Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

🖐️ ja tylko podpisuje liste obecnosci, nic juz madrego dzis nie wymysle bo nie mysle, za cieplo jest na myslenie :P Tygrys, gdzie ty w poniedzialek wylatujesz? bo mi chyba cos umknelo...ale jak juz mowilam nie mysle w takie upaly 😘🖐️ for all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz sie rozplyne... :P Daimon -> do Amsterdamu :D Gio -> nic nie muff, ja dzis jechalam tramwajem.... starszne to bylo, na szczescie dlugo nie trwalo :) Trzymaj sie dzielnie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duszno jak w ... piekle :D na dwor nie wychodzilam wiec nadal jak mlymarz wygladam niemozliwa pogoda mam dosc ciekawe, jak tam serduszko mojego Aniola... Mam nadzieje, ze ok jak wracalam od rodzicow, to na pociag czekalam ... 1 godzine!!!!!! w szczerym polu i nie wracalam do rodizcow, bo ciagle mialam nadzieje, ze pociag zaraz przyjedzie... wrocilam do domku wypilam piwko prosto z lodoweczki a teraz ... zabieram sie do pracy wrzesien blisko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahoj, tu dwie laski w japonkach :classic_cool: :D Strasznie dzis gorąco.. o 16 w cieniu było 30 stopni.. Łaziłysmy dzisiaj troche po mieście (przemieszczając sie komunikacją miejską :P) załatwiając pare spraw.. Stopy nas bolą od tych kilometrów ;) Przez ten upał dwa razy zapominałam brać ze sobą siatki z butami i trzeba było sie wracać :D Potem winogrona z lodówy kupiłam i cole i szybko do domu walnąć sie przed tv i odpoczywać :P:D Wtranżoliłysmy bigosik, obejrzałyśmy Ateny (łucznictwo) i totalnie nic nam sie nie chce.... :) Airek --> kupiłam japonki, in blue, takie białe za 25 zł :D A Kasiek ma takie tyle że granatowe :) To nie te obcierały co widziałaś tylko takie z odkrytymi palcami.. mimo ze mają skórke w środku... heh.. i jeszcze sobie kupiłam lakier różowy :D Bo dziś cała na różowo jestem, sukieneczka w kwiatki i marszczona góra z odkrytymi ramionami :D hihi... Chyba sie troche rzucałam w oczy taka cała różowa, ale co tam :D Hahhaa... ten upał własnie chyba zaszkodził Kaskowi :D Zajada sie słoneczikiem a przeciez nie lubi :P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, wspólczuje... tego długiego czekania na pociąg.... 🌻 Ale piwka zazdroszcze :P:D Mamy tylko jednego Gingersa w lodówie.. w sumie to ja bym wolała żywca/tatre... ale mi sie do sklepu już nie chce... Tygrysek.. kurcze, ale masz fajnie.. z tym Amsterdamem.. A po ile bilety, moze kiedys sie skusze jak nie jest super drogo.. ;) ❤️ Oki, pozdrowienia dla wszystkich, odpalamy sobie \"Porozmawiaj z nią\", jeszcze tego nie oglądałam... :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomość specjalna dla osób z Wawy: Borewicza nie bedzie, siedzi sobie nad jakimś jeziorkiem i nie bardzo mu po drodze :) I jeszcze sobie w barze szaleje.. chyba mu za dobrze no..!! Kurcze... ja też chcę nad wode!! Do wody... ech.. a jutro nad morzem pogoda sie pogorszy... ciekawe jak bedzie po weekendzie... Ide na seans... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Faktycznie strasznie goraco :classic_cool: Nie dalo sie wytrzymac! Robilam sobie i pieskowi zimne oklady :D i troche pomagalo :D Elles - fajnie sie musicie bawic :classic_cool: Bawcie sie nadal 🌻 A \"Porozmawiaj z Nia\" jest fajne :) Mala - dobrze, ze sie nie opalalas... Dzis bylo zdecydowanie za mocne slonce. Wczoraj tez... Siedzialam tylko godzinke na plazy (reszta w wodzie) i glowa bolala mnie okropnie :( Gio - jak tam sprawa z bankami? Wiesz, ja dzis mialam przyjemnosc jechac komunikacja miejska i bleee :P Ale musialam! Bo po miski nowe jechalam ;) Akarka - baw sie swietnie (choc pewnie przeczytasz to po powrocie) :D No i odezwij sie na tlen jak wrocisz :)🌻 Tygrys, Margot - kulesianki zboczone :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu... ale frekwencja.. nie nadążam z czytaniem tych postów... :P:P:P Hej Kachni, jak widze tyllko Ty na posterunku ;) Hmm.. \"Porozmawiaj z nią\" podobało mi się, nawet