Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Znudzony - tekturowe pudełka do jedzenia? O różnych smakach? Pudełko waniliowe, tektura czekoladowa... i wszystko pod prądem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wsiem 🖐️ Gio, dzis sie nie udzielam na GG, juz spadam do spania. Jutro mam ostatni egzamin :D Pogadamy jutro, jestem bardzo ciekawa co mi powiesz w temacie :D:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK!!! :D Jutro jest Tlusty Czwartek :D Nareszcie nie bede sie kryla z iloscia wchlanianych pączkow w uczelnianym barku :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha!!! w koncu ktos rozwial moje watpliwosci!!! wiec dzis jest Tlusty czwartek :D suuper!!! :D nie bylam pewna, a kogo sie nie spytalam, to tez nie byl pewny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej znów :) A ja kurna.. będe musiała jutro (znaczy dziś w dzień ;) ) iść znów na miasto :0 .. żeby sobie te pączki kupić... łeee (mama przeziębiona z domu nie wychodzi).. Tygrys dziś czy wczoraj, to ja wiem, czemu jej nie ma.. - ale Akary to już tu dawno.. nie tego.. ;) Blondi :D Air faworki mniaaaam :D:D Mała mnie też męczy pms - kiedy w końcu będę miała .. okres .. ;) Nina jak zwykle fascynujaca opowieść :D hahaha niezłe masz przygody ostatnio ;) :P I wyszło teraz, że baby są silniejsze i mocniejsze od chłopów :D Saszka Misia27 :)))))) ale jej ktoś powiedział ;) jakiś nastolat pewnie ;) ;) Kachni powodzenia :) 👄 buziaki dla pozostałych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Nikogo? Albo mi się kafe zepsuła? Wiem, wszystkich zemdliło od nadmiaru ponczków Albo zadziobały kruki i wrony Albo zjadł lew i wobo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, ale samemu pod łóżkiem jest smutno........ Że pierwsza to już dziwne, ale żeby jedyna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema .. Szaszka a co ty dzis sama ze soba ...? :)..co jest ..? Kachni .>>>.szukam cie dzis i potrzebuje na ..cito ..!!!! ..czekam na gg .. pozdrawiam wszystkich ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, Gio, bo dobrze że jesteś, bo już myślałam, że możeście mnie do jakiejs izolatki przenieśli albo co gorsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo.tak to jeszcze nie bylo ..:) Przyjda wieczorem albo w nocy ..bo dzis to chyba nikt nie usnie z przezarcia ..chrustowo-paczkowego ..! Ja sama juz 5 zjadlam ale za to nic innego zeby ..bilans koncowy zamknal sie normie kalorycznej ..tylko ze mi jakos juz tak sie ..bleeee..robi ... ..mam chec na ..śledzia w occie ..!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie saszka i Gio juz nie jestescie same...chop juz siedze obok wczoraj mialam okrutne problemy z netem, wiec teraz nadrabiam przede wszystkim spoznione zyczenia dla solenizantek...samych wspanialych chwil,duzo radosci i usmiechu, a przede wszystkim mmilosci, by towarzyszyly Wam przez kolejne dni w roku-Akara & AIR znudzony czesc- przyjecie przez samego szefa wow-jestem pod wrazeniem linking ja tez chce buzke mimo, ze ta lapka calkiem, calkiem jest... objadliscie sie paczusiami? nawet ja skusilm sie na 2 , chociaz mi nie wolno Gio nie moge tych oraow zobaczyc - nie mam tego programu do odczytu... wlasnie dostalam list od faceta, ktory siedzi w wiezieniu-podobno zakochany jest we mnie(tak pisze) jeszcze od czasu \"swojej wolnosci\"-ja to mam szczescie!!! nie wiem czy mowilam- jestem tez kuratorem sadowym-ale on na pewno o tym nie wie!!! caluchy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostaliście test horoskopowy? Mi wyszło że: kocham swojego męża, jestem szczęśliwa i pomocna tym co wpadli w dołki, moje życie wkrótce zmieni kierunek i rozkwitnie, ale nie będzie zbyt wspaniałe, niedługo znajdę swoją bratnią duszę a do tego wszystkiego jestem lojalna. Dotychczas moje horoskopy jakoś przeważnie trzymały się kupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeteria >>..siema ..:) ..zawsze jak dowiesz sie ze ktos Cie ..kocha to ..przychodzi taki moment ..taki dziwny ...cos w srodku ...ze moze to prawda ..?:) Nie lubie tego uczucia .. Myslalam ze jestes kuratorem ale dzieciecym .. Szaszka ..ja jeszcze nie wrozylam ale mam zamiar ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz jestem :) dzis znow troche popracowalam :) zjadlam tylko 1 paczka, za to duzoooooo faworkow, bo pyszne sa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bilans tlustego czwartku paczki = 3 :D faworki = 0 :0 mam nadzieje, ze PMS jutro minie, bo mam juz dosc - to chyba najokrutniejszy od ponad roku, w dodatku nie krzykliwy ale ... placzliwy :0 Linki - ;) :D Kafe - no, no, kurator - trza sie bac?? ;) spadam - jestem w nie najlepszym stanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja zjadłam dwa pączki :) Faworki wczoraj. W sumie to nie czuję, że to już koniec karnawału, bo ja i tak nie baluję czy można czy nie można raczej do tańców jestem mało skora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cesc Tluste Danonki:D:D:D solenizantom Airka/Akara radosci ... i nie w samotnosci:):)🌻👄 Tygrys...no wstawalem z problemami:D:D ale to nic po Augustowie, bylem w okolicach Twojego letniego obozu;) e....co ja tam chcialem jeszcze napisac......:0??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borek, na pewno chciales sie pochwalic ile paczkow zjadles :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borek, na pewno chciales sie pochwalic ile paczkow zjadles :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo Borewicz ..!!! ..\" Tluste danonki ..\"..??? ..to pewnie do mnie ....:D ..ale ja nie zabardzo tlusta jestem ..co najwyzej troszke ..otluszczona ..!:D (odtluszczona ? ) ..dlatego zawsze ogladam sie tylko w lustrze do ..pasa ..wtedy jest o.k ..!:D Jeszcze mi jeden paczus zostal i mam na niego cale 11 minut ..zdąze ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e...Tygrys ..dzis tylko jednego bo choinki szumialy ..po wczorajszym:D wyslalem Wam kilka fotkóff...jak ktos kce to sie tam jakos prosze wymienic...jestem ograniczony brakiem dostepu do mojego domowego kompa:) bom w terenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór pączkojady :D:D U mnie pączków: 4 czy 5 (nie pamiętam) faworków: 0 :0 - miałam sama zrobić, ale zjawił się mój Anioł (i przywiózł pączki ;) ), więc zajęłam się nim ;) Saszka :) biedna Ty.. większość dnia w izolatce ;) ;) Kafeteria a może się dowiedział :) i chcę Cię zmiękczyć, rozkochać i zachęcić do pomocy przy skróceniu kary.. ;) :) (wiesz ta moja bujna wyobraźnia ;) ) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Właśnie wbiegły i wybiegłly panie z administracji, pomierzyły mieszkanie i czeka mnie zmiana papierów-przydziału po śmierci Babci. Kocham papierki i urzędy... oglądaliście kiedyś 12 prac Asterixa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez 🖐️ ja tez juz wstalam :D Mam nadzieje, ze uda mi sie dzis jeszcze zameldowac :D a jak nie to sie pochwale, ze wieczorem sie spotykam z Gio i Szam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez sie melduje ..:) Nie wiem kto mi przeslal ale dziekuje ..Borewicz juz mam fotki ..!:) ..super ..sielsko , romantycznie ,wiejsko , anielsko , diabelsko.. ..pieknie ......:classic_cool: Tygrysie ..>>..ja tez sie ciesze , ze ty sie cieszysz ..na nasze spotkanie .. ..jeszcze tylko jakbyś mi podala ..w jakiej kafe i o ktorej ..to bym łatwiej WAS ..znalazła ..!!!:D:D:D ..czekam .. 🖐️ Pozdrawiam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Grubasy :D chyba nie jestem normalna...nie zjadłam ani jednego pączka i ani jednego faworka...poprostu...nie miał mi kto ich przynieść :D Ninka...ubawiłam sie :) co tam noga, ważne żeby gipsu nie uszkodzić, każde dziecko to wie :D Saszka...jak nie ma z kim pogadać to najlepiej z takim najmadrzejszym...ze sobą znaczy sie ;) Gio, Tajger, Szam...bafcie sie dobrze dziewczyny, oby tylko buda pozostała na swoim miejscu...nie roznieście jej przypadkiem ;) Mam nadzieje Gio że jednak dziewczyny dadzą ci jednak jakąs wskazówke co do miejsca i czasu...inaczej to sie letko nalatasz :D Borewicz...ja widze ze twoja skleroza jest już daleko posunięta...ten tego..co ja tam chciałam napisać... :D AIR, AKARA...naj naj naj...🌼 Majorek...fajnie gadamy na tym tlenie...tak na raty :) Znudzony...widze że zadowolony z pracy jesteś. pozdrawienia dla Basi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×