Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

ale suuuuper...Aniolka to jest boskie:D i ta woda... mmmm czekaj jeszcze jakies sztuczne slonko no to sie opalamy:D tera tego drina plisss:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za dzień :D masz, weź trochę kremu z faktorem a reszta niech żałuje, że za późno przyszła, jak się cała woda z łóżka wyleje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kcem faktora ...kcem sie wysmazyc:) plazeeeeeeeeee....dzikie plaze...........ooooo clapu, chlapu...ale fajnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to siem przemaluje na zielono ibede wiosenny diabel :) na glowe wloze kwietny wianek a bokiem polezie baranek:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ta wyspaaa jak rumbaaa gorąąąca... Jakieś kubańskie rytmy. Słyszysz? Biodra same się już kręcą, nogi same się plączą... zerwij kilka liści z palmy, to się przystroimy, może przystojni chłopcy kubańscy się znajdą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo jasne [zdiablona odziana tylko w liscie palmy] :D rumba....heja....samba....heja......[kreci biodrami] :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mi wcielo posta :( a co mi tam:) napisze jeszce raz:) jasne Aniolek usz sie stroje:D [zdiablona odziana tylko w liscie] i ruszaaaammm w tannn rumbaaaaa....sambaaaaa.....[kreci biodrami] :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tylko tych przystojniaczków jakoś nie ma wystraszyli sie czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalazlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaginionego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorące słońce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wreszcie nastalo sloneczko:D znaczy jasnosc :D oooo co ja widze;) [aniolka odziana tylko w liscie] :D cudnie Ci w zielonym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej popatrz na siebie te krasne rumieńce . rozwiane włosy i w nich zielone liście - cud-zdiablona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jezu, jak zmarzlam na rynku! Myslalam, ze nie dojde do domu, serio! W butach mrozone paluszki. Brrrrrrrr, odzwyczailam sie od mrozu, tutaj to rzadkosc. Dzis mam gosci na obiedzie, wiec zaraz spadam przygotowac to i owo ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu słońce, morze, rumba, samba Zdiablona, słoneczka dla Akary, jak z nami zatańczy, to gotowanie pójdzie śpiewająco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, coś mi znowu czasoprzestrzeń kafeterniana zaczyna nawalać a może to w górze starają się mnie ściągnąć do pracy? póki co, jeszcze tańczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obudziłam się około 7:30 weszłam sobie na kafeterię i posta ślicznego - pobudkowego napisałam i nie chciało mi wysłac :( a oto on: \"Pobudka :D (chyba, bo mogę nie mieć światła ;) ) Światło - nosisz je w sobieeeee Światło - nie zgaśnie choćbyś chciał Światło - pozwól mi choć jeden raz, tylko jeden raz przy nim znowu ogrzać się :D zważyłam się - jest 2 kg mniej - uważam, że jak na tygodniowe odchudzanie całkiem nieźle - nie chcę od razu zrzucać za dużo, bo potem jojo murowane :P a teraz zażeram śniadanko i idę do pracy będę wieczorkiem\" no i jestem szkoda, że nie wcześniej Zdiablona, Aniołka - aleście pobalowały chyba poszukam (na wszelki wypadek) jakichs liści :D - może mnie Kuba sięgnie? :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam sily pisac, nadgarstek strasznie mnie boli :P Poza tym zasypiam nad klawiature :( Chcialam Was dzis obudzic i cio??? Kafejka sie zaladowac nie chciala!!!!! Skandal!!! :P W zwiazku z tym kompletnie nie czuje sie na silach nadarbiac zaleglosci w czytaniu i odpisywaniu :( Wczolgam sie w kacik, zwine w klebek i zasne 😴 Och jaaak dobrze. To jeszcze 👄 dla wszystkich :D I prosze, nie budzcie mnie plsssss :) I tak jutro mam zajecia, wiec musze wstac skoro swit :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pusto tu... a ja tylko na chwilkę, odpocząc po kubańskim balowaniu ciekawe, jak Zdiablona, czy ma zakwasy i czy spiekła raczka:) o! jakiś kotek mruczy... nie, to Tygrysek śpi! zawiążę jej supełek na ogonku i może uda mi się zgasić światło, niech śpi aaa, tygryski dwa... do licha, podwójnie widzę? Też pójdę już spać. 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też się zwinę obok Tygryska ... jutro do pracy, buuuuuuuuu ...... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej diabelki ...dopiero dzis znalazlam chwilke czasu by zapukac pod luzeczko .....i ....dobrze ze nie widzicie mnie !! jestem purpurowa ze wstydu!! Powod ??? zapomnialam o swoich imieninach!!...naprawde!! Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to ze w Kanadzie nie mamy takich kalendarzy jak w Polsce z imieninami wiec.....tak sie stalo. Dzieki wam wszystkim ze zyczenia imieninowe 😘 🌻 😍, to byla naprawde suuuper niespodzianka ...kochani jestescie 😘 Pije za wasze zdroweczko !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Diabelki nie obudzily Tygryska :D DZieeekuje :D Tylko jakis bialy nieznosnik cos na ogonku zrobil wrrrr Za to ja teraz Aniolkowi piorka na filoteowo przemaluje :D Ostatnio narzekaliscie an brak tygryskowej pobudki wiec prosze bardzo: Dzien sie juuuuuz Zaczaaal wiec Pora wstac Wyruszyc z domu Z przyjacielem spotkac sie. Juz miasto ze snu sie budzi Gora czmycha juz noc Otworz oczka i usmiechnij sie Bedziesz miec cudoooooowny dzieeen :D 👄 👄 👄 👄 👄 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×