Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

akara trzym się tam, ale nie kataru i choroby.. widłami ją, widłami! ;) ;) Kofe jaka piosenka :D A wiesz, ja właśnie zaparzam sobie miętkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane świrusy :) Zosiu....ale telepatia! Radzę sobie źle....od wczoraj.... Napisze do ciebie maila...nie chce tu nikogo dołować tym jak wygląda mój Dzień Matki..... Sentencje o piwie popieram dziś całą gębą! Ja poproszę mocne, z soczkiem malinowym, rurka i pianką... I nie jedno! Dziś się upiję na smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek.. nie wiem, moze sie paliło gdzieś :P;) Hhahaa... ale fajnie napisałaś.. \"pliki sa tam gdzie są..\" :D:D ja nic nie zrozumiałam, moze Szam pójdzie bez problemu :D:D:D Akara --> sio do wyra smarkaczu hehe ;), wyjdziesz jak wyzdrowiejesz a teraz sie kuruj!!! :D I niech Anioł dba o Ciebie jak należy... :) ❤️ Zdrowiej szybko🌻 Brrrr.... u mnie też zimno... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina, chodź przytulimy i lepiej sie na duszy zrobi... :) 🌻❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inny system tj ja mam XP professional a na kompie, co sie z niego drukuje jest \'98 bodajze... Nina --> i oraz przytualam Cie mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff, przeczytałam! Trochę żeście się rozpisali! Witam wszystkich i stare diabły i nowe diablątka! Nie bede pisac do kazdego z osobna, bo chyba bym tu siedziala tydzien ;-) Widzę, ze niektorzy juz byli na Shreku 2 ja sie nie moge doczekac! A co do pracy to chyba sie przestraszyli i mi Kafe uruchomili! A swoja droga powinnam w ciagu miesiaca zmienic prace, a to dlatego, ze jak bylam w poniedzialek biegac to obiecalam sobie, ze jak przebiegne od mostu do mostu to nagrodą będzie nowa praca - no i ledwo zipiąc dobiegłam. Teraz to już mi się to należy! ;-) Elles - ty mnie nie czaruj tymi gorami. Jeden z twoich widokow wygral z moimi psami imam go teraz na tapecie! Kofi - spoznione ale najlepsze zyczenia. Akara - czy mi sie wydaje, czy ty masz cos wspolnego z wizażem? DD - ja tez domagam sie zdjęć ze zlotu w Wa-wie, tylko wszystkich (tylko ciiii nic nie mow Tygrysowi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku...elles.....dziekuję.... Kwiatki ode mnie : 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina 🖐️ nie martw się.. Elles :D są tam gdzie były, bo dodać do listy mozna nie ruszając ich z miejsca :D Tygrysek.. hehe to nie jest inny system tylko inna wersja, czy jak to się tam mówi ;) tu windows i tu. A word jest taki sam tam i u Ciebie? to znaczy wersja całego office\'a, bo jak na windows 98 to może ma jeszcze office 97 ? albo on ma 2000 a Ty masz office XP - jeśli to się nie zgadza, to Ty musisz zapisać plik swój w formacie poprzedniego worda (tego który on ma) tam przy zapisywaniu jako jest możliwość wyboru. Tylko potem odpal i sprawdź czy czegoś nie brakuje... bo może używasz czegoś czego nie było w poprzednim ofisie :) Hmm złapałaś? :) bo ja umiem zagmatfać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghana, no mam ciutke, a co? Jeszcze tu jestem, okutalam sie cieplej, piecyk wlaczylam i palaszuje kanapke z serem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninuś - ze złym humorem trzeba walczyć! Ja co prawda nie jestem w tym najlepsza, ale może tobie się uda! Bukiet 🌻 dla ciebie. Kofeina - o co chodzi z tym Reseved, ja tam złożyłam cv, więc jestem zainteresowana co to za firma jakby się przypadkiem odezwali. Jeżeli możesz to poślij mi na maila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nineczka, Zofijka 