Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Uwierzę wam jeszcze raz na slowo, że życie jest piękne.... pozdrowienia z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️.. wrocilam z Zoliborza nocnym autobusem do domu i juz w ogole mi sie spac odechcialo. Sprawy , sprawy , obowiazki i ..konca nie widac .. Musze spokojnie poczytac co sie dzialo a narazie do Tygrysa .. jak to przeczytalam to mialam wrazenie ze plywalas w jakiejs zalewie ze swoim M.. :D Chyba sie pisze w Zalewie ..a najlepiej w Zegrzynskim jeszcze na dodatek bo kto oprocz nas zna ten Zalew .. ..pregowany kotku ..chyba nikt !!!:D Ale fajnie ze sobie poplywaliscie .. Pozdrowienia dla wszystkich ... P.S..mala ..bardzo dziekuje za piekna kartke .. Kachni ..zdjecia ..boskie .. Innym dziekuje za maile .. ( stopka w przebudowie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helou :) saszka- nie ma taryfy ulgowej! Nie będę czekała na twoje wpisy do zimy! Utajnionym diabełkom mówię NIE! Pisz, pisz....a jak nie masz ochoty to poczytaj i napisz tylko ... będę wiedziała, że jesteś :) Tygrysek...normalnie takie smerfowanie po Zalewie...wow! Coś mi to na romantyczną wymianę koszulek wygląda.... :) Az miło poczytać ! Gio- przebuduj stopkę, zasiądź do pisania, bo brak mi tu ciebie :) Ja dziś zaczynam później....ale skończę pracę też zapewne koło wieczorka.... Pozdrawiam diabełki i znikam po kawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Czy ja juz mowilam, ze zycie jest piekne?? :D Gio -> masz racje... w 100% hihi takze plywalam w Zalewie Zegrzynskim :D a nie jakies tam zalewie occtowej ;) Nina -> hihi to byla wymiana jednostronna... ja mialam koszulke na ramiaczka, taka w miare przylegajaca i sie obawiam, ze M. by w nia za nic sie nie zmiescil ;) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek jak to fajnie zobaczyć ześ taki uchachany :)❤️🌻 Dobra spadowywam, jutro ostatni egz.. a potem niby wakacje... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Rokita :) podchorąży dobrze, rządzi sięw swoim \"mieszkanku\" coraz mocniej i intensywniej :D:D A z dzwonka nieźle się uśmiałam :) :) Plejbojowskie zajączki bankowe - super masz wyobraźnie :D ;) Nina haha Zajączki Bankowe :D O widzisz, zapomniałam, a przecież jak jechaliśmy z Aniołem oglądać tamten samochód, to przejeżdżaliśmy przez Tumidaj :D:D To teraz musisz zatrudnić kierowcę, usiąść obok w trasie i opalić drugą rękę ;) :P Tygrys no nieźle, Zalew, pływanie.. jego koszulka.. alez to brzmi :D Elles a widzisz, jakoś nie myślałam wcześniej zatrudniać na zlot Anioła ;) ale w ogóle, to albo pracuje albo (w weekend) jakieś ważne rzeczy musi u rodziców robić... A akurat w urlopy nie było zlotów :) Oo 5 z psychologii, no brawo :D Saszka 🌼 taak dawaj czasem znak, że czytasz :) Gio trzym się zalatana kobieto :) :D Pozdrowienia dla tych niewymienionych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć i czołem :) Ładna pogoda ostatnio, niby ciepło ale bez upału, tak lubie najbardziej. Kończy się mój kurs, jeszcze jeden tydzień, będziemy mieli symulacje rozmów kwalifikacyjnych i będziemy trenować dobrą prezentację. Potem bardzo bym chciała iść jeszcze na kurs sekretarski, lub biurowy, ale panie same nie wiedzą czy będą takie kursy, więc nie wiem co dalej. Idę się teraz pomęczyć z moją panią trenerką z płyty dvd :P Pozdrawiam wszystkich. Tygrysek - ja się w tym roku jeszcze nie kąpałam w jeziorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam na szybki pifku z mr M. bo