Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Czesc robaczki...:D Ja za przykladem Znudzonego ..dzis mialam \" sobote w piwnicy\" :D Pod pretekstem dokopania sie do moich zimowych traperow ..przewalilam wszystko ..do gory nogami ..! Bo moja piwnica jest typem pomieszczenia ..2x3m ..do ktorego ..tylko sie wrzuca ..(skarby)..!Jest zapakowana na maxa czyli pod sam sufit ..!:D Czasem komus w domu palma odbije i ..o czyms sobie przypomni ..wtedy ..nastepuje proces odwrotny ..czyli wywalanie !:D Wiec ja dzis ..jestem z siebie dumna bo...po X latach ..dokopalam sie do ..prawego rogu piwnicy i odkrylam ze nawet fajne rzeczy tam leżą.. oczywiscie butow nie znalazlam ..pewnie sa w lewym rogu !:D Na wstepie ..chcialam to wszystko ..wysadzic ..juz nawet zawleczke wyciagnelam ..ale ..znalazlam cos ..co musialam skompletowac do pary wiec ..wsadzilam zawleczke z powrotem ..i tak spedzilam sobote ..! ..dobra ..ale piepsze gooopoty ..! Pozdrowka dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widze sobota nalezy do udanych dla Diablow :D My bylismy w Hadze, Ronald wraz z zespolem (\"Gratis beer\";) ) mieli mini koncert na urodzinach ich znajomego :) Baaardzo fajnie grali, choc prawie nic nie rozumialam, bo wszystko po holendersku bylo :D Za to mialam pierwsza lekce gry na perkusji, zawsze chcialam grac, wiec dzis sie troszke pobawilam :) Brat Ronalda gra na niej, wiec kilka rzeczy mi pokazal. Niestety na zwiedzanie Hagi, bylo b. malo czasu, bo utknelismy w korku jadac tam :( Ale i tak ogolnie, bylo extra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mancol
zejdz kurwa tygrysie z wizji bo będę musiał cię zdjąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor wzystkim....a moze dobry dzien??...juz niedlugo ranek mnie przywita:)....zaraz ided spac:).....po imprezce malutkiej.....wszyscy juz spiaa ja kozystam z minutki wolnego czasu i sie z Wami witam:)Diabelki...:)....herbatka sstygnie wiec mam chwilke czsu..potem do lozeczka:).....jeszzczetylko fajeczke spale..nie bijcie ....nie krzyczcie:)....ostatnia:).... dawno mnie nie bylo ale widze ze niewilele sie zmienilo...serwerek nadal kiepski....:(...pozdrawiam goraca i mocno sciskam..... Majorek...:)....trzymam kciuki:) i gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mancol
jakie złoto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mancol , złote złoto .... Wczoraj wstałam i od razu mnie szlag trafił, bo magiczna siła wyłaczyła nam lodówkę... wszytsko rozmarzło w zamrażalniku..musiałam wszytsko jeszcze raz smażyć, gotować itd żeby zamrozić...wrrrrpotem chciałam kupić resztki materiałów w sklepie, i porobić z nich ozdoby na choinkę, to mi kobieta taką cenę zaśpiewała za te resztki, jakby to złotem haftowane było :0 się wkurzyłam jak nic. Ale wieczorem obejzreliśmy z hrabią Czego pragną kobiety, kurczę no, ten film jest po porstu rewelacyjny, nawet jeśli oglądany którys raz z kolei.... :) cmokam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E, Blixa , chyba nie masz, bo złoto jest jak się wpiszesz rano, a nie jeszcze wieczorem.... Też czekałam wczoraj na Vanilla sky. Bardzo mi się podobało. Chciałam koniecznie oglądać, ale byłam tak padła, że budziłam się z pięć razy, stwierdzałam, że ci w telewizorze reż nie wiedzą o co chodzi i nie są pewni czy śpią czy śnią, więc po chwili budziłam sie znowu próbując coś zrozumieć. Efekt końcowy myślę bardzo udany, tylko dalej nie wiem o co chodzi. Elles, może ty wiesz? Głowa boli i jakaś taka połamana jestem, ale podobno w pewnym wieku, jak człowiek wstaje rano i nic go nie boli to znaczy, że umarł, więc chyba z dwojga złego dobrze..... Po wczorajszym dniu w górach szok tlenowy, albo co? Raczej chyba albo co. Gio, skąd ja to znam..... Ale jest na to rada. U mnie pomogła awaria kanalizacji......