Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

:D A wszystko przez zdjecie zboza... :D:D:D Czuje sie zaszczycona, moja \"fotografia\" wzbudza \" efekty erotyczne \" :D:D:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni ..dla jednego to tylko bedzie zielone zboze ..ale jak trafisz na \"wlasciwego , wrazliwego \"..odbiorce ..ktory ma wybujala wyobraznie to moze sie okazac ze jest to jedno z bardziej romantycznych miejsc .. ..nie ma to jak w plenerze .. ..rob zdjecia ..ida wakacje ..bedziesz miala pole do popisu a ja to pozniej zbiore i ..zrobimy Galerie ..! ..pozostale zdjecia tez super ..Jestes juz razem z Borewiczem na swieczniku ..( On za zachod slonca w zimie nad jeziorem ..):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech :D Zebym to ja jeszcze miala choc cien nadzei na wakacje... :D:D:D Dobrej nocki, zmykam spac :D Sesja w toku :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie widzieć Wasze mordki :), a raczej słowa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierze wlasnym oczom :D:D:D IGO!!! :D:D:D Pamietasz mnie?:classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pod wrażeniem, mijają lata, a Wy nadal się trzymacie, ... to jest naprawdę warte uwagi. Kurcze..... niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kochana :), to ja, nie mam czasu aby z Wami być, pracuję, ...... jak zawsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGO - toz to diabelskie moce ;) Diabla wytepic bardzo trudno :D Pozdrowionka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne , że pamiętam, trudno by było nie pamiętać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piję Jamesa B. i wskoczyłem tytaj, myślę - zerknę, co biablice porabiają ... i jestem zaskoczony, naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, to prawda, diabłem być jast dobrze :), choć........... tak naprawdę myślę, iż gdyby świat się składał z takich diabłów jak Wy , byłby pewnie rajem, ( lub czymś podobnym ), pod tą czarną powłoką ( przykywką) jest to czego brakuje pozornym aniołom, to co powoduje iż lubimy kogoś , kogo tak naprawdę znamy niewiele, a jednak wydaje mam się, iż możemy mu wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, pozdrowienia dla wszystkich diablic i szatanów ( znudzonych, choć niekoniecznie ), tych czarnych naturalnie i blondi, - czarnych od środka, zakochanych i futrzaków ( w paski , choć być może z jednym czarnym paskiem :) niekoniecznie na grzbiecie ) tych co mieszkają tam gdzie jarają, majeranków :) , fajnych kotek i wszystkich rozpustnic których lubię..... trzymajcie się jak zawsze ( tego co trzeba ) pa pa ( skończyłem drinka ) ( idę.... naładować akumulatory, bo jutro ........ znowu jazda.......... :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na krótko, mam urwanie głowy w pracy i nie mam na nic czasu:-) wszystkich Was bardzo ciepło pozdrawiam i słonecznie - jak za oknem:-D Tygruniu, raz jeszcze dziękuję Ci bardzo za sobotę - jesteś niezrównana, nie wiem tylko czy nie za mało zostawiłam taksiarzowi?:-0 PS. a w tę sobotę będziesz mogła???????????????????????????????????? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis mam wolny dzien!! WOLNY!! Na dodatek jest ladnie i slonecznie!!! a jestem umowiona na piwko nad Wisla :D I obiad w barze mlecznym :D Igo -> :D :D :D :D 👄 :D :D :D :D Gio -> nonono alez masz wyobraznie i sny :D tak byc powinno i juz!! No tak, ja tez wole taka prace ale zebym jeszcze wiecej godzin miala to by bylo w ogole super.... Kachni -> o wlasnie!! tez Ci mowilam pstrykaj, pstrykaj a zrobi sie wystawe jakas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Witam :) Od piątku wieczór jestem u Anioła - zadzwonił pod wieczór dopiero i zapytał kiedy chcę jechać (a smsa o to kiedy przyjedzie dostałw środku dnia ;) ) i powiedział, że może jeszcze dziś, no to wziuuu :D Chyba w sobotę na 15minut dorwałam się do jego kompa i przeczytałam, co tam na Kafe. Ponieważ więcej nie przeczytałam odpowiem tylko na tamto (a ważny temat poruszyliście) :) A potem dopiero poczytam, co się działo u Was od niedzieli ;) Szam to co opisałaś o Gawędzie, to prawie jakiś