Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Ha ! Ha ! Czy ktoś słucha Trójki ? Niedżwiedzia konkretniej ? Przesłałam Wam pozdrowienia i poszły na antenie :) :):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam trudnosci ze sluchaniem trojki, bo to kawalek drogi do Toronto, ale moja wyobraznia mi mowi ze to bylo cos w rodzaju. -------\"Sluchajcie diablice i diably co siedzicie pod lozkiem, to ja nowa wiedzma Klucha was pozdrawiam.\" Klucha czy sie mocno pomylilem :D :D :D A tak przy okazji, to zdradz nam jak tam dotarlas, czyzby na miotle czy drutem :) Ciesze sie ze o nas pamietasz 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanka z ranka .. Kluska ..powiedz Niedzwiedziowi ..by jeszcze raz puścil ..bo nie słyszałem :P:D no ..a co tam ..słychać ..na białych stronach ??..tylko nie mówci że mam sobie czytac :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanka z ranka .. Kluska ..powiedz Niedzwiedziowi ..by jeszcze raz puścil ..bo nie słyszałem :P:D no ..a co tam ..słychać ..na białych stronach ??..tylko nie mówci że mam sobie czytac :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Borewiczu , chyba nie da rady :( Były pozdrowienia dla wszytskich spod anielskiego i diabelskiego wyrka :) Zrobiłam to pisząc mejla na pl3@radio.com.pl Znudzony, no bo ja Was polubiłam i już :) Wiedźma ? nie ma szans na aniołka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska my ciebie tez :D no to koniec pracy spadam do domciu, bede mial 3 dni wolne, bo w Kanadzie mamy w poniedzialek swieto. Milego weekendu wszystkim ❤️ i 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony ..a jak wypadły testy..no i jakie były?....no to bycz sie bycz....bo ja tez mam taki zamiar ..:):D;) Kluska ..hm.....no, nic..qrde..szkoda ..bo zawsze słucham trójki ..a dopiero wlazłem do dom..ale to nic..bo znów ..wybywam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ludziki Co slychac? Znudzony, jakie swieto? :classic_cool: Czesc Kluska, my sie chyba jeszcze nie znamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ..co tam ?? pranie ..zrobione? ..mężowie..kochankowie..koty..gekony..rybki..i inne gady ..w kątach ?:D no to robimy impreze..jednego ..bronka ..bo tyle mam :P:D Kachni .. ..qrde..a wiesz ..że miałem ..dzis chipsy z bekonem ..no i normalnie ..zjadłem..:D e...ale czad ..osty ..normalnie trzeba wbijac ..młotkiem na kafe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję że : pranie zrobię jutro rano, a hrabia pojechał na ryby i wróci w niedzielę :( i kurde siedzę w pustej chacie i smuuucę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurde :) Alez macie tempo. Nie nadązam za Wami czytac :P A własnie. Byłam dzis kupic sobie buty. No i normalnie nie ma nic ciekawego. No ja nie wiem. Czy to ja jestem jakas nienormalna czy moze projektanci są nienormalni :) Tą kwestię zostawiam otwartą (o ile mozna powiedziec, ze kwestia jest otwarta) Kachni - my tez się chyba nie znamy :P Ja, podobnie jak Kluska, niedawno dołączyłam :) Tzn. dołączyłysmy prawie w tym samym czasie. Mój Anioł wyjechał. Wraca jutro. Juz tęsknię :P ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak znam życie, pełen asortyment powywijanych w górę czubów :) Jak ja nie cieprię tych butów....oj :( dobranoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej fszystkim 🖐️ :) melduje, ze przez kilka dni bylam odcieta od netu...w tym czasie zdazylam kilka razy pojawic sie tu i tam na uczelni (bo nasz wydzial jest po calym wrocku roz... a wlasciwie to nie mamy wydzialu tylko jestesmy \"miedzywydzialowi\"), w dziekanacie, bibliotece, itp...aha i przeczytalam \"kod Leonardo da Vinci\" (czesc Saszka), a o pregach nic mi nie wiadomo... Akara, milo, ze to proponujesz :), ale wiesz, czulabym sie troche tak...nie bardzo...jestem po prostu tak dziwnie wychowana ;) Kluska 🖐️, wiesz, czasem mam wrazenie, ze wszyscy faceci tak maja...oni po prostu pewnych rzeczy nie dostrzegaja, chyba maja to w genach, niestety... czesc wszystkim nowym 🖐️ Znudzony, golab w lodowce :):D:):D:):D, u mnie tylko raz byla mucha w lodowce, no i potem jak z niej wyleciala to jakas taka niemrawa byla...musialo ja niezle przymrozic... na razie tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,... wreszcie... Mam dwojke nowych chlopcow na basenie, fajni sa :) Wygadani okrutnie, a szczegolnie mlodysz (3 lata) Mariusz, za to starszy (6 lat) ma imie ktore baaaaaaaardzo mi sie podoba - Natan :) A po basenie pomagalam kolezance w biurze, nie za kase, tak po prostu :) chcialam sie z nia spotkac, a ze musiala pracowac... Poczytalam co sie dzialo... ale nic madrego do odpowiedzienia mi do lba nie przychodzi, wiec Wam lapka pomacham 🖐️ i buziaka dam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej fszystkim 🖐️ :) melduje, ze przez kilka dni bylam odcieta od netu...w tym czasie