Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Rokita - > nie przesadzaj, ze masz 10 metrowe oponki :D Poza tym, lato idzie i oponka ratunkowa sie przyda - w sam raz na kąpielisko :D BARDZO UPRZEJMIE, SKROMNIE I CICHUTKO PROSZE O TRZYMANIE ZA MNIE JUTRO SWOICH DIABELSKICH RACIC, KOPYT I INNYCH GIRASÓW (mam egzamin :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kachni ..a TY jak zwykle \"mesem bez kosci \"..rzucasz ..!!!:D Bede trzymala racice ale i tak w ciebie wierze bez trzymanki .. rokita ..nasza kasiek to chudzinka ..wiec nie grozi jej \"przygrubawosc\":) Pojecia nie mam o jakim mowisz topiku balkanskim ..o co tam chodzilo? TYGRYS ...gdzie jestes..? ..bo zadzwonie ..! Czekam do wieczora ! A inne ..trzymta sie cieplo...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni, dzięki, na szczęście zanim wróciłam do domu dziecko znalazło zeszłoroczny zeszyt i sprawdziło Jedynie Słuszną Klasyfikację Wg. Pani z Przyrody, więc miejmy nadzieję, że Bardzo Ważna Piątka na koniec jest ocalona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, rozumiem, znam ja takie Jedynie Sluszne Klasyfikacje :D Wlasnie takowych ucze sie na jutrzejszy egzamin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecanki - cacanki, wcale Gio nie zadzwonila :P :( Netu nie bylo.... takze mialam 4 dni odpoczynku... z musu ale i tak przezylam,,,, nawet bez wiekszych problemow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kasiek - przesadzony nie przesadzony, ale jest przerażający. A takie dziecko w USA, widziałaś te automaty z napojami w szkole, kilkadziesiąt automatów w szkole, a w stołówce wstrętne żarcie. U nas jest jeszcze trochę inaczej, ale kto wie. A poza tym chciałam Ninkę ostrzec przed wstrętnymi frytami z McDonaldsa :o Ale się zimnica zrobiła, brrr 10 stopni, chyba rękawiczki wyciągnę. Chodzę na kurs z zakresu technik autoprezentacji, technik negocjacji, a ktywnego poszukiwania pracy. Ciekawe zajęcia, pani psycholog, która je prowadzi jest nieźle zakręcona i świetnie je prowadzi. Myślę, że się czegoś pożytecznego nauczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dotarłam przez strugi deszczu do domku :) AIR- wiem , że to wstrętne żarcie-mój żołądek sam to wie ;) te eksperymentu o których pisałaś mówią same za siebie! Brrr! dziś wyruszyłam w trase przygotowana: dwie kanapki razowca z warzywkami i serkiem oraz karton soku- to chyba bardziej się podoba mojemu układowi trawiennemu bo wróciłam radosna jak skowronek. Jutro sobie trochę poodpoczywam i ponadrabiam zaległości w papierach. U mnie też jest tak zimno, że szok! Rokita- oponki to ja mam fajoskie :) Ale kachni mnie pocieszyła , że się przydadzą, bo ja nad morze za miesiąc jadę to akurat będę sobie dryfować gdzieś przy molo ;D Pozdrawiam wsiech i ide troszkę pomieszkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo..uderz w stol ..Tygrys ty wiecej nie rob takich numerow ..myslalam juz ze cie jakis AMOR dopadl i wsiaklas ..bo ja tak mam , ze jak dopadl to mialam swoj \"takemniczy ogrod\"..!:D Mialam dzwonic i bym zadzwonila jak bys jeszcze dzis pomilczala ..ale przynajmniej sie zainteresowalam i zauwazylam ze cie nie ma ..a znalezc i tak bym cie pierwsza znalazla bo mam najblizej ..:D Wogle nie wiem o czym mam pisac ..:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim :) Rokitka - witaj 🌻 komponuje wlasnie jedzonko na impreze podwojna w przyszlym tygodniu :) a w piatek jade do ... Krakowa z moimi wychowankami :) pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dentaka
