Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość
Czołgiem :D Zaczęłam dzisiaj zajęcia. Miałam mieć 3 godziny seminarium :o co niby mamy robić przez tyle godzin :P ale byłam tylko ja :) i promotorka mnie puściła do domu. Byłam tam jakieś 3 minuty :D Za to jutro czeka mnie cały dzień 8:30 - 19:15 :) hehe, duuuuużo kawy. Poza tym, też nie mam zbyt wiele do powiedzenia więc idę spać, jutro wcześnie wstaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) AIR - juz zaczelas zajecia? :D O rety :D AKARA ----> Skrobie do Ciebie maila wlasnie :) Mam nadzieje, ze niebawem go odbierzesz 👄❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W gardle mi zaschlo od opowiesci jak to fajnie u Akary bylo :D Air -> to ile stronek dla mnie do przeczytania juz masz?? :D Borewicz -> nie zagaduje, sie pytam tylko ;) No przbywaj do Wawy, przybywaj, byle nie sam :D Darkus -> jak bede miala to wysle, na pewno!! Latanie samolotem jak mi sie podoba?? BAAAAAAAAAAAAARDZO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D Gio -> :D 🌻 Kachni -> Kara baluje ;) Mala -> hihihi nie ma to jak dobrze zaczac weekend ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendybry :P wstalam :) ide do pracy dobrego dnia Wam zycze :) P.S. Czy ja Wam wysylalam zdjecia z Wilna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala -> moze jeszcze nie jest za pozno, zeby Ci troszke diabelskiej mocy wyslac?? :) ~~~~~~~~ 🌻 Na pewno sobie super ze wszystkim poradzilas :) Mnie wysylalas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piękny sobotni dzionek! Ja znowu w pracy... nie wiem, kiedy wyjdę na wolność. \" kochajmy się\' - Mickiewicz Duuuuuuuuuuuuuuuuuużą bużka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja własnie wyszłam z pracy. Po trzech miesiącach non-stop. Podjęłam męską decyzję, to trzeba przerwać, bo się nigdy nie zmieni. Nie można pracować cały czas, tzn. z przerwą na spanie. Podjęłam decyzję, że koniec z pracą trzy dni temu, ale wyjść o w miarę ludzkiej porze udało mi siędopiero dzisiaj... I nie wiem, co mam robić , odwyk jakiś by się chyba nnadał... albo co.... co się robi w domu zappomniałam... Wyjechać na parę dni.... ale nie mam siły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam problem odwrotny. Juz nie wiem jak sie pracuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moc sie przydala - wypadlo dobrze :D teraz padam na nos z przepracowania :D chyba czas na odpoczynek pozdrowka dla wszystkich P.S. wlasnie ogladam Kabarecik Olgi L. na \'jedynce\' - uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedni maja za duzo pracy, a innym jej brak, moze sie zamienicie, cio?? ;) fajnie bylo na slubie, tzn spotkalam znajomych, pogawedzilismy, a panna mloda miala piekna suknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mam Diabła pod spódnicą
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A tam, pod spódnicami to my wszystkie mamy diabła :P Tygrys ---> mam na razie 5 stron. Jeszcze ci nie wyślę, bo muszę dopracować rozdział do końca. Nie będziesz czytać takich niedokończonych rzeczy :) Wróciłam niedawno z zajęć :o cały piękny dzionek na uczelni. Ale cieszę się, że zobaczyłam moich znajomych, pogadaliśmy, nowe przedmioty mamy, czas zleciał szybko, tylko bardzo byłam głodna :) Wszystko mi się znowu zwala razem na łeb na szyję. We wtorek zaczynam praktyki, zaczęłam te zajęcia, mam pracę mgr do pisania i jeszcze z pracy dzwonili czy mogę przyjść. Kosmos, ale fajnie że coś się zaczęło dziać, bo było już trochę za spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Melduje sie, ze zyje :D Juz jestem na nowych smieciach :D Jest suuuuuuper!!!! :D Obecnie jestem na etapie rozpakowywania sie, wiec nie mam czasu na neta! Ale niedlugo wroce na dluzej :D Pozdrawiam wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzalam \"Final destination 2\" (\"Oszukac przeznaczenie\"), no i kto mnie teraz przytuli i powie, ze nie ma sie czego bac?? :P :( :P Air -> tylko 5 stron?? do pisania przystap!! :) Pewnie, ze to fajnie, ze cos sie dzieje :) Margotka -> opowiadaj, zdjecia pstrykaj nowemu mieszkanko, bardzo chce je zobaczyc!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musialam juz wstac :( i za oknem jakos ponuro szkoda, ze nie moge przespac tego dnia :( dobrej niedzieli zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Diableta :D Biedronka -> tak widzialam to, ale to bardzo marna podrobka :P No nosek do gory, nie smutaskowac tutaj!! 🌻 Mala -> znow wstakesz skoro swit?? trzymaj sie dzielnie, u mnie jest troche slonca, wiec pewnie i u Ciebie sie ono wkrotce pojawi :D 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo!!!!!!!! halo!!!!! alo!!!!!! alo!!!!! lo!!!!! lo!!!! o!!! o!!! o..qwa!!..ale echo:P:D:D..dobra to nie przeszkadzam ...... ..bo mam ..lenia..łóżkowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnei zastoj :P wrocilam do domku dzisiaj bylo spokojnie teraz zazeram rybke - tylko zadnej salatki do tego nie mam :( - zapomnialam kupic :( a teraz slodkie leniuchowanie :D pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooooooooooo Borewicz :D 🖐️ I Mala z rybka 🖐️ :D A ja powysylam CV do firm w Amsterdamie :D na razie przez Net , jutro poczta tzw konwencjonalna :P Prosze slac moce aby mnie gdzies przyjeli!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek... Wszystkie ładne dziewczyny mają z Polski wyjechać? Głównie do Holandii? A co tutaj? Za kim się będę ogladał? O czym innym nie wspomnę.... Nie zgadzam się i protestuje !!!!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze w necie i szukam ... klientow dla mojego Aniola :D jakbyscie znali kogos, kto chce porady dobrego psychologa, to dajcie znac :) moze byc w jezyku niemieckim :) nie to, zeby nie mial w ogole klientow, ale ... przemiana samochodzika na gazowy naped jest kosztowna :D Tigre - tzrymam kciuki :) Amok - witaj - czekam an konferencje an gg :) - a tak poza tym, ja zostaje :D dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekoniecznie, Tygrysku tekze takich, ktorzy chca polepszyc swoje zycie i przezyc je w pelni, a niebardzo wiedza, jak to zrobic :) teraz naprawde ide spac papatki dobranockowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekoniecznie, Tygrysku tekze takich, ktorzy chca polepszyc swoje zycie i przezyc je w pelni, a niebardzo wiedza, jak to zrobic :) teraz naprawde ide spac papatki dobranockowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekoniecznie, Tygrysku tekze takich, ktorzy chca polepszyc swoje zycie i przezyc je w pelni, a niebardzo wiedza, jak to zrobic :) teraz naprawde ide spac papatki dobranockowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×