Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Aaaaaaaaaaaaatak klonów !! ;) ;) :P Daimon :D dzięki za zdjęcia ;) Nina Tobie również dzięki za zdjęcia ;) :D Mała a kiedy u Ciebie mało pracy jest ? ;) ;) :P Akara spagetti haha ;) Słabośc masz do Linkiego hehe nie dziwię się on samym nickiem przyciąga :D ;) kurna mi to wygląda na lekkie danie ;) :P haha czy to lepsze od tych na ch.. ;) :P haha ale ten pies \"śmieszny\" ;) A na tym zdjęciu wygląda jakby miał na sobie szary sweter :D:D:D:D :P Tygrysek ;) ;) Kluska do mnie jeszcze nie doszły, ale może gdzieś utknęły po drodze ;) ;) I co do sanepidu musiałaś gnać? Gio ogólnie to mania na zdjęcia teraz u nas w modzie ;) ;) Kasiek hej ;) Szam dzięki i 🌼 dla Zuzi :) A ja nadal się upieram na piwo w Łodzi :D:D kto reflektuje??? ;) ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam:) Niewiem co pisac obzeram sie slodyczami dzisiaj,pogoda deszczowa trzeba sobie jakos zycie oslodzic:) Majorek dzieki za zdjecia laska z Ciebie:) Znudzony no no fiu fiu jestem pelna podziwu jezeli chodzi o Twoj domek piekny masz dom i ogrod,tez wyslalam Ci zdjecia:0 Chcialabym prosic wszystkie nowe osoby o przyslanie mi zdjec ja tez sie odwdziecze:) jakos latwiej mi jest pamietac osoby jak wiem jak wygladaja,po nicku nie zabardzo pamietam:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majore, lekkie danie??? Hihihihihi. No z jedzeniem to od biedy ma jeszcze cos wspolnego, ale zgaduj dalej ;-). No mowie, ze ja w swojej szarej kurtce musialam podobna do Roxy byc, bo ona faktycznie wyglada jakby miala szare wdzianko, ale co mi tam :D. kasiek ciekawam czy dobre znaczenie znalazlas, bo wiesz, doslowny jezyk czesto mija sie z przenosnym znaczeniem :D. Tygrys, nie zapomnij zdjec ze soba zabrac :-). A Roxy pewnie poznasz jesli bedzie Ci sie chcialo ze mna isc na spacer :). Ide spac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim .. pozno pod luzeczko wchodze ..no niestety nie da sie wczesniej ..jedyna szansa to sobota i niedziela :D na ile moje male ..diablatka pozwola .. Znudzony ..dzieki za trzymanie kciukow ..oj przydadza sie ..bardzo ..maz jest w trakcie przygotowan do transplatacji ..mysle ze w ciagu najblizszych 6 mies odbedzie sie operacja asia 🌻 i 😘 dzieki kasiek ..sorki nie odpisalam maila ..ale do konca tygodnia otrzymasz wiesci odemnie🌻 elles ...🌻 Gio[ 🌻 tygrysku ...🌻 przekazalam pozdrowienia od Was dla mego Aniola i ..wiecie co? tak byl mile zaskoczony ..ze nie bardzo wiedzial co powiedziec! w koncu ..po chyba pol godz poprosil mnie zebym 😍 podziekowala i tak po cichu ..male jego zyczenie ....aby spodkac sie z wami w Polsce Ja mysle ze bedzie to mozliwe .. pozdrowienia dla wszystkich nie wymienionych diablatek 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark no nie wiem ;) ;) :P Akara a no jak się to czyta to nie ? :) ;) ;) Powinnaś sweterek a nie kurtkę ;) ;) :P Jakiś jeden słownik co niby tłumaczył z wszystkiego na wszystko strasznie wolno się odpalał z odpowiedzią, więc go olałam. I znalazłszy każde słowo w english-dutch najbardziej spodobało mi się połaczenie \"tasty thing\" ;) a najbardziej to tasty tak jak je wypowiada Cypher w Matrixie podczas obiadku ze Smithem :D Daimon teraz też nie mogę wysłać - coś robią, mam nadzieję, że poprawiają :) Kaya :D dopiero 6 mies. a ja myślałam, że to jakoś na dniach ;) ;) oj tak fajne życzenie, niech się Wam spełni :D:D ❤️ trzymajcie się mocno i zdrowo ;) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAYA, Majorku, ale z was nocne marki :):D KAYA- bede trzymac kciuki juz teraz w wolnych chwilach...