bardzo... :) haha... Kasiek niecałe piwo wypiła a już 4 razy zwaliła jakieś szkło na podłoge... :D:D co sie dzieje... :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nie wiem co i jak (nawet nie zajrzałam na ostatnią stronę ;) Będę później, bo teraz rozmawiam z mym Aniołem przez tlen ;) :) :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam Diabolki:) Wczoraj wrocilam z Chicago spotkalam sie z trzema moimi kolezankami z Polakow za granica.dziewczyny sa swietne przyjely mnie cieplo i mielismy super dzien w Chicago.Narobilismy duzo zdjec.Bylismy w polskiej restauracjii do dzisiaj mi sie chce watrobki z cebula i piwa zywiec:)Pozwiedzalismy downtow polska dzielnice pochodzilysmy po plazy.Bylo super.Podoba mi sie Chicago chociaz bylam troche zmeczona pod koniec podrozy:) Pozdrawiam was wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bylo tak: na obozie narciarskim z dzieciakami zarzadziłyśmy dla chętnych spacer na nartach granią po zamknięciu wyciągów na zachód słońca. Zostało kilku chętnych, pogoda piękna, coraz mroźniej, czerwieniej i piękniej... dzieciaki zachwycone, my też, że ktokolwiek zechciał z nami zostać i mogłyśmy sobie trochę zipnąć zamiast sprawdzać, ile koli i chipsów wyżarli przed kolacją. Przed nami jeszcze zjazd po ciemku świeżo wyratrakowanym stokiem... bajka... jak zawsze jak człowiek wie, gdzie jej szukać... W pewnym momencie 15-letni młody czlowiek mówi: w życiu czegoś tak pięknego nie widziałem, nie przeżylem. A zachód jak zachód w górach, normalnie pięknie, ale nic wyjątkowego - więc się go pytam retorycznie \"gdzieś ty się człowieku uchował?\" . A on mi na to z pełną powagą : na parterze w bloku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To opowieść do bloków na poprzedniej stronie..., nie wiedziałam, że po nich jeszcze tyle tekstu Gio, zdecydowałaś sie który kredyt, czy jeszcze nie pasuje? A u mnie upału nie ma, tylkko pod klimatyzatorem duża kałuża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba odpowienia pora na spacer z psem?? Slonca juz byc nie powinno :P Borewicz -> :( :( :( :( :( dlaaaaaaaaaaaczegooooooooooooooo?? :( Dark -> zdjecia poprosze :) Elles -> rozowiutka - wesolutka :D Podziwiam Was za sile na zakupy w ten skwar :) Bilety do Holandii taniutkie, bo to skyeurope :D Kachni -> pieskowi oklady?? Moj szalala w ten skwar, bo spotkal swoja psia kolezanke ;) zboczone?? ale czemu??? Kasiek -> :D Majorek -> gadulo :P 🖐️ :D Mala -> godzina w szczerym polu w sloncu.. starszne 🌻 Pozdrow Aniola, niech uwaza na siebie Saszka -> bardzo prawdziwa ta Twoja historia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) Pierwsza z rana jestem? Ty już w poniedziałek wybywasz do Amsterdamu? Super :D Będą zdjęcia? Saszka ---> ja niby na drugim piętrze w bloku mieszkam, ale zachód słońca to kilka razy już widziałam :P Gio ---> widzę, że twój termometr też pokazuje nieziemskie temperatury :) Mojemu się czasami skala kończy jak słońce daje w samo okno :) Ale u mnie dzisiaj tylko 20 stopni i pada, nareszcie :) Elles ---> nie martw się, ja też czasami cała w różach, łącznie z paznokciami :) Czasami lubię wyglądać jak cukierek :D A \"Porozmawiaj z nią\" to ulubiony film mojej mamy, w ogóle ona uwielbia Almondovara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabeł wygnał mnie z mojego łóżka, przyszłam więc do Was, znajdzie się trochę miejsca? Mój diabeł znalazł słońce które świeci i grzeje tak mocno, że od 6 rano nie można już spać, dziś rano było już 26 stopni, dobrze, że wpracy mam klimę, choć nie wiem co gorsze klima i katar, czy przylepiona bluzka do pleców , uff... Życzenia miłego dnia dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej duszno potwornie ufffffffff żeby popadalo - mala burza rozladowalaby sytuacje chociaz z drugiej strony moja Siostra wybiera sie dzisiaj ze swoja rodzinka na wycieczke, wiec deszcz nie jest Jej konieczny do szczescia :D dizisja w koncu skoncze swoja prace przygotowujaca rok szkolny potem to juz tylko kosmetyczne