u dobrego rzemieślnika ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam nie chcę się przenosić hehe :P;) na razie jest tu fajnie a z ciemnością można sobie poradzić :) Majorek --> u mnie jest tak ze 200 strone zamyka Twój wpis o krówce :) A zaraz potem na 201 jest wpis Gio ;) W ogóle ja tu chyba jakieś zamieszanie z tym robie.. :P;) hee.. no alem ciekawa czy u Was też tak jest.. Ja myśle ze tu sie dziwne rzeczy na Cafe dzieją, kiedyś np. zniknęły dwie strony pod pierwszym naszym wyrkiem... jakby wpisy się skurczyły.. Kai --> :) na tlenie dobie przeczytaj :) Wybywam 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio jestem pod wrażeniem Twoich wyliczeń, statystych i innych ciekawostek, którymi nas raczysz :D Hehe.. podoba mi sie miedzyplanetarnie szybować w łóżku Diabłowym :D A tak w ogóle, to fajna stopka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo nie Elles.. to ja pochrzaniłam :) pisałam z pamięci i nie sprawdziłam, a pomyliło mi się jeszcze z tym postem Gio, bo pisała, że pewnie kończy 200tną stronę :D a ona jednak zaczęła 201 - wszystko jest ok :) Chociaż i tak dzieją się tu chocki klocki :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo nie Elles.. to ja pochrzaniłam :) pisałam z pamięci i nie sprawdziłam, a pomyliło mi się jeszcze z tym postem Gio, bo pisała, że pewnie kończy 200tną stronę :D a ona jednak zaczęła 201 - wszystko jest ok :) Chociaż i tak dzieją się tu chocki klocki :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Diabły !!! 🖐️ :D:D:D KAI !!! Słyszałem, ze jakomś liste tworzysz ?! :O .. zarto to tylko czy prawda ? :) Bo ja na akademik sie pisze i to w 100010 % :D:D:D I to mówie powaznie sobie tak :) Pisz kto jeszcze ;) Gio Vaneta :D .. pisze tak.. zostań tak piekną jak dusza twoja czystą pozostaje miłujac wszystko na co spogladają twe cudne oczka :) ... Tłumacząc to musiałbym przepisac raz jeszcze :P:D:D Mjorek :D .... nie łóź sie.. tytanika wspomnij :) ktos.. czyli co ? ,Bo nie kumam :P:D:D Elles .. :D ... mała... :D .. Link .. :D ... i cała reszta :O.. bom pijany :D:D przypominam o liscie na akademik... wpisujcie sie by nie było za późno !!! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles ..Majorek ..ale zescie zamotaly..:D..oczywiscie wpadlam i ja w wir waszych komplikacji i sie walnelam ..Mialo byc ze w danym temacie moze byc..342 strony (tyle przewidziano w ustawie o bezkolizyjnych post -komunikatorach) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie - ponawiam pytanie, kto będzie na zlocie, i kto z osób przybywających pisze się na nocleg w akademiku. To ważne dość, bo Borewicz musi chyba zarezerwowac miejsca jakosik wcześniej... Dzien dobry już potwierdzony, elles - mam nadzieje, że się nie wycofasz :P tygrysek? no pliiiiissss... ;) Ktoś czyli ja, jak mniemam, noclegu nie potrzebuje :P A czy ktoś jeszcze chce nocować? I kto w ogóle, do jasnej anielki tam w końcu będzie, pytam po raz setny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień 🖐️ tytanic mówisz.. no .. fajans taki zrobili :D Ale zaraz.. Dzień i Mała.. pijani... razem .. ?? ... zastanawiające.. ;) GIo 342 to dobrze było, ale... że gdzie przewidziano ?????!! ;) Kai .. no mnie raczej nie... no no Bore akadamik skombinował ? :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×