Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Hej :) Oo widzę zmiany :) pewnie nie wszystkie, bo też od razu wchodziłam z paska adresu na ostatnią stronę :) I cieszy mnie, że w końcu widać, na której stronie topiku się jest :) Wczoraj byłam w poradni rodzinnej - na zakończenie kursu przedmałż. mojego Anioła (ja miałąm z liceum zaliczone ;) ) i pani mówiła o metodzie naturalnej, wiedziałam co nieco (ale nie za dużo) o niej przedtem, ale teraz wiem dokładnie ;) Owszem ciekawe to i może być skuteczne.. ale za późno :) W ogóle stwierdziłam, że takie rzeczy powinni \"być obowiązkowe\" zanim się zacznie współżycie.. a nie przed ślubem ;) zwłaszcza, że rzadko dopiero po ślubie się za to ludzie biorą :) Rokita dzięki za linka i zdjęcie ;) hehe ja tak z moim Aniołem też mogę robić, zwłaszcza gdy się naje - bo wtedy jego brzuch dorównuje mojemu :) A mój na razie wielkością podobny do tego pana, nie pani ze zdjęcia ;) Gio ja chyba wiem, dlaczego konfitury - oczywiście to pewnie jedna z przyczyn - bo jest w nich cukier i dzięki nim podnosi się jego poziom i jakoś to wpływa na lepszą aktywność :) Kachni w takim razie ja tez poproszę to zielone zboże ;) :D (jeśli nie dostałam - nei wiem, bo nie zaglądałam do poczty) Nina to piękne, że bierzesz kredyt na pomnik dla mamy i to taki jaki jej podobałby się.. A siostry.. no cóż.. niestety tak to właśnie jest z rodziną.. tylko na zdjęciu :( Przynajmniej odwiedzając grób mamy będziesz mogła powiedzieć, że to tylko dzięki Tobie wygląda tak a nie inaczej... Air a dlaczego nie jesz po 18?? Moje sąsiadki nie jedzą po 16... (jedna to ta od tych 100 brzuszków) i według mnie to głupota, zwłaszcza, że jeszcze nie dojrzały do końca.. Jak już uważasz, że to Ci pomoże schudnąć (chociaż to nie chodzi o niejedzenie, a zmianę tego co na talerzu), to chociaż jakiś jogurt lub owoc jedz wieczorem... :0 Elles a żebyś wiedziała :D:D A co tam u Ciebie? I nie zapominaj o śnie jednak.. bo przecież musisz mieć siłę do wkuwania.. ;) Tygrysek.. o już Ci się nie chce iśc do pracy.. ;) ;) :P Moja pierwsza sunia (chociaż nastepne w części też) miała dziwny zwyczaj tarzać się .. w jakiś dziwnych rzeczach.. typu gówienko.. albo jakaś zdechła dżdżownica czy coś :0 Gio ja tam wiem, że po licencjacie ma się już wyższe wykształcenie i tytuł licencjata :) A ciekawa jestem kiedy dokładnie można powiedzieć, że ma się niepełne wyższe ;) Bore nie widziałeś.. bo to jak lezysz wystają.. hihihi Buziaczki dla wszystkich i w razie czego od razu życzę Wam super weekendu, bo nie wiem kiedy znów się tu pojawię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek haha, nie moge, basenik, praca wymarzona dla Ciebie a Tobie sie nie chce już :D🌻:D no czasem ciężko wstać z wyrka.. :) Airek uczę się w nocy bo w dzień nie mogę się skupić za bardzo :) A poza tym najlepiej wchodzi i najszybciej jak się uczę na ostatnią chwilę ;) bo ja tak pare dni przed to nie moge się zmobilizować :P;) A konfitury.. ja coś czytałam odwrotnego, ze cukier działa inaczej, że np. kawa to bez cukru lepiej działa.. czy coś.. ale moze mi się pomyliło. Majorek no właśnie, jak się leży to nie widzi się nóg :D Borewicz jest wpadnięty teraz do mnie więc wiem, że wystają :D Wszystko dobrze, tylko za dużo nauki, wczoraj całą noc