Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Powitanie !! Właśnie :) Więc wyszło dobrze, dzieciaki nie zdążyły zniszczyć dekoracji, i Bzynio zabrał ją sobie do pokoju, powiesił na ścianie i się cieszy :) Przywiózł mi kubek, ach jak ja lubię kubki :) W ogóle miło była patrzeć jak biega po mieszkaniu i ogląda stare kąty, potem poszliśmy kibicować Mu w rozpakowywaniu. Komedia. Trzty wielkie torby. Bzynio wyjmuje po kolei rzeczy i na głos : a co to jest? zaraz, zaraz (wącha) ? aaaaa, to kabanosy od mamy....a gdzie jest mój sos? a jak się rozlał ? ;) To tyle :) Cmokam, a jutro rano wpadnę po srebro hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ..czesc...:D Elles ..z tym Sony to nie zabardzo ..ale jak masz stacjonarny ..to wlaz...!:D Akara .. ..jestem troche zmeczona wiec nie kapuje nic a nic .. ..ze niby Ty serwujesz Tygrysowi ..w Amsterdamie ..seks-shop z caffe i jeszcze ją ..tam podjarasz ..??? ..na amen ..? Tigre ..Ja bym sie bala na twoim miejscu ..!! To cus podejrzanie brzmi ..:D asia- malutka ..co prawda ..model troche starszy ..ale ..jak ma vibration ..to sie nadaje ..!:D Borewicz ..nie mowi sie ..\"skrobne brąz \"..tylko ..\" złapie heban\" ! :D Dla pozostalych ..pozdrowka ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio -> :D :D :D :D ja sie nie boje :D ;) Kluska -> hihihihihii wesolo mialas :D Pozdrow kolege!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, Diablatka :P nie moglam sie do kompa dostac, ale jutro walcze o zloto :P nie wszystko zapamietalam z tego, co pisaliscie Gio - ja do klubu sie nadaje, ale nie pamietam jaki numer ma moja Nokia (albo 3210 albo 3310) :D Tigre - odezwe sie do Ciebie w sprawie mojej wizyty w Wwce, ale najpierw musze ochlonac z wrazenia :D Wiecie, co wymyslil moj Aniol? Niestety nie mozemy razem spedzic czasu miedzy 11 a 14 listopada, to ... lecimy do Londynu za tydzien :D w dodatku na ... 12 godzin :D jestem w wielkim szoku i trzymam kciuki za udana impreze :D Wy tez trzymcie, pliiiiiiizzzzzzz ide niedlugo spac dobrej nocy zycze papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Gio jak zwykle ma wlochate skojarzenia :D :D :D :D :D. Ja Tygrysa nie bede musiala podjarywac, bo ona juz podjarana (Amsterdamem) przyjedzie :D :D :D. Ide po rower, zostawilam go wczoraj daleko od domu :0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała..jestes przyjeta z Nokia 3310 ..bo niestety 3210 jeszcze nie zrobili..:D Akara ..>>..ja nie włochate skojarzenia ..tylko ..poczuchrane myśli ..mam ..!:D ..zawsze o kazdej porze .. a co...!!!...tak mam ..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys...qrde..no to pozazdrościc ..madalu, no i ta ..postawa ..przy strzelaniu..no no ..niczym ..dziewczyna Bonda:)..ta..da..ta..da//tada..czy jakos tak to bylo ..:D Gio..nie martw ..sie o Tygrysa....i Akare..będą fotosy ..jak zostało zapowiedziane..mam to na piśmie :D:D Mała.. ..a mi sie udalo dostać ..urlop ..i już wybraliśmy pensjonat w karpaczu ..i ziuuuu jedziemy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara -> o taaak!! Ja chce do Amsterdamu i do Ciebie JUZ!! :D A gdzie jest ten coffe-shop?? :) Borewicz -> dziekuje :D ale nie dziewczyna Bonda, bo Bond to przy malutki jest :P:P:P :D Nie czytales podpisow do zdjec?? ;) Bawcie sie suuuuuuuuuuuuuper :D (moze pojedziecie przez Wawe?? ;) ) Gio -> ;) :D Mala -> oki doki , bede czekac :) Wow super 12 h w Londynie :D Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys....hehehe...zaraz..bo ..albo ..ja ślepy ..albo Ty pisałas ..te podpisy ..pod fotami ..sympatycznym atramentem ..tylko ..qrde..mi niewygodnie ..kompa trzymac ..nad świeca :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór, witam :) Uff dziś udało się bez krzyków i nerwów przeżyć niedzielę w domu ;) ;) :P Ale się wczoraj rozpisaliście ;) Jestem ledwo pa początku poprzedniej strony ;) A to odpowiedzi na to, co udało mi się już przeczytać ;) Asia :) a dziś u mnie też ciepło, chociaż te 20 stopni na termometrze, to już nie tak samo ciepłe, co w lato ;) ;) Kluska ja drożdżowe to tak sobie - jakoś mało \"treściwe\" ;) ;) Zupa pomidorowa moja ulubiona :D:D No to niezłe zamieszanie robisz tam :) A jak on zareagował?? Elles alergia mnie dusi ;) haha na szczęście Borewiczowa lodówka mnie ominęła :D:D Kaya 🖐️ głowa do góry i nie daj się ;) Gio no no no robótki ręczne Ci w głowie :D i dobrze, na czymś trza się wyżyc hihi. suuper zajęcie :D Bore haha jakie wiadomości :D noo nieźle figurki Nokii :D:D Ty to masz pomysły ;) i jeszcze chcesz wibratorki zamontować ;)))))) To na razie na tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek :) Na co masz alergie? ja mysle ze to te pieczarki :D:D:D Borewicz, co z pieczarkami?? :P:D Mała --> trzymam kciuki i bawcie sie dobrze a my czekamy na zdjęcia :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ ...🖐️🌻 majorek ...kurcze trzymam sie trzymam ...:D moze nie Nokii ..ale mojej starej komory!! ...hmmm..moze by tak ja wymienic?bo stara zajmuje mi pol torebki ..oczywiscie komorka! asia ..dzieki 🌻 najgorsze przedemna jeszcze Tygrysku ..no nie zle! ..dobrze ze mnie tam nie bylo w zasiegu strzalow ..bo noooo..uczulenie mam na huk!!:D:D kluska......;D:D:D ...wesolo ...mialas .... Gio ...no jak zwykle tworzysz ...kiedy robisz wystawe? moze bysmy tak mogli zobaczyc twoje arcydziela ..Borewicz ..czyba moze zajac sie strona organizacyjna:D:D elles... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellsko kochana, Ty mi lepiej powiedz gdzie jest MAIL?? :) Bo skrzynka ma swieci pustka :P Kaya -> halasu duzego nie bylo nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles pieczarki uwielbiam, ale... myślisz, że Borewiczowe się do mnie dostały??? aaaa ;) A alergię mam na pleśń i mam jeszcze kilka \"podejrzenie alergii na\" ;) Kaya hihi no to wymień, będziesz miała nową zabawkę i humorek się poprawi ;) :) :P Dobry pomysł z tą wystawą :D Znudzony oglądałam zdjęcia i jestem pod duuuuuużym wrażeniem :D piękny ogród, fajny domek :) a basen.. mmm popływałabym :D a jak opowiadałeś o nim, to myślałam, że to zwykły prostokąt :D A ta altanka.. ;) ;) Długo pracowaliście nad takim wyglądem? pewnie cały czas, a od kiedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O...! :D Buziak, specjalnie od Kayi tylko dla mnie, nie ruszać :P:D:classic_cool: Kaya, tzrymaj sie, wszystko bedzie dobrze! Operacja przejdzie bez powikłań, przeszczep się przyjmie i wszystko wróci do normy :) Jak sie czegoś bardzo chce to sie to spełni ❤️ Trzymamy kciuki, męża uściskałas? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee... Tygrysek... oki... nie mam wytłumaczenia... wyleciało mi z głowy mimo ze miałam troche wolnego czasu dzisiaj... Wybacz... 🌻 bo sie zagadałm na tlenie z ludźmi :) Napisze... jak nie zasne to jeszcze dziś, chociaż jakiegoś..moze nie max. długiego.. ❤️ Majorek, no widzisz, i wszystko jasne.. to te pieczarki.. wyszły z lodówki... w końcu.... i już dotarły pod Łodź :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie Elllesko :( \"zagadalam sie z ludzmi\" a mnie olalas :( :( odezwalam sie i..... nic cisza :( buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Kaya -> tjak jest!!! Diabelskie kciuki sie zacisna i wszystko sie uda!! 👄 Majorek -> 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co wy/
tak ni to z gruszki ni z pietruszki, w wielkim skrocie, co to za topik? nie bede czytac tych wszystkich stron, ale widac ze cos musi was krecic...czy ktos napisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek..!!!! Kurcze, nie było mnie i własnie zobaczyłam w archiwum.. wiesz co... nie gniewaj sie ale nie byłam cały czas przy kompie.. i ktoś mi Ciebie zamknął... ❤️ Odpisąłam na tlena, jestes? !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaya Elles ma rację i też proszę o uściski ode mnie :D Elles no fakt, racja.. ;) one zgniły czy spleśniały jak nie po drodze to jeszcze w lodówce ahahaahah :D:D Tygrysek hej :) Ktoś Cię zamknął... gdzie?? ;) ;) no co wy - wysil się trochę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co nas kreci??? Krecimy sie nawzajem :-D, grupka zwarta, ale co jakis czas pojawia sie swieza krew ;). Co za dzien leniwy... Przespalam ponad polowe i zaraz znowu ide spac. Ach, jesien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara taak? a czemu ? :) :) Właśnie czytam znów \"Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?\" i płaczę ze śmiechu, ledwo dyszę a do tego muszę się starać dźwięków nie wydawać, żeby rodzinki nie pobudzić :D I wpadłam na wypowiedź Błazna :D - ja Cię sprowokowałam? :D:D jak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek, mnie ten temat lekko zniesmaczyl, jakie to rzeczy potrafia wyprawiac ludzie! (np. takie wachanie skarpetek - czym to uzasadnic?). A zapasc na sen zimowy bym chciala, bo zimy nie lubie (a spac tak). Mialam isc spac wczesniej, ale znowu sie zasiedzialam :0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) czyzbym sie zalapala na miejsce medalowe? KAYA---❤️ Majorek---no to kiedy sie bronisz? Gio---pogratulowac zdolnosci manualnych :) a jak mam siemeNsa to tez sie moge do klubu...? no i co z tym biciem/piciem rekordu? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×