Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Jayka, i jak wszystko do Ciebie doszlo? :) Tygrys, wlasnie zrobilam sok z swiezych owocow: pomarancze, madarynki, kiwi, banany, jablka plus jagOdek z babcinego kompotu, reflektujesz? :) Jesli zas chodzi o zdjecie, to nie mam zadnej paranoi - po prostu mam oczy i wiedze jak wyszlam! Potrow z Loch Ness przy mnie to male miki! Borewicz, dzieki, ty chyba masz dzisiaj dzien dobroc dla zwierzat ;) I jeszczecos dla Sylvian skaplnelo, no, no :D Masz tu cmoka 👄 Ludzie mowie Wam, te norki cmentarne, sa naprawde super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, zrobie dzisiaj gorfy, chcesz, bo tak jakos mnie naszedl apetyt! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, ze reflketuje :D Dziekuje Margotko :D Pyyyyycha :D Z tego lenistwa zrobilam kluski z serem :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Never_be_the_same >>>..dobra tam..mniejsza o większość..ale nie zauwazyłam ..zebys coś wspominał..że NIGDY..nie wrócisz..!:D.. .więc ..pakuj z domu ..najpotrzebniejsze rzeczy.. troche szkła tez sie przyda i jakies procenty..oprocz salicylowego..i właz...bo znowu ciasno sie robi..!:D Tigre >>>..pręgowany kotku...a ty nie wymyslaj ..tylko sie..ucz..! Ja co prawda mam pare tytułów ..skończyłam małą mature i studia niektóre..ale ...jasny gwint..nigdzie tego ..nie honoruja ...!!!:D Do zatrudnienia potrzebne jest tez ..orzeczenie lekarza o stanie zdrowia..wiec 😭..poniewaz ja mam ..\" legalne ..zielone papiery..\". ..pozostaje wciąż nieustannie..pomimo ..wysokich tytułów..bezrobotna...!!!:D ..a co do ..sprawy...specjalisty ..mózgologa..to ..ja bym sie jednak upierała przy swoim...:D..terapia by sie NAM przydała..! ..dobra ..moge sie zgłosic..jako ..\"królik doswiadczalny..\" ..sie zobaczy..co powiedzą...czy Ja ..w ogóle..\"rokuje \"..:D Bo jak by sie okazalo..że ..mam stan beznadziejny..to...i z wami nie ma co se głowy zawracać...!:D:D:D .👄.. .(bez urazy ..ale czarno to widze..)..!:D Pozdrowienia dla wszystkich ..będe o 19-tej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ----> nio dobra, w koncu juz tylko jesen semestr mi zostal :D Nio, jak Ty bedziesz krolikiem doswiadczalnym, to ja juz nam wynik tego badania.... Mam lepszy pomysl, skoro jestes bezrobotna, a papiery masz, to Ty zostan Specjalista Mozgologiem :D :D :D I wystawisz wszystkim Diablom pozytywne zaswiadczenia :D Margot ---> gofry tez chcem, jestem dzis lasuch :) Diablatka Kefirzaste, wieczorem mnie nie bedzie, jade wraz z psem, do qmpeli nocowac :D Musimy poplotkowac i jednego faceta poobserwowac :P hihihi Wiec bardzo prosze za ostro beze mnie nie imprezowac!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, ty chyba nam wszystmi probujesz zrobic jakisz zamiach w palach? :D Tygrys, robi sie, wieczorkiem beda gory, z bito smietana i jagodami :D Mniam, mniam... do tego sok z naturalnych owocow :) Tygrys, a co to za obserwacje - astoronomia w ziemskim wydaniu czy co? :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka, hihihi, nie nie, tylko ona go poznala na necie, okazalo sie, ze mieszka blisko niej, wiemy jakiego ma psa, kolo ktorej wychodzi z nim na spacer, wiec pojdziemy na niewinny spacerek chlopca sobie obejrzec :P hihihi I zostalo mi zabronione przymilanie sie do psa, nie wiem jak to wytrzymam , bo psiak to 8 miesieczny husky!!!