👄 ❤️ 🌻 ....... Wy już wiecie co ..... Kofi - ta pani nawet chyba nie za bardzo poczuła te maleńkie pazurki, i zorientowała się dopiero jak Kamilka próbowała jej tego kotka siłą odczepić :-D Misja u szefa zakończyła sie niepowodzeniem, pocieszam się tym, że jak odejdę, a będzie to bardzo prędko, to firma pierdutnie z wielkim hukiem. Ot co ! Piwko z soczkiem malinowym ..... mmmmm ..... już zapomniałam jak to smakuje, cholera, pewne stany wymagają jednak hartu ducha i poświęceń. Też mi jakoś tak dzisiaj w ten dzień smutnawo, niby moja mamusia jest gdzies tam itd, ale czasem czuję się jak jaka podmieniona kukułka, może moja mama byłaby szczęśliwsza mając inne dziecko ? Coś mi się tak wydaje ..... Słuchajcie Diabełki, może jakies egzorcyzmy odprawimy albo cuś ? Na tą pogodę, tak coby nastało majowe słoneczko. Nie mogę już tego ziąbu wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAaaaaaa Zaraz sie wsciekne!!! Remontuja pomieszczenia kolo nas i halasuje tak, ze nic nie slychac grrrrr non stop z wiertara szaleja grrrrr Ghana --> skoro przebieglas to bedziesz miec prace w Reserved, fajnie lubie ich ciuchy :D Majorek --> pojelam, pojelam... ale dyskietka z mgr juz poszla do druku, zobaczymy wieczorkiem :) Nina --> :D 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara - to ja chyba zrobię sobie jakieś zdjęcie i wyślę to mi coś poradzisz. Bo ja to taka nieuświadomiona jestem i nie wiem co mi pasuje a co nie! Konkretnie to chodzi mi o kolory jakie mi będą pasowały, zarówno ubrań jak i makijażu. Myślę o tym weselu, a do pażdziernika czekają mnie 3 wesela, więc muszę sobie jakoś z tym poradzić. Ale najpierw musze sobie jakies zdjecie zrobic, bo te co mam to jakies takie nie wyjsciowe i jeszcze najczesciej rozmazane! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera.. zapomniałam Ghanę przywitać :D Ghana ;) miło Cię widzieć i że Ty nas widzisz :) Chcesz w Reserved sprzedawać? :) No no.. trzy weselne imprezki.. ;) :) Tiger .. no ciekawa jestem czy dobrze druknie ;) Wiertara .. brr... korki sobie zrób jakieś do uszu ;) :) Hmm dziołchy niezbyt dziś mamy humorki.. na poprawienie nastroju :D:D::D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghana, pewnie, dawaj zdjecie, zobaczymy czy uda mi sie cos Ci dobrac. Najlepiej napisz tez cos o sobie, o tym jaka jestes, jakie kolory lubisz itd :). No i poprosze o wyrazne zdjecie, w swietle dziennym, z mozliwie najmniejszym przeklamaniem koloru i jak najwiecej informacji o Twojej kolorystyce (bo zdjecie jednak zmienia kolory).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ pędzicie, co chwile kilka nowych postów.... :D Majorek już zrozumiałam... :D:D Nawet z tym zapisz jako (tak mi sie wydaje.. :P:) ) hehe Ghana... :D Ale fajnie... ❤️ hihi, ciekawe które to :) Tygrysku no już, nie wsciekaj sie... tylko skorzystaj z uroku osobistego i odwiedź pana z wiertarą, zrób maslane oczy i powiedz ze nie mozesz przez niego spokojnie pracować... :D:classic_cool: Szafirek.. już wysyłam.. ciagle o czymś zapominam :P:( Nie martw sie, zrównamy tą firme z ziemią :P:D hihi, tylko trzeba autobus z garażu wyciągnąć :D Nina, nie martw sie, bedzie dobrze, odpręż sie i pomyśl o dobrych rzeczach.. ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara --> Ty to juz zostalas naszym naczelnym diabelskim wizazysta :D Szafirku --> TIAK!! Odprawianiu egzorcyzmow mowie stanowczo TAK :D Chce lata, ale moj dj obiecal mi (mam to na pismie), ze w weekend ma byc ladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles --> panowie od wiertar stanowczo sie do robienia oczek nie nadaja :P :P oj niieeee ucichlo na chwile, ufff. na szczescie mam walkemana i sobie dj slucham :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhee... o rety, Kofi szlag trafi chyba, nie mieliśmy wymieniać nazwy tego sklepu :P;) Ale nie napisałaś mi Kofi dlaczego - a miałaś na provie wyjaśnić :) Mi humor nawet dopisuje.. ;) Chociaż mógłby byc lepszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo proszę.. tak jak myslałam, juz nowa stronka.. ;) i co się tak chowacie tu ? :D:D Elles bo ja tak piszę w cały świat ;) Tiger to co.. taakie kołki są? Zaraz się chyba wybiorę z domku.. do pracy mego lubego.. tam przynajmniej będę miała do kogo gędę otworzyć (bo oprócz mojego, jeszcze 3 fajowych jest :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek - dzięki, też się cieszę!!!! I to nie wiesz jak bardzo! Akara - cały problem w tym, że ja muszę sobie dopiero zrobić jakieś zdjęcie, na którym byłabym chociaż trochę podobna do siebie! ;-) Jak na razie to mam dużo rozmazanych, względnie takich przed ktorymi uciekam, a więc nie jestem na nich w całości! Ale pierwszy ślub w lipcu, to może zdązę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles koffana skonczyly sie czasy kiedy nockami buszowalam po kompiku😭 oj skonczyly :( ja teraz kobieta pracujomca jezdem :( i pisalam to po przyjsciu z pracy...ale to o poranku bylo dla zmylki Morti juz pojechal sopbie i nie wiem kto go porwal ale musie jakas kobitka go schowala:) Znudzony witaj :D no to ty do pracy a Anielica przejmuje kompik:D Majorku o ta pora co Tentaga wstaje to my sie czesto dopiero kladziemy lulu...co nie?:D moge go mocniej;) szepnij tylko slowko:) no i otworz gebe do tych fajowych a co niech nie mysli ze on jedyny:) Tygrysku hihihi to byla zmyła :D ja juz wtedy z pracy wrocilam...ale poszlam sobie odespac zaleglosci:) Akara wrócho!!!!:D zdrowiej szybko bo szkoda lata:) Zosia :) wypominam ci...hehehe...ciekawe czy przypomnisz sobie co:D Nina...spoko :) to moze jaka imprezka pod wyrkiem :D:D na doly gdzies tu powinna sie szlajac koparka:) chociaz pieron wie czy borewicz gdzies nia nie odjechal bo on jest maniak kolek:D Ghana:) Szfirek na smutki moze tu dzis Ninka poleje wódki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Ghana - juz wyslalam email o moim ostanim pracodawcy. Pytaj co Cie konkretnie interesuje tylko prosze nie na foruym, bo mowie, ze dreszczy dostaje jak tu zagajacie ten temat. Aha i jakby co - musisz znac sie na ciuchach, kolorach, konkurencji bo Cie z tego nie tylko przepytaja ale i fizycznie spradza jaki masz gust. Chyab, ze chcesz pracowac w ksiegowosci czy innym nie zwiazanym z ubraniami dziale. A ja zarzucam Depeche mode i zaraz rozniose chate!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiger - podtrzymuje motyw z drukarką, jest jeszcze 4 opcja kopnij mi to mailem a potem gotowca se weźmiesz Kofi - hm na allegro widziałem ogrzewacze do diablich łapek Majorek - to normalna pora wodzów, a poza tym nie zgadzam siem co do windy ósemka i xp mają różne stery dla printerów i som to dwa różniste systema. Akara - pod wyrko biegiem i przy piekielnym ogniu siem wygrzewać - a wogóle Twoje zdrufko Nina - nie upijaj siem i to na smutno Szafirek - uśmiechnij siem słoneczko świeci z diabełkowa :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muwie ci musisz przełamać strach i zaglądnąc pod swoje łużko gdy znowu zacznie cie straszyć uwiesz pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muwie ci musisz przełamać strach i zaglądnąc pod swoje łużko gdy znowu zacznie cie straszyć uwiesz pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×