Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Kofeina seksik w trojke odpada bo anielica tak mnie kocha ze nie jest w stanie miec seksu z inna osoba, ha ha ha, ale daj mi jej numer telefonu to sie z nia skontaktujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony :D:D:D:D Kto rozmawiał z Elles teraz na gadaczkach niech się do niej odezwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zara...zara ..cos mi sie o oczy obilo...ze o seksiku ..teraz gadamy ...:D To jak sie tak seksownie zrobilo...to ja tez CHCE ...!!!! ...pogadac..oczywiscie ..jak stara dobra ..gawędziarka erotomanka...!:D Znudzony ...Pani B ..vel Znudzonej ..prosze mi do tej \"trójcy \".. nie mieszac ..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Kofe trójkąciki wymyśla ;) a Znudzony.. zamiast jak każdy samczyk, to on grzecznie pod pantofel ucieka hahaha Gio na ggadaczkę dałam Ci linka do mbanku (bo akurat tam ofert pracy szukam ale jakoś nie znalazłam), tylko nie wiem czy to nadal Twój nr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek ...znasz angielski?? sle cos ..tylko nie placz ze smiechu!! a z tym facetem zielonym ..no podpadl mi bo pijak zakichany i zlodziej do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek ..niestety tamten numer dawno spalony ..podaje aktualny.. gg 8659404 Podaj jeszcze raz jak mozesz..dzieki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś jeszcze stuka z pracy, czy tylko ja? Skłamcie, proszę, to mi będzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor :) Saszka - ja moge napisac, ze klikam z pracy... bo mam ogromniasta sterte garow do umycia :P A gdzie Ty pracujesz, ze tak po nocach?:) Gio - niestety nie umiem Ci pomoc w kwestii bankowo-kredytowej, bo sie na tym nie znam, ale obiecuje ze popytam 🌻 Margot - jesli po dobraniu szkiel zaczely Cie bolec oczy to niewatpliwie byly zle dobrane (konsultowalam z Mama :) ). Najlepiej isc do okulisty rano, kiedy jeszcze nie masz tak bardzo zmeczonego wzroku. Odwrotnie natomiast z butami - bo buty kupujemy popoludniu, kiedy stopy sa zmeczone :D Tyle z rad zyciowych :D Trzymaj sie mocno w tej Francji ❤️ Dla Wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka...:D...chyba nas nie posadzasz o nocne zboczenia ...? ..w pracy ..?..o tej porze ..? Nie lam sie ...Ja ide juz spac ..ale przeciez .. ..\"...Ktos pracowac musi ..żeby spać mógł..Ktoś...\"...!:D Dobranoc wszystkim ..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofe hiehiee Saszka :D ja, ja mogę napisać, że stukam z pracy :D:D:D (wiesz ile osób po usłyszeniu takiej wiadomości padłoby na zawał... z wrażenia :D:D) Saszka - wszyskto dla Ciebie :P Kachni a masz jeszcze jakieś takie rady ? :D Giovi ;) no to słodkich snów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie gdzie tylko dlaczego - wszyscy powyjezdzali, w domu pusto i smętnie, nie ma po co wracać, a w robocie zawsze są Ważne i Bardzo Pilne Rzeczy Do Zrobienia. Nie chce mi się zmobilizować, żeby to skończyć i wyjść - i tak się snuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - ty spać, tak od razu, za pierwszym razem? Od pierwszego podejścia? nieee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe znów zaczęłam nową stronkę :) A Wy co? pospaliście? czy wybyliście \"na balety\" w związku z tym, że dziś piątek, a jutro wolne od pracy ? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balety? Chyba wszyscy olimpiadę oglądali. A ja nie mam telewizora, coś dzieci poprzepinały i mam tylko czano-białe video, więc mam święty spokój, nic nie muszę oglądać Miłgo ranka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Widzę, że wam 13 piątek posłużył i pisaliście, że sie kurzyło :) I się odnaleźli nasi członkowie dawno niewidziani :) Kofi --> Znudzony ma dobre serce, pomoże dziewczynie :D Gio ---> ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale rzescie sie rozbrykali po nocy.... Trojkaciki, wycieczki, prace ;) A ja nie dalam rady