Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Oliwerka.... :D bez numeru konta i biustu... to Ty z Borewiczem.. nie pogadasz... :P:D:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hehe, sen Borewicza swietny, ale nie wiem, czy interpretacja Gio nie jest lepciejsza :):D:D:D:) Igo, ja jeszcze nie mam Twojej popdobizny, wyslij przy okazji (adres pod nikiem). o kurcze, czeka mnie dzis mnostwo roboty- spozywczej no i pacykowanie sie na Sylwka- bo wybralismy z Diablem opcje- imprezka u kolegi (najpierw mialo byc- dzien w lozku :)) ). ...a tu ludzie maja problemy na kafe :P czy lepiej zalozyc ponczochy czy rajtuzy...lo matko :P. ja dzis wystapie w sweterku, ktory moj Diabel skwitowal jednym zdaniem- \"a to z prawdziwego Muppeta?\" :) pozdrowienia, udanego imprezowania/siedzenia w wannie/piwnicy etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Oliwierka, fajnie ze spod wrocka jestes :) ...tez prosze o podobizne...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No powoli nie tak szybko Ty na pierwszej randce wszystko wyśpiewałaś? - do elles Nr biustu 75 B, jak by to komuś było do czegoś potrzebne, ale jast już zajęty, a konto........hm? chyba puste!!! Ja też życzę wszystkim Wesołych Świąt i smacznego jajka :D hi hi hi ...;) \"nic co ludzkie nie jest mi obce\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wiem, że konto mam puste! :0 No ale żeby od razu dyskryminować, to nieładnie?! :P A ja myślałam, że będzie fajnie... Ludzie odpowiedzcie mi coś, bo wpadnę w depresję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ja nie dyskryminuje...reszta tez nie, pewnie po prostu sie pacykuja i bioodnawiaja przed sylwkiem, a znudzony walczy z sufitem w piwnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No! ..Oliwierka jest 13 ..reszta jeszcze śpi ..nie widać ;):D A ..nr. biustu jest istotny bo przy pierwszym kontakcie, zawsze się patrzy prosto w oczy ;):D no widzisz, a które okolice, bo Daimon i ja Wrocław . Daimon..tylko wróć z imprezy z Diabłem a nie z Muppetami;):D no a z rajtuzami to fakt ..jest problem ..bo jeszcze nie wiedzą , które się szybciej ściąga:D:D:D.......udanej zabawy Elles ..musimy porozmawiać ..o tym śnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za odzew!!! To nie przeszkadzam - Wielki Świecie! Ja sie nie pacykuję, bo spedzam sylwka w łózku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No.. wygrana w totka odebrana... ;) Kurcze prawie by piątka była no!! :P:) Troche szkoda... :) ale moze kiedyś coś wpadnie.. Oliwierka widzisz.. tu taka jest zasada.. ze trzeba nowych legitymować ;) Daimon haha na pewno super w Muppetowym sweterku wyglądasz :):) Borewicz no.. nie mam wpływu na to co mi sie śni... ani też co tam mamrocze przez sen.. co złego to nie ja :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk, puk... czy atak z użyciem broni biologicznej odwołany? można wejść? mam nadzieję, że jako ciepłe unosi się wysoko nad łóżkiem, więc pod spodem jest już spoko... elles, dzięki za zdjęcia, zaraz będę oglądać (bo domowy monitor mam tak ciemny, że na zdjęciach widzę tylko zarysy) (marchewki) Tygrysku - a zżerały Cię po kolei czy na raz? A najpier lew czy najpierw tygrys? Borewicz, to miałam szczęście, że się przesmyczyłam bez przedstawiania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim pomiotom diabelskim tego super-topiku, piekielnej zabawy w biesowych podrygach, złości i choleryzmów na codzień, Aniołom Ciemności w nadchodzącym 2005 Roku życzy Wasz oddany wielbiciel i fan ❤️ z okazji nadchodzącego Nowego 2005 Roku życzy Alan ps.