poprawiałam pracę z zarządzania.. wczoraj pare osób było u pani prof... :O nikt nadal nie zaliczył.. cholera no nie wiem, sobie wymyśla jakieś pierdoły, nie jestem ostatni imbecyl żeby pracy dobrze nie napisać! no już mam dosyć.. wygląda na to że większość (jak nie wszyscy) bedą pisać egz. we wrześniu! Babka jest świetna, w zeszłym semestrze były piątki za te prace a teraz jak je poprawiliśmy wg jej wskazówek.. to jak na razie nikt nie zaliczył.. o co chodzi..? Jutro egz. z mikroekonomii.. Trzymaj się ciepło z małym bobem :) ❤️ i uważaj na siebie :) Dobra.. to ja sie pouczę :P A mam taką fajną sałatkę, ryż+lekko podsmażane pieczarki+kukurydza+jakaś zieleninka+majonez.. :) Najlepsze na zimno.. pyyycha. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles hehe ja będę mieć takie coś na obiad :D Wczoraj też mieliśmy, ale bez ryżu, więc dzisiaj będzie ryż, ale już bez kukurydzy, bo się skończyła, ale za to te pieczarki z papryką, cebulką, zieleninką, ale bez majonezu, wszystko podsmażone ;) Hmm dziwna babka.. - to może nie poprawiajcie o niej tylko po swojemu :) Wiem, że przy pisaniu chyba pracy mgr któryś kolega nie poprawiał i następnym razem jak zanosił pracę, to było ok ;) ale trzeba trafić na takiego wykładowcę :) W ogóle z tymi ich poprawkami zawsze najwięcej problemów było ;) Kawa to może i bez cukru, ja się nie znam na tym, ale ostatnio często szczególnie w amerykańskich filmach się tym cukrem na energię podniecali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema ..ale fajna pogoda ..poczytalam co u was .Nareszcie moge usiasc przy 4 tej kawie .. W ogole na mnie ta kawa nie dziala ..Slyszalam dzis ze piorun zabil jakas kobiete w Warszawie ..i akurat sie wybieralam do weterynarza po leki dla Santy a ze ostatnio nosze 2 komorki bo jeszcze mam stary numer a i juz od miesiaca nowy wiec ..tak se mysle ze jak by mnie tak piorun strzelil to bym chyba wybuchla ..:D Ale piepsze ...trzy po trzy ..!!! Podczas burzy trzeba komorki wylaczac bo sciagaja pioruny ..a ja se wsadzilam po jednej do kazdej kieszeni i wyszlam podczas piorunkow na dwor ! Przy okazji zmoklam bo spacerowalam sobie po deszczu i rozmyslac . Nie nadaje sie ostatnio do zycia .Pewna sytuacja mnie tak wytracila z rownowagi ze nie moge w nia uwierzyc !!! Bardzo sie na kims zawiodlam , nie moge zrozumiec jego postepowania .To sie nawet nie nadaje do opisywania .Trace wiare w ludzi ..Ja sie nie nadaje do takiego zycia gdzie ludzie robia sobie swinstwa i zadaja ciosy ponizej pasa.! Przeciez czlowiek powinien miec jakas godnosc , tym sie chyba roznimy od zwierzat ze mamy jakas kulture osobista . Jestem tak zszokowana ze zwalilo mnie to z nog..! A najgorsze jest to ze nawet z takim czlowiekiem nie da sie normalnie porozmawiac .. Nie bede sie rowodzic nad tematem bo nie moge powiedziec dokladnie o co chodzi ..straszne to zycie .. A tak w ogole to mam dzisiaj urodziny .,....... + vat ...!!!:D ..stawiam flaszke na te smutki..i aby do przodu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem, ze Was nie ma ale istnieja maile :P :( stawiam lody z truskawkami i do tego martini a jak chcecie sie dowiedziec, dlaczego, to zajrzyjcie na strone 310 pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - Ciebie nie widzialam wszystkiego naj... i co za zbieg okolicznosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujhgkyuhffl
j;po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio !!!! ???? STO LAT, STO LAAAT!!!! Wszystkiego naj, naj, najlepszego i naj, najcudniejszego. Nie trać wiary w ludzi, bo nie wszyscy są do bani, chociaż i ja czasem tak myślę ;) Ja wtaszczyłam pod łóżko specjalnie dla ciebie wieeelką michę sałatki owocowej suto zakrapianej....wódeczką ;) Taki ponch sobie zrobimy a co! ściskam cię mocno :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała- i z okazji imieninek dołączam jeszcze jedną michę ponchu :) lalallaalaalla! Jeszcze nie ma weekendu a ja już w zabawowym nastroju: lalalala!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo , bardzo dziekuje ..Ninka ..salatka na zagryche ..to ja skrzynke piwa jeszcze dorzucam ..!:D 👄 Mala ..dzieki ..( odebralam zyczenia z gg..) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się ululamy :) A co! dziś mam wolny wieczór, bo D. na treningu...potem \"trenują\" z kolegami podnoszenie kufli z piwkiem :) To i ja mogę :) Pędzę sobie zaraz śpewnym truchtem do wanny, nałożę sobie jakieś tałatajstwo na głowę co to odżywić ma moje biedne, farbowane włosięta...poleżę sobie i popiję tego piwka za zdrowie Gio i Małej :) Lalalalalalala Ej, a znacie już może tę lekko wkurzającą ale jak prześmieszną żabę z teledysku do Axel F. ?? Ona tak fajnie robi: Ding ding ding ding dididing ding bing bing psszt, Dorhrm bom bom bedom bem bom bedom bom bum ba ba bom bom, Bouuuuum bom bom bedahm, Bom be barbedarm bedabedabedabeda Bbrrrrrimm bbrrrrramm bbbrrrrrrrrraammmmm ddddddraammm, Bah bah baah baah ba łiiiiiiiiiiiii-iiiiiiiiii-iiiiiiiiiiii! :D http://wiadomosci.o2.pl/?s=512&t=3400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha..:D..Ninka ...to bedzie przeboj lata ..!!! Nigdy bym takich slow nie wymyslila sama ..a jak sie rymuje ..!:D ..dziekuje kropeczkom za zyczenia ..( kto to sa kropeczki )?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio - niech Ci gwazdka pomyślności nigdy nie zagaśnie :) 🌻 🌻 🌻 👄 👄 👄 🌻 🌻 🌻 Majorek - nie jem po 18, żeby mi się zdążyło wszystko spalić przed snem, a nie odkładało się w boczkach :P Poza tym nie jem słodyczy i węglowodanów, więc też trochę uważam co jem :) Jutro wybywam z domu i nie wiem kiedy znowu się zjawię w wesołym okienku :) Jutro mamy imprezkę u mojej koleżanki z noclegiem, potem wracam do domu, szybko robię się na bóstwo, idę na ślub i wesele, a w niedzielę do rodziców na działkę. Nie wiem jak to logistycznie rozegram, ale musi się udać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, dobry duszku tego forum, wszystkiego, wszystkiego... żebyś niczego nie żałowała, żeby bylo burzliwie (w sensie pozytywnym), żeby cię chlopy nie irytowaly (własne), żeby Twoich 12 łap wkoło Ciebie skakało, buźka a ja wracam do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała wszystkiego najlepszego z okazji imienin (a ja mam za dwa dni :P:D) Gio 🌻 Wszystkiego naj! jak najmniej niedobrych zwierząt na Twej drodze, wygranej w totka, zebyś sobie nie żałowała na nowy samochód jak wygrasz, pięknego zielonego kącika balkonowego, wiernych psiaków, więcej skrzydeł... :D bo ciągle latasz i latasz w tą i wewtą, więc się na pewno przydadzą :)👄 Gio.... jeśli mogę jeszcze w czymś być oryginalny :) życzę Tobie wprost proporcjomalnie tyle Ciepła ile dajesz, byś dostawała + ekstra ptasie mleczko;) (Borewicz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego NAJ, NAJ, NAJ, NAJwspanialeszego i najlepszego, zadnych wiecej zmartwien, trosk czy zlych wiesci.. To sa moje zyczenia dla Gio i Malej i kazdej ma ode mnie po 3 buziaki!! 