Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Dobra ..czesc..!!!:D Tigre po pierwsze primo...bardzo bym chciala ale nie wiem czy bede ..tak na 50%...ale jeszcze jakbys dala mi namiary na ta knajpe ..to byloby mi latwiej sie z wami spotkac...!:D..tylko bardzo obrazowo poprosze bo ja w tej branzy w powijakach jestem ..!:D..Zajrze za jakiS czas ...to ..sie precyzuj ..! :) ..narazie nie mam czasu pisac ..ale pozdrawiam wszystkich .. Airek ..linking..majorek .ghana ..akara ..Zosia ..Kofeina ..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej gaduły! żołądek sie uspokoił po dawce Rooibosa i mięty. Poza tym dostałam kilka miłych przesyłek i się cieszę. Łódź bardzo lubię i czasem tam bywam na zlotach fanów dm, bo w forum fabricum są najlesze hehe. A co do jakiegoś MUSZE (chrzest bojowy czy coś) to ja nic nie musze. :P Bez chrztu i bez jakis tam akredytacji będe tu się panoszyć po Waszym topiku A CO! :-) Tygrysek wiec w ramach mobilizacji - to ile masz już tej pracy napisanej, co studiujesz i jaki masz temat. zosia na GG Ci juz napisalam co mysle o tym Twoim cierpieniu - wiec powtarzac nie bede. Wez sie w garsc kurcza flak i zacznij zyc! Po prostu. Są wieksze problemy na swiecie niz faceci. Zapcham sie sucharami i pieczywkiem co wyglada jak liscie. A co tam - dzieki Tygrysek. Tak siedzenie po nocy jest THE BEST! :-) Jakby co majorek to jestem pierwsza! JA TEZ CHCE BEZ BEZ BEZ :-) UWielbiam - kolo mojego domu rosnie MASA - cala dzielnica jest z bzami, ale nie zrywam bo jakos mi szkoda, na drzewach tak pieknie wygladaja. POZDRAWIAM!!!! Wracam do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Użycie Kofeiny w dniu dzisiejszym wzrosło... :-D Ciśnienie albo co... majorek... :-) linking wygląda jak skrzyżowanie stolika do kawy z peryskopem... ktoś to może potwierdzić?... AIR...dzisiaj bez... :-) Giovi... :-) Mam jakieś lokalne oberwanie chmury... To chyba się nazywa \"leje jak z cebra\" w odróżnieniu \"...jak po bombie\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Dzizus, nie moge za Wami nadazyc :o Ostatnio nie mam czasu zagladac tutaj na biezaco - jestem strasznie zaganiana! :( Moja mama juz kupila bilet - przyjedzie do mnie za miesiac i troszke! Juz nie moge sie doczekac! :D linking, ja rowniez pisze sie na zdjecia: margotk@tlen.pl :-) Gio, jak masz czas wieczorem na szachy, daj znac :-) Akara, Zosia - milego zwiedzania :-) Tygrysek 👄 AIR, ale super!! Ja tez uwielbiam bez!! Pozdrowionka dla wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air to super - takie miłe zaskakujące sytuacje, właśnie takie jakby \"na czas\" :D Szukałaś, szukałaś i znalazłaś :D Giovi si ju jak będziesz miała czas ;););) Kofe lepiej Ci - to dobrze. O Łódź pytam, bo tu era przebywam :) Spotkanko przy takiej okazji można zrobić.. ale.. nie będę ukrywać miałam w tym ukryty cel ;) bo może mi ktoś książki przywiezie, których tutaj znaleźć nie mogę ;) ;) Na razie będziesz, bo ja tutaj normalnie w nocy śpię... czy chce czy nie :D Mój Anioł do pracy chodzi i musi się wysypiać :D Linking buhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaah Margot, jak miło.. z mamą się zobaczysz :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, ja zmykam :) Nie wiem czy sięeszcze dziś pojawię ;) 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linking, dzieki za fotki - tych jeszcze nie widzialam :D Super!!! :D majorek, ja juz nie moge sie wprost doczekac tego przyjazdu :D Kofeina, widzialam juz kretyna wczesniej :D I na samo wspomnienie