Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Tygrysku, nie smutkaj 🌻 ❤️ Znudzony obiecał, że okazje jeszcze będą, i mamy zamiar trzymać go za słowo... A z nami, bez Znudzonego, możesz się przeca spotkac jeszcze, bele kiedy i bele gdzie ;) Spadam odsypiać jeszcze, o piątej rano poszlismy spać, hehehe Przekazuje słuchawkę elles: :) czesc Diabły. ja tylko powiem ze Borewicz ma...do d.. klawiature :P Mam nadzieje ze przy nastepnej wizycie Znudzonego w Polsce zbierzemy sie grupą co najmniej 3 X wiekszą.. :D Buziaki.. ide spać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mamo!!! Ale się zmiażdżyłam :D Miałam lekki kryzys przy robieniu śniadania ... Gdyby nie to, ze Blondyn po mnie przyszedł to nie dowlokłabym się do domu ;) Było fajosko :D:D:D:D:D Nic już nie będzie takie samo nieeeee :P P.S. Ja się dziwię, że nas obyczajówka nie zgarnęła :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
CZEŚĆ :D Kai, Elles ----> Ja czekam na dokładną relację co, kto, gdzie i jak :) i koniecznie powiedzcie czy był aparat fotograficzny. I jestem jeszcze ciekawa jak was Borewicz pomieścił wszystkich :P I w ogóle wnioskuję z waszych wpisów i z rozmowy Tygrysia z Borewiczoem i Znudzonym, że bawiliście się świetnie, co mnie bardzo cieszy :D Ja teraz idę na komunię. Niestety pogoda się popsuła i pada, pada równo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 5..... buuuuuuuuuuuuuuuuu obyczajowka....... buuuuuuuuuuuuuu a mnie tam nie bylo............... buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😠 :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek - konferencja ho ho ho - jak Ci proponuja to się na pewno nadajesz. a konferaencja gdzie ma byc? Może blisko mnie i będe mogła przyjechac posluchac :-) Uwie;biam zjazdy wykształconych mądrych ludzi. Ktoś ma jakąś metodę by zerwać z długimi, odcinkowymi snami? Budze się po kulkugodzinnym śnie a potem zasypiam i sen trwa dalej. Kiedyś ćwiczyłam by tam mieć a teraz nie mogę się tego pozbyc. HELP! A ja się tak w piatek wyskakałam in hell że nogi to mi same odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej no i zgubiłam cos waznego :( jak tego nie znajde, to sie chyba potne :P juz nie mowiac o moich maturzystach :D ja tez kcem relacje nieco dluzsza i nieco tresciwsza - no nie dajcie sie prosic ;) ja rozumiem, ze Borewicz swieci mlodego Borewicza, ale reszta do raportu :D pozdrawiam i czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Były tańce, hulanki, swawole, dużo piwka, uśmiechu, zabawy. Aparat foto był, a u Borewicza nocują 3 laski: Elles, Zdiablona i Kai. On to powinien się był rano wyspowiadać przed tą komunią :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..uuuuuuuu jak mi się chce spać:P:P:P:P!!!!!!...oram nosem po klawie:P..było ..superasto!!!!!!!!! udał się zlot ..i komunia :)..nie ukrywam ..że Takiego spotkania ..to nie widziałem ..były fotosy...takie i takie :P..Znudzony ..filmowal ..spotkanko..więc będą relacje..:D...do Ibisza nie dotarliśmy ..bo woleliśmy własne grono .Jak Mortifer...dojedzie...bo pojechal ...w siną dal:P:D..to może nas uraczy fotosami............aaaaaaaaaa ..le ...was obgadaliśmy :P:P:P:P:P!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Heeej :) Borewicz ---> ja też już po komunii, wprawdzie w roli gościa ale zawsze. Pogoda paskudna była, a szkoda bo imprezka była w hotelu położonym w przepięknym parku i spacer deszcz nam zniszczył. Nie mówice, że było aż tak super, bo Tygrysek wpadnie w deprechę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja !! :D Oczywiście mam zaległości ;) Mam nadzieję, że bawiliście się wczoraj super? :D:D:D Ja nie siedziałam w domku, poszliśmy z mym Aniołem na Juwenalia :) I bawiliśmy się spokojnie... nieświadomi tego, co siętam działo, ale zmyliśmy się na początku tamtych zamieszek, ale policja już była i zaczęli strzelać dopiero .. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zloty, zloty i po złotym...tzn. po zlocie... :-) Widziałem kilka zdjęć i no, no... całkiem fajna ekipa się zebrała u konkurencji (\"Niebo\"... :-D gratuluję pomysłu...) Jeżeli uda mi się zobaczyć film, to trochę więcej komentarzy jutro... Borewicz... jeszcze wyrazy... za koordynację, organizację i ... degustację :-) . Znudzony z Anielicą - zachwyceni... No to Wasze zdrowie!... jakoś sporo piwa się mi zebrało i coś z tym trzeba zrobić... ;-) Air..mała... Tiger... następny zlot będzie nasz!... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Niebo\" to mój pomysł :P, bo to moja ulubiona knajpa jak na Diablicę porządną przystało :D Fotki!!!!!!!!!!!!! [zawał serca] PROSZĘ ICH PUBLICZNIE NIE UJAWNIAĆ!! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi... :-) a właśnie miałem się pytać zlotowiczów, czy mogę je zamieścić na jakimś serwerze, żeby \"ogół\" mógł zobaczyć na własne oczy... :-D... i jeszcze jakiś filmik by się zmieścił ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linking >> [grozi paluszkiem] [ i klapsem w pupę] Ja Ci zamieszczę!!!😡 najpier na maila w celu Znudzonego oCenzurowania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czesc :P Nic sie nie wyspałam... Kai gdzies przepadła na mieście i zastanawiamy sie nad dalszą częścią dnia. Tygrys --> nie smuć sie, wiadomo ze drugiego takiego spotkanie nie bedzie - ale za to może byc lepsze jak sie zbierzemy kiedyś WSZYSCY!!! :D Chcecie relacje hhehe... Wszystkiego sie opowiedzieć nie da - ale co pamiętam to napisze... :P No to pierwsze co pamietam... to.. (poranek.. :P;) ) ze mnie d... bolała niemiłosiernie.. po wyjściu z pociagu, w którym spędziłam rózwno 11 godzin... (dłużej niż Znudzony w samolocie.. kurka wodna.. :P) Dotarliśmy na plac solny, Morti sobie siedział na ławce z bratem (bardzo do siebioe podobni :) )... i nie zauważylismy Znudzonego z Anielicą;) ale zaraz Borewicz dowióżł Kai.. i wszyscy sie przywitaliśmy :D Fajnie było w końcu poznac założyciela topiku.. hihi:D Mi sie miło strasznie zrobiło gdy Basia (Anielica) pamietała moje wiersze.. i w ogóle... :):):) Anielica -- zacznij sie wpisywać!!! :D Zaraz po przywitaniu ruszylismy do miejsca imprezy, baru \"Niebo...\" :D:D:classic_cool: hehe... Kto by pomyslał ze odwiedzimy kiedyś to miejsce... :P:D Chociaz była niedaleko jeszcze inna knajpka.. z jeszcze lepszą nazwa \"Pod Aniołem.. \" :D PO drodze zgubiłam jeden obcas... i wiecie co wszyscy zrobili...? cofneli sie na przejście.. zeby go szukac.. i znaleźli.. :P:D hehhe ..Ja wypiłam 3 piwa.. i o dziwo wcale sie nie chwiałam na nogach, co mi sie zdarza po dwóch... :P:D Impreza była przednia.. Znudzony opowiedziałprawie cały zyciorys ;) (Znudzony.. czekamy na zdjęcia teraz od Ciebie.. :)🌻) Znudzony pokazał sie w czerwonych rogach :) które wszyscy potem przymierzali... Doszła Kasiek i Blondi , Zdiablona została porwana z dworca zoo z okienka kiosku, gdzie kupowała fajki.. i było widać.. tylko jej połowe... (dolną wystajacą okienka... ) (Borewicz sie nie moze doczekac aż mu te stopy wycałujesz zgodnie z obietnica :P) i sie ZACZEŁY zbereżności.. i inne .... :D No.. tego sie nie da opisac, trzeba bylo przy tym byc. My już wiemy kto to Linking (Znudzony.. nie przetrzep mu za mocno tyłka.. fajny jest...;)) Dobry - czy szwedzki stól zajechał z Tobą razem do Poznania? :D Jak smakowały saigonki...? :P Ogólnie.. opuściliśmy lokal o 3... :) a poszliśmy spaćgdzies o 5.. :P:) (bez szczegółów.. Blondi.. ;) ) I ja to jestem generalnie very zadowolona.. i fajnie byłoby to kiedys powtórzyć :D Znudzony.... dziękujemy za zaproszenie.. za Twoje przybycie, za wszystlko :)❤️ No.. a teraz to ja sie wybieram na kolacje hih.. romantyczna ;) Z Borewiczem (kai gardzi naszym towarzystwem.. i bawi sie z (no właśnie.. z kim Ty sie tam tak naprawdę bawisz? :P) na mieście... :P:D Trzymajcie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linking :D Taak umieśc, umieść :D Blondi ;) no chyba, nie trzeba będzie cenzurować..? :) Elles łoł, jaka relacja fajowa .. Hmm.. Ty jeszcze tam jesteś:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi---> a Borewicz powiedział... :P ze to Niebo to jego pomysł był... :D:P hehe... Linking --> jak dla mnie.. to mozesz rozpowszechniac :P:D Air --> nie deprechuj sie.. trzeba by.