Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

no tak w koncu udalo mi sie dotrzec do wrocka...co bylo wielka niewiadoma az do momentu wsiascia;) d o pociagu hehehe...a wsiadlam na ciezkim kacu bo z zalu ze nie pojade upilam sie dzien wczesniej borewicz minal mnie na dworcu...bo nie poznal mnie po zadku ktory mi wystawal z kiosku...hehehe...stwierdzil ze to nie moja d....:D w niebie wszyscy juz byli na humorku...ale szybko dogonilam zaleglosci:D konkurs na zawartosc torebki bylabym wygrala zeby nie Anielica;) miala cos bialego z falbankami...co pobilo moje stringi hihihi kai miala tylko pol plazy w torebce :D a potem nie wiem co bylo...hehe...ale stopy klossowi mam wycalowac...zrobie to jak on w koncu mi wyplaci te zalegla tequile;) Anielico...jestes wieeelka jak Znudzony...eh...bylo suuuper moc was poznac Blondi...hehe...blondyn jeszcze zyje czy umarl juz z naszych ekscesow?:D:D:D ja dopiero odzywam...pociag jechal az 4 piwa...to dluuuugo;)kac mnie bedzie trzymal chyba tydzien:) a i nie pytajcie kto z kim spal... :D:D:D Gio oczywiscie ze plotkowalismy o tobie:D o wszystkich plotkowalismy...oj...chyba nie chce widziec tego filmu co go Znudzony nakrecil;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre...wielike dzieki ..odebralam ..!!! ...Jestem w szokuuuu !!!..tak na + :D ...a teraz szybko mow mi kto jest kto...:D Poznalam troche osob .. Wiem kto jest . .Znudzony Borewicz ..(Kloss na koszulce ) Elles ...(kiedys bylas blondynka) Reszty osob nie kojarze ..? po kolei ..faceci ..: brunet w granatowej bluzce w bialej koszuli... w granatowej bluzie Diablice-laski... brunetka w okularach blondynka krotkie wlosy (chyba Blondi :) blondynka w rozowej bluzce Czarnulka w czerwonej bluzce z rekawkiem w czarnej bluzce we wzory bialych lisci w marynarce ..w okularach (zdiablona???) Tigre szybkooo..bo nie usne ..!:D..alee super spotkanie ..!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam właśnie zdjęcia ... :D ... SUPERZASTE!!! ... żal za serducho ściska że mnie tam nie było :( buuuuuuuuuuuu! ... nie bardzo tylko wiem kto jest kto :P :( ... nie wszystkich jeszcze Was znam ... opiszcie troche .... plissss ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku Ty nasz najkochanszy... :) nie matrw sie.. następnym razem na pewno się uda i nic Ci nie stanie na przeszkodzie.. :) W sumie.. bardzo wszyscy żalowalismy ze Cie nie było.. bo Ty zawsze taka wesoła.. i zabawa byłaby jeszcze bardziej na sto dwa niż była :) Nie smuć się, zobaczymy sie jeszcze nie raz :D Przeciez to było pierwsze i na pewno nie ostatnie spotkanie rogatych :) Jas już widze co sie bedzie działo na następnych hehe 👄 🌻🌻🌻 Prosimy o usmiech... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha...zapomnialam napisac ze impreza byla taka ze noge skrecilam i nawet nie wiem kiedy....hehe...dopiero niedawno sie zorientowalam...jakos wczesniej nic mnie nie bolalo...no coz widocznie na znieczuleniu jeszcze bylam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre ..to chyba jakis psikus diabelski ..Fakt ..zdjecia dostalam od .. Dzien Dobry .. DD ...to tobie dziekuje ...:)...zaraz bede wiedziala ..jak wygladasz ..