❤️ Majorku, juz wyslalam ze strony...ale przez Opere sie nie da :( Kasiek, 🖐️ nie mam twojego adresu mailowego, jesli jestes zainteresowana moim skromnym obliczem, albo chcialabys wyslac cos od siebie, to adres jest pod nickiem dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daimon ..dzieki za zdiecia ..suuuuper ..juz pewnie moje masz w skrzynce ... majorek ..dla ciebie tez sa zdiecia ,,sprawdz nooo ..marek ze mnie roznica czasu minus 6 od czasu polskiego :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daimon no i juz Cie pamietam trudno zapomniec taka twarz:) Moge Cie spytac czy to Twoj naturalny kolor wlosow czy farbujesz a jezeli tak to na jaki kolor? Zaraz wysylam swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwialismy z Anielica zdjecia ktore od was dostalismy i za ktore dziekujemy. Akara dostalismy :D i od innych tez dostalismy, a jutro je skomentuje. No to na razie. Bylbym zapomnial, do was tez wyslalismy. Ciagle nie mam was wszystkich w naszej kolekcju forumowej, Prosimy maruderow o zdjecia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Diabełki. U mnie mgła jak cholera, nie widac nic, no chyba ze w promieniu najblizszych 5 metrów - genialna widocznosc. Nie będe do Was osobiscie pisac, bo nie mam czasu, chciałam się tylko medalowo ;-) zameldowac na łózkowym posterunku. Buziaki na cay dzien 😘 No jeszcze ❤️ dla KAI i jej Anioła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brąz :) Majorku, ja będę musiała ganiać do tego sanepidu jak głupia, a że na zadupiu jest, to już w ogóle tak się cieszę że hoho...ale 10 listopada powinnam mieć tą książeczkę w łapie, wtedy do lekarza medycyny pracy żeby mi wpisał resztę i KONIEC... daimon, już za chwilke wysyłam zdjęcia, dziękuję pięknie za Twoje :) czas suszyć włosy.... Dzień dobry wszystkim i miłego dnia :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja dzis nie zdazyłam na zaden medal, ale co tam piekny dzionek przed nami... ja dzis jade podpisac umowe z tp, i bede działac z netem.... ;) dzieki za zdjecia i zaraz bede odpowiadac i rozsyłac .... jak kogos pomine to prosze o przypomnienie... mała - no problem, mozemy sie jakos umowic tylko jeszcze bedziemy musiały sie jakos zgrac, bo ja w sobote zamierzam ruszyc na moment do szkoły.... bo mimo mego juz sedziwego wieku to dopiero jestem na drugim roku ;) akara - czemu nie ja zawsze chciałam odwiedzic Łódź, nawet mam tam jakos rodzinke..... daleką ale jest cmoker z rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mgla fajowa :D Juz sie rozchodzi ale rano byl niesamowity widok :) Szkoda, ze nie ma slonce ale nie jest az tak zimno :D Akara -> jakem psiara, pewnie, ze mi sie bedzie chcialo!! :D Dark -> ladnie tak obzerac sie slodyczami gdy maz na diecie?? ;) :D Kaya -> ba, pewnie, ze sie spotkamy wszyscy razem na kolejnym, tym razem MEGA miedzynarodowym zlocie :D Mozesz to mezowi przekazac, razem z bardzo goracymi pozdrowieniami ❤️ 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wysłałam fotki.. jak ktos nie dostał i bedzie chcial to uprzejmnie prosze o głosne AAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyglada na to ze od poniedzialku bede bezrobotny i ta swiadomosc mnie troche doluje. Z lotniskem na razie nic nie wiadomo, ciagle ukazuje sie ogloszenie ze potrzebuja na ta pozycje, wiec moze jeszcze sie zwiekszyc konkurencja. :) nie bede was zanudzal, bo nie jest zle. Gio ciesze sie ze moge nalezec do twojego klubu. Czy widzieliscie te cudowne kolory na akary scianie, dla mnie rewelacje, Moja B. tak to podsumowala, oni maja taki artystyczny gust, a ja tez bym tak chcial, akara zrob cos :D Fajnie bylo tak popatrzyc na inny swiat i na wasze cudowne mordki :D ale ciagle nie wszyscy nam przyslali swoje zdjecia, wiec prosze o wiecej, kluska, tak spagetti lepiej pasuje ha ha ha. ale kluska tez fajne i juz sie przyzwyczailem. :) Tygrysek agent, prawie jak porucznik Borewicz z 07 zglos sie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek co tak krzyczysz? :D Znudzony 🌻 Ale jak zobaczyłam to morze... to mnie normalnie skręciło z zazdrości :D eeech..... Super przebrania :D:classic_cool: I fajnie wyglądasz w czarnym, jak prawdziwy diabeł :D Mag i Daimon --> 🌻 dzięki za fotki, jak znajde troche czasu wieczorem to przesle.. a jak nie to też prześle, tylko ze później :) Jutro.. wyjeżdzam :D Mam kupe roboty.. jutro ostateczna rezentacja.. a mni jeszcze czeka sprzątanie i pakowanie... :D:P Już to widze jak bede tą torbe targać ze szkoły... trzeba sie bedzie z mikroekonomii zwolnić.. ale trudno :) A tak w ogóle... to mnie bardzo rozśmieszył przed chwilka jeden facet.. z którym w ogóle nie chcę mieć już do czynienia... a też mnie zaprasza na kawe.. i biadoli ze był w szpitalu... coś tam.. :D:D nie nie.. zadne takie... I od razu sie zmył :D Tygrysek Ty bedziesz wiedziała o kogo chodzi :):D Normalnie rycze ze śmiechu... :P:D Oki, mykam.... 