no i co z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszłam padłam jestem upadnięta z powazniem rokita choc nie maria ps.gdzie mieszkaja updłe diaboly? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachni -jak examin ? bo mię kopytka ścierpły od ściskania :) Gio - dowbar den zabrzmiał takimi klimatami, a mój R. chodzil kiedyś na bułgarski a ja kiedyś trafiłam na taki fajny topik i...z jednego i drugiego nic nie wyszło - :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..:D rokita ..dobrze ze Cie nie zdeptali ..upadla kobieto...!!!! Upadle diably mieszkaja w czelusciach piekielnych .. cos wam powiem w tajemnicy ..strasznie ..ale to potwornie okropnie ..chcialabym sie z kims poklocic ..tak na noze ..!!! Wiecie ze tak mnie wszystko wQrwia ..ze jak sobie spaceruje z moja sunia to sama do siebie gadam ....a wtedy ..miechem rzucam sobie w duchu ..na kazdego kto mi nadepnal na odcisk .. Lapie sie nawet na tym ze ja jak komus wygarniam cala prawde o nim ..( tak po cichu w myslach )... to chyba nie uzywam normalnej polskiej trzcionki ..a skad ja znam taka plynna lacine ..to sie sama dziwie ..!!! Jak to pozory myla ..a tak porzadnie wygladam ..!!! To cale zlo tego swiata zemnie wychodzi ..ale przynajmniej po takim spacerze ..biore glebszy oddech ...!!! Juz wiem ze CI , ktorzy na biezaco ..wywalaja z siebie zale sa na pewno zdrowsi w srodku chociaz postrzegani przez ludzi jako prymityw ..bo czlowiek po to ma rozum zeby panowac nad emocjami .. ..noooo..to kto chce sie zemna puscic w pyskowke .. ..rekawica zostala rzucona ...czekam do drugiej w nocy ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rokita :D..aaaa to o to ci chodzilo ..! Nie Dowbar Den tylko Dobar Dan ..to po jugoslowiansku ..Bylam swojego czasu przez 3 lata non stop raz w miesiacu w Jugoslawi wiec co nieco sie liznelo jugolskiego . A co sie samolotami wylatalam to moje i za wszystkie czasy .Ponad 70 lotow do Belgradu i z powrotem ..oczywiscie ..!:D ..ehhh..Rakija ..Rakija ...pa da ..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio...ja bym sie mogła troche pokłócić ale niestety jestem w zbyt dobrym nastroju ;) najlepiej przyczap kogoś na ulicy albo w autobusie (ze niby sie pcha albo cuś) ;) Air...niestety...ale nic mi nie jest w stanie obrzydzić frytek z McDonalda...raz na miesciac albo dwa sobie nie odmawiam. a Amerykanie to w ogole jedza obrzydliwstwa, nic dziwnego ze z nich grubasy. jestem tylko przeciwko prowadzeniu dziecka w takie miejsca. Rokita...jak dla mnie \"wasza przygrubawość\" to bomba :)...mi wystarczy powiedziec...to zaraz jakies diety wymysle itd. prawie wszystko co mi sie powie łykam jak pelikan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Noo nie.. czytam zaległości (od mojego ostatniego pojawienia się), przeszłam na ostatnią stronę (560) a tu już następna jest... ;) chyba dam sobie dziś spokój.. ;) A nie wiem, kiedy przeczytam te poprzednie zaległości z tego tygodnia, kiedy mnie nie było.. ;) A nie było mnie, bo jak chyba pisałam, ten katar i kaszel, co mnie dopadły.. tak się rozszalały.. że.. zaczełam się zbyt dusić i mnie mama prawie siłą zaciągnęła wieczorem późnym Bożego Ciała .. do szpitala. A