Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Akara -> suuuuuuuuuuuper :D :D :D: D :D :D :D :D ja (a wlasciwie brat) mam do Ciebie wielka prosbe ciasteczkowa, zaraz napisze maila :P Jak w szkole?? Mala -> 🌻 tylko spokojnie, szkoda Twoich nerwow na te glupoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala, dzieki, zaraz sobie zainstaluje :D Tigre, czyzby stroopwafle smakowaly? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, to teraz sie do mnie zglaszac kto ma ochote (teraz mi gg nie dziala, ale mam nadzieje, ze to przejsciowe), bo stracilam wszystkie kontakty, grrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz odpowiedzialam :-). Gg mi ciagle nie dziala, nie wiem co jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - to nie tak. Bozia daje każdemu tyle ile potrafi udźwignąć. Cieniarzom daje mniej, a jak kto silny..., to mu więcej... Bozia wie, mądry jest... wierzy w ciebie Amok, dalej myślę że marudzisz, ale mam gorącą prośbę. Zbieram się do przegrupowania sobie życia, bo cosik mi się rozłazi, mimo deklarowanych z obu stron dobrych chęci... muszę coś powiedzieć, wytłumaczyć, a boję się, że jak powiem za dużo, to... może być tak jak piszesz - jak u ciebie. Napisz - może na meila - nie wiem, jeżeli masz ochote. Może akurat komuś pomożesz... - boję się, że pare słów za dużo i będzie nieodwracalnie, a nie chcę nikogo skrzywdzić....., ale tak jak teraz jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo niee.. zostawić Was \"na chwilę\" a tyle napiszą.. i jeszcze sięklonują.. jakby własnie zakupili zestaw małego technika kloniarza :D:D:D Tigerek 👄 Giovi kochana Ty nasza ❤️ podobno po wrześniu ma się polepszyć .. ;) Hmm straszne to, że i pieski nie mają dobrze.. i takie poważne choroby je dopadają.. :( Musisz wierzyć, że będzie lepiej, bo przecież musi to nastąpić :D Wiesz, że masz tu w nas poparcie :) Jan gąbka do garów hahahaahhahahahahahahahahaahhahaha Jak rozumiem, dobrze zgadłam, że Ty to Ty? :) On nam nigdy nie wychodzi.. ale i tak dobrze, że chociaż jedną bramkę strzeliliśmy.. (w dobrą stronę :D) Akara brawo :) a co było nie tak z kompem? :) Hmm jak to strupek?? na tatuażu robią się... strupy??? ;) ;) Co to stroopwafle? hmm dziwnie mi się ze strupami nazwa kojarzy... a jeszcze do tego ten dowcip.. o prostytutce.. i strupach... i już w ogóle.. strupkowo się zrobiło.. buhahahaha :D:D :P Mała jako kto???? noo ciągle mnie zaskakujesz ale i tak chyba nie do końca kumam to z Twoją pracą.. ale.. nie szkodzi kiedyś dojdę:D:D Hmm powinnaś się z tym zwrócić do autorów czy tych, którzy Ci kazali wypełniać ankietę.. i zapytać czy są może.. głupi ;) :) :P Dark 🖐️ hmm jak pęka.. to może się połóż.. bo komp chyba na głowę.. niezbyt :0 Saszka 🌼 a ja chętnie poczytam o przegrupowaniu życia, może z tego coś dla siebie wyniosę.. nie bój się.. jak masz ochotę się tym z nami podzielić, to wal.. i Amok też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorku 👄 :) Ja Ci troszke wyjasnie, tak jak sie skoro na tatuazu goi to sie robia takie male strupki, a te wafle to taki pysznosciowy slodycz rodem z Holandii, przywiozlam pare paczek i dalam tez bratu no i jego dzieciakom baaaaaaaaaaaaardzo zasmakowaly, tylko to chca jesc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No majorek, robi sie cos w rodzaju strupka. Nie wiem co bylo nie tak. Lece, gosci mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem największy w tym, że ochoty na nic nie mam...... tylko spać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem największy w tym, że ochoty na nic nie mam...... tylko spać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara wspomniałaś o waflach.. i teraz.. mam smake :) masz na to przepis może? :) :) Tygrysek jakoś mi się skojarzyło z robieniem się strupków na.. opryszczce.. (brr.. nabawiłam się sama niedawno i to nie przez brata.. po raz.. pierwszy i mam nadzieję ostatni ;) ) hehe :P Saszka nic na siłę.. (wszystko młotkiem) ;) ;) po prostu odniosłam wrażenie.. że masz ochotę się wyżalić, czy coś w tym stylu.. a z drugiej strony boisz się ataku z naszej strony, że \"smęcisz\".. ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek, to wafle kupne, specjal holenderski, jak bede miala gotowke to Ci wysle paczke, chcesz? :) Goscie z Polski poszli sie rozgoscic na gorze, ale zaraz zejda na dol, wiec znikam, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej coś w tym stylu, bo niekonstruktywnie się żalić w moim przypadku bez sensu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozgwiazdka to chyba jakas plaga podlozkowa :D Gio trzymaj sie mocno 🖐️ Tygrysek tak mi przykro, nie maja dobrej techniki ci nasi gracze. O) Hejka j niezbednik :D nie martw sie kiedys wygraja :) saszka, to ty tez masz problemy, ale czy mozna zyc bezproblemowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle pierwsza :D na szczescie jutro wstaje pozniej :D a teraz ide sie umyc i do pracy marsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja też obecna Gio ---> bardzo pięknie napisali Szam i Borewicz, dlaczego cię to wszystko spotyka. Poza tym moja mama mówi, że wszystko się tak w tym roku pieprzy bo to rok przęstępny. Już tylko 3 miesiące i się skończy. Pozdrawiam cię cieplutko ❤️ Mała ---> współczuję pracy papierkowej. Ja na głupie praktyki mam pełną teczkę dokumentów, więc się nie dziwię że dyrektor szkoły w papiórach tonie. Początek roku pewnie najcięższy. Majorek ---> kartkówka z alfabetu, to jest kartkówka z alfabetu :P Dzisiaj zapoznamy ich ze słownikami więc trzeba było sprawdzić czy pamiętają abecadło. A jak najlepiej zmotywować do powtórki? Zrobić kartkówkę :D Poza tym to czwarta klasa, w klasie 1-3 mieli tylko oceny opisowe, więc taka prawdziwa ocena to dla nich przeżycie. Trzeba przyznać, że się postarali. Teraz spadam do szkoły, dobrze że blisko mam, to nie muszę wstawać o świcie tylko 5 minut po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie jestem do Twojej dyspozycji Saszka. Miło jest komus pomóc. Przynajmniej postarać sie to zrobić... Ukłony dla Pań, piateczka dla Panów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczął się kolejny dzień...pogoda za oknem nie bardzo, więc ubrałam się jak cebula, ciepło mi ma być i już. Tyle, że oczywiście wcale nie jest:-( Nie bardzo wiem, co mam pisac, wiec moze nic nie napisze, czy jak.... Tiger, postaram sie być w domu, sama jestem ciekawa metamorfozy;-) Znudzony, widze,że zacząłeś w koncu regularniej pojawiac sie pod lozkiem! oby tak dalej!! Air, ja tez miałam praktyki i w podstwówce i w liceum. Moja praca licencjacka polegała na przygotowaniu konspektów 4 lekcji (na określony temat) i musiałam jedną z tych lekcji nagrac na wideo. To dopiero było przezycie. W I kl. mialam 14 dzieci, w wiekszosci z rodzin patologicznych - bardzo sie do nich przywiazalam, one zreszta tez, z tym, ze po jakims czasie, wiekszosc klasy mowila do mnie MAMO:-o A w liceum mialam klase autorską - miodzio dla nauczyciela:-D Zuzia przed snem uraczyla mnie krwiozercza opowiescia: \"Wiesz, mamusiu, a tego lata ugryzła mnie biedronka - Hm, moze mialas pecha, bo zazwyczaj nie gryza -Tak, ale sa jedne lata i one nie gryza, a tego lata akurat gryzly. I podeszlam do krzaczka i ona na nim siedziala. A pozniej usiadla na mojej rece i mnie ugryzla. Musialam ja zrzucic. I wiesz, mamusiu, ona zrobila to bez powodu. Ale ja, to juz z powodem;-) Gio, berdzo mi przykro, to zawsze trudno jest przezyc...❤️ jestem przy Tobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×