Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Amok - pamietam :) Ciebie tez chce zobaczyc :D dobranoc, Diabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caly dzionek nauki?? Nieee wieczorem kino dla odprezenia :D Bylo fajnie, mielismy darmowe bilety, ktore trzeba wykorzystac na konkretny seans (\"LadyKillers\"). Wybralismy sie na taki o 19:30 a tu okazuje sie, ze go nie ma, choc jest wyswietlone, ze jest :P No to poproslismy menegera :) hihihihihi Nie dalismy sobie wcisnac, ze mozemy isc o 22 lub inego dnia, chcemy teraz i juz!! No to nas wpuscili, na seans zamkniety dla VIPow :D hahaha Ale film BEZNADZIEJNY!!! Nudny, glupi i w ogole odradzam. A potem bylo piwko i lody waniliowe, jestem odstresowana (na razie) :P Akara -> 🖐️ a Ty kiedy masz wakacje?? A lato nie zacyzna sie 24?? Amok -> a ja?? :( Gio -> ❤️ 🌻 duzo zdrowka dla Ciebie i Twojej dziewczynki :) Mala -> wakacje tuz, tuz :) Dobrze, ze glowka juz nie boli :) Oby tak poszlo, wszystko zalezy na jakie pytania trafie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre, z tego co wiem, to dzis byl najdluzszy dzien w roku. Wakacje za 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam diabolki! Jakos tu pustawo ostatnio! Nie mowic mi tu o wakacjach, bo niektorzy ich nie maja!!! Tzn. wlasnie biore dwa dni urlopu i robie sobie \"wakacje\", podobno ma byc troche cieplej! Mala - a co ty zrobisz z 2 miesiacami wakacji?! Akara - powiedz mi, co mam zrobic z twarza (chodzi o makijaz ;-) ) jezeli bede szla w czerwonej sukience??? Do bialej nie mam dodatkow, a wogole to juz jestem na etapie, ze nie mam w czym isc i we wszystkim zle wygladam!!!!! Jak to dobrze, ze to nie jest moj slub... A i wczoraj wbrew pozorom naprawde byl pierwszy dzien lata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Diablątka. Życzę miłego dnia. A szczególnie ciepło witam mojego ulubionego kociaka czyli Tygryska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Diabolki Glowa dzisiaj nie boli :D A to ostatni wtorek roku szkolnego 2003/2004 :D Dzisiaj bede wypisywac swiadectwa :( Za oknem swieci slonko, wiec pewnie da sie przezyc jakos ten dzien :D Ghana - nie wiem jeszcze, od jakiegos czasu przestalam planowac, bedzie, co am byc. Bede chwytac dni z Aniolem ;) No to do roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala - wpisz jakas piatke ode mnie! Ja nigdy nie bede miala takiej mozliwosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tiak gadalam wczoraj do 2 w nocy z kolega i teraz ledwie zdolalam oczeta otworzyc ;) Melduje sie wiec tutaj i biore sie ostro za nauke to juz jutro!!! JUTRO OD 9 ; 00 KCIUKI ZA MNIE TRZYMAJCIE!!!! Egzamin zaczyna sie o tej godzinie ja jestem mniej wiecej 9 na liscie ale roznie sie wchodzi wiec.... Akara -> czyli jednak pierwszego dnia lata sie wloczylam po nocy, fajnie :D Amok -> dziekuje :) Ale znasz jakies inne kociaki?? Pewnie nie, wiec trudno jest byc nie ulubionu, skoro jedynym :P :D Ghana -> a gdzie spedzisz mini wakacje?? :) Mala -> jakze przyjemnie musi byc wpisywac 5 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku... Znam parę kociaków ;) Ale Ty jestes mój ulubiony... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witojcie hej :D Wróciłam wczoraj wieczorem. Udało się dojechać bez problemów, nawet szybko nam podróż minęła. Koleżanka mieszka w raju - góry, piękne widoki, w dole płynie Dunajec - cudnie. Zabawa była na 102. Było 205 gości na sali i wszyscy tańcowali, że aż miło. W niedzielę były poprawiny, które okazały się drugim weselem :P Wczoraj rano ruszyłyśmy z powrotem do domku i dzisiaj już spałam w swoim łóżeczku. Ale było rewelacyjnie :) A co u was? Nic nie czytałam, bo muszę się teraz zabrać ostro do nauki znowu, w poniedziałek mam ostatni egzamin. Chyba za dużo nie popisaliście, tylko 3 nowe strony widzę :) To trzymajta się wiaruchna :D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no wiecie co...czyzby temat upadal??? tak malo wpisow przez trzy dni??? Tygrys, trzym sie, wiesz przeciez ze bedzie dobrze... ze mna troche gorzej ale zawsze jeszcze jest poprawka we wrzesniu, no nie?::D, ja juz mysle tylko o tym Krymie, i nawet spac po nocach nie moge o nauce nie wspominajac...szkoda, ze moj Diabel nie moze ze mna jechac...:( no i bede trzy tygodnie pod namiotem, bez