poprawki beda :D a jutro wpadam w objecia Aniola :D nareszcie rok szkolny zapowiada sie tak pracowicie, ze bedziemy sie spotykac raz w miesiacu no dobra - dosyc smetow :D zabieram sie do pracy pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis juz snilam o podrozy :D U mnie pogoda sloneczna, ciepla ale jest ciutke chlodniej niz wczoraj. Air - ile stronek juz napisalas????? :P:P:P Beda zdjecia, ale nie mam cyfrowki a skaner is dead, wiec nie wiem czy bede mogla sie nimi dzielic.... a zdjec z obozu nadal nie mam 😠 Mala -> jak wpadniesz w anielskie ramiona jutro, to pewnie wypadniesz dopiero w niedziele ;) hihihihi uwazaj na niego, ale wykorzystaj tez troszke ;) Nina -> stanowczo lepsza jest klima i katar!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł ewrybady masz racje Tygrys, strasznie....umieram...:P:P:P:P:P u mnie w miescie jest po prostu strasznie, potwornie...w upaly robi sie cos w rodzaju smogu, tak ze nie mozna wytrzymac...poza tym brzydko tu jak np. w zabrzu...strasznie mnie moja miejscowosc doluje, fuj, wstretnie tu jest...:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:((:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(::((:(:(:(:(:(:(zeby chociaz chlodniej bylo... czytam \"krolowa Margot\", rozni sie znacznie od filmu...trzeba przyznac ze Dumas to potrafil ksiazki pisac, maja swoj urok:):):) 🖐️Nina.... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bardzo zelzało i nawet pada :D Tygrys - jesli wpadne jutro, to wypadne w poniedzialek dopiero :P ale nei wiem, czy jutro wpadne, bo Aniol wyczail podobno jakis fajny samochod i moze dzis w nocy bedzie musial po niego jechac dzisiaj zamowilam sobie normalne lozko do domciu :D w dodatku z dwoma pufami nie zaplace duzo, dostarcza do domku i w dodatku to komplet bedzie :D ale cudnie! no dobra - dzisiaj mam nadzieje wreszcie skonczyc moja baze danych an ten rok - to znaczy te czesc, ktora mialam zrobic - potem to juz tylko raczej kosmetyka :) no to spadam mam zamiar sie rozerwac dzisiaj przy Zabojczej broni 2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal nie pada, choc od dwoch godzin sie na to zapowiada... za to super wiatr jest i tak na mnie orzezwiajaco wieje :D Daimon -> jest pewnie chodniej, to zrobilo sie tez ladnie u Ciebie? ;) Mala -> a jakie mialas do tej pory lozka, nienormalne?? Jak Ci dostarcza to nowe do domq, to fajnie, nie musisz sie martwic o transport :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko... Noo..wlasnie poszedl sobie fachman od kablowki ..odcial sygnal ..i zostalo mi tylko TV...z \"dachowki\"..!!! :D ..ale co tam ..necik mi zostal..wiec ..reszte \"piepsze w czapke\"..!!! Kachni..>>...ja tam michy zaczelam oszczedzac ..na \"wyjsciowki\"...!!!:D ..jakby wiesz ..jakies spotkanko sie szykowalo to ..wyciagne a tak niech se ..leżą............taka wlasnie sknera sie zrobilam ..! Tygrysek ..>>..czekamy na nawalnice ..co..???:D Saszka ..>>.Kachni....>>>...wybralam juz Volkswagen Bank...zalatwiamy formalnosci ..a jak bedzie ..okaze sie za pare dni..! Margot ..mala ..elles ..daimon...AIR...Nina. i dla reszty .nieobecnych👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas pada...... Tygrysek- ale Ci fajnie z tym Amsterdamem:)Ja uwielbiam podroze po tej ostatniej tak sie rozochocialm ze mam ochote na nastepna:) Mala:) Giovi:) no pewnie ze net najwazniejszy ja sobie nie wyobrazam zycia bez neta tv moze dla mnie nie istniec:) daimon:) pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark Elf ..>>..wiesz moze ja jestem z innej planety ..ale TV ..mnie nie pasi ..Spytam tylko czasem ..co tam Panie w Polityce ...???..a ze malo mnie to... wiec za chwile i tak nie wiem ..gdzie jaki Minister ..kto kogo za co wyrzucil ..kto sie nachapal i podal do dymisji ...jakie plany w budzecie na nastepny rok ...Po co sie pytac ..Ja juz i tak wiem ..lepiej nie bedzie ..bedzie coraz gorzej i drozej ..wiec na ch....................... , czyli ...chusteczke ..haftowaną mi TV....!!! Pogoda nawet im sie nie sprawdza ...zreszta mam swoj termometr ..! .......wole poczytac dobra ksiazke .. Ps ...gazet tez nie kupuje ..bo w necie sobie czytam ...!!! A ostatnio preferuje ..