🖐️ Airku ----> postaram sie do ciebie napisać jak najszybciej.. jakiegoś maila.. :) Chyba zabiore ze soba.. klawiature.. bo na tej Wrocławskiej to.. kijowo sie pisze :D:P:D Buźka dla wszystkich, nadrobie zaległości w piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znudzony, ja Cie rozumiem :) nadal biegam z papierami, dziś miałam skończyć, ale się okazało że szefowa firmy chce ze mną gadać, nie dała mi papierka który miałam zanieść doo urzędu, a do tego staż ma się zacząć 2.11, a książeczkę sanepidu będę miała najwcześniej 10 i ...juz nie wiem, jutro się wszystko powinno wyjaśnić. ale mam dość:( Dziadek w szpitalu, tata pojechał robic za wsparcie dla dziadka i babci, mama została sama w domu, i pojechałabym do mamy, ale te papiery....pojade w piatek rano, mam nadzieje ze nic mi na piątek nie wymyślą :0 kluska zmęczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska mysle ze powinnismy napic sie piwka, lub winka. Ja mam slaba glowe i niewiele mi trzeba aby sie rozbawic. Nie znosze sie upijac i nigdy tego nie robie, ale jak jestem podpity to wszystko mnie smieszy i bez przerwy sie smieje. :D, a do tego wystarczy mi jedno piwko i towazystwo :D Lepiej jednak nie marudzmy, bo inni wpadna w dol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dziekuje wszystkim (Mala🖐️, Akara 🖐️, Majorek🖐️, AIR 🖐️, KAYA🖐️, Dark Elf🖐️, Tygrysek🖐️, Kluska🖐️, Mag_a🖐️)za wszystkie zdjecia :). wygladacie strasznie fajnie i diabelnie sympatycznie :). i oczywiscie jeszcze wysylajcie, kiedy macie ochote :) Tygrysku, tak, jak myslalam, masz taki lobuzerski usmiech :) KAYA- sorki, jeszcze czasem zapominam, kto jest skad... Dark Elf- trudno powiedziec, jaki to kolor farby...jest to wypadkowy kolor, powstaly po wielu farbowaniach :) kolorami- ciemna sliwka, wisnia, burgund, baklazan i oberzyna...:) Mag_a- sedziwy wiek? :) zarty sobie robisz :) wygladasz na 20 lat:) Kluska- nie rozumiem, skad ten nick Elles- czekam cierpliwie na zdjecia Znudzony- jak wyzej moj Diabel pracy szuka, wlasnie siedzi na interwju, jutro i pojutrze ma kolejne...wysylajcie pozytywne fluidy, moze to cos da... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O przepraszam wydarlam sie wedle zyczenia :D Mialo byc \"aa\" to bylo :D Daimon -> hihi dziekuje :) Jak juz wspominalam, ze Ciebie to niezla \"laska\" jest ;) Elles -> wiem, wiem!! :D :D :D hihihihi bawcie sie baaaardzo dobrze i przekaz co mialas do przekazania :P Co do mikro,,, ;) :D Kluska -> njo Spaghetti ❤️ ulozy sie wszystko po Twojej mysli, a moze nawet lepiej :) Znudzony -> nosek do gory, ❤️ moze nie bedzie tak zle i Ciebie przyjma?? Ogloszenie moglo byc oplacone z gory np za miesiac, wiec sie nadal ukazuje ale oni moga juz nikogo nie chciec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maga, co z ta Lodzia, bo nie lapie??? W ogole to dzis nie bardzo lapie cokolwiek, Aniol nie poszedl do pracy (bo go zaczynalo przeziebienie lapac i przemeczony byl), wiec ja sobie wagary zrobilam i spedzilismy caly dzien w lozku :D. Znudzony, ta sciana to przez przypadek :). Aniol chcial sciany na kolor terakoty pomalowac, ale wyszedl wsciekly pomarancz, wiec to pozniej na czerwien przemalowal, uzywajac czegos w rodzaju scierki i w ten sposob powstal taki poprzecierany kolor :). Majorek, no tlumaczenie dobre J. Po polsku ‘niezla sztuka’ :D :D :D ( i inne wyrazenia na apetycznego osobnika plci przeciwnej ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maga, co z ta Lodzia, bo nie lapie??? W ogole to dzis nie bardzo lapie cokolwiek, Aniol nie poszedl do pracy (bo go zaczynalo przeziebienie lapac i przemeczony byl), wiec ja sobie wagary zrobilam i spedzilismy caly dzien w lozku :D. Znudzony, ta sciana to przez przypadek :). Aniol chcial sciany na kolor terakoty pomalowac, ale wyszedl wsciekly pomarancz, wiec to pozniej na czerwien przemalowal, uzywajac czegos w rodzaju scierki i w ten sposob powstal taki poprzecierany kolor :). Majorek, no tlumaczenie dobre J. Po polsku ‘niezla sztuka’ :D :D :D ( i inne wyrazenia na apetycznego osobnika plci przeciwnej ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×