internetu...:D:D:D:D. jak ja to przezyje!!!tzn. ten brak internetu :Dbo ze pod namiotem to fajnie...i mam nadzieje ze nie bedzie za cieplo... trzymcie sie, jeszcze wpadne przed wyjazdem sie pozegnac...papa😘🌼🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Daimon ---> :D co wy wszyscy z tym Krymem w tym roku macie? Mój Michus też chciał na Krym jechać, ale ja się nie puszczę taki kawał drogi tylko we dwoje. Byłoby to może i romantyczne, ale myślę że trochę niebezpieczne. Uważnie wszystko obserwuj i zdasz nam dokładną relację z pobytu tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musialam tu zajrzec, zeby pare genialanych textow z mojej mgr (wlasnie ja czytam) przytoczyc :D A co sie bede sama smiela: \"Innym popluwanym schematem jest...\" (popularnym mialo byc) nadal sie smieje jak glupia z tego popluwanego schematu :D \"kierownik spedza duzo czasu w organizacji na stosunkach ze swoimi pracownikami\" glodnemu chleb na mysli :P :D Air -> :D a jakas dokladniejsze relacja?? :D Amok -> dziekuje ❤️ Daimon -> spokojnie zdasz :D ja tez jade na 3 tygodnie pod namiot :D Link -> :D :D :D Ty juz wiesz co ;) ❤️ :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim:D Strasznie dawno nie zaglądałam, bo mam prawdziwe urwanie. Teraz też zaglądam tak naprawdę tylko po to, by przeprosić Majorka. Majorku, to chyba do Ciebie poszedł post z mojej skrzynki! Używamy tej skrzynki razem z koleżanką i ostatnio służy nam ona głównie do przyjmowania ofert pracy. Stąd przerażenie i oburzenie mojej koleżanki na obietnicę \"zapchania skrzynki\" od nieznajomego nadawcy i stąd dość ostra wymowa postu - za którą Cię bardzo przepraszam. Trochę też w tym i mojej winy, może nie powinnam podawać pod nickiem tego akurat adresu. Mam nadzieję, że nie poczułaś się urażona, mnie w każdym bądż razie jest strasznie głupio.... Koleżance, zapewniam Cię, też:) Pozdrawiam ciepło, jak i wszystkich pozostałych! Tygrysie - to o kierownikach - bomba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daimon, nic nie upada, to normalka, ze w miesiacach wiosenno-letnich robi sie lekki zastoj ;). Cholera, bylam dzis kupic sobieb nowa mascare, no i zobaczylam, ze szukaja personelu na wakacje, wiec sie spytalam (po niderlandzku, ale dupa, jak sie zdenerwuje to robie tyle bledow, ze az mnie samej przykro jest sluchac) i odeslala mnie babka do menagera filii. Tak sie sklada, ze znam je wszystkie z widzenia, bo regularnie tam cos kupuje, i mam wyrobiona opinie na temat kazdej z nich na podstawie tego jak bylam traktowana jako klient, wiec jak zobaczylam tego menadzera to moja pierwsza mysl brzmiala \'o matko, dlaczego to musi byc akurat ONA?!!\' (w sumie dosadniej pomyslalam, ale nie bede sie wyrazac ;). No i rezultat jest taki, ze dostalam formularz do wypelnienia. Jakie pytania! Nawet o imie lekarza rodzinnego sie pytaja! Pewnie mi sie nie uda, jezyk jest glowna przeszkoda, ale co tam, wysle to... A noz widelec nikogo lepszego nie bedzie ;). W kazdym razie lekki stres przezylam, bo weszlam do tego sklepu lekko wypluta i bez makijazu (we wtorki mam na rano, wiec nie mam czasu na takie pierdoly) a tu bum! Od razu na rozmowe :0. Tygrysie, fajnie, ze sie podzielilas tymi tekstami, przynajmniej i ja sie z popluwanego tematu usmialam :D :D. Amok, Air, mala 🖐️. ghana, pomysle, jak ochlone ;). Juz nawet jeden pomysl mam, ale nie wiem czy Ci do gustu przypadnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, Daradnele, w tym samym czasie musialysmy pisac, bo Cie nie widzialam, ale szybsza bylas ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywam tu tak rzadko, że jestem prawie niewidocznym diabełkiem:P Ale czytuję Was, czytuję na ile mi czas pozwala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam:) Dzisiaj nie poszlam na kurs bo mnie brzuch boli (wczoraj mialam napad jedzenia slodyczy zjadla paczke delicji 5 ciastek i paczke orzeszkow w czekoladzie) siedze w domu i cwicze testy do TOEFL z gramatyki leze tyle moge powiedziec Akara- ja mam msn ale teraz mi nie dziala niewiem dlaczego ciagle wyskakuje mi wiadomosc ze nie moze sie polaczyc z internetem hmmm moze sie naprawie niedlugo .Moj login na msn to taki sam jak moj email adres czyli slowniki@go2.pl Akara nie martw sie masz duze szanse w tym sklepie w koncu kto tutaj jest ekspertem od makijazu?Ja