Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Ktosiu - znów się podszywasz??? :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhuhu... ale pusto.. szybko spać chodzicie :P:) Moze jeszcze znudzony wpadnie :)🌻 Ja raczej bede :) (hehe.. Akara - czyli ze sie zobaczymy? :D)Anioł nie jedzie, po pierwsze ma służbe po drugie, jakby nawet nie miał to by i tak nie pojechał :P Więc mam go gdzieś - i pojadę sobie sama... Jeszcze nie wiem jakie wybiorę połączenie, musze posprawdzać ceny.. :) Tygrysek :) ❤️ No teraz to masz motywację jak cholera - staraj sie :D hheh ;) Fajnie znów było sobie z Tobą pogadać - krótko bo krótko - ale... :D Dzień dobry --> jam też po piwie.. i zła.. szkoda ze nie pijana, tak to by sie połozyło do wyra i szybko zapomniało o wszystkim co wkurza... :P🌻 :) Majorek :) ❤️ A Ty mi chyba nie powiedziałaś dokładnie co z tą gdynia :) Dobranockowe dobranoc 😴 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekhm.. Zdiablona.. Fanaberię mówisz.. dawno jej u nas nie było.. ;) A tak przy okazji.. to czy już kurtyna tajemnicy opadła? Już się chwaliłaś, gdzie pracujesz?? ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzbym pobudke robila? a piosenki w glowie niet :P dzisiaj wpadam w kochane Aniolkowe ramiona :D juz za 10 godzinek :) a potem jade na spotkanie przygodzie :D ciekawe, czy z Nim, czy bez Niego ... bede na cafe dopiero w poniedzialek wieczorkiem (albo w nocy), wiec nie zapominajcie o mnie :P a teraz piosenka :P Wstan Diabelku kochaniutki Wesolutki, radosniutki slonko swieci dzis dla Ciebie wlasnie kreci sie na niebie wstawaj, szkoda dnia wstawaj, szkoda dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry diabelki kochane! Widze, ze tu straszne zamieszanie! Ja niestety nie bede we Wrocku... Moze kiedy indziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyje, zyje jeno ze zdziwieniem odkrylam, ze uzalezniona nie jestem i widzac cudowna, sloneczna, cieplutko, blekitnoniebna pogode za oknem od kompa mnie odrzuca momentalnie i skutecznie :D Znaczy sie wczoraj caaaaly dzien brykalam, a raczej rowerkowalam, a wieczorkiem bylam w kinie na \"Secret window\" :D Suuuper film!!!!! Dzis tez pewnie mnie nie bedzie, pogoda za oknem kusi, wiec wskakuje na rowerek i witaj swiecie!!! :D A wieczorem jest imprezka, wiec jutro z rana prosze chodzic na paluszkach :P Elles --> yep, jestes moja motywacja :D i Borewicz tez... zagrozil, ze dzis znow zadzwoni, wiec zaraz sprawdzam pociagi :) poczte glosowa mam jak najbardziej wlaczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała, Ghana, Tiger... 😘 Senny dzień dzisiaj. A wczoraj widzę, że na forum wieczór upłynął pod znakiem liczb ... :-) Chyba na poważnie zajmę się numerologią. Z tym odliczaniem, to była zmyłka...;-) Chciałem tylko przypomnieć, że czas rozliczyć podatki za wspaniały rok 2003 (szczęśliwi, którzy nie muszą dopłacić...). Kai pamiętała... :-) Pasiasta, nie zapomnij włożyć kasku... znudzony... chyba sam się zapakował (oszczędza na bilecie?) i milczy. Miłego dnia wszystkim obecnym i nieobecnym, duchem i ciałem :-) elles... możesz się spodziewać... "Nieznajomy przesyła wiadomość"...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała --> pozdrów Anioła od nas i udanego weekendu :)🌻 Tygrysek --> to moze inaczej: w jakich godzinach masz wył. kom? :P Bo sie na poczte nacinać nie znoszę.. :P Temu pytam ;) hehhehe Link --> :) Taaa.. Kai pamietała.... ale czy zdąży... :P;) Trzymam kciuki Kai... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Kai pamiętała, tylko Kai po przeprowadzce nie może pitów znaleźć... Wiadomość z ostatniej chwili - znalazłam jeden, ten najmiej wazny, za umowę o dzieło, grrrrrrr.... I szukam dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim :) Ja tylko na momencik i zmywam sie ;) Gio, wyslalam Ci przepis na sarne3 :D Pozdrowionka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam was już prawie europejczycy :D śmiechu warte to wszystko, jakie to szczęście, że w końcu będziemy w Europie, bo do tej pory to po bezimiennym oceanie dryfowaliśmy :P Dziwna dzisiaj pogoda, niby słońce i jak sie patrzy przez okno to się chce wyrwać na powietrze, ale wiatr wieje mocno, dobra pogoda na żagle :D Tygrys ---> fajnie mieć wolne nie? :D ja w weekend też będę jeździc na rowerze. Mam nadzieję, że mi sie wszystko tak uda jak planuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blisko, coraz bliżej... :-) Co to będzie? Co to będzie?... Jak zobaczę rolnika w gumiakach, jak przemyka po mojej ulicy w BMW Z3, to uwierzę, że ta Unia, to nie jest zła rzecz... ;-) Kai...nie martw się, dzisiaj USkarbowe są dłużej otwarte... :-D (mam nadzieję, że znalazłaś, to co zagubione...) Air... :-) wieje nieźle, nałykałem się air-u na cały tydzień...:-D Margot... :-) Pozdrawiam wszystkich, którzy pojawią się w long weekend ;-) i do \"zobaczenia\" w... środę... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam 3 pity z czterech, mamusia sie przyznała że \"pomagała\" mi w układaniu papierków po przeprowadzce, były w segregatorze z ćwiczeniami z gramatyki :) Brakuje mi jeszcze czwartego, z umowy zlecenia, najbardziej dochodowej, ale już nie miałam siły, wypełniłam zeznanie bez tego, w przyszłym tygodniu złożę korektę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linking..>>..:D..se wcale tak nie mysle.. ..tez cie zauwazyłam ..!!!:D ...a ja ..tyle bede miala z wejscia do U,E ..że ..palenie musze rzucic..!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linking --> a ja? 😭 :P:P:P U mnie piknie i słonecznie, szkoda ze Anioł taki zabiegany... Pozdrawiam 🖐️ Ide łapać promienie słoneczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołgiem Diaboły Borewicz kazał mi 4 miejsca rezerwować...teraz musze zameldować: 1. na 8,9.05 narazie we wszystkich akademikach mojej akademiI sa miejsca zajete, bo są zjazdy. ale babka mi powiedziała, ze pewnie sie zwolnią pokoje i mam sie dowiedziec we wtorek. 2.jesli bede zamawiac te noclegi to musze miec wasze imiona i nazwiska i dokladnie wiedziec kto na ile 3. odpowiadam za osoby którym zamawiam nocleg do poniedziałku wieczorem juz musze wiedziec czy sie decydujecie. a poza tym: Gio...zapukaj do mnie na gadulcu, bo żeś wywineła sobie nowy number i cie ni mom...no a co do podwyzki cen fajeczek to ja jestem ZA :P ;) Ktosik...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do podwyzki cen fajeczek - ja tez jestem za :) W końcu rzucę, z musu :) Bo tak to mi mobilizacji brak. A spotkanie we Wrocku juz za tydzień, jak fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na momencik tylko, z rozpedu tu zagldam :P Zle wiesci mam :( Nie wiem czy bede we Wrocku,,, przez PKP!!!! express za drogi, jak na moja kieszen, a pospiech jest na miejscu o 22, bez sensu,,, :( Air --> uwielbiam miec wolne!!!! Moglabym je miec caly czasy :D Elles --> nigdy nie wylaczam komorym czasem tylko dzwiek, ale wtedy poczta sie nie wlacza, wiec strachu nie ma :) Chociaz komoreczka, czasem sama z siebie zasieg glupi ale to trwa chwile tylko :) Gio --> widziesz, dzieki UE bedziesz zdrowsza :D Kai --> a moze jednak 4 sie znalazl?? :) Link --> Diabelku kosmaty, ja kask tylko na motor wkladam :D Margotka --> 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale niespozdziewanke Wam zrobilam, co? :P jestem w W-wie - poltorej godzinki temu wpadlam w ramiona Aniola potem pojechalismy na kolacyjke do mlecznego (uwielbiam :) ) teraz oboje klikamy sobie :D a zaraz potem zmywamy sie i ... jedziemy na weekendzik ze znajomymi :D razem jedziemy :D super :D zycze Wam cudownego wypoczynku ja pojawie sie ... we wtorek wieczorkiem :) papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, no Ty se tera w kulki nie leć!! :P Jak ja jade to Ty też - nie masz innego wyjścia :P;) a poza tym to ja myślałam ze Wy z Wawy samochodem i Gio zgarniacie.. Kai :) Jak tak sprawa z pitami... mi sie przypomniało ze sobie kursu nie odliczyłam jednego... :P cholera - i dopiero za rok.. I pozostali ;) --> 🌻❤️ Już sie poniedziałku doczekać nie moge... :P Jutro 11 ur. siostry, przyjedzie szarańcza, zrobimy grilla w ogrodzie.. help :O Zeby chociaż Anioł przyjechał - to bedzie mi jakoś lepiej.. :P:) Te długie weekendy to wcale u mnie nie taka fajna sprawa...Chce sobie człowiek odpocząć a tu sie zwalają na głowe.. :O wwwrrrrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cześć mała :) 🌻 Bawcie sie dobrze i dużo odpoczywajcie :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiger - kombinujesz :P Pociągów z Wawy jak psów, możesz jechac o 12:05 z Centralnej, we Wrocku bedziesz o 18:07, np. Zwykły pośpiech to jest :P elles - dasz radę ;) Chyba pierwszy raz nie możesz sie doczekac poniedziałku, cooo? :D Ktosiu - nie kojarzysz? :D Może to i lepiej... Dla Ciebie :P:P:P mała - 🌻 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 👄 Mała nieźle Ci się wyjazd udał :D Kolacyjka, weekendzik, te sprawy... :) :) Baw się dobrze ;) Ghana może zrobimy grupę wsparcia i gdy oni będą się zabawiać we Wrocku, my zrobimy pocieszalną imrezkę pod łóżkiem ;) :) Tygrysek, to miło, że jeszcze nie padłaś :P Impreza dziś... bez nas... ? no nie wiem ... ;) Linking podatki mówisz... na szczęście moim się jeszcze mama zajmuje :) Rolnik w gumiakach z bmw hihih Kai - szukajcie a znajdziecie i prawie na 100% się udało ;) Margot heja ;) Air masz rację z tą ironią oceaniczną :) U mnie bardziej dziś świeciło niż wiało :) Giovi no hej :) Palenie i tak szkodzi zdrowiu.. i zatruwa cały organizm... ;) Kasiek a jak dużo taki nocleg trzeszczy? ;) Ktoś - niby tak.. ale.. tak między wódkę a zakąskę.. nam .. tak .. będziesz... :) Elles może zrób sobie korektę i dodaj kurs :) Nie daj się tam kochanej szarańczy :) :) i.. baw się z nimi :D:D Uff... to chyba wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×