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek :D na nogach już dobrych kilka godzin jestem, ale mi jakoś tak nie bardzo :D - qrcze, czy ja dużo wczoraj wypiłam? no i te wąsy - jakieś takie krzywe były, a moi pracownicy nie bardzo wiedzieli, jak mnie dzisiaj tytułowac ;) :P na razie znikam, bo w domciu małe porządeczki zrobić trza papatki popołudniowo-wieczorne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ,ze nic nie wiem ...i w rogach mi lupie!!......mam pytanie ...kto sciagnal ten walec?? moj wypielegnowany i wychuchany rog...jest nadlamamy ...co sie wczoraj tu dzialo , powie mi ktos??Prosze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich:) dopiero wstalm a jest 11 gralismy do 2 w nocy Margot- a ja nie mam zdjec buuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no! nowe wyro i juz 10 stron :D :D jestescie niemozliwi :P dobra,to ja chyba musze jakos przebrnąć przez te strony zeby do was dobrnąć, drogie Diabełki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre..>>.fakt..przypomnialaś mi o moim konkursie...i polecialam szybko w trymiga..pod stare wyrko..ale nigdzie nie moglam znależć swoich notatek.. ..ale na szczęście mi sie przypomnialo ,..że ostatnio ..ściągnęłam lornetą .Borewicza .jak se szlusował po stoku...i ..jakos mi sie wydał..dziwnie ..napakowany...! :D Może to ON se moimi ..papierami ..klate wyłożyl..żeby mu zimno nie było..!:D J23NewBorewicz >>>...Ty nie bądz taki ..Hanss Kloss...oddawaj moje ..dokumenta..to były druki scisłego zarachowania...! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups...ale sie odgniotłem :).....Kasiek ....kopa lat... ....oponki ..juz gotowe...kawa też juz się robi ......ale sie rozpieszczam dziś :P zdiablona ...gotowa..mówisz że za oponki dziękujesz ...dobrze...będzie więcej dla mnie :D Margotka ...sie nie nie śmiej :p ....bo ..ja zawsze tak ..mówie ..\"uśmialem sie jak norka cmentarna\"...albo pojadlem ...tez jak ...ta naorka :) [ptasie mleczko]Gio....jak to ..nigdzie ...twoich ...tytułów nie honorują ...no wiesz...a Tu?!:P...pani Ordynator,mgr.Gio,Siostra..od wielokropków ...więcej nie pamiętam ...na razie ;)...ale ..jesteś jak teen pan sowa ...od Kubusia Puchatka;);)D:D co wsio wie...i zawsze do niego ..po porade jak do wyroczni... lecimy.:) Tygrys....to tak się teraz ...nazywa podryw kontrolowany...\"na spacerek\":D:D:D Mała .. Kaya...nic Ci nie powiem ...bo nic nie pamiętam :P:D:D balkon ...z szydercami ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Łaaaa :) Kochani aleście świętowali nowe miejsce :) haha A ja właśnie wróciłam z zajęć. Po prawie 12 godzinach czuję się jak ścierka, już nic nie czuję, nic nie wiem, bleeee Dziękuję za zdjątka ze zjazdu warszawskiego :D Borewicz -----> dziękuję za wszystkie twoje przesyłki. Skąd ty to wszystko bierzesz? :P Akarka ----> dzisiaj dostałam pocztówkę z Kanarów :) dziękuję ❤️ Idę odpocząć. Wygodny fotel, nogi do góry, herbata w dłoń i pilot w drugą :P papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot zdiablona>>..odpisalam ..skrobnij cos ..co ty na to..!:) Znudzony...>>... juz cie przez kołchoznika szpitalnego wzywaja.. !! ..masz ..jednego gościa ..na cito !!!... operacja prostowania ..\"la curva de fallus\"... :D..jak by co to ... ...pomoge..! A propos .. Wyżej wymieniona ..operacja w toku..! ................ Chirurg mowi... siostro..prosze potrzymać .za .(fallusa)... ................ cisza........ ................ Chirurg... hmmmm...a teraz ...pacjenta...!!! :classic_cool: Temat .(życie erotyczne )..ACHTUNG..operowac ..czy nie ..