tez probowalam w takim sklepie ale nawet nie udalo mi sie porozmawiac z managerem bo go nie bylo a rozmowa z managerem jest bardzo wazna.O matko lekarz rodzinny?Straszne wymagania w tam maja..... Air- ale mialas super tez bym chciala pojsc na takie polskie wesele z poprawinami:) Tygrysek:) Amok:) Mala:) Ghana:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark, sek w tym, ze wtopilam na calego, nie zaprezentowalam nawet 1/3 swoich umiejetnosci i wiedzy, grrrrrrrr. Cala droge do domu myslalam o tym co MOGLAM powiedziec, a czego nie wydukalam :(. No nic, wysle ten formularz, moze dostane druga szanse i umowia sie ze mna na rozmowe, wtedy to juz bym sie odpowiednio przygotowala :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Diabołki..... no widać że wakacje bo powywiewało was ;) ale to dobrze...bo od tego jest słońce żeby z niego korzystać a nie oglądać zza okna przy kompie.... ja sesje zakonczyłam pomyślnie....we wrześniu więc wakacje też :) Akara....trzymam kciuki za powodzenie. jesteś specjalistka w tej dziedzinie, to by była dla nich strata gdyby cie nie przyjęli... Tygrysek...heh...to było dobre, twoja praca mgr wydaje mi sie ciekawa po tym co przeczytałam :P ;) no....to czymam kciuki Gio....dbaj o siebie, musi sie wszystko ułożyć 🌼 Blondii.....ty wiesz że to była ino rozgrzewka :P ;) pozdrawiam reszte diabołków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzien dobry, diaboly :D wtorek juz za nami :D piatki od Was wpisze po wakacjach - teraz nic juz nie wpisujemy do dziennikow - no chyba, ze zalegle tematy i takie tam duperele lepiej wpisywac szostki :D swiadectwa wypisalam = zostalo mi tylko \'kreskowanie\' arkusze ocen juz w porzadku dziennik jutro dopieszcze :D i koniec pewnie bedzie :D aaaaaa jeszcze jutro z dzieciakami na spacerek ide, zeby w szkole kolezankom nie przeszkadzaly :P w liceum tez prawie koniec - jeszcze tylko podsumowanie wynikow i ... wakacje :) a teraz nie mam co robic :D moze poczytam? narazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie to swiatlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie to swiatlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze teraz to swiatlo :) pozdrawiam wszystkich - nie widzialam Was 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara- A w tej aplikacji nie da sie cos wiecej napisac?Chyba powinna byc taka rubryka typu hobby albo dlaczego chcesz pracowac w tym sklepie)Napisz tam jak sie da:).Bedzie dobrze:) Kurde dopiero teraz ujrzalam stronke ta z tym swiatlem to ja:) czesc wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek ---> górale maja inne zwyczaje niż u nas w Wielkopolsce, nie wiem jak to wygląda w innych częściach Polski. Oto dokładna relacja: Stroiliśmy choinki :P tak tak prawdziwe choinki obwieszaliśmy serpentynami - stały przed wejściem do domu. Pan młody jest strażakiem w Ochotniczej Straży Pożarnej i przyjechał wozem strażackim na sygnale :D przywiózł bukiet panny młodej. Po błogosławieństwie pojechaliśmy do kościoła, tam wszystko normalnie, przysięga itd. Po wyjściu z kościoła życzenia składała tylko delegacja ze wsi - z koła gospodyń (panie w strojach ludowych) i delegacja strażaków. Nie było świadków, tylko panna młoda miała 6 druchen (ubrane w takie same sukienki) a pan młody 6 drużbów. Poszliśmy z kościoła pieszo do remizy na wesele: państwo młodzi na przedzie, drużbowie i reszta gości. Przed remizą witanie chlebem i solą, tłuczenie kieliszków na szczęście. I składanie życzeń było dopiero na sali po odśpiewaniu sto lat i toaście. Wesele jak wesele, muzyka, wódka :P bardzo dobra - dzięki górskiemu powietrzu brak kaca :P A w nocy były góralskie przyśpiewki - super nastrój. Poszłam spać o 5 rano wstałam o 10 i byłam jak nowo narodzona - super świeże powietrze i cisza totalna. A na drugi dzień poprawiny - czyli drugie wesele. Podobno potrwa to jeszcze do piątku :P To wcale nie są plotki o tych góralskich tygodniowych weseliskach :) A i jeszcze co mnie zaskoczyło: prawdziwe góry jedzenia. Cztery ciepłe dania, kupa słodyczy, kiełbasy, oscypki i słynna kwaśnica :D Było bosko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietajcie jutro o mnie...... Mam juz dosyc, chyba mi sie mozg zagotowal ;) hihihi ech.... znikam zatem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×