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka:)....faktycznie 6 rano to jeszcze noc:).....dla mnie srodek nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam. Bylysmy dzis pocwiczyc i w saunie, a pozniej dolaczyl do nas Ronald i poszlismy na zakupy mikolajkowo/swiateczne. Teraz trzeba troche ogarnac mieszkanko i obiad zrobic, a potem pewnie bedziemy grac, bo pogoda do kitu i nie chce sie nam wychodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam do domku poniewaz musialam byc w pracy, to do Babci na urodzinki pojechalam dopiero kolo 16.00 wielce sie zdziwilam, gdy sie okazalo, ze prawie nikogo juz nie ma to dziwne, ze rodzina nie bardzo chce sie juz spotykac - nawet przy takiej okazji :( strasznie boli mnie glowa poodpiseuje na maile i ide spac - mam dosc :0 Akarka - sprawdz skrzynke ;) Blixa - 6 rano to nie noc - ja tak mam 4 a czasami 6 dni w tygodniu - wg mnie masz zloto :) Gio - ale masz fajnie z ta komorka :D no to spadam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! Jak minal weekend? wypoczeci,gotowi do pracy? bylam w kinie na bridget jones II. jest swietna.mozna sie posmiac.polecam! brak mi weny. jak sie pojawi to napisze.pa. ps.z Polski jestem z gorzowa,z anglii ze stevenage. nie jest wspaniale,bo mama tych dzieci jest straszliwa egoistka,najpierw ona,potem dlugo,dlugo nikt,potem dzieci,potem reszta.Poza tym czepia sie malych rzeczy,robi z nich duze problemy itd. a dzisiaj sie dowiedzialam (od jej meza zreszta),ze szuka \'\'duzego\'\'powodu zeby mnie zwolnic. raj na ziemi,zyc nie umierac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Niedawno wróciłam z wczorajszych andrzejek :) i wchodzę do domu, a mama mnie informuje, że jutro trzeba iść z kotem do kastracji bo zaczął znaczyć w domu i śmierdzi. Więc jutro rano muszę zadzwonić do pracy, wymyślić jakiś powód z jakiego nie mogę przyjść, bo przecież nie powiem, że nie przyjdę bo idę pozbawić kota męskości :D hehe No i zabiorę biedaka. Postawiłam już transporterek w korytarzu, a to biedactwo nieświadome weszło do środka i nie chciało wyjść :) Denerwuję się tym zabiegiem. Jutro zdam relację jak poszło. A teraz idę spać, bo się wcale a wcale po imprezie nie wyspałam. Całuchy do poduchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiad by doobry, taki holenderski miszmasz, paciaja ale dobra :) Ziemniaki, ser zolty, takie zielone cos nie salata, grubsze (zapomnialam nazwy), pieczarki i tofu :) A potem winko i ta fajna gra planszowa. Tym razem najpierw wygrala Akara a potem Ronald, wiec jest sprawiedliwie, 3 gry, po 1 zwyciestwie dla kazdego :) PS: Oj beda mnie jutro bolaly miesnie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej na razie po bolu glowy i mam nadzieje, ze tak zostanie :) dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, jak mi się nie chce.....nosa mi się nie chce wyściubić, nawet jeszcze nie wiem czy leje, czy nie...uh. Wymyśliłam że podaruję hrabiemu pod poduchę karnecik na półgodzinny masaż, myślę ciężko na co jeszcze można....na dobre naleśniki na pewno, bo hrabia to żarłok (jestem sobie mały miś, gruby miś)...może macie jakieś szatańskie pomysły ? Byłabym wdzięczna życzę bezbolesnego wstawania 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie Diabołki!! W pracy na razie brak pracy, wiec sie lenie na calego:-D za chwile zaczne czytac Kod Leonarda Da Vinci, dobrze jest... Prezent dla mojego P. juz jedzie. Kupiłam mu to cudowne urzadzonko wielkosci zapalniczki w cenie takiej, ze lepiej nie pytajcie. mam nadzieje, ze sie ucieszy. Dla tesciowej juz zalatwilam pobyt w Centrum zdrowia i urody: masaz kresgoslupa, jakis super extra zabieg kosmetyczny na twarz, maseczka na wlosy, farba i modelowanie. Nawet napisza i wydrukuja specjane zaproszenie, co bym je mogla w koperte pod choinke wlozyc:-) Poza tym jakos leci i jestem zadowolona ze swego zywota, a jak sie mnie cos nie podoba, to sobie wyliczam ile innych rzeczy mi wyszlo, i jest lepiej;-) Gio, taka wyprawa do piwnicy, to niezla przygoda, co nie? nigdy nie wiadomo jakie sie skarby odkryje;-) Akara i Tiger - pozdrowionka i buziaki;-) a na czosnek, zeby go nie czuc, to trzeba zuc natke pietruszki, ponoc zabija \"zapach\" odustny;-) Elles, ciesze sie, ze Ci tak dobrze idzie, trzymam kciuki❤️ Air, jednym z etapow mojej pracy dyplomowej bylo nagranie lekcji, jaka prowadzilam. to byl stres...ale przezylam, tyle, ze jej nie ogladalam;-) pozdrowienia dla Znudzonego i małej i całej ferajny, \"starej\" - hihihi i nowego narybku:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - specjalistko od komórek - mam pomysł - wpuść tam rekina z drugiej komórki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak cieplo jest na dworzu!!! Akara musiala isc dzis do szkoly wiec ja sie wloczylam i jezdzilam (rowerem) po miescie. Glownie lazilam po sklepach, wiec wrocilam z siatami, no raczej siateczkami, bo male one sa ;) Znalazlam kilka sklepow gdzie bylo rozne smieszne i b. tanie \"duperelki\" wiec pokupowalam na prezenty, glownie dla dzieciakow. Zaraz wraca Kara, wiec znikam do kuchni obiad podgrzac (sama tez dopiero co wrocilam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hejo :D Mój kotek już wykastrowany. 