Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość ................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Grrrrrrrrrrrrrrrr światło światło światło czemu nam się tak ciągle dzieje???? no dlaczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak strasznie mi smutno Trudno mi o tym pisac ale gdziesz musze to wyzycic i wydaje mi sie ze to odpowiednie miejsce. Wczoraj wieczorkiem bylam taka wesola tak milo sie zapowiedzial tydzien gdy o 3 nad ranem zadzwonili do nas do domu ze tate zabralo pogotowie z pracy i jest w szpitalu wiec cala noc i dzisiejszy dzien spedzilam w naszym szpitalu jest mi tak strasznie smutno po szeregu zrobionych badan okazalo sie ze to jakas dziwna choroba ktora spotyka mezczyzn po 45 roku zycia tacie napuchla cala noga lekarze mowia ze w ciagu miesiaca moze zaatakowac biodra i reszte stawow czytalam o tym na necie i w roznych ksiazkach to pisze ze to jest nieuleczalne. Teraz dopiero zrozumialam jakie zycie jest niesprawiedliwe jak zadko okazujemy to co czujemy i co znaczy dla nas bliska osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayka ----> ❤️ trzymaj sie dzielnie ❤️ a tacie duzo zdrowka posylam 🌻 Air ----> za elektryka robisz?? :P :D Mala ---> na pewno po okladach przeziebienie zniknie raz dwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAYKA - ściskam serdecznie Tigre - an to liczę - w końcu to całe dwie doby okładów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mayka ----> przykro mi, mam nadzieję, że wszystko się dobrze skończy. Trzymaj się, trzymam kciuki za tatę :) ❤️ Masz rację, trzeba żyć bardzo intensywnie. Nie znamy dnia ani godziny, ja to teraz doskonale rozumiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wszystkim AIR przepraszam ze sie spytam tak w prost ale tez sie cos stalo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Maykuś ----> byłam dzisiaj na pogrzebie bliskiej koleżanki z liceum, która poełniła samobójstwo. To mi dało bardzo dużo do myślenia. I postaram się już więcej nie tracić czasu i mówić ludziom, że ich kocham. I spędzać więcej czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym roku nie ale w zeszlym roku bylam na 6 pogrzebach to nie jest powod do dumy kazda z tych osob byla mi naprawde bliska to mama mojej przyjaciolki to kolezanka to moi znajomi zabili sie w wypadku samochodowym bylo mi ciezko 3 osoby w naszej szkole popelnilo samobojstwo i jak slyszalam na korytarzu osoby z mlodszych klas ze: \" A JA SIE ZAPISALAM NA TEM POGRZEB BO NIE BEDE NA LEKCJACH I POJADE WCZESNIEJ DO DOMU\" serce mi pekalo mialam ochote podejsc i ...... im prosto w twarz Dopiero wszystko sie docenia po czasie kiedy jest juz za pozno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dostojne diabelkowe towarzystwo :D🖐️ nie bylo mnie tu dawno ...i teraz tez z doskoku tu jestem ... pozdrawiam wszystkich i usciski sle ... pozdrowienia od Gio ...jestem z nia w stalym kontakcie ...dziewczyna ma teraz bardzo ciezkie chwile ...placze ciagle ..jutro jest pogrzeb jej ojca ...trzymajcie za nia kciuki ...potrzebuje ona waszego wsparcia duchowego . Gio nie jest w stanie teraz pisac jest na silnych tabletkach uspakajajacych ...odezwie sie do nas jak tylko dojdzie do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAYA pozdrow Gio odemnie i mocno usciskaj a zreszta nie odemnie tylko od wszystkich wszyscy sa z nia Boze dlaczego tak jest najpierw zosia pozniej Gio i kto nastepny to nie sprawiedliwe :(:(:( bardzo niesprawiedliwe :(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kofane diabelki :) Wpadlam do Was na chwilke - ostatnio tak rzadko tutaj zagladam :( Gio ❤️ Trzymaj sie kochana! ❤️ Mysle caly czas o Tobie ❤️ AIR, ❤️ teraz to wszystko jest bardzo swieze, dlatego tak mocno boli! A propos matury - dawalam ja z takich samych przedmiotow, co ty! :) I tez na ustnym z angielskiego mi sie podobalo... za to historia :o Mayka, przykro mi bardzo, ale mam nadzieje, ze bedzie dobrze! Trzymam kciuki za tate! ❤️ KAYA 👄 prosze pozdrow nasza Gio serdecznie ode mnie! Nie mam z nia teraz kontakty, bo calymi dniami nie ma mnie w domu, ale mysle o niej 🌻 znudzony, z najswiezszych wiesci: jeszcze dobrze sie nie rozpakowalam... ale juz pewnie lepiej sie nie bede rozpakowywac, bo szykuje sie nastepna przeprowadzka :( :) Mala, zdrowka :) Czesc Bryjakaca 🌻 ❤️ 👄 Buziaki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc wszystkim ide sie polozyc moze dzis w nocy bedzie dobrze Gio jestesmy z Toba trzymaj sie to Ciezki dzien jeden z gorszych w zyciu ale pomietaj duzo osob jest z Toba i nadejda pogodne dni bedziesz sie kiedys smiac trzymaj sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot , Mayka ...przekazalam Gio wasze slowa otuchy dla niej ...dziekuje w jej imieniu ...naprawde jestescie wspaniale 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