mi sie humorek popsul i musialam go sobie poprawic :D zostalam przytulona, wiec jest mi juz lepiej :D Air -> a Ty nadal ambitnie cwiczysz?? qrcze ja bym chyba jednak nie umiala tak sama w domu z plyta... tzn lenia bym miala ;) Elles -> a pewnie, ze zdasz i bedziesz miec super wakacje!!! Majorek -> jak brzmi?? ;) Ja bardzo lubie nosic ciuchy facetow... tzn nie byle jakich a takich mi blizszych oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka - kooniec dniówkiiiii, chyba już można iść do domu.... tylko nie mam siły..... Ludziska pojechali, miejsca na cmentarzu mi się nawet udało spod ziemi wywalczyć :) . Dzisiaj to zapracowałam na piwko i spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało się wstać, jeszcze tylko sięobudzić... glowa boli... śniło mi się że pływałam w jeziorku... mam takie jedno jeziorko w którym mi się śni że pływam... jest płytkie, zarośnięte, z wysepkami zakrzaczonymi i mnóstwem zakątków... w ogóle podejrzewam, że to jest rzeka, bo kiedyś popłynęłam dalej i był jakby klarowniejszy nurt. Dobra, spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja tylko na chwilę :) Tygrysek hehe no własnie tak to brzmi.. tak jakoś bliżej ;) :) Saszka jak to na cmentarzu?? Fajny sen :D 🖐️ spadam, dziś mnie Anioł do siebie zabiera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mega dzień! Wszystko w szybkim tempie od rana, żebym po 12.00 mogła zapakować mojego tatule i mojego D. i pojechaliśmy w siną dal...tj. do mojego teścia :) Zrobiliśmy sobie Dzień Ojca, że ho, ho :) ja robiłam za kierowcę, więc panowie mogli się \"wyluzować\" i w drodze powrotnej miałam takie wesołe auto, że non stop musiałam ich uspokajać, bo nie byłam w stanie ze śmiechu prowadzić ;) Przydał mi się taki dzień , szczególnie po porannej awanturze z Klientką....naskoczyła dziś na mnie zupełnie bez sensu, nastraszyła telefonem do dyrektora- i to tylko mnie bardziej wku***ło !!!! Powiedziałam jej wyraźnie i dobitnie, że nie życze sobie szntaży tego typu oraz że mój dyrektor od samego początku jest wtajemniczony w cała sprawę, więc zapewne chętnie jej wysłucha ;) ZOŁZA Jedna!!! Naklęłam się w aucie i az byłam purpurowa z wściekłosci!!! Dopiero potem do mnie dotarlo, że dałam się wkręcić chorej babie w dyskusję i przyplacam to niepotrzebnie nerwami...Ech....Po cholerę taka emocjonalna jestem?! No po co?! Idę sobie teraz z psiną na dłuuuugi spacerek. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ..🖐️ Sluchajcie ..calkiem wypadlam z rytmu .Juz nie nadazam za wami ..stracilam orient w terenie co sie u kogo dzieje . Sorry za slownictwo ale zycie jest takie pojebane ze ..krew zalewa . Juz wiem na pewno ze mnie to wszystko przerasta ..jeden klopot za drugim ..same przykrosci ..zadnych radosci .. Chyba jedynie co mnie moze jeszcze uleczyc to ..cisza i spokoj . Juz mi sie autentycznie rzygac chce jak czytam to forum ( oprocz oczywiscie naszego tematu).. wciaz w kolko to samo ..zdrady ..samotnosc ..wulgarni faceci .. odejscia i powroty ..oral ..anal i ..pryszcze na dupie .. ..chyba mam full... i mega chandre .. Jechalam dzis przez moje miasto dluga trasa ..i tak sobie krytycznie patrzylam na ludzi ..powiedzmy po piecdziesiatce ..