Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Maga, co z ta Lodzia, bo nie lapie??? W ogole to dzis nie bardzo lapie cokolwiek, Aniol nie poszedl do pracy (bo go zaczynalo przeziebienie lapac i przemeczony byl), wiec ja sobie wagary zrobilam i spedzilismy caly dzien w lozku :D. Znudzony, ta sciana to przez przypadek :). Aniol chcial sciany na kolor terakoty pomalowac, ale wyszedl wsciekly pomarancz, wiec to pozniej na czerwien przemalowal, uzywajac czegos w rodzaju scierki i w ten sposob powstal taki poprzecierany kolor :). Majorek, no tlumaczenie dobre J. Po polsku ‘niezla sztuka’ :D :D :D ( i inne wyrazenia na apetycznego osobnika plci przeciwnej ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maga, co z ta Lodzia, bo nie lapie??? W ogole to dzis nie bardzo lapie cokolwiek, Aniol nie poszedl do pracy (bo go zaczynalo przeziebienie lapac i przemeczony byl), wiec ja sobie wagary zrobilam i spedzilismy caly dzien w lozku :D. Znudzony, ta sciana to przez przypadek :). Aniol chcial sciany na kolor terakoty pomalowac, ale wyszedl wsciekly pomarancz, wiec to pozniej na czerwien przemalowal, uzywajac czegos w rodzaju scierki i w ten sposob powstal taki poprzecierany kolor :). Majorek, no tlumaczenie dobre J. Po polsku ‘niezla sztuka’ :D :D :D ( i inne wyrazenia na apetycznego osobnika plci przeciwnej ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maga, co z ta Lodzia, bo nie lapie??? W ogole to dzis nie bardzo lapie cokolwiek, Aniol nie poszedl do pracy (bo go zaczynalo przeziebienie lapac i przemeczony byl), wiec ja sobie wagary zrobilam i spedzilismy caly dzien w lozku :D. Znudzony, ta sciana to przez przypadek :). Aniol chcial sciany na kolor terakoty pomalowac, ale wyszedl wsciekly pomarancz, wiec to pozniej na czerwien przemalowal, uzywajac czegos w rodzaju scierki i w ten sposob powstal taki poprzecierany kolor :). Majorek, no tlumaczenie dobre J. Po polsku ‘niezla sztuka’ :D :D :D ( i inne wyrazenia na apetycznego osobnika plci przeciwnej ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest pięknie. Normalnie kocham świat. Wyjaśniam, zalała nam się łazienka, a dopiero co położyliśmy tam wykładzine dywanową, cholera jasna....przy okazji się przytnie ten dywanik, bo był za duży, ale....wywaliłam na balkon to dziadostwo, ale aż się boję pomyśleć jak długo będzie schło.....no i 10 minut na kolanach ze szmatą i miską, zbieranie wody bo stała :| ołmajgad. 😡 :O 😡 :O 😡 :O 😡 :O 😡 :O 😡 :O 😡 :O 😡 :O 😡 :O 😡 :O 😡 :O 😡 :O 😡 :O 😡 :O 😡 :O 😡 :O 😡 :O 😡 :O 😡 :O 😡 :O 😡 :O 😡 :O 😡 :O 😡 :O 😡 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara -> 🖐️ Ty leniuszku!! :D Kluska -> ciiiii, juz spokojnie, spokojnie :) Wyschnie raz, dwa, bo bedzie cieplo na dworze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akarka - Tys wielka kobieta jest, ale nie wiedzialam, ze tak rozciagla ;) :D Mag_a - w Lodzi to Majorek albo ja, albo i Majorek i ja :D Warszawka zobaczymy, bo okazuje sie, ze Aniol rozrywki wymysla i nie wiem, czy i kiedy bede wolna na razie wiem na pewno ze w piatek od 11.00 mam szkolenie na Bemowie aha - napisz, kiedy ewentualnie bedziesz dostepna w piatek wlasnie Tigre - a Ty reflektujesz na krotkie spotkanko? :P Linki - dzieki ;) Znudzony - wysylam Ci pozytywne fluidy (tym z lotniska natomiast fluidy podpowiadajace zatrudnienie Ciebie ;) ) Ja tez niewiele potrzebuje, zeby mi zaszumialo w glowie :D Elles - widze, ze tzw dlugi weekend spedzamy analogicznie :D pozdrow swego Aniola :D Kluska - wysylam tez dobre fluidy Tobie, Dziadkowi, Babci, Mamie i Tacie na pewno sobie poradzisz w tym sanepidzie i w nowej pracy 🌻 a dywanik wyschnie predko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku, Mała, dziękuję... ręce już mi opadają chwilami ... Dzięki za fluidy dla całej mojej kluskowej rodziny ;) w ogóle dzięki że jesteście wszyscy, a ja już pójde spać, bo hrabia smutny, ma kłopoty w pracy, to Go utulę do snu... ❤️🌼serce]🌼serce]🌼serce]🌼serce]🌼serce]🌼serce]🌼serce]🌼serce]🌼serce]🌼serce]🌼serce]🌼serce]🌼serce]🌼serce]🌼serce]🌼serce]🌼serce]🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam dziś pecha :( nawet szlaczek mi się nie udał :( wyslę Wam coś zaraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska ...nosek do gory ..bedzie szybko schlo ..zamowilam pogode ..zobaczysz .. Znudzony ..trzymam swoje diabelskie rozki zakrecone na supel ....przyjma cie na lotnisko ..zobaczysz Tygrysek ...hmmm..kot lubi takie miejsca do spania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Akara, dzien w lozku...:) hmm...:) Tygrys, bo sie zarumienie ...z Ciebie tez niezla szprycha :)... Kluska- szlaczek wyszedl, a ze obrazki przeplatane literami, to juz taka jego uroda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, Znudzony, dziekuje, :)chyba poskutkowalo, :)ale na razie nie pisze wiecej, zeby nie zapeszyc :) ...a naprawde jestes lysy? ;):)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara...no ja se tak przetłumaczyłam że prawie mi sie udało :) ino mi ze \"smaczny\" wyszło ;) Tajger...ja u cie byłam a ty u mnie nie :P Ell...sie odezwij to zgadamy ;) weź ze sobą płytke bo mam ochote posłuchac. a moja klawiatura ci sie podobała :P Daimon...napisałam na maila w profilu :) Kaya...napiszesz jak bedziesz mogła 🌼 Znudzony...bądź dobrej mysli, z konkurencją dasz sobie rade... Gio...🌼 Kluska...jutro bedzie nowy dzien...🌼 pozdrawiam kogo nie wymieniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daimon -> merci :) A czerwien sie ile chcesz, ja prawde tylko mowie :D Kasiek -> alez Ty jestes zawsze b. milo widziana w Wawie :D Kaya -> 🌻 :) Kluska -> o taaaaak, Wam obojgu sie przyda echem.... pobrykac troszke w lozku :D :D :D to dziala odprezajaco :D Mala -> w piatek mam basen :( chyba ze po nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daimon -> merci :) A czerwien sie ile chcesz, ja prawde tylko mowie :D Kasiek -> alez Ty jestes zawsze b. milo widziana w Wawie :D Kaya -> 🌻 :) Kluska -> o taaaaak, Wam obojgu sie przyda echem.... pobrykac troszke w lozku :D :D :D to dziala odprezajaco :D Mala -> w piatek mam basen :( chyba ze po nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daimon -> merci :) A czerwien sie ile chcesz, ja prawde tylko mowie :D Kasiek -> alez Ty jestes zawsze b. milo widziana w Wawie :D Kaya -> 🌻 :) Kluska -> o taaaaak, Wam obojgu sie przyda echem.... pobrykac troszke w lozku :D :D :D to dziala odprezajaco :D Mala -> w piatek mam basen :( chyba ze po nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka rozciagla, mala, jaka rozciagla? To kluska w rozpaczy rozciagnela strone, ja to sie tylko sklonowalam przez te klopoty z serwerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaser? Aa i dzięki Kaya i Znudzony za zdjęcia, ale jeszcze ich nie oglądałam ;) bo takie rzeczy to w spokoju i skupieniu trza ;) :P Mag_a i Kluska od Was nic nie przyszło ;) Adres podaję koło nicku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daimon taak ja taka nocnamara ;) A to pytanie do Znudzonego.. haha :D:D:D:D Znudzony one tak Ci życzą tego lotniska, a ja to jakoś czuję (intulcyjnie), że niekoniecznie dostaniesz :P ale to może dlatego, że już się rodzi dużo lepsza oferta akurat dla Ciebie :D Ja kolorów nie widziałam :) Kluska hhehe to przy okazji jeszcze zdrowsza się zrobisz ;) ;) Nie martw się, pewnie dadzą Ci czas na zrobienie tej książeczki :D Niech Ci dobrze wyschnie i podłoga tez, żeby się żadne pleśnie i inne grzybki nie wychodowały ;) :P Maga o Łodzi ja mówiłam - fajnie, że reflektujesz na zlot :) Elles to miłej podróży i udanego weekendu :D :D A czym Cię gościu rozśmieszył ? :) Akara, Kasiek no po prostu \"ciacho\" :D:D Mała Ty też z Aniołem a ja jak zwykle nie.. A teraz głupie pytanie: od czego jest Arafat? ;) :) noo jakoś mi wyleciało, ostatnio mało mnie interesuje polityka i te różne dziwne sprawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorku, no wiem, ze to niedyskretne pytanie, ale sam Znudzony tak napisal na innym topiku...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i hej, majorek, ciacho pasuje :D, bo niezle ciacho z niego, nie? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara dzięki za zdjęcia :D Heh, Palestyna.. coś dawno o niej nie słyszałam.. (noo wiadomości rzadko oglądam :) ) :P Oj niezłe niezłe ;) ;) ;) Daimon niee tam niedyskretne :P ale tak fajnie zadane, a zwłaszcza z tym \"naprawdę\" ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×