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, to świetny pomysł z przeniesieniem topika. Znudzony, wielkie fenkju za to bo moje nerwy nie dawały juz rady... wow, to dopiero była imprezka :D a ja sie dziwiłam co tu sie za przedmioty walają....Kachni, chyba zapomnialas swoich misek zabrać...:P ...no i te flaszki, moze pozbieramy,na wymiane bedzie ;) Borewicz, co ty mi lata wytykasz, kopy lat to ja jeszcze nie mam ;) a ty sie znowu byczysz? Gio, mam nadzieje,ze wkrotce bedziesz miała dla nas wieści baaaardzo dobre...ale widze,ze odpoczełaś i już jesteś naczelnym Diabłem-Rozrabiaczem ;) no własnie, co z tym konkursem ?! Air, ty też żeś niezorientowana co tu sie dzieje ;) wiadomo jak to jest jest z naszymi diabłami, trudno nadązyc...spróbuj sie nie zmęczyc przy przełaaczaniu programów. ja ogladam kandydatów do eurowizji i mnie ciarki przechodza na poziom wykonania... hej Mała, ja to cie nawet skadś kojarze...fitam i miło,ze sie tu przytargałaś pod łózko :) Kaya, a ty mi kiedys cos obiecalaś (na pracusiowym topiku) i exspresem przysłać miałaś, pamietasz? bo wisz, mi tu Borewicz juz kope lat zarzuca... Margot, Tygysek, Szam i Kundel...fajne zdjecia, naprawde ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co dzisiaj nikt nie polewa? ja sie wczoraj za szybko upifkowalam i odpadlam,chce powtorki 😭 Gio proponuje operacje-amputacje cos czego nie ma nie stwarza problemu :) ja tez kce fotki ,taaaa,nowym nie dajecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot Zdiablona...ty trenujesz do jakis zawodów pifkowanie? ;) ja tysz bym potrenowała, ale nie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś \'zdechła\' jestem - to przez tę prackę :( no i sprzątanko prawie już za mną [skacze do góry] a teraz martini i łóżeczko :P dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga... Mam ...wiadomości od ZOSI...!:) ...caly dzien siedziala przy łóżku..Ojciec ..przytomny..caly czas rozmawiali... juz ma inne nastawienie do..zycia i operacji ..ktorej sie strasznie bal..ma juz plany ..co zrobi ..jak wyjdzie ze szpitala...!:D ..jestem ..happy..!!!....Zosia tez .We wtorek planowana ..operacja! W dalszym ciągu ..wszyscy ...trzymamy kciuki...az do ..odwolania...! My musimy wygrac...!...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze trenuje :) zeby nastepna raza nie walac sie na srodku :) GIO :) :) :) :) całus dla Taty za optymizm:) dla Zosi 🌻 za sile nie puszczam lapek :) tylko wezwe amsazyste jak bedzie po wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór.... No nie wiem.. wczoraj topik ząłozony i już 10 stron.... - kiedy ja to nadrobię? ;) ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOREWICZ ...:D to az tak zle bylo...nie pamietasz? ..ja tez :D:D Kasiek ...no..nie wymagaj odemnie rzeczy nie mozliwych ...!! przypomnij prosze!! Giovinetta ...witaj ..jak tam trening miesni brzucha!:D Wszystkim rogatym i kudlatym 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio....qrtka ...na wacie :D ...jakie papiety ...ty kcesz ode mnie :D:D ...ja nic a nic ...jeszcze nie ...gwizdnolem:D:D...czy rozmawiamy ...tak ...jak wtedy ...o zdjęciach :D:D:D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrywieczor kochane diablatka! :-) Dopiero doczlapalam sie do kompa... caly dzien w biegu... 😭 a teraz juz ledwo na oczka widze ze zmeczania... Boszz, ja jeszcze za duzo schudne!! ;-) Margotka :-D Dzieki Wam piekne za foty - Tiger i Margolcia - sa super! ....i prosze o ciag dalszy!!! :-D Tigerku jutro odpisze! :-) 😘 Pozdrowka dla Was wszystkich i caluski dla Zosi i jej tatusia!! 😘 😘 😘 to bardzo mila wiadomosc, ze poczul sie juz lepiej i w ogole.... snuje plany na przyszlosc... :-) znaczy to, ze zaczyna myslec pozytywnie a to bardzo wazne! :-D papa! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O sie narobilo .Dzien drobny .Nowe wyro prosze ,prosze .A materac aby miekki?hmmm..calkiem miekki ...tylko co to za mokre plamy ?.......Gio ..moja zonka wyslala kaske ale nie wiem czy doszlo ....Pyknij maila jesli nie spisz .Aha... a zostawiliscie jakies piwo tacie Zosi ? Po wyjsciu ze szpitala bedzie chlopina spragniony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×