Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

No prosze Borewicz!! W miasteczku rodzinnym mojej dawnej miłości byłeś ;) Ja wiem, że jego ojciec ma tam hotel tylko nie wiem czy otwarty... Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio ---> wszystko jest na Twojej głowie, bo wszyscy wiedzą, że Ty sobie dasz z tym radę. Na pewno się uda wszystko :) Nawiązując do waszej wczorajszej rozmowy o filmach, ja obejrzałam \"Poznaj moich rodziców\" :D Świetna komedia :) Asia-malutka ---> zdecyduj sie i wyśli9j zdjęcia :D A gdzie byłaś na tych nartach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda cudna ale moj humor odrobinke mnie, qrde ja chce PRACY!! kto mnie zatrudni???????? Air -> widzialam na razie tylko czesc pierszwa ale z trillerow to druga tez sie super zapowiada, a po Twojej rekomendacji to na pewno obejrze :) Asia -> decyduj sie, decyduj i zdjecia poprosze :) Blodni -> 🖐️ masz juz mieszkanie w wawie?? Borek - Potwerek ;) -> kiedy wrzucisz Ele na pake i przyjedziesz tutaj?? :) tez lubie WS ale stanowczo bardziej wole Wesleya Snipsa :D Gio -> tak, dawaj nam znac jak sie sytuacja rozwija, moze Ci jeszcze odpisze, a jak nie, bedziemy kombinowac 🌻 Kluska -> Tobie takze b. milego tygiodnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ..dzieki za odzew ..:) pol nocy nie spalam ..i juz wiem ze nie popuszcze ..z pod ziemi wynajde te ..\"robaki\'..zebym miala do samego Londynu po to jechac . Wyobrazcie sobie ze ta metoda leczenia ..czyli larvoterapia ..jest znana juz na swiecie ..Stosuja ja W Stanach i W.Brytanii .Mozna w aptece na recepte kupic juz gotowe plastry z zywymi larwami much ....przeciez to rewelacja ..!!! Mozna tez kupic larwy w pojemnikach i samemu robic opatrunki na rane ..! Juz tysiace osob z nogami do amputacji ...zapomnialo o chorobie po tej terapii i sa zdrowe ..! Napisalam dzis drugiego maila do tej Kliniki w Pszczynie ..moze oni dadza mi aktualne namiary do tego lekarza .. ..no nic .narazie ..czekam .. Pozdrawiam ..wszystkich dzisiejszych ..i pozostalych ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[machałapkąi żaljejbardzożesenawetpoczytaćniemiałasiłyodtrzechdni]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiger >> na razie tymczasowe lokum mamy, ale luby czeka aż ja przyjadę i się rozejrzę konkretnie. Bo tam gdzie on teraz jest ja zostać nie chcę. Także z początkiem marca wjeżdżam do stolicy i będę oglądać to co zbiorę w ofertach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........................
Gio to się nazywa stopa cukrzycowa......z tego co piszesz, faktycznie sprawy mają się kiepsko....przy cukrzycy nikt Ci nie zagwarantuję , że operacja odniesie pożadany skutek, ze rana się będzie goić. Metoda na robaka robi się coraz bardziej popularna, choć oczywiście z punku widzenia tradycyjnej medycyny jest kontrowersyjna. Spróbuj ale pamietaj, że tu gwarancji też nie masz. A dodatkowo choroba dotyczy kogoś , nie Ciebie. Pamietaj, że jeśli się nie uda i ciocia trafi do szpitala to pierwszą rzeczą którą tam usłyszy, bedzie kompletna negacja stosowanej przez Was metody. Wtedy część odpowiedzialności zostanie przerzucona na Ciebie. Trzymaj się i daj znać jak Ci idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - niestety nie moge Ci pomoc :( wierze jednak, ze znajdziesz sposob :) dzisiaj mam ... wizyte duszpasterska :D zaprosilam se ksiedza :D bedzie za jakies pol godzinki - trzymcie kciuki ;) zaczynam odliczanie do ferii :D jjuz sie nie moge doczekac uwaga - tylko 4 doby :D wpadne wieczorkiem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga!! wlasnie dostalam b. wazne (zwlaszcza dla Borka:P )haslo mailem : Motto Roku Nie wolno wstrzymywać gazów! Niewypuszczone unoszą się do mózgu i stąd się właśnie biorą posrane pomysły. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ..anonimowej osoby >>..wszystko wiem ..tak to stopa cukrzycowa ..i gwarancji zadnej nie ma jak i przy obecnej metodzie leczenia ..tylko amputacja ale tez w teorii poniewaz ..NIKT sie tego nie podejmie bo moja ciocia ma bardzo chore i slabe serce ..Sytuacja jest tragiczna ..co by sie nie zrobilo ..!! Sluchajcie ..dostalam od tego lekarza odpowiedz .. Tygrysek ..Borewicz ..przeslalam wam kopie .. naprawde nie wiem co mam robic .. Gdybym miala samochod i kase ..ale nie mam .. Prosil o zdjecia nogi zrobione cyfrowka ..( tego tez nie mam ).. Musze sie z tym przespac ..... To nie wyglada tak pieknie ze tylko sie przylozy plaster z larwami i juz ..to caly ciag zabiegow ..przeszczepow skory i innych polaczonych z lekami .. @#$% ...stanelam w miejscu ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje anonimowej osobie za fachowe wypowiedzi.. ..amputacja to juz ostatecznosc ! ja jednak jeszcze lapie sie jakiejs ostatniej deslki ratunku a co bedzie dalej ..czas pokaze Przynajmnie uspokoje swoje sumienie ze cos robilam .. ..takie zycie dla chorej osoby to wegetacja , kiedy nic nie mozna zrobic pomimo leczenia a bol doprowadza do obledu ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
................... - przemaluj się na czarno i zostań z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam trochę popisać, ale wychodzi na to że ide se popłakać. Do jutra Borewicz, dzięki za zdjęcia, najbardziej mi się podoba biała wyspa na białym jeziorze. Biały spokój z bezradnymi drzewami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie powiem, bo za co się złapię to schrzanie Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzień dobry :) Mam nadzieję, że nowy dzień już przyniósł poprawę nastrojów. Ja mam dobry dzień, ciśnienie wysokie, dzień pięknie słoneczny i mroźny. Wczoraj cały dzień była u mnie przyjaciółka więc jestem pozytywnie podniesiona we wszystkich dziedzinach życia. A dzisiaj byłam już w mieście, przeleciałam (dosłownie) :P wszystkie księgarnie, w tym trzy moje ukochane, ale w żadnej nie było książki która jest mi niezbędnie potrzebna: \"Bóg zapłacz\" Kowalewskiego. Za niecałe dwa tygodnie mam koło z literatury współczesnej i to jedyna książka z listy, której nie przeczytałam. No i się w końcu przełamałam i zamówiłam z księgarni internetowej. Zobaczymy jak to wyjdzie. Oby tylko zdążyli przysłać przed 18 lutego i żebym jeszcze miała ze dwa dni na przeczytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - jedyne co moge doradzic, to pozycz szybko od kogos aparat, zrob to zdjecie i wyslij lekarzowi! Na pewno jacys znajomi Twoi lub Kachy aparat maja, rozejrzyj sie dobrze, a noz to pomoze i jakos wyjasni sytuacje! Degeneracje plamki zoltej jest bardzo mocno związana z wiekiem i cięzko temu zapobiec! Podobno sa jakies nowe metody - zabiegi laserowe, ale cholernie drogie (kilka tysiecy zl). Dacie rade isc do innego lekarza, zeby zbadal Ciocie jeszcze raz? Mama nie widzi tego na wlasne oczy, nie ma zadnej pewnosc ze to jest to (ona jako lekarz), wiec nie moze nic doradzic, po prostu nie chce zaszkodzic... ❤️ Daj znac co i jak ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuuuuu - nikt mnie nie lubiiiii :( Nieeeee nie dostałam żadnych zdjęć od Gio, i żadnych, żadnych od innych... Pogrzebię w swoich starych zasobach i ja wam coś podosyłam chociaż.... do archiwum.... Ech.... Zmęczona jestem okrutnie, właśnie wróciłam z trasy, żołądek mnie ok kilku dni boli i to coraz bardziej...nie wiem o co chodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ..>> 🖐️ Kachni >..dzieki ..odpisze ci jutro na maila a propos oczu Nina28..dziekuje za fotki ..ach ..co to byl za slub ..!!!..bardzo ladnie wygladaliscie ! ( zdjecia wysle . moze jeszcze dzis ).. ..