siedziec przed kompem, odzwyczailam sie ciutke i zaczelam miec reakcje alergiczna :P hihihi Dark -> alez mialas pomysly.... no ale Gio i dziewczyny dobrze mowie, idz do jeszcze innego lekarza i potwierdz/zdementuj diagnoze :) Kaya -> :D :D :D :D :D Kofi -> doktorat, pani MGR sie marzy?? Oj, nie, ja podziekuje :P Dla kazdej Diabliczki i kazdego Diabla 👄 i jeszcze usmiech piekny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam ..!! ...wrocilam z ..niech bedzie że z miasta ..:D ...i teraz sie susze przed kompem ..!!! Tygrysek ..bylam na Rondzie Wiatraczna ..na bazarku ...! Miedzy innymi kupilam ..kapuche na gołąbki...x 2 ..dwie wielkie kapuchy Jade sobie autobusem ..Jedna polozylam na ziemi .i trzymalam nogą...druga trzymalam na kolanach .. ..nagle autobus zahamowal ....a ta ..idiotka ....ten głąbica ...wyrwala mi sie ....i se zaczela sie turlac ...!!! Z konca autobusu az do kierowcy poleciala ..torem prostym ...:D...no kurna ....se mysle ...takiego przypału to ..nigdy jezcze w komunikacji miejskiej nie przezylam ..Bylam wsciekla ..ale tak naprawde to ...w srodku myslalam sie skrece ze smiechu...! .Taki kwas...:D:D:D ...chyba moj temat o bankach zablokowali bo posty od wczoraj nie wchodza .. Jakby ktos mial jakies info ..to wrzucajcie na gg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Saszka haha no ładnie, to przynajmniej masz pretekst, żeby do kompa usiąść :P :) Air oj kurzyło ;) Tygrysek a cco myślałaś :D jak piątek 13-go to trza szaleć ;) :P Na nas... reakcję... noo.. koleżanko.. chyba się trzeba do Ciebie wybrać z wizyta .. lekarską.. :P :D Gio hahahah trzeba było ją za to zdzielić przez łeb :D:D:D:D:D hihi niezła przygoda ;) ;) ;) jak to zablokowali... tu nie ma takiej opcji ;) Chcecie zobaczyć kawałek mojego Łasku ? ;) http://www.lask.info/gmifotpano.htm#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D...majorek ..hahaha...myslisz ze Ja ją podnioslam ..?..o nie .!!! ...z kopa dostala i wrocila franca jedna ..obciachówa..na swoje miejsce ..czyli na koniec autobusu ..!:D..(mialam przeciez rece zajete ..drugą głącice jeszcze w ręku i ..parasolke w zębach ..!:D Tygrysek ..weszly na szczescie wszystkie posty na raz ..wiec odczytalam twoja stronke 👄..nie ma jednak nic o oprocentowaniu ..! Saszka ..dzieki za e-mail..🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio buhahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahahhahaha Ja też coś tam dopisałam.. i hmm.. może tam po prostu światło zgasło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio -> znow mi to zrobilas!! Bylas pod nosem i sie nie przyznalas! :P Ech, Ty to jestes numerantka :D Jakto nie ma nic o oprocentowaniu?? Jest przy niektorych bankach, musisz czasem wejsc na stronke banku, tam bedzie wiecej szczegolow :) Majorek -> jak ladnie :D E tam lekarz od razu, samo przejdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre ..>>..Ja wypadlam z domu ..lotem błyskawicy na bazarek ..po zakupy ..deszczysko lało ..sama wiesz ..a pozatym moj ..kolega-mąż juz sie w domu grzal ..na robienie gołąbków ..tylko kapusty mu brakowalo..!:D ...wiec czasowo bylam ograniczona ..( zreszta jak zwykle nie tylko czasowo..)..!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki deszcz??, pieknie sloneczko nam juz swieci :D Gio -> nastepnym razem prosze sie udac na dluzsze zakupy i mnie o tym zawiadomic, pomoge siatki dzwigac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......w biegu..... z dnia wczorajszego .... nie warto nic pamiętać ..więc ..dziś, obligatortjnie ..trza sie napić..moralnej-wody-ognistej. ....tak,tak.:) powiedział dziad ..do obraza. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko.. ile się człowiek musi naprzewijać w tym oknie odpowiedzi, żeby dojść w końcu do numeru ostatniej strony ;) ;) U mnie się po południu wypogodziło i słoneczko się pokazało :D Bore hiehie a obraz ani raza... ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×