Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

No nie krzyczcie już na tą Kachni, widocznie była dziewczyna w potrzebie ;) Macie tu drugą megapaczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błazen vel Znudzony >..nieee..no...spadłam ze stołka..:D:D ..ty..taniec brzucha ..:D ...tylko z tego rozpędu biodrami za mocno nie zarzucaj ..bo ..nam ..piwo porozlewasz..!:D Kachni..>>...a do ciebie to juz ..poprostu ..nie mam sily..:D:D:D..to ty kurka wodna ..miski zostawiasz w domu ..jak idziesz do ludzi...? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, pewnie, ze rozumiem :D Ja wszystko rozumiem, co pisze i szczeka do mnie \"Pan Grzeczny\" :D Znudzony, no to co pijemy bruderka? Na raz, dwa i cmok, co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znudzony> zdrowko, raz sie zyje, potem bede widziala jak sie wszystkim na kolana ladujesz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay a zebys wiedziala ze sie wam zwale, bo ja mam slaba glowe. Byl okres w moim zyciu ze bylem abstynetem. Nie pilem do jakiegos 30 roku, dokladnia nie pamietam. :) I dlatego nie moge teraz duzo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dakota, a tez mozesz sie pochwalic rozmiarem 75F??? :D Bo Kachni ma takie specjalne miseczki do chipsow wiesz :D Znudzony, ty taniec brzucha??? :D:D:D Tak cie rozpedzilo po bruderku :D:D:D Jay, 100 lat :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, ale zasuwacie!!! Nie nadazam za Wami, nie te lata :D:D:D Jay -> ja sie piwa nie tykam, bo na jednym sie nigdy nie konczy :D:D:D Margot -> ale ostrzgam... Tygrysku :) 👄 kochany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot...no wiesz ..takie marnotrawstwo.....😭 Znydzony.....aś zatańczył ...qrtka na wacie...patrz...dziouchy ..jeszcze oczentami szczelają z zachwytu :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...............Cichooooo.. tam..wszyscy ....[tupie nogą]....!!!! Dzwonila ..Zosia... !..caly dzien w szpitalu..przy łóżku ..! ..nie rozmawiala z Ojcem ..bo jest caly czas na lekach.. psychotropowych ..tzw. ..glupi jasio..!...wiec brak kontaktu..! ...stan stabilny... cisnienie z ponad 200 ..unormowali do 100..!!! ..stan serca... powazny...! Zosia ledwo zywa..jak tylko jutro będe cos wiedziala ..zaraz ..nadaje ..trzymajcie kciuki..Moze juz w poniedziale zrobia wreszcie ta operacje.Mowilam ze najpierw muszą ..pacjenta ustabilizować..wyciszyc organizm ..przed operacja ! ...................................🌻.......................................... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee, ja jeszcze niewtajemniczona widzę :D nie wiedziałam, że Kachi trzyma "naczynia" ;) .... zaraz przesypiemy ;) hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gio
No to jeszcz raz za zdrowie Zosi taty, a dla ciebie koniaczek i pijemy brudzia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony -> bardzo tu milo, jak zwykle z Wami ❤️ :D To byl dobry pomysl z tym nowym wyrem, bo mnie juz normalnie krew zalewala jak sie pakowalam pod stare :D:D:D Gio -> no, czasem sie zdarzy bez misek :D:D:D Jak sa potrzebne w domu to zostawiam!!! Jak wody ma braknac, to nalewam do misek... I piore w nich czasem!!! I prosze nie rozpuszczac plot, ze mam 75 F :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni, wiesz, ja tylko nowych probowalam wprowadzic w temat... wiedzisz, po tym piwie ciezko mi sie mysli, bo mam tylko jedna glowe (te dwie to takie kropi - rozmiar B) wiec szybko mi szumi :D J23, ale mam jeszcze troche zubrowczki :D Reflektujesz? :D I 30 murzynkow!!! :D Zosia ❤️ ❤️ ❤️ bedzie dobrze ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio-musi byc dobrze:) Zosiu:) Kurde