👄👄👄👄👄👄 Wracalam w deszczu - stanowczo nie ma w tym nic przyjemnego... na szczescie udalo mi sie kawalek podjechac autobusem ale i tak zmoklam okrutnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek i Elles ..dziekuje..👄 ..piekne zyczenia ..!!:) Chcialabym dostawac chociaz namiastke tego ciepla ktore daje .. ..bardzo bym tego chciala.. Borewicz ..tobie nie dziekuje bo chyba nic nie napisales do mnie ?:D ..a moze slepa jestem ..? Mala ..no i teraz sie doczytalam ze ty tez masz imieninki .. Wiec odemnie wszystkiego naj lepszego ..spelnienia marzen ..!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz ..:D Sorki ..jednak rzucilo mi sie nie tylko na mozg ale i na wzrok .. ..podlaczyles sie do Elles...to od ciebie bylo o tym cieple ..:D ..ale namotalam ..wybacz ..[uklon do przodu w gaciach] :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka z ranka! Sory, Gio, mnożenie razy 4 nigdy nie bylo moją najmocniejszą stroną :D Mała, imieninowe uśmiechy ode mnie! Dzisiaj wstaję zza biurka i jade się wietrzyć, mam zamiar podglądać paralotniarzy na Skrzycznym (pisze oczywiśce z roboty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszka- jak to z roboty??!! o 5.59?? Ło matko! Wstałam, zjadłam śniadanko i pędze w wir sprzątania. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakieś tu porządki nowe, na czym ja teraz palec będę trenować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwitensencja tygryskowego jezdzenia rowerem... recepcjonistka pyta sie mnie - a jak Ty jezdzis gdy pada?? - moknac :D -... I pojechalam w deszcz... :D Ech wreszcie jestem w domu!! dzis byl dluuugi dzien!! a na przerwie podczas ktorej normalnie cos jem - uczylam sie salsy.... Od razu sie przyznam - straszne ze mnie beztalencie jest... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - spoznione, ale szczere, najepsiejsze zyczenia 🌻 [ptasie mleczko]+[wisnie w czekoladzie]++[kosz truskawek]+[kosz czeresni]+[dobre winko] 🌻 Czyli wszystko co najlepsze :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedziałam dziś całą noc nad mikroekonomią.. Borewicz cały czas chrapał więc musiałam sobie słuchawki z muzą na uszy zarzucić.. :P:D zaliczyłam tylko na 3 :P Ale były chyba tylko trzy 4 a 15 osób (prawie połowa) nie zaliczyła i piszą we wrześniu... A teraz się wyspałam, więc może sobie poharcuje po forum, może jakąś zadyme czy cuś? :classic_cool::P;) Za tydzień bedzie już po wszystkim... chyba ze mi coś też na wrzesień zostanie.. :P Zmiany na forum, nono.. ciekawe czemu to trwało ponad dwa lata ;)Jak na razie mi się podoba, byle nie przedobrzyli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunka, dzięki, wrrr dobrze, że chociaż chomik nie wydaje głosu pa ra ra ra bam bam pa ra ra ra bam bam bam Bartek wczoraj caly wieczór patrzyl w ekran z zachwytem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×