tam, że co tak późno itp itd.. i musiałam zostać :0 a uznali, że to zapalenie oskrzeli z alergią... :( I całe te upały przeleżałam tam.. ;) a w dzień kiedy zrobiło się chłodniej i deszczowo jakoś tak wyszło, że mnie do domu wypuścili ;) A teraz dochodzę do siebie i nie mogę się doczekać, aż w końcu będę mogła do Anioła pojechać :) Zresztą i tak nie na długo, bo mam wizytę i pani gin. no i jeszcze badania muszę zrobić.. itp :) To takw skrócie, co u mnie się działo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kasiek ..dobra ..klocimy sie ..! jak cie spotkam to odrazu ci wpiepsze ..ty leniu patentowany ..!!! Frytki z Mc Donalds..w zyciu ..swinstwo i tyle .. Pomysl sobie ile razy w tym samym oleju ..spalonym na maxa ..smaza watpliwej jakosci kartofelki ..!! Chyba rozumu nie masz ..! Zrobienie frytek w domu to raptem 20 minut i masz swieze ..pyszne ..i takie jakie lubisz ..! ja tez uwielbiam ( nie za czesto bo kaloryczne )..ale sama robioe i wpiepszam az sie uszy trzesa ..!:D majorek ..mam nadzieje ze to pierwsze i ostatnie przeziebienie ..Chyba wiesz ze takie infekcje to \" niebezpieczne \"..Dbaj o siebie bardziej ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro upadly aniol to diabel to czym jest upadly diabel?? :D hyhyhy Gio, ze mna sie nie poklocisz, bo ja tryskam dobrym humorem... sport dziala na mnie pozytywnie :D Rokita, alez ze mnie niewychowany czlowiek jest,... ja sie nawet z Toba nie przywitalam porzadnie!! zatem WITAJ :D czy test diabelny juz mialas?? jak nie, trzeba bedzie cos wymyslec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Mam dziś wolne! Deszcz leje za oknem przeokropnie, o 8.40 obudził mnie telefon od mojego kerownika, który jechał sobie w trasie i chciał pogadac, bo mu sie nudzilo, a ja mu na to, ze mi erotyczny sen przerwal i ze teraz jestem zla :) Zatkalo go, ale potem ze 3 razy oddzwanial bo musial o szczególy dopytać ;) Łajza jedna! Mój D. dziś od rana we Wrocławiu, miałam więc cudny, samotny poranek...uwielbiam leniwe poranki.... Zaraz idę zrobić jakąś jajeczniczkę na śniadanie, posprzątam trochę w domu....i sama nie wiem co jeszcze... Acha- papiery muszę pouzupełniać, maile powysyłać.... Gio- ja też tak mam! tzn. wyrzucam zawsze z siebie to co mi leży na sercu, pisałam tu już o tym, że często-gęsto mam przez to problemy, jestem postrzegana jako pyskata baba, ale mam to gdzieś, bo przynajmniej dłużej zdrowa będę! Mam przykład w rodzinie: 40-sto letni brat mojego D. właśnie leży w szpitalu, po operacji woreczka żółciowego, gdzie wykryli mu ogromy kamień, potem w trakcie badań okazało sie, że tez ma coś na nerkach....prostata też coś nie bardzo.... A chłop żyje w ciągłym stresie, w domu ma non stop tresurę przez żonę przeprowadzaną, w firmie stresy....ech.... A on należy do tych spokojnych, co to nigdy nic złego nikomu nie powiedzą, wszystko dusi w sobie...i ma! Gio- ty pewnie na poniższy temat wiesz o wiele więcej niż ja , ale czytałam gdzieś, że większość chorób pojawia się na skutek długotrwałego stresu, problemów z emocjami...Więc po prostu: to co mamy w głowie-to tworzy nasze zdrowie! Więc rzucajmy sobie pod nosem mięsem i nie ukrywajmy emocji! U mnie w firmie już się przyzwyczaili, że na wszystkich zebraniach i szkoleniach buzia się mi nie zamyka i to niekoniecznie na te miłe tematy.... ;) Ja uwielbiam się kłócić :) Pozytywnie rzecz jasna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech ktos zabierze ten deszcz!!!!!!!!! jak ja mam rowerkiem jezdzic?? Hmm powiadacie, ze dobrze tak pod nosem sobie gadac?? hihi to sie przyznam, tez tak mam.