(proszę o wybaczenie szanowne jasnociemne towarzystwo czarcie i wiedźmowate, ale ten topik jes po prostu Z A J E B I S T Y!) :p, :p, :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ Dla starych bywalcow i tych calkiem nowych duzo szczescia w nadchodzacym Nowym 2005 Roku 🌼 Alan_Pol dziekuje za zyczenia :) Oliwerka 🖐️ :) orginalny sposob spedzania Sylwestra, ale ma swoje zalety, a przedewszystkim jest bezpiecznie i przytulnie. A co ciebie sklonilo do tej formy witania Nowego Roku? A we Wroclawiu w maju, to mielismy jeden z naszych diabalskich zlotow :) elles, dokladnie jest tak, jak napisalas. Ja sie wybieram z naszymi przyjaciolmi na prywatne przyjecie i mamy zamiar sie swietnie bawic. Borewicz ha ha, a po co trzecie lozko, a co to do jednego sie nie zmiescimy? :D jak bedzie za ciasno to kanapki porobimy :) AIR ja nie przypuszczalem ze ty jestes zdolna do picia alkocholu, przeciez to raczej dla doroslych :) Kasiek masz racje dzisiaj mam zamiar odpoczywac a wieczorem dobrze bawic, czego i tobie zycze. Fajnie mieszkac we Wroclawiu :) Kluska ja tez nie przepadam za zadnymi balami dlatego bede bawil sie prywatnie, z przyjaciolmi. A tobie zycze zebys mile spedzila czas :) daimon ale dzisiaj nie walcze z remontem, dzisiaj relaks i chec swietnej zabawy, czego i tobie zycze :D Tygrysek takie zostawianie wszystkiego na ostatnia chwile ma swoje zalety i moze byc fajna zabawa, a tego ostatniego to tobie bardzo zycze :) saszka :) Gio to pech na nowy rok sie przeziebic, ale po szalenstwach Nowego Roku to ci przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie Borewicz, na imprezie innych muppetow nie bedzie...beda za to informatycy :):P...i musze przyznac ze roznica miedzy jednymi a drugimi w sylwestra nie jest taka znowu duza :):):) Elles, no jeszcze mi lateksowych spodni brakuje ;) :):):), tylko pewnie wtedy diabel by sie do mnie nie przyznawal :):):) Znudzony, sadzac po zdjeciach jakie dostalam od Ciebie to nie watpie ze potrafisz sie bawic :):D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Borewicz ---> ja nie wiem czego ty się stary czepiasz :P Jest jak jest, pójdę spać dopiero jutro więc dzisiaj już chyba lepiej nie będzie :D Ważne że kurtka i mieszkanie :P są czyste. Znudzony ---> bardzo dziękuję :) Ja tak podpijam na boku jak rodzice nie patrzą :D Oliwka i Alan ---> witam was w ten ostatni dzień roku. Nowy rok zaczniemy wszyscy razem :) DLA WSZYSTKICH KOCHANYCH DIABLIKÓW DUŻO DUŻO DUŻO DOBREGO W NOWYM 2005 ROKU, ŻEBY BYŁO CUDNIE, KOLOROWO I PRZEPIĘKNIE 👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Oliwerka ---> przepraszam, że z ciebie oliwkę zrobiłam :) to chyba przez to, że już o martini myślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka, nie słuchaj znudzonego. W łóżku bezpiecznie? Tam najwięcej ludzi umiera. A przytulnie to i owszem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airek a słyszałam ze u Ciebie Perfect w Poznaniu grać bedzie.. :) Daj znać czy koledze wyszło ciasto czy moze galaretka :P;) Saszka.. to masz zaległości... i to spore.. zaraz Cie Borewicz przepyta... z numerów wszelkich :P;):D Tygrysek i co, Tobie sprzedali z dowodem czy bez? :D Ale misiek.. z balonami ;):D Alan Pol.. wiemy wiemy.. Tobie też wszystkiego dobrego w 2005 roku :) I cierpliwości do pociechy ;)🌻 Znudzony, no we Wrocławiu... to jest fajnie... :D też lubie ;):D A tak na marginesie.. bo zastanawiałam sie nad trzecim łózkiem.. ;) i jestem za tym, aby nie zmieniać, bo nam poprzednie znów świsną, tak jak pierwsze.. :O:P Daimon to bawcie się dobrze, my właśnie zjedliśmy obiado-kolację i ide zaraz robić ciacho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze wszystkim w Nowym Roku ..wszystkiego NAJ................... NAJ..........................lepszego.. Naj..........................milszego.. Naj..........................wiekszego ..i .. Naj................................................dłuższego............:D 🌻🌻DOSIEGO ❤️ ROKU ❤️ 2005 🌻🌻 Tygrysek ..>>..twoj sen ewidentnie oznacza twoje pragnienia ... Pozarta przez Tygrysa i Lwa ..