Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość
Kofeina ---> dziękuję za zdjęcia twoje i Szafirka :) dostałam je już 3 razy :P Bardzo ci do twarzy w tej fryzurze :) dużo trzeba odwagi żeby się obciąć na łyso :D Szafirowe Oczy ---> piękny kolor oczu :) zawsze chciałam mieć niebieskie :D Linking ---> a czemu mamy zakładać grupę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofi --> 3mam kciuki :) Link --> z mgr mam jeszcze 1 rozdzial i wprowadzenie najnowszych poprawek :P w tej samej to raczej nie :( Ja listw nie podlaczam Pan jakies je zakladal, a raczej ją, bo jedna jest ale taaaaaaaaka wielka, ze 30 gniazdek ma :) I to wcale za duzo nie jest ;) Majorek --> yep 21\' mam :) za kilka dnie mam go dostac z powrotem :) Monitorki musimy miec duze i dobte :) Szafirek --> dzieki :) Zosia --> jak poslalas, znaczy sie, ze sa ;) ja tylko mowie, ze jeszcze ich nie sciagnelam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek - jachtowa owszem, ale nadmorska, eee, chiba nie. Mieszkam w Zielonej Górze a pochodzę z Karkonoszy :-) Elles - dzięki za fotki !! Ahoj !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofi - fotki dostalam :) super sa :) ia ta osoba na nich tez zdaje sie, ze nie mam Szafirka - dostane? ;) qrcze - zaczynam odzywac - dostane tez przepisy od Margotki :) - jakby jeszcze ktos chcial mnie wpsomoc, to niech sle na maila - okazja to parapetowa :D :P Zosia - ja skrzyneczkę przygotowałam :D mialam poczytac i nic z tego do tej pory zaraz sie biore za to pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj oj.. podanie do rektora..u mnie się kończy podaniami do dziekana - no ale moze Ty doktorat piszesz majorek? Hmm? Wiem, ze musza czytać, ale to jest jeden wieczór, czy też pół nawet - 80 stron. Zresztą jak będzie mu za długo to mi po prostu pokreśli - znając jego. Szczerze mówiąc przecież on dostaje pieniądze za każdego seminarzeystę, więc płacą mu za to by się czasem ze mną spotkac i pomóc :-) Zdjecia moga przyjść i 6 razy - więc się nie obrażajcie na mnie, bo mi dziś poczta po prostu szaleje - fatalnie działa. Wysyłałam Wam i kwiaty i siebie i szafirka i kurcze wszystko sie pozapychało, bo oczywiście wysyłam duże formaty, bo małe to żadne zdjecia - nic na nich nie widac, więc po co w ogóle słać, nie? :-) Amok moze ja jekieś podanie napisze do Ciebie? Mam w tym doświadczenie, więc pewnie b ędzie skuteczne przy otrzymaniu linka hehe :-) SZAFIR jak to nie będzie nadmorski??? A kto mnie straszył morzem? I kto mi obiecywał zmienic mnie w wilka morskiego???? BUUUUUU. ZWALNIAM SIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Ludziki :-) pieknie dziekuję za komplementy, AIR zwłaszcza ujęłaś mnie ..... hehe, u mnie w rodzinie to mówią.... wyłupiaste :-D To chyba dziedziczne - moja młodsza córka czasem jak na coś się zapatrzy - to też wygląda tak, jakby uśmiercała wzrokiem muchę siedzącą na ósmym piętrze w bloku oddalonym o kilkaset metrów :-) :-D Proszę rewanżować się - czekam na fotki, mój adres jest taki sam jak profil na tlenie gdyby co :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzilam na serwerze - foty sa :D Tylko nie wiem, te od Kofi to Kofi wlasnie czy Oczeta Szafirowe?? Takie nadmorskie :D Baaaardzo mi sie podobaja, tzn Diablica na nich jest eee (boska?? nieeee) diabelska :D :D :D A fryzurka jak dla mnie super!! :D Zosiu --> Twoich fotek jeszcze nie ogladalam, za duzo tego jak na w