Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Kaya.....qrde...nic nie pamiętam ...a i nawet ...niee będe wracac ...do tamtej strony ....:D:D Gio ....dzięki za wieści :) wind.....spoko spoko....piwkiem ...to ja sie zajme ...:) Hanka ....dopiero pierogi ulepiłas :P:D...robisz wysyłke ..do Iraku :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wind ..witaj na diablach ..jeśli twoja zona wyslala ..to napewno doszly..!..na bank.!:) Ja nie mam informacji od Zosi..kto ile wplacil w zlotowkach..! Nie wiem tez czy ona ma .. Do niej na konto wplywaly tylko konkretne sumy..! Ja ..tylko rejestrowalam wplaty zagraniczne !..:D..kurcze ..ale to zabrzmialo..:D..ale tylko dlatego ..ze odpisywalam konkretnym osobom ..ktore braly adres na przesylki z Western Union. Wind..nie wnikaj w szczególy z tymi plamami..pod łóżkiem..please..:D ..to był wypadek przy pracy.. !:D..w najlepszej rodzinie ..sie zdarza..! Lazy Morning>>..dlaczego ciebie tu jeszcze nie ma ..pod łóżkiem ..wskakuj ..zajmuj miejsce.!..tak jak narazie ..to najlepsze wiesci..!..trzymamy nadal kciuki !🌻 Kaya >>.jak bys czytala ..to bys wiedziala ze caly dzien ..oddycham przez rurke..bo .. brzusio... cuś zmęczony..!:D Borewicz... ty mi tu ..popeliny nie siej .. oddawaj dokumenta..!:D ..ile jeszcze lat będziesz mi wypominal te zdjęcia..co..?:D Dziekuje za przesylki... :)..ale od jutra ...PLISSSSS..! ..do przesylek .rozrywkowych .tylko sarna 3.. (musze ją odpchac.. ) Powód ..na gio..4..wciaz dostaje listy w sprawie Akcji Serce..musi byc wolna..! Inne listy do rozmow ..tez na to konto ...ale inne ...na .. sarna3@o2.pl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to mam nie wnikac w te plamy ?...cale kapcie mam mokre i psy na mnie szczekaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo,a ja dzis niekudlata :) wydepilowalam sie :) o rany, po wczorajszym piciu wszyscy choruja ;) a ja zdrowieje ;) dzisiaj ja polewam :) kto kce pifko po amerykansku? taki bede lac :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te pifko po amerykansku to z woda czy co ?Bo Millera ani Budwaisera nie znaosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ never be the same, spoko, my tez tu nieoficjalnie, bo czy ktos kiedys widzial diabelskie towazystwo pod lozkiem? :classic_cool: loża szyderców 🖐️ to moja lapka macha do ciebie :) Lazy Morning my tez sie cieszymy. :) a tak ogolnie to jak leci? wind witam pod nowym lozeczkiem no i obszerniejszym :) Borewicz, majorek, zdiablona i inni 🖐️ ha ha, a tu wesolo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lozko obszerne nie powiem tylko czemu mi stopy wystaja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam wszystkich starych i nowych :D:D 🌼 właśnie, co to znaczy po amerykańsku ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej uwazaj kapcie ciagle mokre i nie urwij mi pompomow sam robilem na ZPT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo..Znudzony ..to jak ..operujemy tego gościa..?..bo juz sie cala zagrzalam ...lubieee..takie akcje..!:D Taa..nooo..mam siłe przebicia .. tez mi sie podoba ..Jak ty bys czołgiem jeżdził..to też byś mial..!:D ostatnio własnie prawko na ...czołg zrobiłam .i nawet juz se jeden z odzysku załatwiłam ..ale ..cuś mi ...szczelac nie chce...!:D. ...jakis felerny ..cy co..? :D ..a moze ze złej strony ...se ..tego ..\"odłamkowego "wsadziłam..? :D...lece sprawdzic..!:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze mnie oswiecic ,bo cos ciemno w mojej glowce ...:( Gio...proponuje oklad z lodu..na brzusio..i pifko do reki :D Wind ..nie wiem...pytaj J-23 on zna odpowiedz na wszystkie trudne tematy:D Znudzonycenzura ...no mamy tu mamy same ,,aniolki,,:D majorek.....🌻 ja tez chce wiedziec!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Gio -> bardzo sie ciesze, ze u Zosi coraz lepiej ❤️ Usciskaj Ja ode mnie... Magrot -> dziekuje za zdjecia, Wszystkie slicznie wypadlyscie :) Niestety musialam wywalic wszystkie maile od Ciebie Borewiczu (bez czytania), bo mi zatkaly skrzynke i nie chcialo sie nic sciagnac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio mowilam amputowac :) bedzie ze lba:) dla tych co kcom pifkowac ale sie bojom: pifko po amerykansku to sikacz pfkowy corona z limetka pyyyyycha :) kto by wpadl na picie piffffa z cytryna i do tega niedojrzala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J-23 Musisz mi pomUc .Co to jest pifo po amerykansku? No i co ktos mi pompony urwal i co ja bezpomponow zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ze stopami zrobisz po amputowaniu ?.....na kominku postawisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot - jak pifko nie gorzkie (nie cytrynka) to może byc :D Przepraszam... co Wy se tu.. wyrywacie? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio...dobra ...se rozrysuje ...instrukcje ...jak wysyłać ...do Ciebie maile :D:D czolem ...Majorek :D Zdiablona ...dawaj ..to piffko ...może i byś ten sikacz...na kaczora :D:D Znudzony ...hehe..juz upychasz ...ludków:D:D wind...qrde...to piwko ...to jakiś sikacz...amerykancki...ale wczoraj ...wsio mosniejsze wypiliśmy ...więc na dzis ...została nam uprzejmośc ..Zdiablonej M.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze te stopy na kaloryfer najpierw niech podeschna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwiscie i diabelsko sie zrobilo ale czas leciec kapcie wyprac dobranoc wszystkim niepowaznym bo ci powazni to juz chyba spia ..Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wind ozsalales kapcie bez pomponow prac bedziesz:( wywalic nie nadaja sie ;) majorku jestes jeszcze bo wszyscy powynosili sie spod wyrka,przeciag tu :( zimno :( nawet koty zabrali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może lepiej je wysuszyć nad \"piecem\" jak grzyby ? :P (no jestem jeszcze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×