Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Rokita ..odpisal;am ... jestem w szoku ...!!!! 👄 Heeej Diably ..komunikat specjalny ...!!! Od dzisiaj ..Diablica Rokita ..dostaje odemnie palme pierwszenstwa za ..WRAZLIWE I DOBRE SERCE !!!! ..nawet nie macie pojecia co ona zrobila ale mozecie mi wierzyc ze cos niesamowicie wielkiego ..!!! Rokita ..moj wielki uklon w Twoja strone ..NIGDY Ci tego nie zapomne ..!!!❤️ No i sama teraz widzisz ..takie sa Diably a TY do Nas pasujesz jak ulal ..ta sama Diabelska krew ..!!! ..dziekuje ..bardzo , bardzo dziekuje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedzielna praca.... fakt, ze dzisiejsza gowniana była. Od 11 do 17 naprawialiśmy niedopatrzenie gościa, ach, nie chce mi się nawet o tym myśleć. A mieliśm jechac na zielone. Do kitu z taką robotą. Do tego system komputerowy który mamy w firmie nie radzi sobie z naszymi danymi, nie daje wiarygodnych zestawień. Więc cała wiosna pracy idzie się.. paść i i tak trzeba robić wszystko na piechotę. Cały dzień robiłam zestawienia. Piękne czereśnie.... i tatrzańskie zdjęcia... Możesz mi wyjaśnić po co ta żaba na początku, bo ja się nie znam..? Co do tekstów to mnie pasuje ten (ale też nie wiem czy do ostatniej linijki): I znaleźliśmy się w wieku trudna rada że się człowiek przestał dobrze zapowiadać ale za to z drugiej strony cieszy się że się również przestał zapowiadać źle Borewicz, naprawianie auta to fajna rzecz... ostatnio pan mechanik mnie poinformowł że: cytuję - przepływka się schrzniła ale udało się ją wyczyścić i działa. A jutro jadę z amortyzatorami chyba, bo całe auto mi sie trzęsie (od tego gonienia do Krakowa, ale nie było czasu postawić). boję się, że tego lata nie przeżyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, nie umiem się dostać do skrzynki - czy coś jest z tlenem nie tak? Albo tak dawno nie zaglądałąm, że chasła nie pamiętam.... rozpacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka ..szkrzynka dziala normalnie .Dopiero tam bylam ..! Borewicz ..odebralam przed chwila wiadomosc z gg... Nie bede Ci tu przesylac jakis calusow ..bo dostane bez leb od Elleski ..ale TY wiesz ..ze ci dziekuje ..i bede pamietala ..!!!❤️ Lap sie za palme razem z Rokita .. Jestescie ..debesciaki ..!!!:D az chce sie zyc ..!!! Zlapalam grunt ..wylaze z tego dola ..piepszyc te bagno ..zycie jest piekne ..!!!:D ..jak sie ma Przyjaciol ..przez duze P !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poradźcie co robić - nie mogę się dostać na pocztę. Haslo dało się zmienić, ale i tak się nie otewiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka ..ja w taki sposob stracilam 3 konta ..Po prostu szlag je trafil ..Mozna napisac do szefostwa Tlenu ..Jest specjalny druk z netu ..wypelniasz swoje wszystkie dane i wysylasz poczta na adres ..To jest potwierdzenie ze jestes wlascicielka danego konta ..i oni ci odblokowuja .. Poczekaj jeszcze do rana ..moze cos z serwerem ale kiepsko to wyglada ..znam to ..tez tak mialam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To które twoje jest teraz aktualne? to pod stopką? A żebym to ja pamiętała jakie herezje powpisywałam w dane osobiste... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka ..to pod stopka jest dla wszystkich dostepne ..tu pisza ludzie z forum .. ..jesli nie znasz zadnego z moich 30 kont osobistych ..to pisz na .. sarna3@o2.pl ... Na te dwa codziennie zagladam ..Pozostale ..praktycznie ..kilka osob ma dla siebie ..i jak np..Kaya pisze ..odbierz poczte i odbieram \"nasze ..\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam na to spod stopki no bo pamiętalam tylko, że sarna z cyferką- kichać to konto, zrobie se nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka ..odpisalam ..dziekuje .👄..bedziemy w kontakcie .. Dzisiaj juz spadam ..bo cos mi sie na wzrok rzucilo .i .liter nie widze ..:) Dobranoc ..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni ..nieee twoje listy mam na innym koncie ..ale nie pamietam teraz na ktorym ..:D Tamte konta byly rodzinne .. ..mam nadzieje ze przyslesz zdjecia z wycieczki ..No i wlasnie dobrze ze jestes ..dla ciebie specjalne konto giovinetta5@o2.pl .. ..pamietaj piatka ..tam mam twoje zdjecia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :D Rokita - Boże, jakie piekne te zdjęcia Taterków moich ukochanych. Byłam w styczniu, ale ja bym tam mogła ciągle jeździć i by mi się nie znudziło. Poza tym zdjęcia zrobione super, taka głębia i w ogóle super wypas :) Jakbym miała na wakacje gdzieś jechać to tylko tam :) Ale w tym roku raczej nic z tego. W piątek jadę do kuzynki do Niemiec na kilka dni i cała zaoszczędzona forsa przeminie z wiatrem :P ale myślę, że warto :) Co do niedzielnej pracy, to mam nadzieję, że to tylko takie powiedzonko, bo wczoraj na działce budowaliśmy taką szopkę, w której tata zrobi łazienkę. Praca była równie przyjemna co męcząca, bo ja lubię sobie czasami deski pozbijać i coś do czegoś przymocować, ale 27 stopni i pełne słońce to są ekstremalne warunki pogodowe na budowę. Dobrze, że używam kremu z filtrem nr 25, więc się nie spaliłam. Gio - :D nie wiem co Borek i Rokitka zrobili, ale super, że poprawili ci humor i dali energetycznego kopsa :) Borewicz - pozdrawiam :) czy ty teraz cały czas nowym samochodem jeździsz, że tak rzadko tu zaglądasz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka ..no i juz mi dzisiaj o niebo lepiej ..Bylam pod takim wrazeniem po wczorajszej sytuacji ..ze do bialego rana nie spalam . Okolo czwartej juz sie robi widno i tak bosko ..cichutko ..nie ma szumu wielkiego miasta ..zaczynaja ptaki spiewac ..Na takim etapie moglby sie swiat zatrzymac ..na fazie poranka ..:) Airek .. powiem ogolnie ..Wczoraj Rokita i Borewicz . ...dokonali CUDU..!!!! ..znowu uwierzylam w ludzi ..I juz wiem na pewno ze NIC w zyciu sie tak nie liczy jak swiadomosc , ze czlowiek nie jest sam ( nie chodzi o rodzine )..tylko o Przyjaciol , ktorzy sami podswiadomie wyczuwaja ze cos sie dzieje z toba nie tak ze masz klopoty .. Borewicz to wyczul w locie Perschinga ..Rokita podtrzymala .. To jest ..TO... natychmiastowe odreagowanie w celu pomocy ..!!!! To jest przyslowiowe ..dzielenie sie ..\"ostatnim kawalkiem chleba \" ..w razie potrzeby ..! Ja tu chyba zaraz ksiazke napisze .. Jako pierwsza ..KAYA ... brak slow wdziecznosci ..