juz sie smieje :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Heeej, ja też chcę zdjęcia diabłów zobaczyć. Ja gromadzę zdjęcia wirtualnej rodziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linking >> do mnie Zdiablona też piszczała na temat swojej spódniczki :D Chyba się podnieciła :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej rogacze! Muszę sobie po angielskim przygotowac coś do jedzonka, bo zimno i jeśc się chce. Potem herbacia i zasuwam z tym koksem znaczy z pracą :-) Zosia - jak tam wrażenia z van G. Fajnie było? zobaczyłas coś (kogoś)ciekawego na ulicy? Mam nadzieję, że jeszcze kilka kopniaczków ode mnie będzie dawało jakiś pozytywny efekt. Pozdrawiam all!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air --> alez mila niespodzianka, super :D Gio --> nadal nie wiadomo o ktorej Agent bedzie... Sfinksa przegapic rady nie ma :P w samiutenkim Centrum jest, kolo Rotundy na rogu :) Kofeina --> mam 2 cale rozdzialy, i 3/4 trzeciego na V rozdzialow :D pisze o tym jak szef moze wplywac na swych podwladnych :) Link --> a mnie znoe dzis podoga sprzyjaja, deszczyk ustal z racji mojego wyjscia z pracy :D Margotka --> :D 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie diabły rrrrogate :) Czyta mi się co najmniej BOSKO! Energia od was bije i powala mnie pod to zdiablone (zadiablone ?) łóżko ;) Co do wymiarów i danych (che che) : niebieskooka blondynka 169 cm , gabaryty w normie (walczę by ubyło tu i tam, ale pod łóżkiem mój tyłek się zmieści- no problem!) Co do chrztu...chmm.... różki też mam od zawsze bom KOZIOROŻCOWA z krwi i kości więc od urodzenia nosze poroże na głowinie. Nieśmiało sobie u was popisuję, popisywam i poczytam sobie zaległości, bo uuułłaaa sporo tego! dziękuję za cieplutkie przyjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina , bo my jestesmy gorace, pozytywne Diably :D a rozki koziorozca to nie to samo co diabelskie rozki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 wszystkim razem :) Kofeina ... nie przejadaj sie na noc bo brzusio bedzie bolało :( i żadne diabelskie sztuczki nie pomogą :) Margot ... wiem jak to fajnie spotkac sie z mamą :) moja mama jest dla mnie najlepsza kumpelą i przyjacielem :D linking ... Tygrysek Cię buźkuje :) ... ale ode mnie też masz cmoka 👄 ... na maila odpisze jutro :) ok? :D ... ghana... my tez mało znajome :) ... szam ...🌻 ... wysyłam Ci doładowanie ... humoru :D :D :D :D Zosia ... akara ... ... fajowo wam :) ... buziaczki ... majorek ... ❤️ AIR ... :) pozdrówka :) Gio ...:) DD...:) ... DW ...:) ... i dla wszystich ... uściski i przytulanki ❤️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toż to ja wiem że nie to samo- bo moje rogi WIĘKSZE SĄ :))) Ale dobra- jakie pomysły na chrzciny? Mogę wypucować całe łózko i pod-łózko, wytrzepać materac...przytaszczyć skrzynkę pifka , rozlać każdemu po kufelku na dobry początek....no i zaostrzyć widły diabelskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina 28.....>>.. Mozesz robic pod wyrkiem co tylko chcesz bylebys sie tylko dobrze tutaj czula .! Zamiatac juz niewarto bo tu wszyscy z buciorami wchodza a pozatym niedlugo sie przeprowadzamy pod trzecie wyrko...!!!:D Gadalam z Zosia przez telefon ..jutro jada do Belgii ..autokarem na wycieczke ..! dzis byly w fitness club ..ale Zosia tylko sobie patrzyla jak Akara ćwiczy..! :) A wieczorkiem ida na dzielnice gdzie sa domy \"pod czerwoną latarnia\"..!!!!!:D:D:D....nooo...chyba ze cos pokrecilam ..!!!:D Zdiablona ...odezwij sie ..Przesle ci wiadomosc na GG...Chcialabym zebys byla na spotkaniu ..!