Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gio --->nieeeeee, to jest nowe lozko!!! Pod nim jest czysto!!! NIE trzeba sprzatac!!! :D J 23 ---> dziemkujem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, swoja droga, na takim lozku sex musi byc iscie diabelski :P:D:D kachni, wchodz, pewnie zmiescisz sie :D ❤️ 👄 Tylko za bardzo nie rozpychaj sie zadkiem :D A chipsy masz??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej a co z zaadoptiowanymi ? :) tylko spróbujcie mnie wyrzucić,ja sie o ściane zepre i sie nie dam ;) mi tu dobrze:) zaadoptowaliście mnie to będziecie mnie musieliznosić nawet pod nowe łóżko za wami podrepczę :) Znudzony masz ode mnie wielkkkkiiiiieeeee ❤️ ❤️ ❤️ 👄 👄 👄 za udogodnienia i za niewygonienie niezdiablonej chyba wiesz co mam na mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, ale jak Gio chce sprzatac, to pozwol jej :D W koncu to jest nasz Kopciuszek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek rozpoczela nowa stronke, Tygrysek rozpoczela nowa stronke, Tygrysek rozpoczela nowa stronke.... Margotka ---> a Ty cio mi tu o sexie??? Hę?? Propozycja to jest jakas czy cio?? ;) Ja cio prawda facetow wole, ale jak mnie spijesz... Eeee nie wykorzystuj mnie bez mojej wiedzy, cio?? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek, glodnemu chleb na mysli :P :D A poza tym ja ze zwierzetami to tak nie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek, glodnemu chleb na mysli :P :D A poza tym ja ze zwierzetami to tak nie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, spasujcie z seksem, bo skasuja nam topik :D:P Chipsy mam, a jakze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaden Kopciuszek!! Nie, nie!! To jest RAPORETER nasz a nie Kopciuszek :P Zreszta czy Ty ja, Margotku, widzialas kiedys przy sprzataniu?? Nieeee, ona tylko o tym gada i nas do roboty zagania!!! :D Dobrze, ze mam widly a nie szczote, to mnie nikt do zmiatania nie zmusi :) Zdiablona ---> Ty sie glupio nie pytaj, a wlaz tu Diablico :D Bierz piwfko i opowiadaj nam cos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni...masz racje....te kaczki były takie subtelne ..na tych fotach:D:D:D ..dla Airki...juz [grzaniec z goździkami] gotowy:):D:D Tygrys...żeby potem nie było ...że się moczysz ...:P:D:D:D i to jeszcze w łózku :D:D a ...gdzie jest ...Szeryf..??...Halo !!! Halo!!!![woła w strone baru]:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni, najlepsze chipsy to tylko od Ciebie :D Tak jak piwko od Borewicza :D Taaa, musimy uwazac na cenzure :P :D I na Tygrysa, bo chyba glodna :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz glodna, a kto tu z tym sexem wyskoczyl?? Margotka od razu sex na takim lozku to musi byc... Nio, a teraz wszyscy na mnie... Ja siem nie bojem nawet dwoch Margot!!!! :P Borewicz ----> nie, ja JESZCZE nic nie przebilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz, jak nam bedzie kapac, to wszystko bedzie na Tygrysa :D:D:D Tygrys, no fakt, stopke to ona moze ma jak Kopciuszek, ale to wiedzma z krwi i kosci :D Oko Moskwy (wszystko slyszy i wszystko widzi) :D Ja ta w kazdym razie sprzatac nie bede, bo nie chem i lubiem :D Gio, slyszysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIR-ek >>..ty mnie tu od magistrów ..nie przezywaj ..bo ja mam wyższy tytuł.. a ze se GO..na bazarze Różyckiego kupiłam ..to nic nie szkodzi..!:D ..czy chciałas też powiedziec..z tym renesansem że ..jestem z ... \" epoki dinozaurów\"...tyż piknie..!:D👄...mnie tam bez różnicy...! J23.Poruczniku Kloss..