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa...Gio w marynarce to ja w czerwonej bluzeczce to hehe...chyba Kasiek...bo ja je myle zawsze :( w bialej koszuli...to Dobry....a ten w niebieskiej....to jego brat reszty nie skomentuje bo nie mam jeszcze wgladu w fotki...dopiero ide ogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie TAKIEJ imprezy to juz nigdy nie bedzie :( Zreszta Wy sie juz znacie a ja?? Gio --> qrde obym sie nie pomylia ale: biale koszula --> Dobry blondynka w niebieskiej bluzce - Kasiek rozowa bluzka, krotkie wlosy - Blondi?? Trzecia blondynka to jest Naczelna Anielica w facetach sie polapac nie moge, cos ich duzo jest :P jest jeszcze brat Dobrego (granatowa bluza??) i z rozmow widze, ze ten trzeci to ANiol Blondi, tak?? Diably Zlotowe - dobrze mowie?? Nadal mi zle i smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre ..teraz to i ja sie skrecam ze ...no wiesz ..w koncu moglysmy tym maluszkiem sie jakos dotelepac ..!:D a i spac w nim mozna ..jakby co ..! To juz wiem .. poznalam ..kasiek ..Kai ..zdiablona...Elles blondi .. J-23 ...Dzien Dobry ..( nooo noo no...!!!)..:D ..i zone Znudzonego (blondynka w czarnej bluzce .,..tak ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry...dzieki wielkie za zdjecia :) Zdiablona...WOOOW...👄 pierwszy raz mnie nie pomyliłaś ;) po takich hulankach to ja sie nie dziwie z tą nogą...ale co, boli? to zalecam pifko jako kuracje :P Tigre...dobrze godosz brykaczu ;) a w ogóle to sie ciesz że was poznałam tylko szkoda że musiałam tak szybko opuscić imprezke :( i w zwiazku z tym nadal nie wiem kto to Linking....no teraz to juz chyba rąbka mozna uchylić, co Linking? Kofi...że wysyłają to chyba z niewiedzy ze ja sie nie nadaje na konferencje...tak naprawde to sny trwają tylko chwile ale nam sie wydaje że snilismy cała noc :) a co? niefajny ten sen? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Diabelki, ze tak Wam smudze, medze, marudze i zycie zatruwam ale co Was bede oszukiwac, nie potrafie sie cieszyc, ze na spotkaniu bylo super :( tak wiem, powinnam sie cieszy Waszym szczescie ale nie umiem :( nie pociesza mnie fakt \"zobaczysz bedzie jeszcze jeden zlot\" .... to nie bedzie to :( no i bez szefa :( ciagle mam w glowie slowa (Znudzonego bodajze) juz nic nie bedzie takie samo, bedziemy inni.... Bedziecie..... tiaaaaa starsznie przesadzam i wyolbrzymiam problem, cio?? ale tak to czuje.... bo ja do ostatniej chwili liczylam ze zdazy sie jakis cud i jednak bede na zlocie, ze sie uda... :( :( :( dobra wylaze spod lozka... bo jak Ellles wspomniala Tygrysek wesoly byc powinnien.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles ... która to Elles ...?? Poznałam tylko Zdiablona i facetów ...:P ... reszty nie pamiętam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierosa
Rzućcie palenie, koniecznie od jutra! Jutro jest dzień łagodnego chuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku....tuuuule mocno i miedle futrko ...nie smutkaj siem na pocieszenie ci powiem ze nie masz kaca i skreconej nogi....plyny w domu juz wszystkie wypilam....eh....beda jeszcze setki zlotkow...i musimy kiedys w caaaalym gronie...to i Znudzonego sie sciagnie....hihi...pewnie nie odpusci takiej okazji...jak sadze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuuu ....zdiecia ze zlotu widzialam ...buuu ..😭😭 i co??? zal mi sciska nie powiem co 😭 bawiliscie sie szampansko ...😭 a ja pogode kanadyjska skl........ ze deszcz pada i zimno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