zdazylam kilka razy pojawic sie tu i tam na uczelni (bo nasz wydzial jest po calym wrocku roz... a wlasciwie to nie mamy wydzialu tylko jestesmy \\\"miedzywydzialowi\\\"), w dziekanacie, bibliotece, itp...aha i przeczytalam \\\"kod Leonardo da Vinci\\\" (czesc Saszka), a o pregach nic mi nie wiadomo... Akara, milo, ze to proponujesz :), ale wiesz, czulabym sie troche tak...nie bardzo...jestem po prostu tak dziwnie wychowana ;) Kluska 🖐️, wiesz, czasem mam wrazenie, ze wszyscy faceci tak maja...oni po prostu pewnych rzeczy nie dostrzegaja, chyba maja to w genach, niestety... czesc wszystkim nowym 🖐️ Znudzony, golab w lodowce :):D:):D:):D, u mnie tylko raz byla mucha w lodowce, no i potem jak z niej wyleciala to jakas taka niemrawa byla...musialo ja niezle przymrozic... na razie tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej fszystkim 🖐️ :) melduje, ze przez kilka dni bylam odcieta od netu...w tym czasie zdazylam kilka razy pojawic sie tu i tam na uczelni (bo nasz wydzial jest po calym wrocku roz... a wlasciwie to nie mamy wydzialu tylko jestesmy \\\"miedzywydzialowi\\\"), w dziekanacie, bibliotece, itp...aha i przeczytalam \\\"kod Leonardo da Vinci\\\" (czesc Saszka), a o pregach nic mi nie wiadomo... Akara, milo, ze to proponujesz :), ale wiesz, czulabym sie troche tak...nie bardzo...jestem po prostu tak dziwnie wychowana ;) Kluska 🖐️, wiesz, czasem mam wrazenie, ze wszyscy faceci tak maja...oni po prostu pewnych rzeczy nie dostrzegaja, chyba maja to w genach, niestety... czesc wszystkim nowym 🖐️ Znudzony, golab w lodowce :):D:):D:):D, u mnie tylko raz byla mucha w lodowce, no i potem jak z niej wyleciala to jakas taka niemrawa byla...musialo ja niezle przymrozic... na razie tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej fszystkim 🖐️ :) melduje, ze przez kilka dni bylam odcieta od netu...w tym czasie zdazylam kilka razy pojawic sie tu i tam na uczelni (bo nasz wydzial jest po calym wrocku roz... a wlasciwie to nie mamy wydzialu tylko jestesmy \\\"miedzywydzialowi\\\"), w dziekanacie, bibliotece, itp...aha i przeczytalam \\\"kod Leonardo da Vinci\\\" (czesc Saszka), a o pregach nic mi nie wiadomo... Akara, milo, ze to proponujesz :), ale wiesz, czulabym sie troche tak...nie bardzo...jestem po prostu tak dziwnie wychowana ;) Kluska 🖐️, wiesz, czasem mam wrazenie, ze wszyscy faceci tak maja...oni po prostu pewnych rzeczy nie dostrzegaja, chyba maja to w genach, niestety... czesc wszystkim nowym 🖐️ Znudzony, golab w lodowce :):D:):D:):D, u mnie tylko raz byla mucha w lodowce, no i potem jak z niej wyleciala to jakas taka niemrawa byla...musialo ja niezle przymrozic... na razie tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej fszystkim 🖐️ :) melduje, ze przez kilka dni bylam odcieta od netu...w tym czasie zdazylam kilka razy pojawic sie tu i tam na uczelni (bo nasz wydzial jest po calym wrocku roz... a wlasciwie to nie mamy wydzialu tylko jestesmy \\\"miedzywydzialowi\\\"), w dziekanacie, bibliotece, itp...aha i przeczytalam \\\"kod Leonardo da Vinci\\\" (czesc Saszka), a o pregach nic mi nie wiadomo... Akara, milo, ze to proponujesz :), ale wiesz, czulabym sie troche tak...nie bardzo...jestem po prostu tak dziwnie wychowana ;) Kluska 🖐️, wiesz, czasem mam wrazenie, ze wszyscy faceci tak maja...oni po prostu pewnych rzeczy nie dostrzegaja, chyba maja to w genach, niestety... czesc wszystkim nowym 🖐️ Znudzony, golab w lodowce :):D:):D:):D, u mnie tylko raz byla mucha w lodowce, no i potem jak z niej wyleciala to jakas taka niemrawa byla...musialo ja niezle przymrozic... na razie tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienko -> szybciutko Ci ten tydzien zleci, a ile radosci bedzie przy powitaniu.... Biedronka -> czesc 🖐️ :) fajnie, ze wpadlas :) Elles -> dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska, jak chcesz, nie bede Cie zmuszac. Jak koniecznie bedziesz kiedys chciala kupic ich plyte, to kosztuje 5 euro :). czesc Wam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia_malutka - czesc :D Nie jestes nienormalna, mi tez duzo czasu zajmuje kupowanie butow i to nie dlatego ze uwielbiam lazic po sklepach, tylko dlatego, ze nic mi sie nie podoba. Tez dzis bylam kupic buty, po raz drugi zreszta, po poprzednie (szukane 2 tygodnie) musialam zareklamowac i skonczylo sie zwrotem kasy bo spartolili naprawe. Tez mnie wkurza moda na dlugie wywijane nosy... ani to ladne, ani wygodne. Kiedys zmierzylam i od razu zdjelam, bo moja stopa poprostu sie w te czuby nie miesci :D Ale trafilam wreszcie na fajne jesienno-przejsciowe polbutki z normalnymi noskami i spokoj :P akara 🖐️ Borewicz - a z czego do chipcy jadles? Na pewno nie z miske, moj drogi bo mnie tam nie bylo :classic_cool: Chyba ze miales jakies zastepcze :P;) Dobranoc! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×