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ Wam wariaty :D Co to za pisanie na scianie ?! 😠 ;):D Gioooo :D .. łosz end gou ... aleś wymisliła :D Nina 28 :D Hej Vacik 🖐️ Tygryyyysek :):D KachaIna :D Blondii :) 🖐️ Air :) Margot, Majorek , Linking, Zosia, Szam , Ghana 🖐️ :D:D Aleeee żem sie dziś rozgadał :D .. Dobra juz milcze :O...:P:D Całusy, buziaczki i cmokanie dla was 😘 :) Jade sobie do Warszawy ludzie :D ... biada tej wiosce !! :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to dobrze, ze matury pisemne po raz kolejny za mna :D jestem okropnie zmeczona, chociaz wizytacji nei bylo ;) ide spac Nina - piwko pije z Toba jutro (bo pewnie juz po jednym bede :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry ...:D bo ja po ..hamerykansku to najlepiej umiem tylko jedno slowo.... ajlawiu...! ..a najlepiej to pamietam tylko to co mnie ..wzruszy ... ,,,i rzuci mnie sie ..na uszy ..! :D ...a Warszawa ..wioska nie wioska ..byleby bylo blisko do ..knioska ..!!!!:D ( czytaj..blisko do kiosku z piwkiem..!):D Jutro spotkanie we wiosce ..! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie cos mnie wena opuszcza chwilowo:( Link...e tam zaraz zolta karka...ja tylko z niepokojem po tym komentarzu otwieralam foty... hahaha...kofeina i peryskop...olaboga....co na taki mariaz zainteresowana????:P:D Majorku...tez cos wspomnialas o mojej mini:P zadam kategorycznie wyjasnien:D Gio 13 60 996 moj gadulec...ale ja mam jutro goscia do odbioru ...znanego zreszta wszem i wobec..tu choc nie wszystkim osobiscie;):D musze byc na centralnym kolo 22 Zosia...Akara...no to wiatraki wasze:D i tulipany:D Nina:D milo cie widziec...tylko ostroznie z tymi rogami...bo nasze wyrko wodne...a masz duze rogi...uwazaj jak je nosisz;):D Tygrysku:) Kofeina...bywaj ...bywaj tu..milo cie widziec na dzis chyba mykam stad Dobry...hehehe..ty wiesz co:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim (razem i kazdemu z osobna). Gio, zacytuje \'cos Ci sie popierdolilo\' :D (Zoska rechocze w glos), my do tej Belgii pojutrze jedziemy :D. Zosia sie pyta czy to od tego wypadu na miasto cos Ci sie poprzestawialo z nadmiaru wrazen :D :D :D :D 👄. A w ogole wlasnie wrocilysmy z dziwek :D :D :D. Zimno jak skurczysyn, nie rozgrzaly nas za bardzo ;). Zaraz sie bedziemy zubrowka rozgrzewac, Ronald zgodzil sie pojechac po soczek jablkowy. Zoska jak zwachala szarlotke to przemowila po angielsku z tej radosci, cytuje\" You\'re a very nice man, Ronald\". O, Martini tez przyszlo :D. No to idziemy pic. Zosia stwierdzila, ze skoro jest oliwka, to ona ma wszystko. No nie moge z tej baby, siedzi i rechocze. Kofeina, Zosia sie zastanawia czy sie za duzo kofi ;) z kofeina nazlopalas, bo tak chlapiesz tym jezorem ;-). Kretyn byl dobry :D :D :D. Fajnie bylo w muzeum, nogi mi w tylek wlazly (zachcialo mi mi sie butkow na obcasie). Zosia mnie czestuje Capivitem A + E i mowi, ze to na uwiad starczy (jakas aluzja? ;) ). A jeszcze sekunde temu powiedziala mi, ze ladnie wygladam, i badz tu madry ;). Ja z ta baba nie wytrzymam :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest diabeł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko sie zgadza.wszystko sie zgadza ...oprocz kasy...stary mnie zabije..albo do jakiejs roboty zagna konkretnej...a jak mu powiedzialam, ze idziemy do dzielnicy czerwonych swiatel stwierdzil , ze konto mi zablokuje bo juz nie bedzie mi potrzebne...hehehehe! Ale tam dziwki na wytawach staly..- biedule.... ;) Jutro nad morze pojedziemy chociaz nie wiem czy nas nie zwieje bo zimno jak jesienia! A potem idziemy wydawac kase. Wszystkich pozdrawiam i przytulam i caluje...a szczegolnie Ninke 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabel siedzi pod lozkiem a czasem tkwi w szczegolach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor! ale stron naprodukowaliscie, no, no, no! Dobranoc i kolorowych snow Diableta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......666