( na mlodszych tez ..) .. Matko jedyna ..kobiety , faceci to ..jedna wielka kupa sadla ..grube , oblesne grubasy ..wszystko jakies zapocone ..pogniecione ..w brudnych butach ..zero gustu w ubiorze ..zero elegancji nawet w stylu sportowym .. Malo kto wyroznial sie z tlumu ..Jakby ich wszystkich jedna matryca robili ... ..mam zly dzien .... i to mnie jeszcze dobilo... Nie piszcie tylko nic o mnie ..nie wiem jak ja przy nich wygladalam ..odpierdzielona nie bylam ale przynajmniej mialam odprasowane ubranie ..nie o to chodzi .. Przyszlam do domu i musialam to opowiedziec mojej pannie ..i dodalam ze ..jakbym sie kiedys za pare lat zrobila taka ..gruba fleja to niech mnie z miejsca zastrzeli ..!!! ..moze ja juz dzisiaj wiecej nic nie bede mowila ...bo moge czegos zalowac .. Czy ktos mnie rozumie ..???? Dla wszystkich po buziaku ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ocho! Widze ze Gio wzielo! I to na calego! Ja nie wiem jak ten temat ujac..... Lubie ogladac ladnych, zadbanych ludzi- jak kazdy chyba... Lato uwypukla nasze braki, te faldy i faldki, braki w higienie... Nie jezdze autobusami juz od lat, wiec nie jestem \"narazona\" bezposrednio na kontakt z duza masa ludzi, ale np. w markecie jak mi ostatnio pani zamachala owlosiona pacha, spod ktorej wydzielal sie taki zapach, ze omalo nie upadlam to.... sami wiecie....niemilo sie mi zrobilo. Ja jestem troche przewrazliwiona na punkcie zapachow i szczegolnie teraz w upaly woze ze soba w aucie roznego rodzaju chusteczki odswiezajace, zmywajace makijaz itp. itd... Nie lubie uczucia \"oblepienia\", ktore niestety jest nieuchronne po kilku godzinach jazdy autem bez klimy...Ale po to mamy doskonale wynalazki jak dezodoranty by ich używać :) Gio- mam nadzieje, ze juz ci troszke przeszlo... Pozdrawiam wszystkich i zmykam z psem na spacerek wieczorny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heej:) lubicie głąby kapuściane? jeść oczywiście - ja uwielbiam.Swój ciągnie do swego :D To piękne letnie popołudnie i wieczór spędzam w kuchni robiac rysiowi młodą kapustę zasmażaną, którą wielbi a ja jeszcze wtym roku nie robiłam - tempus fugit i za chwilę dalej ją wielbić będzie ale one już nie będzie młoda - zupełnie jak ja :o Równocześnie przygotowuje półprodukty na małe przyjątko, bo jutro moje imieniny i niewiele będę miała czasu po pracy -zapraszam całe podłóżko na sernik na zimno z ...truskafkami oczywiście:D Nina-dopalacz? nnooo....ale nie taki jak myślisz :) majorek> [URL=http://www.imageshack.us]http://img48.echo.cx/img48/8857/szparag10tr.jpg saszka>http://www.smilepop.com/index.cfm?action=viewcard&type=1&content_id=3113&page_id=3113 dzięki za odzew 👄 bardzo tego potrzebowałam 🌻 Gio..jakże ja cie rozumiem 😍 spadam - a tak tu dobrze pod wyrkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy to koniec dniówki, czy początek następnej, ale idę się chwilkę przespać.... Rokita, dzięki wielkie, ale nie jestem w stanie o d e b r a ć a n i j e d n e g o t e l e f o n u w i ę c e j :) moja doba wygląda tak że wstaję zza biurka, wchodzę na pierwsze piętro i siadam do komputra (dla odmiany) i zaglądam co u Was. Zdrzemnę się chwilkę i do pracy. Daleko nie mam, to i ludzi po drodze spotykam niewielu :- Gio, ja mam takie etapy czasami, że idę ulicą i wydaje mi się, że wszyscy są przeciwko mnie - no nie że przeciwko, ale nie ma ani jednej twarzy/postaci do której mogłabym się odezwać albo która chciałaby się odezwać do mnie. Taka jakaś wrogość - niechęć, wydaje mi się, że gdyby do nich zagadać toby pomyśleli, że z księżyca spadłam. Jak tam przebudowa stopki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AA, nie widzę nic dziwnego w tym, że czlowiek wraca do domu sobie spokojnie, a rano patrzy - ukradli mu auto, ale po chwili