GIOVINETTA ------->❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Kochani... Trochę mnie nie było. Przesyłam Wam Wszystkim wielkie buziaki i pozdrowienia 🌻 Gio ❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yeah!!! A,a,a,a Diabelki dwa A,a,a,a,a, pora wstac!!! Na raz, na dwa Wstawaj Diable szkoda dnia!!!!! :D :D :D :D (Dzis malo ambitna piosenka, za to bardzo glosno, z przytupem i perkusja) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio, skoro juz nie spicie to moje slowa do Was dotra (moze...) :P Air ---> jak chcesz to poczytak co tam Margotce o mojej maturze powypisywalam :D Kachni ---> lobuzie, gdzie sie wloczylas?? :D Kaya ----> 🖐️ ode mnie tez wysciskaj i pozdrow Gio, bardzo, bardzo mocno!!! Moc naszych serduszek i mysli jest dzisiaj z nia ❤️ Margotka ---> jak to milo wiedziec Ciebie pod lozkiem :D A ja mature z bilogi zdawalam i bylo baaardzo zabawnie, szczegolnie na ustnej :D :D :D Trafilam na takie tematy, ktore uwielbialam i umialam duzo naprgoramowych rzeczych o nich. Jak zaczelam przy tlumaczeniu jak to sie stalo, ze gadom wyrosly skrzydla, machac rekami... (tak nam bilog tlumaczy; :P) to trzeba bylo widziec mine dyrektora... No nikt na celej ustnej mnie nie przebil :D :D :D Mayka ---> 🌻 i jak sie dzis czujesz?? Jest lepiej?? Musi byc!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam o poranku :) no nie taki znowu poranek, ale witam serdecznie :D Tygrys ----> wierzę w tą twoją usną maturę. Ty musisz być kawał wywijasa :) wesoła, żywiołowa osóbko :D Niestety moja matura to nie było nic miłego i wolę coroczną sesję niż ten jeden egzamin, brrrr. Najlepsze było na pisemnej historii, gdzie po 2 godzinach pisania zmieniłam temat, bo stierdziłam, że na poprzedni już więcej nie mam co pisać :P Na ustnych byłam napięta jak struna. Myślę, że to przez to, że nie przygotowywano nas do takiego egzaminu i do walki ze stresem. Teraz może dzięki egzaminom do gimnazjum i do liceum dzieciaki będa się lepiej odnajdywały w tych sytuacjach. Mayka ----> 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air ---> no coz przed matura tez sie stresowalam ale po bylo juz ok :D A ja wlasnie ustny nag. najgorzej wspominam, trafilam na jakis beznadziejny temat o grobach... :P Tak, mysle ze masz racje, dzieciaki teraz sa lepiej w roznych egzaminach wycwiczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim :D Gio 👄 ❤️ caly czas tulilam cie mocno bylam zalatana i nie pisalam ...ale caly czas myslalam o tobie najcieplej ajk umiem...trzymaj sie Taaa moje dziecie popisalo...polski a dzis biologie :) powiedziala ze jakos poszlo...co w jej wydaniu dla mnie oznacza raczej piatke...no moze czworke :) eh...zebym to ja tak pisala ;) :D ja teraz zalatawicowana troche...pracy szukam:( buuuu :( zmuszaja mnie pracowac:( ale sie nie daje ;) wszedzie mi mowia ze za stara jestem:D caluski dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znow mialam imieniny w pracy :P w brzuchu pyszne ciasta sa w glowce winko szumi :D hihi szef wlasnie wychodzil i powiedzial : \"Do widzenia misiaczaki\" :D :D :D hehehehe Zdiablona ---> ja tez z biologi pisalam :D Nie daj sie zmusic!!! Co oni tam wiedza, za stara phi, nie znaja sie i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne Tygrysku ...nastepnym razem powiem im ze moze jestem stara ...ale jara:D :D :D opowiem wam historie...bardzo m nie bawi...juz chyba miesiac:D wracalam pociagem ze szczecina pociag stal na peronie ale jeszcze bylo sporo czau do odjazdu wsiadlam w calym pociagu nie bylo jeszcze zaswiecone swiatlo opatulilam sie majac nadzieje ze zasne wszedl jakis mlody chlopak i zaczal gadki...no nie wypadalo mi powiedziec ...milcz bo chce spac...wiec zaczelismy sobie gadac pociag ruszyl...a my sobie gaworzylismy nadal...ale nie zaswiecalismy swiatla...ja zreszat mialam nadzieje zasnac lada chwila ale chlopak niestrudzenie gaworzyl az przeszedl w forme podrywu...hehe na co ja w pewnej chwili mowie do niego...sluchaj..ja mam corke w twoim wieku!!! a on zmieszany: o Q tak tu ciemno ze nie zauwazylam ile pani ma lat:D :D :D czyli w ciemnosciach nie jestem taka stara:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona, wniosek jest jeden, jak wchodzisz na rozmowe o prace wylacz najpierw korki w firmie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona ----> bede jutro :D :D :D Ocenie Cie i powiem na co sie nadajesz ;) :P :D hihihi Chociaz po tym co widze, to powinnas byc adwokatem (diablow) wlasnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku juz sie boje ze mi powiesz ze sie doniczego nie nadaje:P :D a czemu adwokat:O probowalam wylaczac korki..ale nigdy nie mogem nalesc kszynki :( musze zaprzyjaznic sie z rejonem energetycznym;) :D no to ja robie rezerwacje :D :D :D jakby co masz moja gadaczke pod nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×