posunta sie ja sie rozwalam na lozku i prosze mi piwa dac bo tez mam dzisiaj dzien tensknoty za domem( kompletnie dzisiaj nic nie robilam,polozylam sie na moim lozku i spalam caly dzien) no ale widze ze tutaj nowe lozko to trzeba przyjsc na parapetowe. Jay-biedaczysko ja bym Ci dala tych pierogow z grzybami ale nie mam ostatnio schaboszczaki robilam a ty wegetarianka,ale ziemniaki z sosem koperkowym i surowke taka polska tradycyjna moge poczestowac:) Wezta mnie walnijta w leb bo jeszce spie:) Witam wszystkich tak wogole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....jesssusss.....leże ..i kwicze... juz nie mogieee..!:D:D:D..ludzieee... ...wy jesteście ...normalnie...nienormalniii... :D ..to juz wiem ..po kim to mam...!..boze ..brzuch mnie boli..i tez wyglądam ..jakbym taniec.. odstawiala... tak mi sie brzusio odbija ..rnajpierw od kolan ..potem wali mnie po gębie i wraca...!:D Przestancie ...bo mi klawiature z pulpitu ..zrzuci...tak sie rozbrykał...płacze...juz nie mogieee.!:D kasiasty.....brudzia ...za tych co...garują..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie znudzony!! :-D 😘 A swoja droga... juz dawno mogles wpasc sam na ten pomysl z nowym topikiem....hihihihi ;-) Az wstyd, zeby taka nowicjuszka jak ja musiala Wam, \"Starym Wygom Podlozkowym\" podpowiadac... ;-) :-P AIR --> ;-) Gio --> 🖐️ Wszyscy inni 😘 ❤️ 🌻 🖐️ :-) moze ktos reflektuje na ptasie...? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio jestem :D Tesknilisicie??? :D uwaga, bo z psina, na zyczenei Margotki, tu wchodze :D Margot ----> przyprowadzilam Ci Dzeka, a on przytachal szmatke do szarpania. bo sie na sniegu rozbawil :D Dark ---> cio to za rozwalenie sie NA lozko?? Tam lezy Piegowata, badz Diablem i wlaz pod lozko :D Gio ----> to w sumie dobre wiescie od Zosi, prawda?? :) 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni, chodz, wypijemy brudzia :D Dakota, tylko cicho, zeby kachni nie uslyszala, bo mi zaraz glowe zmyje... ona ma takie miski 75F, w ktorych czasami na imprezy przynosi nam chipsy :D Psst :D Dawac piwo dla Elfika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka> jakich murzynkow? a do czego Ci one potzrebne?;-)) Elfik> biore wszystko co polskie;-) ziemniory i koper tez.. widze ze nie tylko ja takidziwaczny dizen mam.. mnei tez dzis teskno za domem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o.....Gio....sie zarumieniła :P:D:D:D...czy to wina Voltów :D:D:D ...dziękujemy za wieści ..od Zosi ..i ...jesteśmy z Nią!! i pijemy ich ZDROWIE!!!nieustające :)🌻❤️ no...Szeryf...niespodziewanie ...został ..zaproszony ...na występy taneczne....i sie zerwał ...dyplomatycznie :D:D:D:D Margot.....ja nigdy ...kobietom ..nie odmawiam ....zwłaszcza jak częstują ....alkoholem :D:D..jasne !! Darkelf.....uuuuuuu....ale karniaków...masz do nadrobienia...idź do baru ...tam piwo stoi na ladzie...:D:D tylko ...chipsów ....nie gwizdnij...bo Kachni ...juz misków...sie nie dozbiera:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J 23 -----> gdzie jestes??? ktos mi pifo podwiedzil a ja zmarzlam i czegos na rozgrzanie potrzebuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony 🖐️ 🖐️ mam nadzieje, ze wrocisz za niedlugo :) 👄 Gio, no, no :D:D:D haneczka, to co, pijemy??? :D I ptasie dawaj dla mnie od razu cale pudelko!! :D Tak, jestem zachlanna :P :D Tygrys, daj mu cmoka :D Bo imaczej brudzia i z nim wypije :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot ---> nio prosze, nie tylko nie wychowana ale i zachlanna :P Odwaj ptasie mleczko!! A buziaka sama mu daj :P On nie pije, kicha od alkoholu i papierosow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×