pracy zdjec przegladanie ;) No i wiem przeciez, ze Ty i Akara to laski piekielne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szafir aaa :) ale jachtu nie targałaś przez pół Polski ? :P ;) ;) ;) Kofeina, bo dziekan to tylko przedłuża ok. miesiąc dłużej po końcu sesji (bo ja studia skończyłam w semestrze zimowym ;) ) a potem to już rektor ;) Zdjęcia dostałam, obejrząłam i baaardzo mi się podobają - nawet jeśli to fryzura przejściowa, to i tak świetnie Ci w niej i niezła babka z Ciebie :) Zosia Wasze też obejrzałam i bardzo podobają mi się, zarówno modelki jak i widoki holenderskie (i belgijskie tak? ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie moge wejsc na kafe, ale nie moge zobaczyc waszych wypowiedzi :-( Chyba w pracy jest jakis spisek i chca mnie z wami rozlaczyc! Zebym juz sie tu zanudzila na smierc! Pozdrawiam wszystkich! Mala - odpisalam na maila, poszukam w domu i reszte napisze jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he już wyjasniam - Szafirka wysłałam pod tytułem Szafirowe Oczy, wiec bedziecie wiedziec jak wygląda. Moje zdjęcia są plażowo - czarne hehe. Skrzynki już pozapychałam? :-) Dzięki Tygrysku za diabelski komplement :-) Zawsze jestem łasa na dobre slowa hihi - jak każda kobieta he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak? rektor??? Hmmm :-) Pierwsze słyszę. Ja naprawdę jestem niesamowita - nic na ten temat nie wiem. Jestem prawdziwym studentem hehe. Ok, nie będę się tym denerwowac..pogadam z promotorem to zobaczymy, czy mogę skończyć studia hehe :-) Ale siostra mojego love ma taką samą sytuację, niedawno oddała pracę i ma obronę w połowie czerwca. Ponieważ skład komisji będzie podobny, więc O ILE się wyrobię to mam szanse dostać podobny termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles..jak bum cyk cyk ze ja nie pamietam co takiego wielkiego wysylalam Majorkowi ale pewnie do ciebie tez wysyłałam...serio,serio ;) Szaaaafirek...czy jest coś czego nie potrafisz robić albo nie masz na to uprawnień?! ;) serio, ja to juz przy twoich uprawnieniach pilota wpadłam w kompleksy a teraz to już w ogóle...:D a czy ja moge dostac zdjecia? Wind...przyłaczam sie do prosby o wspieranie zagli dobrym dmuchem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek :) to było to auto jadące, z tym wyjcem :D wielkości ok 4MB :) A wczoraj Zosia mi wysłała te dwie porcje zdjęć.. i znów miejca zabrakło :D haha Hmm właśnie Zosia... teraz Ty masz skrzynkę zapchaną, bo zwykły mail nie poszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek :-D jacht nie jest nad morzem, tylko u mojego znajomego szkutnika na doszlifkach. Regaty odbędą się na jeziorze Niesłysz - oddalonym od ZG o jakieś 45 km, jach pojedzie tam na lawecie. Ale jeśli będzie możliwość wodowania gdzieś na Bałtyku to obiecuję że go na własnych plecach zaniosę ! Kofi - co protestujesz, jak protestujesz ? A kto jęczał, że chorobę morską ma i że wszystko wokól pewnie zarzyga ? No ja tam swój błędnik trzymam pod kontrolą ;-) A swoją drogą :-D ale fajnie, że ludziki się pytają która jest która :-D Dla ułatwienia - ja to jestem ta wyłupiasta ;-) :-) Buziaki ciumk, ciumk, ciumk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana własnie przeczytałam Twoje wrażenia z filmu Troja - ehh po Amerykanach możzna się wszystkiego spodziewać.. :( oni naprawdęwszystko muszą na swoją modłę... Dark się podobało, pewnie jako ogólne \"widowisko\", ale.. lepiej się w historię nie zagłębiac.. ? :) o Anioł przyjechał.. zaraz pewnie stąd znikne (obiadek robić ; ) ), bo jakoś nie było z czego mi samej zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana --> nie daj sie!! Walcz o Lozko I kafe :D Kofi --> wg mnei ta przejsciowa fryzurka jest REWELACYJNA!!! :D Majorek --> jaka grzeczna dziewczynka \"obiadek bede robic\" nonono :P Szafirek --> obacze zdjecie to sie przekonam, czy aby nie przesadzasz z ta wylupiastoscia ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego wieczoruuuuu diabelskie nasienie!!!! Zaraz tam rzygać :P po prostu będzie mi niedobrze, bo nie mam doświadczenia w bujaniu hehehe Ide se do \"atelje\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam zdjecia Szafirowej :D ale cudo ;) aha - odesłałabym Ci swoje, ale niekumata jestem i naprawde nei wiem, na jaki adres wyszlam do sklepu po rogalika makowo-migdalowego :D pychota do tego dokupilam pierniczki, bo jutro rano przyjezdza do mnie przyjaciel :D pomoze mi zrobic zakupy na imprezki :D biedaczek :P spotkalam po drodze moja wicedyrektorke - to mnie ucieszylo, bo dalam Jej swoje zwolnienie ale... troszke nei bardzo sie czuje boli mnie ta cholerna krtan i mam wrazenie, ze i nizej mam nadzieje, ze to nie jest zadne wstretne chorobsko i wszystko bedzie dobrze mialam poczytac, ale usnelam :D :P moze poczytam teraz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie to juz nikt poza Kofeinką zdjęć nie podeśle.... :( buuuuuuuuuu!!! Plis, pliz, plizeeeee, proszeee dorbug@interia.pl ja też, ja też :) dziś miałam mega smętny dzień, ukrywałam się potem pod kocem i czytałam... Pozdrawiam diabełkowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina - wysylam mam nadzieje, ze dojdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponowne witanko Tygrysek - kawa nie ma problem ale na masce zielonego wyrazy z powodu kompa i monitora Mała - polecam swoje usługi w zakresie gotowania - kuchnia diabelska (znaczy ostra) i indiańska z przewagą warzyw. Jak również dania szybkie miłe i przyjemne przepisy mogę podrzucić mailem ( + kucharz w razie potrzeby) szam - która to biblioteka (mam na zbyciu jeden tomahawk) i tradycyjny bimberek dla fszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tentaga - dawaj przepisy - natentychmiast :D zbieram wszystko niedlugo wakacje i bede gotowac dla Aniola Niepokornego przyda sie wszystko :D uwielbiam dla Niego gotowac - jest wdziecznym smakoszem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała - a z której kuchni te przepisy ?? (szczegóły podeślę wieczorkiem z domu}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z każdej kuchni, Tentaga :) ja dopiero się ucze i eksperymentuje nieco :) czekam niecierpliwie na szczegoly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za zdjęcia...😘 Bardzo, bardzo... :-) elles...:-) Chyba masz rację, że to nie było TO... Już się cieszę, jakie TO będzie następnym razem... :-) mała...;-) Nie jaki, tylko jaka... :-D Cześć majorek... :-) z wyra wynurzony... Ja też mam nadzieję, a nadzieja jak wiadomo... Kofeina... trafiony, zatopiony... :-). Zaczynam się zastanawiać, czy wszyscy jeżdżą na sesje zdjęciowe na plaże... :-D Niewinna Margot mnie ignoruje... AIR...