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie pod nosem nie gadam, nie, to nie ja, to ta druga... :) Gio, wypchaj się ! (z kłóceniem) Jak to gdzie upadłe diaboły? pod łóżkiem chyba, nie? Majorek, pilnuj się i nie daj się zwariować!!! :) A w ogóle to praca mi się zaczęła w ilości typu nadmiar, duży nadmiar, więc jakbym się odezwała dopiero po wykopkach to się na mnie nie gniewajta.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem mam wrazenie, ze upadle Diably mieszkaja pod tym oto lozkiem :D Rokita - egzamin poszedl \"jako tako\", zobaczymy. Ogolnie wczorajszy dzien zaliczam do koszmarow mojego zycia i elegancko go skrocilam, idac spac o 22-giej :P Nienawidze takich dni, kupa stresu i niemilych ludzi naokolo :P Wiec Gio - uwazaj! :D Bo jeszcze jestem w bojowym nastroju :D A McDonaldsa tez nie znosze. Kiedys, jak jeszcze u nich jadalam, regularnie po hamburgerach bolala mnie glowa. Teraz jesli juz jem na miescie (niestety, dosc czesto, nad czym ubolewam :o), to stoluje sie w knajpkach gruzinskich :D Niedrogo i przepysznie :D:D:D Spadam do nauki, nastepny egzamin pojutrze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Buuuu umarł mój chomik :( Rano wstałam, a chomik leżał na plecach i nie żył. Według książki miał żyć 2 lata, a mój przeżył 2,5 roku, więc i tak pobił rekord swojego gatunku, mimo wszystko jest mi przykro. Pochowałam go w parku. Jeszcze jeden taki mi został, bo miałam dwa chomiki. Ten drugi jest w tym samym wieku, ale dobrze się trzyma więc może jeszcze troche pociągnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIR - przytulam mocno :) jestem po zebraniu z rodzicami :0 nie lubie tej czesci pracy belfra a terz spadam do tv - musze cos ze soba zrobic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ciutke przedobrzylam z terningiem dzis.... czuje wszystkie miesnie... to z lekka masochistyczne ale ja tak lubie :) chociaz wiem, ze mam miesnie i ze sie napracowaly :) Air > przykro mi ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po calym dniu tylko dzisiaj ..pozdrawiam ..!!!! {czesc] Airek ..smutne ..Ja mialam takiego pieknego czarno bialego jak Angora..Kupilam mu takiego kreciolka ..i wciaz w nim biegal a po kilku dniach lezal do gory brzuchem .. Tygrysek ..u mnie zaczely sie cieczki ..wiec 3 tygodnie mamy z glowy ..calkiem zapomnialam ze to pora ..!!!:) ..ale potem bedzie spokoj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyrabiam:( poozdrawiam wszystkich🌻 odezwę się jak zmartwychwstanę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jakoś tak.... Dużo pracy, która mnie męczy Dużo myśli, niekoniecznie pozytywnych w związku ze śmiercią ojca mojego Przyjaciela No i mama od przyszłego tygodnia znowu idzie do szpitala.... czekam, aż wyjdzie słońce, zrobi sie lato, wszystko to jakoś się porozplątuje... Cmokam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak slonce mogloby powrocic i odegnac wszystkie nasze smutki i zmartwienia.... O dziwo... moge sie poruszac, choc lapki troche bola ;) Kluska -> ❤️ Rokita -> nie daj sie!! do booooooooooju!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×