łeb mi rozrywa i stracilam humor .. Pozdrawiam wszystkich ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nina28 ---> no co ty? Jak to Cię nikt nie lubi? Mnie czasami też pomijają w zdjęciach - i jakoś mi do głowy nie przyszło, że to z braku sympatii :D - i muszę się domagać i wrzeszczeć i zawsze cos przyjdzie :P Moje zdjęcia już do Ciebie popłynęły, teraz czekam na twoją podobiznę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATENTION ..!!! ❤️ UWAGA ...!!!❤️ ..ACHTUNG..!!!❤️ Cos WAM powiem .. STRASZNIE ..WAS ..WSZYSTKICH ..MUY ...AMO.... ..a niektorych nawet .. LOVE ..👄 ..i ..za wszystko ..Mucisima Gracias ..!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff umieram....... kolo 15 przyszedl brat z dzieciakami a wyszli tak z 15 minut temu.... dziewczynki oczywiscie tylko z ciocia chcialy sie bawic.... takze: - odrabialam lekcje z Dominika (musze przyznac, ze wcale nie takie proste jest zycie pierszaka) - wymyslalam zajecia dla Magdy, zeby sie nie nudzila - pilnowalam, zeby Maciek nie rozniosl domu - bawilam sie w co sie tylko dalo bawic - naklanialam do zjedzenia obiadu M & M - wykapalam dziewczynki (no nadzorowalam kapiel) i generalnie chwili spokoju nie mialam.... jak dobrze, ze nie mam wlasnych dzieci :D Gio -> ja tam Ciebie tez ❤️ choc pewnie, te wyrazy milosci to nie dla mnie sa, bo nic nie zrobilam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek ..to nie za to co robicie dla mnie tylko za to,ze ...po prostu .... JESTESCIE ...ze ..WAS mam ..!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek ---> hehe ja tak mam czasami z moją kuzynką 9 lat i kuzynkiem lat 2,5 :D jestem szczęśliwa jak rodzice po nich przyjeżdżają :) A jeśli chodzi o trudne życie pierwszaka, a właściwie o trudne życie szóstoklasisty :P to nam metodyczka dała ostatnio na zajęciach sprawdzian szóstoklasisty i ja wymiękłam, no i nie tylko ja :) Zadania z polskiego zrobiliśmy bez problemu (hehe jeszcze by tego brakowało :) ) ale matma i przyroda mnie zaskoczyły na całej linii :D Jednak umysł ludzki, jeśli nie trenuje jakiejś umiejętności to mogiła. A jak robiliśmy nową maturę z polskiegoi to ja jako jedyna ją zdałam :P na dostateczny ale zawsze :) Gio ---> 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air\'ka -> ja robilam z nia matme i polski.... jak na dzieciaki, ktore dopiero wszystko poznaja to naprawde maja trudne zadania niektore.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Nina28 >>..zdjecia wyslalam .. Kachni >>...list napisalam .. Tajger Airek >>.. ja juz nawet nie probuje sie brac za matme ..czuje nieraz jakbym nawet podstawowki nie skonczyla ..!! ..ale jedno wiem ...jak mnie Ojciec nauczył liczyc...to zawsze najbardziej ..licze na ..siebie ..! ..a jak cos innego wyliczam to ..zawsze robie tak ..żeby miec z tego najlepsza korzysc..!..oczywiscie rowniez dla ..siebie ..:D Dziwie sie tylko ..dlaczego jeszcze NIKT nie wymyslil takiego ..kalkulatora ..ktory przy obliczeniach ..pokaze odrazu na koncu ....ile mozna na danym interesie \"zarobic ..a ile stracic \"... ..jaka byla by oszczednosc czasu i unikniecie rozczarowan ..! Pozdro...dzisiaj mam zly dzien ..psyche mi siadla ..nie potrafie rozwiazac niektorych problemow ..a jak nie widze wyjscia to .. ..mam dół i 5 metrow ..mułu ...! ..no niech mi ktos powie , cos milego ..❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Ja tylko na chwilę. Wróciłam już od Anioła, w ogóle nie siedziałam przy kompie, no.. właściwie to siedziałam, bo przy kanapie jest, ale ja na kanapie, a przy kompie Anioł :) Nie wiem co u Was w związku z tym, nic nie czytałam. Byłam u lekarza, dostałam antybiotyk.. :0 z nosa mi leci i zaraz spadam do wyra ;) na dłużej. A poza tym, to wszystko ok :D buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - przytulam mocno najlepsiejsza Diablice pod ... lozkiem :) spadam - jestem detka a mam jeszcze \'nauczanie indywidualne\' ;) pa P.S. Nina - ja wyslalam zdjecia wczoraj i czekam na odzew :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×