Cholera! Ale Wam zazdroszcze! fajan rzezc taki ZLOT! Morti pozdrofka! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za zdjecia..... wyc mi sie chce, ze mnie tam z Wami nie bylo 😭 bu bu bu i jeszcze raz bu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry 🖐️ :D Wrocław... cholera, robi wrażenie, a zwłaszcza rynek... normalnie wypas :D ...Chcem tam mieszkać !!! 😭 Mimo, że tam nie ma stacji, tylko jest dworzec :D Dobry Wieczorku :) ... nie smutaj się. Tam pomyśleli i o Tobie, tacy są Wrocławianie ;). A rzecz w tym, że obok hotelu Piast na sąsiednim, że tak powiem budynku jest napis czasem świecący \"Dobry Wieczór we Wrocławiu\" ... a dowcip polegał na tym, że mój brat go przeczytał, a mnie ciary po kręgosłupie :D:D ... \"Gdzie ??!!\" pytam zdziwiony, że cię zna :D. Ech...:( ...A to o napis ten chodziło :D:D Diabły... Pierwsze com ujrzał to urodę nieziemską naszej Elles ;) ... Kwiat zapachów, które nie opuszczają nozdży do końców świata. Miła, ciepła, uprzejmie towarzyska. Umiejąca się uśmiechnąć i udać zawstydzoną, jeśli chodzi o ten obcas :D ... A ja chciałem ja zabić głupi pchając w stronę ulicy nie wykorzytując tych owoców, co oczom radość noszą. ;):D Po niej pojawiła się Kai :) ... Niczym gazela pomknęła w stronę placu i... przepadła za naszymi plecami... a za nimi wiele się działo ;):P:D A dział się ..Znudzony !!! :D Zatem było tak:... Ja: Dzień Dobry On: Dzień Dobry, a ty kim jestes? Ja: Dzień Dobry On: Dzień Dobry [chwila zmieszania, pomyslał, że gada z idiotą].... aaaaaaa :D:D:D:D ty jesteś Dzień Dobry !!:D Z Anielicą było tak samo :D:D:D ... nie miałem pojęcia, że na świcie istnieją, a nawet żyją jeszcze tak mili ludzie, jak państwo Znudzonych :) Mogą milczeć, a i tak są ogromnie sympatyczni.... Teraz wiem czemu w polsce jest tak pochmurnie.... nie ma juz dla kogo słonce poświecić ;):D... Do Kanady poszło. :D Najbardziej zadziwiony byłem widokiem Blodni... tego ostrza, co tnie z chirurgiczną dokładnością i celnie swym słodkim pod podniebieniem jezykiem :) ... To nie była dziewczyna, ani kobieta... to bóstw, o które do dzisiaj bogowie pytają, bo wypadła im z \"Nieba\"... znaczy kiedyś wyleciała :D.. chociaż podejrzewam, że została wykopana. ;):P:D ... Ale w jednym zdaniu określając ją i psując przy tym jej opinię powiem: Szczęśliwy każdy, kto ją zna.... bo przez nią cierpi ;):D Kasiek.... cichutka, milutka, roześmiana. Powiem, przyjemna. I bez dwóch zdań nie zamieniłem z nią zdania ani jednego ;):D:D .. Jakoś tak dziwnie wyszło, że siedzieliśmy daleko ode siebie ;):D Kloss, jak to Kloss.... pod-pier-da-lacz :P:D ... To nie mówiłem ja :D Zadbał o zdjęcia, które oglądacie. :) heheh a jak byłem u niego w domu to mi ten aparat mówił, ze chce sobie sprawić aparat z aparatem,... to aparat z niego !! ;):P:D Noo i Zdiablona. Ta to całą gębą diabeł wcielony. Nie rzeknę więcej słowa dla swego bezpieczeństwa ;):D ... Ale powiem tyle, że jest z niej super kumpela :) ... jak na tlenie tak bez tlena :D:D Nic nad to, com w na żywo zauważył ;):D \"NIEBO\" ... Jeśli niebo wygląda własnie tak.... to ja już wolę żyć wiecznie, aby do niego więcej już nie trafić :P:D ... Krzesła koszmar, stoliki z niemieckich wystawek... barmani obciachowi...już nie wspomnę, że to kraina brudkowców. Muzyka duszę rani. Jednym słowem \"gwałt\". Pewnie dlatego podoba się kobietą i facetom kobietopodobnym :P:D:D Pomijając moje gadulstwo... w kiblu przed lustrem, i gościa, który myslał, że go bić będę,... było nawet fajowo. .....Chcem tego jeszcze !!! :D:D Hotel. Okropieństwo. Nazwa sałużona dosłownie \"Sajgon\" :O ... Na ścianach popękana farba, drzwi w surowym stanie dojrzałości, prysznic ocieka