Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

I wlasnie kiedys ..jeden taki ..obiecywal i obiecywal ..a potem zamiast stanac przy zlewie .. szybciutko usiadl i wymyslil ..\"zmywarke do garow\" ! Kobieta by na to nap pewno nie wpadla ! Ot...potrzeba ..matka wynalazkow ..a i jeszcze dostal pochwale ze ..nieglupi jest ..! Czyli ..2 w 1 ..!1:D ..a za ten dzisiejszy \" wypadek \"..dostajesz 4 punkty karne ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wlasnie kiedys ..jeden taki ..obiecywal i obiecywal ..a potem zamiast stanac przy zlewie .. szybciutko usiadl i wymyslil ..\"zmywarke do garow\" ! Kobieta by na to nap pewno nie wpadla ! Ot...potrzeba ..matka wynalazkow ..a i jeszcze dostal pochwale ze ..nieglupi jest ..! Czyli ..2 w 1 ..!1:D ..a za ten dzisiejszy \" wypadek \"..dostajesz 4 punkty karne ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio!!!! jak to aż 4 pkt. karne !!!! Ja tylko opłukałem ..zimną wodą pare naczyń:D i wcale sie nie pochylałem ..nad zlewem !! ... a tak w zasadzie ..to one już byly czyste, jak tam podszedłem to tylko ..je na suszarkę powiesilem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio!!!! jak to aż 4 pkt. karne !!!! Ja tylko opłukałem ..zimną wodą pare naczyń:D i wcale sie nie pochylałem ..nad zlewem !! ... a tak w zasadzie ..to one już byly czyste, jak tam podszedłem to tylko ..je na suszarkę powiesilem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio!!!! jak to aż 4 pkt. karne !!!! Ja tylko opłukałem ..zimną wodą pare naczyń:D i wcale sie nie pochylałem ..nad zlewem !! ... a tak w zasadzie ..to one już byly czyste, jak tam podszedłem to tylko ..je na suszarkę powiesilem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni ..przybij piatke ..!! Borek >>..nooo ..juz cie widze jak TY ..190 bez kapelusza ..nie wyjete ..sie nad tym zlewem ..nie pochylasz ..i zmywasz ! ..wiec ..nie sciemniaj ..dobra ..nie krec i nie czaruj ..! Tys nawet w takiej pozycji ..kranu nie odkrecil ..bez pochylania ..! ..dostajesz dodatkowe punkty karne za ..ogolne zamieszanie ..w ..kuchni ..!!!!:D..razem 6 pkt. !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: Borek - jestes zapunktowany, nie masz szans :D Nokaut :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sie tłumaczę jak przy kontroli drokowej ..za przektoczenie prędkości..a tu jeaszcze dodatkowe pkt. karne ..za zamieszanie w kuchni :D ..i może jeszcze ..przedawnienie za rok dopiero ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze Cie ..Dilajlah ...calkiem pieknie ..!:D Borek ..Ty nie kombimuj i nie sugeruj dodatkowych posuniec .. ..wymiarowi Sprawiedliwosci ..:D..zadnych przedawnien .. ..jeszcze 4 punkty i ..normalnie ..w y p a d ..z kuchni .. ..dozywotnio..!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) Borewicz - i jak tu tym babom dogodzić nie? Jak się nie zmywa to suszą łeb, a jak zmywa to punkty karne dają, idź do boru z taką robotą :P Ja tam wolę sama zmywać, bo robię to lepiej niż Michu, ale za to on lepiej gotuje, więc mu wybaczam ten syf jaki w kuchni zostawia :D Sprawiedliwy podział pracy :) Mazurską Noc Kabaretową oglądałam część 2 i kawałek 3 :) Kabaret to moja ulubiona forma sztuki scenicznej :D Jadę na działkę, temperatura spadła o 10 stopni, znowu mogę oddychać :D Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rankami ... budzę się śliczny... liryczny i apetyczny... Najlepsza obeodnica to przez Wiedeń i Berlin, nie? Gołąbków bym też nie ryzykowała, szkoda gołąbków. Ale to boli, jak człowiek wściekle głodny wywala żarcie którego po prostu nie zdążył zjeść... Gio, na tym właśnie polega WOLNE w pracach domowych. Zostajesz sama, myślisz ale spoko, nikt mi nie przeszkadza, nie będzie bałaganił to zrobię to i to i tamto. A po tygodniu... to uczucie, którego właśnie doswiadczasz... (a w moim przypadku jeszcze pół dnia sprzątania żeby ogarnąć ten bajzel, który potrafię przez tydzień bycia solo narobić :D ) Szkoda, że nie wiedziałamo nocy kavaretowej, będzie powtórka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łolaboga,gwałtu,rety!nie nadążam ja niestety:( Gio>>aleś sie zacaiła:D bingo:) Kachni>>czy ta tarta grzechu warta?! :D gdzie też do Piły cię losy rzuciły? czy to jeszcze wakacje czy juz praca? :) Airek>>rzuć jakie foto z działki:) Borewicz>>czy da się blondyniastemu diabłu wytłumaczyc jak spakować foto żeby móc wysłać więcej niz pięć na raz??? Saszka>>..a gdy przyjdzie mrok wieczorny,typem stajesz sie upiornym? włos ci rzednie, twarz ci blednie? psują ci sie zęby przednie?:D ..a zupę w końcu mozna pic z kubka i bez przeszkód głaskać mysz :D Nina>>pozdrów morze, które dla mnie jest malo łaskawe, piasek + słońce= uczulenie:( ale widok, zapach i szum - to je ono:) byle nie tupot bialych mew:D Kasiek>>a gdzie w górach? moze ja cie wczoraj spotkałam?:) bylismy z lubym mefistem na Pilsku, burza byla przednia a żurek pychotka a i słoneczko sie szybko przeprosilo z nami:) [URL=http://www.imageshack.us]http://img310.imageshack.us/img310/7990/im0018220ve.