koszmar :( a co Twoja Zuzia na to wszystko? męczyła się po cichu, czy się skarżyła? Naprawdę świetnie ją wychowujesz i jak czytałam ten post o Gawędzie i potem ro zmowę z Zuzią, to byłam pod wrażeniem. I naprawdę możesz być wzorem dla innych matek, a ja mam nadzieję, że mnie też się uda chociaż podobnie wychować dzieci do Ciebie :P, zwłaszcza, że trochę szybko i nagle spadła na mnie perspektywa macierzyństwa. Mam nadzieję, że też tak jak Ty nie będę wypełniona misją, tylko zauważę te wszystkie złe rzeczy itp itd :D Gio Ty też pięknie napisałaś o wychowaniu i kłamstwie :) Air tak czułam, że te zajęcia to coś z poszukiwaniem pracy związane, u mnie na warsztatach było podobnie, ale nie było pani psycholog. Wiesz u mnie prawie podobnie wychodzą te wszystkie spotkania ludzi z roku... niby dajemy znać (bardziej internetowo), ale smski i maile i niektórym osobiście.. a potem i tak część nie da znaku, czy wie, czy przyjdzie i zjawia sięok 6 osób :) (z ok 20-30) Kachni mhmm smacznie brzmi to gruzińskie jedzenie :D a powiedz, czy bardzo pikantne i czy te sery to jakieś normalne czy bardziej pleśniowe (ja teraz muszę uważąć na to co jem i jak jem :) ). Ciekawe czy w Łodzi znajdzie się takie miejsce gruzińskie :) Nina właśnie, ja też mam dużo wartości i zasad, które chciałabym, aby i moje dziecko otrzymało ;) - sama nie wiem, na ile to zasługa mojej mamy, a na ile mojego charakteru :) A i dzięki za recenzję pizzy knorra :D Ja ostatnio robiłam w marcu ;) fakt, że miałam mało składników na pizzę, ale ciasto było nawet ok - z takie książki Anioła i pizzach i tostach, było ich kilka wersji, więc zrobiłam tą bez drożdży, bo zawsze się boję, że mi nie wyjdzie :) Kasiekjak piszesz, że zawsze wychodzi, to może spróbuję tego Twojego przepisu na pizzę :D:D Igo 🖐️ jak miło (i dziwnie już prawie) widzieć tutaj Ciebie :D :P Ok, to tyle, co przeczytałam z ostatnich postów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas operacyjny : 21.37! Zupa jarzynowa (cały gar) nagotowana, ciasto z truskawkami (mniam!) upieczone! Jestem obżarta truskawkami, zjadłam ich chyba z tonę, ale to zdrowe i mało tuczące owoce więc mogłam poszaleć :) Jutro mam dzień gospodarczy- tj. : sprzątanie auta, bo zasypie mnie góra papierów , kartoników, butelek po sokach i wodach mineralnych, potem zakupy i .... podpisanie umowy kredytowej w banku :) Może ktoś mnie zwymyśla i wogóle, ale wzięłam kredyt u mnie w banku na niewielką sumę na 10 m-cy po to by ..... wystawić pomnik na grobie mojej mamuni.... Należy sie jej piękny, taki w jej stylu...skromny ale z pomysłem... Mam już upatrzony kamień i tablicę z aniołem wykutym z granitu.... Przepraszam, że was takimi sprawami zanudzam, ale nie mam się z kim podzielić moją radością, bo reszta mojej rodziny ( mam 3 dorosłe siostry) odmówiła jakiejkolwiek pomocy finansowej w tej kwestii....to boli, bo wiem ile mama im pomagała i ile jej zawdzięczają... No cóż...kolejny raz utwierdzam się w przekonaniu, że z rodziną to tylko na zdjęciu...i wogóle....ale nie powiem, żeby mnie to nie ruszyło... Zmiana tematu: dziś dzwoniła do mnie moja kumpela ze śląska i okazało sie, że wpada do nas na weekend :) Ucieszyłam się straszetnie, bo uwielbiam pogaduchy z nią...do rana....i te nasze nasiadówy przy winku, winogronach i serach...mniam :) Na weekend zapowiadają piękną pogodę, więc może w końcu poprzesiaduję troszkę w moim ogródku.... :) Przy grillu ;) Pozdrawiam was wszystkich BARDZO serdecznie :D Znikam P.S Tym razem wyskakująca reklama Ramy do ubijania doprowadza mnie do szału!!! Wrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) Aktywny tryb życia ostatnio prowadzę. Wyszłam dziś z domu o 9, wróciłam przed chwilką. Jak na mnie to prawdziwe szaleństwo :P Zajęcia mnie coraz bardziej interesują, w przyszłym tygodniu zaczynamy ćwiczenia praktyczne :) Tygrysek - ja też byłam dziś w barze mlecznym. To chyba najlepszy polski wynalazek :D Nie jem po godzinie 18 i cierpię straszliwie :P Mam nadzieję, że się z czasem organizm przyzwyczai :) Igo - witaj, fajnie, że się od czasu do czasu odzywasz. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc diabły.. ;) Jak sie wam śpi? :) Bo mi wcale :D Ciekawe które pierwsze wstanie.. Tygrysek-śpi, Majorek-śpi a bobo harcuje ;), Gio śpi i ma sny, Igo śpi bez trzymanki jak zwykle, Borewicz śpi ale mu nogi wystają spod kołdry..:D Znudzony pewnie już idzie spać.. tak sie jeszcze zastanawiam czy ktoś właśnie wstaje... ? Coś szybko sie jasno robi na dworzu... No to śpijcie sobie dobrze... :)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Elles - ja wstałam :) Ale ładny ten twój post :D A czemu ty nie możesz spać? Uczysz się bidulo po nocach? Ja nie mogłam nigdy po nocach siedzieć, najlepeij mi wiedza wchodzi rano, do południa. Zapowiada się cieplutki dzionek, może burza znowu będzie :) Cieszę się, że nie trzeba już marznąc przy 10 stopniach, w końcu niedługo lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dzieciaki!! Wczoraj wrocilam dosyc pozno i stanowczo nie w stanie do pisania postow ;) spacerek polegal na siedzeniu nad Wisla z piwkiem :D Fajnie bylo bo gdy zaczely nadciagac czarne chmury wszyscy uciekli.... a chmury przeszly bokiem, wiec nie padalo na nas :) A w barze mlecznym jadlam kotleta z kaszy jeczmiennej - mmm dobre bylo :) dzis znow do pracy... alez mi sie nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ...dzisiaj troche luzu wiec w szybkim tempie trzeba chalupe przewrocic do gory nogami .. Sluchajcie ..mam baaardzo glupie pytanie ..ja niby wszystko wiem ale potrzebuje potwierdzenia .. Czy 3 letni licencjat to ..tak jakby jestes po studiach i masz wyksztalcenie wyzsze czy nie ? Co wtedy sie pisze w CV ? Tylko lopatologia poprosze ..jak sie mowi ..mam wyksztalcenie wyzsze czy niepelne wyzsze ..? Do magisterki jeszcze dwa lata ale ..teraz co jest ..? Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po licencjacie
to wyższe zawodowe (przynajmniej w moim przypadku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio - nazywa się to wykształcenie \"wyższe zawodowe\". A tak w ogóle to gdzie są wszyscy? Ja poprawiałam pracę licencjacką mojej koleżance jeszcze z podstawówki i mam już dosyć literek. Idę spać, a jutro jak się obudzę to chcę tu widzieć pełno nowych wpisów. Swoją drogą bardzo fajnie wymyślili z przekierowaniem od razu na ostatnią stornę topiku. Ile czasu i energii to oszczędza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airek ..i pomaranczka ..dziekuje ..!!! To ja tez powinnam miec ..wyzsze zawodowe chociaz nie robilam licencjatu ..a mam srednie techniczne ale za to.z tytulem ...niesprawiedliwe ..!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> 666 :D qrde .. mało czasu mało czasu...siemanka z ranka :) w końcu udało się dorwać do kompa :) bo w domu ...to po co płacić za rachunki :P:D a i tak nie ma kiedy usiąść. Wczoraj spotkałem się z Kai też w przelocie na małą czarną, wsio u niej oki :) Elles..zaraz, zaraz gdzie mni nogi wystają?!:P ja nie widziałem. ciekawe kiedy nadrobie zaległości ... pozdrawiam :) i odpadam do wyrka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm dziwne rzeczy sie dzieje.... od razu w okienku jest moj pseudonim (ale wczesniej sie gdzies indziej wpisywalam) i mowicie, ze przenosi od razu na koniec?? tego nie wiem, bo ja i tak wchodze z paska adresowego a tam mam wstukany adres to ostatniej stronki.... Myslalam, ze roztrzelam psiaka mego kochanego dzis... wytarzal sie w jakims swinstwie i musialam go kapac, bo cuchnal okrutnie... oczywiscie zrobil to teraz, na ostatnim spacerze gdy ja padnieta z pracy wrocilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam :) I pędzę do Wrocławia i Sobótki :) Ja chcę już weekend! Ale to już jutro-lalalalalala!!! Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrys - wczoraj się wchodziło od razu na ostatnią stronę, a teraz już jest inaczej, ja nie nadążam :P Pozdrowienia poranne dla Gio, Tajgera, Niny i Borewicza :D co mu nogi wystają :) Nie martw się, mi czasami też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znow jest ladnie i slonecznie... i tak ma zostac!! oj, chyba dzisiaj mam lenia... okrutnie nic mi sie nie chce... nawet z lozka mi sie zwlec nie chcialo... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×