ło komunie olac - jak lało... :P:) Heheh.. to my znikamy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles >>ta jasne 😠 chyba zjadł dziś za mało a wczoraj wypił za dużo:P To moja knajpa jest i basta i on ten pomysł to podłapał a nie na niego wpadł. Ot Co :P:P:P:P:P P.S. ale on tak ma :D:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to z zaległości : Air teraz na szybko mogę powiedzieć, że np. przy ekranizacji Wiedźmina wiele zapalonych \"fanów\" książki miało pretensje o obsadę, w radiu przy rozmowach z aktorami zasypywali ich tekstami i pytaniami o znanie książki :D A już chyba najwięcej kontrowersji budziła WOlszczak Grażyna - nawet ja chyba się lekko dziwiłam, ze akurat ona będzie grać (nie czytałam Sapkowskiego) :) Bore - ten pomysł z barem.. :D:D Aż 3 laski w domu.. :D:D Mała no musi, że się odezwę :D (jak palec? - mam nadzieję, że jednak lepiej :) ) Matko.. a co zgubiłaś? :) Gio hehe science fiction to nie fantasy :D Polskie tłumaczenie wszystko miesza ;) Zdiablona biedactwo - mam nadzieję, że nastrój lepiej, a y chyba swojego Anioła kopnąć... w 4 literki ;) Zaraz, to Ty bylaś we Wrocku.. czy nie? Blondi.. Zdiablona teżz była na zlocie ? 33+vacik 👄 Dzień Dobry.. no jak to? zgubiłeś się ? :) Tygryniu 👄 Dobry Wieczór.. miło, że tu zajrzałaś ;) Kai a Ty gdzie się szwędasz? ;) :) Kofeina łoł... ja czasem chciałabym dokończyć fajny sen, ale aż tak.. ja nie wiem jak Ci pomóc ;) ;) ;) dla reszty ❤️ 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajowa relacja :D a ja teraz sciagam cos od Dobrego ;) :D :P ciekawe, co to jest?? Linking - masz racje - nastepne \"Niebo\" jest nasze :D ja kcem juz wakacje - poodwiedzam Was wszystkich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przeczytalam relacje Elles ...!!..To imprezka byla ..az do bialego rana???? ..No talk pomalu sie pewnie dowiemy wiecej szczegolow .. ..opowiadac ..bo ja wszystko skrzetnie rejestruje ..! P.s. .w sobote .lewe ucho mnie pieklo.. baaaaaaardzo !:D ..wiec sa tylko dwie mozliwosci ..albo żescie mi ..d..obrabiali ..albo mnie ktos baaardzo mocno kocha ...!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzalam zdjecie, przeczytalam relacje i wyc mi sie chce :( :( :( :( :( serio :( z zalu :( ze czasu sie cofnac nie da :( :( :( ze.... tyle glupich rzeczy mi stanelo na drodze do tego zlotu :( ze.... ech szkoda gadac.... dlaczego mnie z Wami nie bylo??????????????? dlaczego???????? NIGDY juz tak nie bedzie jak Wy mieliscie :( qrde, nie wiedzialam, ze czlowiekowi moze byc az tak smutno i zle tylko dlatego, ze nie byl na pifku z ludzmi z netu.... :( ale przeciez to nie zwykli ludzie... To Diably... :( :( :( chyba pojde sprawdzic, czy jest ksiezyc na niebie, zebym miala do czego wyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy tylko mnie szlag trafia i diabelska dusza wyje, ze na zlocie nie bylam?? dlaczego inni tak lekko do tego podchodza?? moze dlatego, ze ja byc mialam... qrde sama sobote wymyslilam :( Gio --> wysylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles ... relacja SUPER!! :) :) ... DOPIERO TERAZ WSZYSCY WIEMY CO STRACILISMY!!! :( :) ... Następną razą jak zbierzemy się w większym gronie to tez zabalujemy ... :P :D... Fotki ! Niecierpliwość mną trzącha!! Zobaczyć bym chciała ... :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie Dobry mi skonczyl opowiadanko o zlociku :D no i zdjatka obejrzalam i wiem, kto jest kto :D chyba na nastepnym zlociku sie nie pomyle ;) :P dobranoc - ide spac z zalu, ze mnie tez nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, wyczysc skrzyneczke!!!! Ciagle zwrot przychodzi, ze masz ja przepelniona. Zdjecia zajmuja ponad 4 MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, wyczysc skrzyneczke!!!! Ciagle zwrot przychodzi, ze masz ja przepelniona. Zdjecia zajmuja ponad 4 MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre...wielike dzieki ..odebralam ..!!! ...Jestem w szokuuuu !!!..tak na + :D ...a teraz szybko mow mi kto jest kto...:D Poznalam troche osob .. Wiem kto jest . .Znudzony Borewicz ..(Kloss na koszulce ) Elles ...(kiedys bylas blondynka) Reszty osob nie kojarze ..? po kolei ..faceci ..: brunet w granatowej bluzce w bialej koszuli... w granatowej bluzie Diablice-laski... brunetka w okularach blondynka krotkie wlosy (chyba Blondi :) blondynka w rozowej bluzce Czarnulka w czerwonej bluzce z rekawkiem w czarnej bluzce we wzory bialych lisci w marynarce ..w okularach (zdiablona???) Tigre szybkooo..bo nie usne ..!:D..alee super spotkanie ..!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×