\"cisze i spokoj\"... wiec mowcie do mnie cicho... ..jakby co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Przeczytalam tylko kawalek, jak nie moglam byc na malym zlocie, ale sprawy wyzsze - smutne sprawy rodzinne... no i praca, ale ktos muszi pracowac, zeby... ;-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć wieczjer dobry :) U mnie pada od rana i jest super, w końcu normalnie oddycham i nie pocę się stukając na klawiaturze :P Gio ---> jasne, że net wystarcza za telewizję i gazetę a nawet za telefon, bo w końcu wszyscy tu jesteśmy :D Tygrysek ---> hehe ja wiem jak u was jest duszno, bo u nas tak było wczoraj, ale pociesz się, że idzie front deszczowy. Tylko jak ty jedziesz na zachód to znowu możesz dogonić jakiś upalny wyż :) A ja dzisiaj nic nie napisałam :) Oglądałam \"Czekoladę\" i bardzo mi to pasowało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Trochę Was zaniedbałam :) ale tak jakoś ... wyszło hieheie :P (odpowiadam od 18go do teraz :) ) Air u mnie z tym etapem, to raczej Anioł już jest gotowy i chętny na wszytko.. ja.. nie bardzo.. nie śpieszy mi się hihi :) ;) ;) ale też coś insynuuje o moim zarabianiu.. ;) :) U mnie ten związek jest najdłuższy stażem (2 lata) Tą francuską Czekolade oglądałaś? Daimon hehe dzięki za życzenia :D Hmm a gdzie to takie smogi są? (chyba mi umknęło albo.. skleroza...) Tygrysek no to jak.. best friend.. a przyzwoitków przyprowadził? :D:D ;) :P no ładnie, przeczekałyście w WC haha a bileter przy wejściu na salę? ;) Uuu :0 i kto mi opowie jak to jest na wieczorze panieńskim? ;) no jak on będzie trwał weekend i to na działce... to niezłe chece tam będą :D:D No no.. w Amsterdam jedziesz :D no to.. suuper podróży :P Margot świetnie, że Ci się posiadłość podoba :D a hmm nie da się jej jakoś potem.. kupić? :) Toś rozszalała tego posta :D Gio.. hmm jakbyś wtedy puściła pawia, to na pewno bukiet zapachów świata byłby już pełny ;) ;) ;) Teraz to jeszcze można Olimpiadę oglądać w TV.. a potem.. ja zauważyłam, że też już rzadko tv oglądam.. a najczęściej jak przy kompie nie mogę być.. ;) ;) :) Gio.. cholera... zapomniałam.. moja sąsiadka dała nam taki namiar na AIG czy coś.. i to się załatwia telefonicznie, oni papiery przysyłają, potem się podpisane odsyła i zaraz kasa jest.. a potem w połowie spłacania mozna nową pożyczkę .. ;) ale skoro już masz ten V.B. .. Elles + Kasiek nieźle tam sobie żyjecie i rozrabiacie ;) ;) :) Akara haha za szyneczkę.. a to co.. kot wegetarianin? ;) ;) Kachni.. własnie a czemuż to one zboczone? ;) ;) :) I jak nowe michy? :) Dark wycieczka do Chicago no no :) A wątróbka rzeczywiście jak ta nasza smakowała ? :D:D Saszka nic wyjątkowego hahaah a ten parter :D:D:D Nina 🖐️ dawno Cię tu nie było (bo bywałaś u nas? znów ta skleroza... ;) ) Hmm chyba jednak lepiej klima.. niż pływać we własnym sosie.. bo to potem i antyperspirant może zawalić.. ;) ;) no.. chyba, że macie prysznic w pracy ;) :P Mała no no.. przynajmniej Ty będziesz mieć udany weekend :) Mojego ani widu ani słychu (no.. wyjątkiem wczoraj.. ale to tylko potwierdza regułe hihihi) ;) Własnie.. a jakie było to nienormalne? :D:D i jeśli tak niedrogo, to chwal się ska masz :P ;) Ghana 🖐️ miło, że chociaż na chwilę zajrzałaś :) trzym się ;) Jeśli mowa o blokach, to ja mieszkam w bloku... 2 piętrowym :D:D:D U mnie też żar był przez ostatnie dni, ale dziś było trochę chłodniej, przez dosyć silny i niezbyt ciepły wiatr.. a po południu zaczęło padać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek o tak watrobka smakowala jak nasza a chleb to tak szybko zjadlam ze smaku nie poczulam:)Ja chce tam mieszkac buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się rozpisałam .. ;) ;) Dark.. nie martw się.. będziemy wysyłać Ci paczki :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×