stwierdza, że zostawił je wczoraj przed bankiem/ sklepem/szkołą i wrócił do domu pieszo... Ninka, a z czym ty jeżdzisz? na początku myślałam, że to ubezpieczenia, ale chyba raczej zaopatrzenie szpitali albo coś takiego... jeżeli to nie tajemnica :) Brykaj Tygryń, brykaj, i zdawaj relację, bo od razu człowiekowi lepiej jak się może do czytanego uśmiechnąć Jak się robi rzeczoną wielbioną kapustę??? Gio, ja już dawno ne patrzałam na inne tematy na kafe bo mdli mnie za bardzo, czasem wpadałam na wódkę, alee też mnie zemdliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana diabełkowo kochane :) Za oknem cudne lato, upał rośnie w tempie zawrotnym, na razie chomikuję się w domku, ale jak tylko uporam się z porządkami to pędzę do ogródka i zalegam na leżaczku z książką i dzbankiem mrożonej herbaty :) rokita- i dobrze, że \"nie takie\" dopalacze! Pozytywna energia aż wibruje od ciebie, więc szalej tak nadal :) Wszystkiego dobrego z okazji imienin i wpraszam się na kawałek ciacha z truskawkami- mniam! saszka- nieeee, ubezpieczenia to nie, nie nadaję się. Ja pracuję minn. z budżetówkami, które podpisują big kontrakty na różne różności, w tym farmaceutyki . Przyjeżdzam-piję kawę, gadam o d*pie Maryni i .... wrzucam im kilkadziesiąt tysięcy :) Dlatego czasem mam takie wredne babska jako partnerki do rozmów, ktore nie zapomniały jak to było za komuny i tylko czekają na gifty i prezenty- bleee, rzygać się chce czasem! Ale dziś przełom- ZOŁZA już o 8.00 zadzwoniła i ...PRZEPROSIŁA!! Normalnie szczęka mi opadła, bo ta franca nigdy się do błędu nie przyzna a tu proszę! Dostrzegła, ze się zagalopowala a jej tez zalezy na dobrych ukladach ze mna, bo nie ma źle, więc ukorzyła sie...no ładnie :) Ale już ma u mnie prze***ne! Ja jestem typowy Koziorożec: wybaczę, ale dłuuuuugo nie zapomnę ;) Od dziś uważam na tego kapusia. Ale dosyć o pracy- weekend przecież. No i wakacje o których pisały uchachane elles i Kachni :) Zazdroszczę dzieciakom wakacji, laby, nicnierobienia....... Ale powiem wam w sekrecie, że ja już chyba nie umiem NICNIEROBIĆ ;) ..... Jestem ciągle tak nakręcona na maxa, że nawet odpoczywać nie umiem inaczej tylko w ruchu....to się chyba nerwica nazywa??!! ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) Nareszcie przeczytałam wszystko od mojego ostatniego wpisu :) Mało mam ostatnio czasu, ale to chyba dobrze, mi w każdym razie dobrze :D Tygrysek - ćwiczę nadal, chociaż wydaje mi się, że mogłabym więcej i częściej, ale na to też czasami mi czasu nie starcza, tym bardziej, że dvd mamy w dużym pokoju, a tam mama sobie na przykład \"M jak Miłość\" ogląda i nie mogę pani trenerki włączyć :P Gio - powiem ci, że ja mam też czasami takie spostrzeżenia o naszych kochanych rodakach. Tak patrzę na kobiety na ulicy, czy w markecie i myślę \"Kto powiedział, że Polki są piękne\"? No kto? Jak widzę te gołe, tłuste brzuszki, zero rzeźby, wylewające się z obcisłych spodni sadełko, te twarze takie naburmuszone, włosy z półrocznym odrostem, nogi jak u sarenek, no sorry. No i faktycznie rzadko kto się wyróżnia, no chyba żeby się przejść gdzieś w okolicach Akademii Sztuk Pięknych, ale tam jest przeginka w drugą stronę :P Więc Gio uchy do góry :) Będzie zima, będziemy mniej widzieć :D hehe Rokita - wszystkiego najlepszego z okazji szanownych imienin :) Ty może Danuta jesteś? 🌻 🌻 🌻 Nina - no rzeczywiście, niektórym panią się wydaje że ustrój się nie zmienił, a cywilizacja stoi w miejscu :P Dobrze, że się nie dałaś :D Fajnie, niektórzy mają wakacje, ja nie mam. Ale nie jest mi z tego powodu przykro, ja bym teraz bardzo chciała pracować i wakacji nie mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