cześć Kociaki z małymi czerwonymi ogonkami ( choć niekoniecznie :) ) U mnie nic nowego, jak zawsze nie mam czasu. Ale planuję pewną inwestycję i ................... może zmieni się mój tryb pracy. Miło jest poczyatć Wasze pokręcone :) posty, choć przyznaję się, że i tak nie opanowałem całości. Musiałbym mieć chyba tydzień wolnego ! A później nadrabiać zalegości przez 2 następne. Bawcie się dobrze papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przyszłam sobie jeszcze wypić herbatkę on line. hehe Tygrys to jak napiszesz pracę to ja poproszedo przecztania (jeśli można), bo poza prawem studiuje sobie jeszcze zarzadzanie zasobami ludzkimi i mnie to bardzo interesuje. Zwłaszcza motywowanie i wywieranie wpływu na pracowników. Pisz pisz bo fajniasta praca :-) Ja się chyba przezięciłam, bo teraz siąkam nosalem jak krasnal i głowa zaczyna boleć. Owinę się w jakiś sweter to będzie ciepluśko w nery. Teraz szukam sobie jakiegoś podręcznika o rozwiązywaniu konfliktów w pracy, bo co firma to człowiek ma rózne problemy z róznymi ludzmi :-) Jak to mówi bardzo ładna zasada: różnie ludzie, w różnych sytuacjach zachowują się różnie i robia to z róznych powodów. No dobra - dość laby - przerwa i tak była za długa. Wyjazd do Belgii..ech ech..OK wpadam w depresję holenderską...:-( BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUuuuuuuuuuu Niech mnie wszyscy diabli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko jedyna mi się nie tylko na żołądek i nos rzuciło ale i na oczy...zjadam litery, zjadam końcówki, łącze wyrazy...i WY tam Akara z Zosią niby pijecie...a taki czysty język na topiku..tylko ja taka połamana. A gadam dużo, bo jestem gaduła ogólnie i lubię sobie pogadać. Nawet jak nikt mnie nie słucha to do siebie gadam i się nie przejmuję. Co mi tam. :-) Czerwone latarnie, może jeszcze ciasteczkowe kafejki co? Uważaj Zosia, bo Cię rodzina wydziedziczy. I wytłumacz się czemu to nie ćwiczyłaś na fitnessss hmm? akara nie przekonałaś jej do ruchu. Ja rozumiem, że jest piękna i zgrabna, ale żeby tak nie miec potrzeby poruszania się...hmm. Dziś mnie rodzicielka oficjalnie wyzwała od szczurów, że niby ciała mi ubyło. Nie wiem gdzie, chyba z twarzy hehe :P Gadają głupoty, bo wieczorem zjadłam 1/3 czekolady i wafelka w czekoladzie. Dieta CUD! :-) Wce chtoś herboli? Bo wlasnie znów czajnik nastawiam. Aha Zosia - właśnie z Szafirem i moim M. planujemy wprawe w Karkonosze. Piszesz się? Ta bestia jest jeszcze instruktorem od wspinania się czy czegoś równie fajnego. Matko ta kobieta mnie kiedyś w kompleksy wprowadzi - 5 języków, pilot szybowca, sternik, wspinaczka...kto wie co jeszcze umie robić. Boję się zapytać i tak już za wiele wiem. Aha i prosiłam ją by się zjawiła pod łóżkiem. :-) Może się przyczołga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia poszla sie oplukac, przysle ja przed kompa jak skonczy :-). Spac mi sie chce i inwencja nawala, wiec juz nic nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×