( to dwoch menów ..silnych , atrakcyjnych ..machos ..) Przypomnij sobie ktory pierwszy Cie zjadl ..bo dwoch na raz nie moglo przeciez ..chyba ze ten pierwszy Cie poprobowal i ...zwrocil ..:D..i dopiero ten drugi ..hapnął ponownie ..!!! Czyli krotko ...bedziesz miala dwoch adoratorow , ktorzy beda mieli na Ciebie niezłą chrapke ..A Twoim marzeniem bedzie ..dac sie poprobowac obu drapieznikom ..:D 👄..i .niech to sie spelni w Nowym Roku ..:D Oliwierka ..nie znam cie ..ale nadrobimy w Nowym Roku ..:) Przypominam ze to ja robie raporty a nie ..Borewicz ..!!!Jemu jest potrzebny Twoj rozmiar ale nie do patrzenia Tobie w oczy tylko ...ON michy uzywa do roznoszenia ..chipsow na naszych imprezkach \"D jak miseczki sa za male to ..wszystko mu sie wysypuje ..wiec ..preferuje wieksze ..a najlepiej ..75 F ...:D Borewicz ..Ty swojej kaligrafii nie nazywaj literowka .. Ty po prostu przyznaj sie ze jestes juz ....niezle ..\"nawalony\".. Z reguly ludzie tak maja ze po procentach ..literki ..wiruja ..! Elles ..>>>:D:D:D...Twoj sen chyba najciekawszy ..mieszkalas w wiezowcu i ... ..spalas z roznymi osobami ..:D.To moze ..wiecej szczegolow poprosze .. ..Sen czysto erotyczny i mocno ..zboczony ..!!! Daimon , Saszka ..Airek ..👄 Znudzony ...Tobie zycze w Nowym Roku ..zebys wreszcie ten podkop skonczyl ..bo dostaniesz jakies choroby ..klaustrofobii i jeszcze jakiejs z braku swiatla ..:D Mnie zabawa noworoczna w tym roku nie grozi ..(mam żałobe ) Dobra piszcie ..gdzie kto sie bawi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio... :D:D:D:D:D:D:D:D A ze snem.. to żadnych pikantnych szczegółów nie było... :D:P:D żaden zboczony... :D:D:D Hhaa... Wysypujące sie chipsy... :D:D Interpretacja snu Tygryska = czad petarda :classic_cool: I oby sie spełniło :D ❤️ dla Cie :) I wszystkim rogatym SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU :):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool: 2005 :classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool: Z okazji nadchodzącego wielkimi krokami Nowego Roku..chciałem Wam złożyć życzenia, szczęścia, zdrowia, satysfakcji w pracy jak i w życiu prywatnym, tolerancji dla siebie jak i bliskich,wyrozumiałości i wszelakiej pomyślności w 2005 Roku:) wszystkim zajefajnej zabawy :D :classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool: Ha!!!...ma się tą artystyczna dusze :P;):D:D a teraz ide drinkować .. I\'ll be back....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to jest - cały rok taki jak dzisiejszy dzień czy jak jutrzejszy? WAŻNE!!! Bo miałam dzisiaj takie \"wejście\", że jak tak ma być cały rok to poddaję się z góry i bez walki. (A do tego muszę wywalić część żarcia z lodóki - i nie wiem czy zrobić to dzisiaj, czy jutro - bo jak mam to robić cały rok to wolę nie.... HELP!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawa trzeciego lozka nie jest przesadzona, razem zadecydujemy jak i kiedy. Jesli wiekszosc bedzie za, to sie przeniesiemy do nowego. Ale mam propozycje zeby kazdy pare slow napisal od siebie, ktore ja umieszcze w nowym temacie czyli: Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 3 Wysylajcie na moja emalie ktora jest pod pseudonimem. ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no Znudzony:) ..ja tak sobie interpretowałem ..twoją nieobecność a raczej prace w piwnicy;),oczywiście że nie ma powodów do zmiany łożka, skoro to jeszcze całkiem ładnie chodzi :) z tamtym były problemy a z tym jak na razie nie :) więc niech zostanie po staremu :) takie jest moje zdanie i Eli ...a i jeśli dojdzie do zmiany ..to ktoś musiałby zapisać tą część by nie znikneła tak jak tamta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tamta całkiem zniknęła? Na amen? Bo jakiś czas temu (wiosną chyba) tam zaglądałam... Może wystarczy co jakiś czas odświeżyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×