errata :) panią -> paniom (liczba mnoga) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej ..dobrze ze mnie rozumiecie , bo inaczej wpadlabym w dodatkowy dol , ze to zemna cos nie teges..:) Saszka ...ujelas to rewelacyjnie ..wyjelas mi to z ust ..bez podtekstow seksualnych ..:D ..wlasnie tak mam ...ide przez miasto ..i wszyscy obcy ..i przeciwko mnie ..Patrze sie wyzej ponad glowami ..nie widze zadnego horyzontu ..jeden wielki tlum obcych zimnych , zaklamanych , wyrachowanych , egoistycznych ..ludzi ..ludzi bez twarzy .. ..\"..sama w wielkim miescie ..\"..ale to chyba ja rzeczywiscie ..urwalam sie z ksiezyca ..bo nie pasuje do tego swiata .. Kiedys napisalam wiersz .. ..\"Najgorszy to stan byc samotnnym wsrod najblizszych .. ..pograzonym w myslach najskrytszych ..tylko letarg , obojetnosc .. Airek ..tak ..dokladnie .Postanowilam sobie sprawic bardzo ciemne okulary jak Stevee Wonder ( mouj swietny angielski) i dopiero bede swiat widziala w lepszym swietle .. a dla rokity i Ninki po buziaku .. Piszcie gdzie kto smiga na wakacje .. Saszka ..zabralas mi kawalek mojej poprzedniej stopki ..:P👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w radiu leci wlasnie: \"los sie musi odmienic\" a moj tez?? kiedykolwiek?? wczoraj tryskalam optymizmem dzis mi sie plakac chce... dupa i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys ..jaka dupa ??? ..Ty wiesz ze ja mam swoja teorie na ten temat ..Czy przypadkiem nie mowilam cos o wrzesniu .. Jesli to to o czym ja mysle to mam wrazenie ze robisz cos na sile .. Pamietaj ze ..przeznaczenia nie przeskoczysz ..co komu na drodze rozkraczone to tak bedzie .. ..a w milosci i przyjazni ..NIC na sile ..!!!! ..i w kazdej zyciowej sytuacji , kiedy cos ci sie nie uda mow sobie zawsze ..nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo... Jak Boga Jedynego Kocham ..ze sie sprawdza .. Nooo..Tygrysek ..nie placz juz ...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Gio.... wiem, wiem... masz racje... chyba jednak nie ma az takiej targedii i uwierz mi nic na sile nie robie... wrecz przeciwnie.... o wrzesniu?? ee chyba nie... mowilas jednynie, ze do pazdziernika sie cos stac powinno... chwilowo na poprawe humoru pisze... cholerka, lubie pisac... nie wiem jak mi to wychodzi ale pomaga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys ..twoja stopka jest o k.! Moj Ojciec mi zawsze mowil ..patrz przed siebie i nigdy nie ogladaj sie za siebie ..bo ci z przodu ktos ..przy ...ebie ..! fajne ..\"ale sie mi ona sie podoba ..\" :D ..po polskiemu to to nie jest ale ..moze byc .. heeej ..kropeczki ... czy az bliska bliskosc moja jest Ci potrzebna zeby pogadac ..??..a moze o inna bliskosc ci chodzi?:D (zartowalam)znasz moje namiary pod stopka.. wal smialo ..rozwiaze i twoj problem a przynajmniej sie postaram . Sama swoich problemow nie potrafie ugryzc, wciaz popelniam kardynalne bledy ale ..sila wyzsza . Ja mam miekkie serce wiec dupa mi stwardniala a rozumu jak nie bylo ..tak nima ..!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czepiasz sie szczegolow (literowek) Gio :P liczy sie sens przekazywanej tresci... a jest on taki, ze sie mi moja stopka podoba i juz!! zreszta jakby bylo inaczej to by ten cytat sie tam nie znalazl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×