❤️ Nastepna a moze jednoczesnie ..Zosia❤️ Potem juz caly lancuszek ..Tygrysek ..Margot , Borewicz , Szamanka..Airek ..Znudzony ..i w ogole wszyscy ktorzy mnie wspierali dobrym slowem .. Kasiek ..Kachni ..Elles..Saszka ..mala ..majorek ..Mortifer ..Amok .. Akara..Haneczka ..Jay , Dakota ..Dark Elf..Szafirowe Oczy .. O wszystkich innych ktorych mniej znam ( krocej)..tez pamietam .. kropeczki i asia malutka ,Blondi.. kafeteria..i wiele innych Matko jedyna ..ile was jest .. Czy to nie szczyt szczescia miec tyle zyczliwych osob ..? jak ja sie wam wszystkim odwdziecze ..?..zycia mi nie starczy ..! Was jest tyle ..a ja jedna ale jakby co ..to wiecie ..JESTEM ..o kazdej porze dnia i nocy do dyspozycji ..i otwarta na kazda propozycje ..( oprocz seksu )..!!!:D I co ja biedna , mala Diablica moge wam powiedziec ..tylko jedno , jedyne slowo ..D Z I E K U J E ..!!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rokitka-kitka - zapomnialam Ci odpowiedziec! :D Zrobilam cudna trase Palenica-Morskie-Czarny Staw pod Rysami-Morskie-Dolina 5 Stawow-Dolina Roztoki-Palenica! :D Ciezka jak na jeden dzien (!!!), ale przecudowna trasa!!! :D:D:D Zdjec tez mam oczywiscie fure :D Gio - :):):) Ale... ja wysylalam do Ciebie wszystko na sarne3! :D Nie wiem, czy dotarlo w takim razie :D Ostatnie byly foty z Tatr :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka ..maila odebralam ..pogadamy jutro .A najlepiej wrzuc mi na adres numer gg... rokita ..jeszcze raz dziekuje ale nie moge ..tak zwyczajnie ..nie moge ..:) Kachni ..nic nie szkodzi ..przerzuce sobie sama na \"nasze\" konto ..:) Zdjecia super ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Napisze tylko tyle : Jestem ZASZCZYCONA, po prostu ZASZCZYCONA , że dane jest mi przebywać wsród takich ludzi...diabełków...na Kafe.... Brak mi słów, też nie wiem co zrobiliście dla Gio, ale widać cudowne odmienienie nastawienia .... Kochani- jesteście KOCHANI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka .. prawie zemdlalam ..ze wstydu ale to nie tak ze zapomnialam o tobie .Dopiero jak wyslalam zobaczylam ze ciebie brak na liscie ..wielu innych tez nie wpisalam bo juz mnie czas gonil ..wiec wybacz bo nie mialam zlych intencji... Tobie tez dziekuje za \"pozytywna energie\"..👄Zawsze mi cos milego powiesz .. Nie wiem tylko czy ja ci sie odwdzieczam tym samym bo juz ostatnio na zakretach nie wyrabiam i czesto pisze ogolnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :)Gio, ty jestes jeszcze bardziej zakręcona niż ja a to prawie niemozliwe:D ledwie zipię i tak sie zapowiada do konca lipca a najgorecej będzie za dwa tygodnie-szykuje dużą ogrodową imrezę-będzie nawet łózko!czujcie się zaproszeni:D kachni> trasa faktycznie mordercza ale wiem co czułaś :D ...już mam skrzynkęi chcę zdjęć kapinkę!!!:) choc mozna też inaczej-saszka > >ta żaba to królwa foto-www.imageshack.us=>wtedy sie pokaże \"przeglądaj\" i tam znajdujesz zdj ecie o które chodzi,potem \"host it\" i trochę(czasem sporo)cierpliwości aż się pokaże rzeczone zdjęcie a pod nim, troche na lewo pierwszy link=>kopiujesz a potem wklejasz do odpowiedzi, czytając klikasz tylko na \"dolny\' pomijając zabe,choc ona taka ważna:D może ja to tak za dokładnie ale jak wspominałam blondynka jestem i tak mnie na jednym z topików nauczyli:) air>>ty też taterniczka? to może się kiedys na szlaku spotkamy:D pozdrawiam wszystkie Diaboły i czuje sie zaszczycona ;) niech ja zasnę-niech mam sny jak me oczeta jasne- za firanka moich rzęs niech mi szczęscia sni sie kęs, gdy juz zasnę. Niech ja lulnę-niech ma dla mnie mroki noc przytulne- niech zła mucha ani nic nie tknie jagód moich lic, gdy juz lulnę. Niech ja kimnę-niech rozgrzeją mi sie stopy zimne- niech nie wcisnie mi się ziąb, pod okrycie ciepłe w głab, gdy juz lulnę. Niech ja chrapnę-w kolorowe sny niech duszą drapnę- ciału zaś w piernatach snu niechaj będzie jak we mchu, gdy juz chrapnę. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze przy kompie ..dupy mi sie nie chce ruszyc ..papierosy sie skonczyly a palic sie chce wiec ..musze isc do kuchni .. ..wstalam ..poszlam ..i ...stoje .. ..otwieram lodowke ..patrze ..otwieram szafki ..patrze na klosz pod sufitem i .....zapomnialam po co przyszlam ..wiec ..wrocilam do pokoju ..usiadlam przy kompie ..palic mi sie chce .. ..zaklelam na szewc i ..poszlam do kuchni po papierosy .. ..mnie juz w zyciu nic nie zdziwi ..czy ja mam ta chorobe co to jakis niemiec sie nazywa..???:D Rokita ja ..??..zakrecona ...??? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten Niemiec ci te fajki kradnie pewnikiem :classic_cool: Rokitka-kitka - ja tez taterniczka :) Moze jakis sabat na Rysach? Co Wy na to? :D:D:D Tylko na Rysy trza miec kondycje, wiec fajki odpadaja :D Ewentualnie miotly albo odkurzacze (szybsza wersja) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja tylko od słackiej strony, bo siem okropnie bojem łańcuchów a tam jest mniej:O alibo na..mopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni ..Ty mnie po Rysach nie ciagaj . Ja jedna wyrazna Ryse = Skaze juz mam ..na mozgu ..:D .a taternikiem bylam ale ..przytylam i teraz wole ..nieco nizsze tereny .. np..Gubalowka ..albo wystarcza mi Krupowki .. Kobieto ..ja za mlodu na Tatrach to zelowki zdarlam .. teraz se ciupaga na nizinach pomacham ..z fajka w zebach .. ..rzucam palenie ..nie bede przeciez wciaz zyla w stresie ze mam w domu ..zlodzieja ..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio>.ja kiedyś znalazłam budzik w lodówce, co dwa dni szukałam ale ja to nazywam wdzięcznie - roztargnienie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulam sie pod łózko juz nieodwołalnie - i będę spać..będę spać,,,jestem spiąca...coraz bardziej spiąca....uaaaa💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, ryse gdzieniegdzie to chyba wszyscy tu obecni maja :D:D:D Budzik w lodowce... Matko Boska... :D Moja Mamusia kiedyś wziela do pracy w torebce pilota do telewizora, sądząc że to telefon komorkowy :D:D:D Telefon zaś został na szafce nocnej :D No cóż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno , dawno temu jak jeszcze nie bylo komorek a na reku sie nosilo ..zegarek .. ..wiec ..kiedys zwyczajnie zepsul mi sie zegarek i nie mialam \"czasownika\".. wiec zeby wiedziec ktora godzina ..nosilam w torebce budzik ..taki wielki ruski z dwoma metalowymi dzwonkami na gorze .. ..i kiedys mi zaczal w autobusie dzwonic .. wstydu sie najadlam ..zanim go wylaczylam ..a przy okazji prawie zawalu serca uniknelam bo jak zadzwonil to az mi puls skoczyl..nie wiedzialam o co chodzi dopiero po chwili doszlo do mnie ze to z mojej torebki ten chamski alarm ..!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×