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klikać na dolną linijkę proszę i odczekać chwilkę - mam nadzieje, że dzis nic nie poknocę [URL=http://www.imageshack.us]http://img310.imageshack.us/img310/8136/im0018295fb.jpg [URL=http://www.imageshack.us]http://img310.imageshack.us/img310/5406/im0018286iu.jpg [URL=http://www.imageshack.us]http://img310.imageshack.us/img310/9697/im0018345bx.jpg pozdrówka dla wsiech - aaaa gdzie Majorek? no bo sie zacznę martwic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) Wróciłam, ale miałam brudne stopy :) Uwielbiam polne wycieczki w sandałach :P hehehehe Nie kremowałam się kremem z filtrem bo niby nie było słońca, poza tym wiał chłodny wiatr, a teraz mam czerwony nochal i policzki :D Rokita - zdjęcia z działki wysłałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po ostatnich przedwyjazdowych zakupach (trzeba zabrać te chińskie zupki dla Borewicza no nie :P a przy okazji mam nową komórke! :D Moj starutki siemens idzie do kosza, używam teraz nokii 6610i, baaardzo fajna :D Borewicz tez taką ma :D ) i wizytach, a jutro zrywka o 7 i w droge :) I pewnie nie bedziemy mieć dostepu do netu, więc nie piszcie zbyt dużo ;) bo nie nadrobimy całego tygodnia ;) Buziaki dla wszystkich 🖐️👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellesku i Borewiczu - bawcie sie dobrze ( i grzecznie :classic_cool: ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rokita, nie mogę się oprzeć wrażeniu, że Cię znam :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem :D Kto sie cieszy, reka do gory :P Bylo suuper!! tzn na maxe pracowicie i ciezko (fundamenty pod dom wylewalismy) ale i tak ja jestem szczesliwa. Pobilam tez rekord w nie spaniu, jak wstalam w pt o 5:15 nad ranem, tak sie polozylam spac w sobote po polnocy... cala noc w trasie i caly dzien na budowie - hardcore ale co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygruń wystarczy żebyś uwierzyła w moją radość, że wróciłaś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff wlasnie spedzilam kilka godzin z dzieciakami... dobrze, ze kondycja mi sie poprawila, bo zajmowanie sie nimi wymaga duzej sily i sprawnosci ;) Air -> hihi alez sie namachalas lapka :) Pewnie, ze wystarczy!! dzieki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rokita, generalnie tak, boję się tylko co będzie jak któregoś ranka będzie inaczej :D . Ech, to był dobry ranek, dawno tak nie miałam, żeby wstac pozytywnie.... A może to wszystko dlatego, że wstaję negatywnie? Ale jak mam wstawać, jak wiem, że nic dobrego mnie nie spotka? Ijak sie kładę bez ulgi, że koniec dnia i ze świadomością, że jutro będzie równie fantastycznie.... łeeee... żeby chociaż wiatr zaświstał, a tu nawet tego nie ma.. kra, kra, dobra, spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siem wszystkim Diabłowiczom ;) bardzo bardzo dawno mnie nie było... a teraz pozdrowionka dla wszystkich a z racji że dziś jest dzień pocałunku przesyłam buziaki, cmoki ludziska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIR-dzięki:) Saszka>>samych pozytywnych ranków życzę:) i niech ten wiatr nie śwista bo...lew by się ze strachu słaniał...:D Klusia>>no, długo to trwało; albo rzadko tu zaglądałaś albo ja taka dobra jestem?:D pozdrówka 4all - nie mam dzis do tej żółwicy co sie kafe zowie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wy tam :) Troszkę mnie tu nie było ( z jakiś tydzień :) ), może dla tego, że jestem nadal u Anioła, a tam mnie jakoś do kompa tak nie ciągnie ;) - może dlatego, że nie jest najszybszy ;) Nic nie wiem, co u Was się działo, może troszkę poczytam. Na razie szukam sobie online w mojej bibliotece uniwersyteckiej książek o ciąży i z imionami. Ostatnio ciocia Anioła uświadomiła mnie, że księgi czy słowniki imion mogę sobie w bibliotece znaleźć i wypożyczyć - no i faktycznie :) Tylko nie wiem, czy jeszcze moja karta \"działa\", bo ostatnio byłam tam z obiegówką, a nie mam pojęcia, czy to oznacza, że od razu \"kasują\" użytkownika :) U nas dobrze :) mogę Wam powiedzieć, że w pępku (czyli najbardziej wysuniętej części brzucha) mam 90parę centymetrów ;) (a miałam w pasie przed ciążą 64-66cm ;) ). I niektóre czynności sprawiają mi problem ;) np. wczoraj pzy zwykłym pedicurze namęczyłam się troszkę, nie wspominając, że mam.. hihi lustrzycę :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×