>>...salami..to ..obchód chodzi..a jak sie polewa ..to sie impre robi na jednej sali...najlepiej w jakiejś pakamerze..coby ..strzykawy nie widzialy...!..na nocnym dyżurze.. !:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, to niby ja wylecialam z sexem? :P :D No co, w koncu mieszka, gdzie mieszkam :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M.Zdiablona...trzymaj ...i juz nie krzycz:P:D;).....nikt nie wygania ...a przygarnia..:D:D Tygrys...dobra,dobra....potem powiesz ...że niby pompersy miałaś :P:D:D .....ja moge posprzątać.....zaniose butelki do sklepu ..i będzie ...na następna impreske :D:D Ta...Margot...ty juz masz ferie:D:D...juz nie musisz sprzątac......:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam ta stopke Gio, czytam i nijak sie w niej Kopciuszka dopatrzyc nie moge :P Juz bardziej mi sie kojarzy z dopiero co przeczytanym horrorem Koontz\'a \"Maska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, nie gadaj tyle, tylko dawaj Borewiczowi zastrzyk na goly tylek :P :D, bo piwo mi sie skoczylo, a on cos dzisiaj jest na wolnych obrotach! Wstrzyknij mu porzadna dawke energii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka, nio w koncu to z Ciebie wyciagnelas!! jestes erotomanka ;) :D hehehe Borewicz ----> ja pampersa?? to chyba po to zeby ze smiechu nie popuscic ;) ale w takim razie i Wam by sie przydal :D Gio ---> powiadasz na bazarze Rozyckiego?? To moze ja sie nie bede juz meczyc z pisaniem magisterki a sobie tam podjade?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz i toz nie bede :D I dawaj mi pifo bo od zatrzyku sie nie wymigasz :D Tygrys, to ten horror od Kundelki?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka>>..taaa..i co jeszcze...kopciuszek..siostra salowa (smyk ..czujesz jak ..ci kaczka wyladowala..miedzy 0czamy..!)..:D ..no i to..\"oko Moskwy !:D..może jeszcze Uszy..Kosygina.. Ręce jak . .podolski złodziej ..stopy jak ..Wielki Manitou..a rozum jak ...\"wrobelek - Elemelek ..!...:D ...do roboty ..obiboki..!..agentów żescie po swiecie porozsyłali ..a sami tylko ..chlejacie...!:D..zato WAM ..Znudzony nie płaci..!:D Borewicz ..polewaj ..bom spragniona..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto tu dzieli piwem?? tylko duzo, bo mam dzis dzien tesknoty za domem i juz nawet chlipalam Jonowi, ze ma isc do kuchni i mi zrobic pierogi... biedaczek rozlozyl rece i mowi, z eon nei umie polskich dan, ale z chcecia mi zrobi makaron z serem ;-)) wie, dran jeden, ze to moje znienawidzone danie tutaj;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ---> to Ty jestes. ile w jednym??? 5?? 6?? I na dodatek klon Borewicza! Pieknas nieslychanie ;) Margotka ---> yep, od Kundelka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlanie probuje sciagnac Jayke na impreze :) Trzymacie kciuki :) Tygrys, juz ty mnie od erotomanek nie wyzywaj! A kto mnie tak niesmialo namawial do... juz tego nie nazwe po imieniu, ale ze zwierzetami? :P:D Gio, zapomnialas jeszcze o nosie renifera Rudolfa ho ho ho :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Jay juz tu :D Ja ja przekonuje a ona TU :D No wladne rzeczy :D Jay, Twoje zdrowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D ❤️ 👄 :D :D :D :D nie chlip nam tutaj, bo bedzie na mnie, ze lozko nowe widlami przedziurawilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolcia> ja taka niegotowa do opijania, ale co tam, raz sie zyje z motylem na nodze czy bez;-) tylko jak juz padne na nos prosze przetransportowac pod wlasciwy adres;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne... na chwilę tylko wyszłam i po moim piffku nawet wspomnienie nie zostalo ;) Borewicz --> mogę liczyć na jeszcze jedno? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×