po bokach, że ręcznik trzeba podkładać by kibla nie zalać. A śniadanie... :D .. Co się chciało ... małe szklanki, małe miski, małe porcje... tylko dystans duzy. Dosłownie, jak kto głodny to mrówka spacerówka..tam i spowrotem :D .... ale warto było... w końcu można było, a my z bratem to raczej świnie, a nie tam żadna kultura :D:D Co ty jeszcze nopisać ? ... Opieprzony zostałem za to, że sobie na bilecie turystycznym jechałem, a innym ni mru mru. :O ... Ale ja to tak sobie w ostatniej moment przy kasie zapytałem, czy to na ojczyzne naszą całą działa i tu \"WOW!\" ... Za 50 złotych można śmigać po kraju od 18.00 w piatek do 24.00 w niedziele. :D Jesli daleko, bo na lokalne to o wiele taniej oczywiscie... Jedyny warunek dostania owego biletu to, słowa \"poprosze o turystyczny bilet do...\" Ech :( ... PKP nie powie tego na głos... po-je-ban-cy ... Dlatego samemu trzeba im przypominać. Dobra...kończe bo mi pomysłów brakuje. Zjazd był cudo :) Oby następne niebyły tak nudne :P:D Znudzony.... masz mój adress pod nickiem. Czemu jeszcze nie dostałem zdjęć spod twojego aparatu. Tak widziałe moje oczy... Dzień Dobry !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam się owszem wmieszał w nasz Diabelski tłumek mój paskudny Diabolo :D Tygrysku >> a której strony on Anioł :0 Zdiablona >> Ty wiesz co??...na Blondyna nasze ekscesy to jakoś tak...hmmm....no....pobudzająco podziałały hihi...:D Jak afrodyzjaczek czy co ... :P Doberski >> nie wazelinuj i tak nic dobrego o Tobie nie napiszę :P Obraziłeś moje Niebo buuu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry ....no raporcik ..prima sort...!!! To juz cie nawet we Wroclawiu na plakatach zareklamowali ..ze przybedziesz na Zlot..?:D J-23...a skad ty zes takie sliczne facjate Klossa wyczaił..? Zeby nie to ...to bym cie ni pioruna nie poznala ...Se mysle ..ktora to ze swoim aniolem przyjechala na zlot ..!Przeciez ty blondyn wieczorowa pora byles ..a tera co ..za brunera ..(bruneta)..robisz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta wogole to zapomnialam napisac ze wszystkie diably sa suuuper....ale dla mnie to bylo oczywiste:) hehehe...a halasy robiliismy takie ze nawet muzyke zagluszalismy nastepny zlot to ja proponuje zeby trwal tak chociaz 3 dni :D nawet wiem gdie jest odpowiednie miejsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry wieczór, melduję, że wróciłam na borewiczowskie klimaty cała i zdrowa ;) Miałam dzis cd spotkań forumowych, przyjechał kolega z Bytomia (ale on z rupieciarni), no i spotkałam się z Lempicką. A teraz jestem baaardzo zmęczona, zdjęć jeszcze nie widziałam (aż się boję :D:D:D) Borewicz i elles oglądają jakis film (ale nędza :P) a ja jestem straaasznie zmęczona, chyba zaraz odpadnę spać (z kim? oto jest pytanie :D:D:D) Pozdrowienia dla wszystkich, co byli i nie byli - i do zobaczenia nastepnym razem! PS. Tigerku, no nie smutkaj, no [tuli i głaszcze po pręgowatym łebku]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondii...jak wiklinka? a w ogóle to nie oszukuj...zmieniaj nika bo żadna z ciebie blondi :P Dobry...no siakoś tak wyjszło faktycznie że po różnych końcach stoła siedlismy...a żem nie gaduła to fakt :) Majorek...miałam ci napisać o czy pisze pracke...a więc: \"badanie cząstek w wodzie opadowej za pomocą granulometru laserowego\"... kosmosik lekki :) a w ogóle to chciałam dodać że Znudzeni są przefajni i niech no Basia Anielica se chybcikiem nika sprawia bo diabołem jest już niewątpliwie ;) tylko Znudzonu drugiego komputra bedzie se musiał sprawić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek .. ty masz to po mnie ...ja tez bardziej z tych cichych ...:D ..tylko w pismie pisanym ..mocna jestem ..a tak przy ludziach to jakiejs dziwnej ..