> natchnienie moje... Była taka grupa Earth Wind & Fire... i się mi skojarzyło... Pasiasta... Czy Ty wszystko musisz mieć do gniazdka? Ptaszek jakiś?... :-D Szafirek... wyłupać oczy, każdemu, kto mówi, że wyłupiaste...:-D Nina...:-) jest głodna zdjęć... Wysyłajcie, wysyłajcie... Cześć Kasiek :-) Tentaga... czerwonoskóry bracie... Jeżeli będziesz kiedykolwiek w potrzebie wystrzel w powietrze. Tylko żeby Ci się strzały nie skończyły... A, byłbym zapomniał - widziałem film ze zlotu wrocławskiego... Właściwie, to są trzy spoty reklamowe ale...hi! hi! niezłe... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usiadlam przed domowym kompem i pomyslalam, poprawie to co promotor kazal ale nieeee...... przeciez mam czas... :D Caly weekend przede mna :D Stanowczo nie ucze sie na wlasnych bledach :P I uprzejmie prosze nie krzyczec na mnie ale naprawde nie czuej sie chwilowo na silach, zeby brac sie za mgr ;) Link --> hmm czy ja wszystko musze miec do gniazdka?? hmm... eee... no.... tzn.... jakby Ci tu.... tiak... w pracy wszystko :) No oprocz mini radyjka ono jest na baterie :D Co trzeba zrobic aby filmik ze zlotu dostac?? Usmiechnac sie?? juz sie robi :D :D :D :D :D :D Mala --> hihi smiesznie tak spotkac przypadkiem wice i zwolnienie dac :P Przyznaj sie, ta choroba to sciema z okazji imprezki ;) nio dobrze przesylam zdrowko ~~~~~~ :D Nina --> pod kocem czytalas?? to pewnie latarke tez ze soba zabralas ;) Szafirowa --> i ja zdjecie dostalam :D Wylupiastosci zadnej nie dostrzegam ;) Ino diabelski urok :D Tentaga --> kompa odzyskam wkrotce, dzis bylam go odwiedzic i specjlany programik uruchomic :D Monitor tez do mnie wroci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigerek - no oczywiscie ;) :P przeciez kiedys trza posprzatac w domku i co nieco ugotowac :D zeby tylko ta diabelska krtan tak nie bolala :( i w dodatku przeplukac jej nie moge - co za diabelstwo jakies :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie, diabełki stare i nowe, te dobrze znane i te mniej! 🌻 Pozytywna energia az mnie roznoosi dzisiaj, w przeciwieństwie do kilku poprzednich dni, więc Wam popisze troszq, bo jak mam doła to sie z reguły chowam i tlyko czytam ;) Nie mogłam wyjechac na weekend, więc \"weekend\" przyjedzie do mnie :D Tłumaczenie zawalę skandalicznie, już sie skupić nie mogę ;) Ale jestem szczęęęęśliiiiwaaaa :D:D:D:D:D:D:D ❤️ 🌻 ❤️ PS. Zosiu - dzięki za fotki, resztę pieknych diablic tysz bym prosiła ślicznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaszaleję dziś, bowiem wczoraj byłam \"Troję\" obaczyć...a dziś przeczytałam tzw. \"recenzję\" Ghany niejakiej i zgodzić się z jej opinią nie mogę... Hollywoodzka produkcja, amerykański rozmach, no bo jak taki film bez tegoż zrobić... Oczywiście amerykański taki on do końca nie jest, bo w obsadzie roi się raczej od przedstawicieli UK jak chociażby znakomity P. O\'Toole..., także aktorzy z Australii, no i nie zapominajmy o pięknej Helenie, którą zagrała Niemka :P A propos czasu trwania oblężenia to nie ma się czego czepiać - to tylko film fabularny a nie dokument. Osobiście film ten określam jako: może być. Nie takie kino lubię, no ale jako osoba szerokich horyzontów lubię wszystkiego spróbować ;) Nie spodziewałam się, po tym filmie górnolotnych doznań duchowych i chyba nikt w ten sposób do tej superprodukcji nie podchodzi... W ramach szeroko pojętego obcowania ze sztuką polecam zagłębienie się w literaturę tudzież wybranie się do teatru :P Acz doznania estetyczne nie były złe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×