3 godziny był w śpiączce :P potem chodził jak pijany, a teraz jest już jak dawniej :) Małe kłamstewko się udało i z pracy mnie na dzisiaj zwolnili, ale jutro muszę iść :o a pogoda nie sprzyja pracy, tylko leżeniu i czytaniu przy ciepłej hebacie lub piwie. No i znowu pora spać, jak ja nie lubię tego momentu gdy trzba skończyć dzień. Dlaczego nie mogę spać 4-5 godzin, bym więcej mogła zrobić, a tak jak muszę conajmniej 7 to tak to wygląda. Ściskam wszystkich i życzę słodkich karmelkowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo, proszę kluchy nie ignorować, prosiłam o jakieś diabelskie pomysły na karnety ....typu karnet na naleśniki, karnet na 30 min masażu itp....na prezent dla hrabiego potrzebuję.....Proszę 🌼 i z góry dziękuję. Dziś w punkcie gdzie drukują nam ulotki, plakaty i takie tam pan doprowadził mnie do furii, bo sie ślimaczył niemozliwie, potem zgubił kartkę z danymi, potem znalazł przy mojej pomocy, a na koniec zgubił dyskietke i tego już nie znalazł. Tłumaczyłam sobie że ma chopina gorszy dzień i nie styrałam, tylko grzecznie poinformowałam jak ja widze rozwiązanie tego problemu....ale w pracy dostałam kawałek tortu tiramisu :D:D:D:D idę spać, bo ....jestem zmęczona, czego dowodem jest fakt że zapomniałam się rozebrać wchodząc do wanny :> zaczęłam nawet, ale zrobiło mi sie zimno i wlazłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska, ja mam caly plik karnetow-gotowcow :D (jest taki fajny sklep z roznymi pierdolkami), zaraz Ci przetlumacze (po angielsku mam): karnet na: -obiad w restauracji twojego wyboru -film twojego wyboru -jeden bezplatny uscisk i pocalunek -10 darmowych pocalunkow -bezplatny taniec (do wyboru: swing, tango i lap dace :D) -30sto minutowy masaz (*bez zasad) -weekend w miescie twojego wyboru -darmowy masaz, do wyboru: stopy, szyja, nogi, plecy, rece ........ - miejsce do wpisania czegos samemu -deserowa dekoracje, do wyboru: bita smietana, wisienki, sos czekoladowy -sniadanie w lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) Majorek - trzym sie dzis - powodzenia a ja mam 3 doby do przyjazdu Aniola [skacze do gory z radosci]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara !! dzięki ❤️ Majorek, trzymam kciuki, dasz radę, to tylko formalność, pic na wodę, pamiętam swoją obronę ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJOREK !! ❤️ I co, i co????!!!! ) Już moge.... pani magister.... sie zwracać? :D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 A ja własnie wróciłam od lekarza, trzeba sie podleczyć trochę jeszcze z tym układem moczowym... W wigilię też mnie mała wizyta czeka.. a 10-go do dentysty... brrrrr..... pewnie mam pełno dziur.. Nic nie czytałam, pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaaaaaaaaaaaaaak!!! Po godzinie 13 stałam się Magistrem :D:D:D:D:D dzięki bardzo za kciuki :D heh skończyłam studia ;) ;) dziwne.. ;) (i czym ja się teraz będę zasłaniać.. ;) :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek, no, no, Pani Magister, fiu, fiu ;). Gratulacje!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Znudzonego... wszyscy razem: Hip! Hip! Hura! Hip! Hip! Hura! Hip! Hip! Hura! Z całego serca \"pełnym gazem\" (?!) Hip! Hip! Hura! Hip! Hip! Hura! Hip! Hip! Hura!* *\"Heep Heep Hoorey!\" - for Gringos... :-D Wszystkiego Znudzony... i jeszcze ciut... :-) Ps. O co chodzi z tym \"pełnym gazem\"?... mgr Mjr-ek... Panna \"Skrótówna\"...:-D Gratulacji moc i cieplutki koc. 🌼 Już po 13-tu godzinach zostałaś mag-iem... No! No! Uparta dziewczyna... Wszystkim Cześć! i idę coś zjeść... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×