\"krepacji\"..dostaje ...!:D...ze niby małomowna jestem ..!:D Zegnam sie na dobranoc .. Pozdawiam wszystkich ..tych po Zlocie ..i tych co ..przed Zlotem ..Podobno najgorzej sie rozkrecic ..potem juz leci jak po masle ..Wiec nastepny zlot ...trzenba bedzie gdzies pod namiotami robic ..!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę i czekam na potwierdzenie przesyłki do naszego kochanego ZUS-u... :-) i czytam ostatnie posty... :-D :-D Myślę, że sprawa dojrzała do założenia jakiejś \"website\" (jakby powiedział znudzony...) diabelskiej... Fotki oczywiście z opisami: \"Stoją/leżą od lewej...\"... :-) kasiek... :-) gdybym był w \"Niebie\". to może bym się dowiedział kim jestem, a tak... ciągle w niepewności.... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam wszystkim:) nie bylo mnie dluzszy czas no bo kirk ma wolne i siedzimy i gramy jak szalency stworzylam nowy charakter wood elf druid i zaczelam grac sama bez kirka pomocy,jest swietnie:) czytam o waszym spotkaniu i smutno mi:( z czytanej prze zemnie relacjii wynilka ze bylo super i niepowtarzalnie:)zazdroszcze wam:P plissssss ja tez chce zdjecia prosze przyslijcie do mnie:) dzisiaj rozmawialam z moja siostra biedulka pyta sie kiedy przyjedziemy a ja niestey nie moge jeszce podac jej konkretnej daty szlak by trafil te przepisy od dzisiaj namawiam kirka na przeprowadzke do Kanady:) Zosia- dostalam przesylke ale mialam mila niespodzianke:)dziekuje bardzo:) Margot- musze nadrobic zaleglosci na Polakach:) Tygrysku- nie placz napewno jeszcze zorganizujemy nie jedno spotkanie,ja obstawiam Warszawe:) Pozdsrawiam Was wszystkich:) Caluski:) AAAA bylam na Van Helseng super film:)Najbardziej podobaly mi sie latajace kobiety vampiry ale zakonczenie bylo troche smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzień Dobry ----> dziękuję za zdjęcia ze zjazdu :D Poznaję parę diabłów, ale kilku niestety nie. To w związku z tym poproszę jakiś opis do tych zdjęć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dobra dobra, już przeczytałam i chyba wiem już kto jest kto :) Też zazdroszczę, ale nie smutkam, bo wszystko jeszcze przed nami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, już widać te zmiany co w Was zaszły, nie było dzisjaj pobudki, więc wstawać diabołki, usmiechy na pyszczycha, bo hoc pogoda nam nie sprzyja, to my sie sprezyc umiemy i słonce zaraz wyczarujemy:-D Tigerku, Kofana, jeszcze zrobimy zlot u nas, w Wawie, nie smuć sie. Nawet jesli nie bedzie tak samo, to lepiej bedzie, prawda:-) Uśmiechnij sie, plizzz:-D:-D to dla Ciebie na dobry początek dnia🌼 Dobry, dziękuje za zdjęcia, ale nadal nie wszystkich poznaję, więc proszę o dokładny opis kto zacz:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Diabełkowo!...;-) Dostałem polecenie od Naczelnego przesłania zdjęć, które ma na swoim P. do kogo się da i jak się da. Mam nadzieję, że Wasze skrzynki to wytrzymają... Jeżeli kogoś pominę, proszę o sygnał na GG albo skrzynkę emaliową (wszystko pod nick\'iem)... ...i dajcie mi chwilę na zgranie fotek :-) Copyright © 2004 znudzony, Canada, All rights reserved... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×