Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

GIO -> Kto jest nienormalny???? Pokaz mi go!!! :classic_cool: Juz ja go dorwe, swirusa jednego, polmozga!!! :D Margos :) Brudzia ?:D Niech bedzie, raz kaczce smierc :D DAKOTA -> nie wierz w ani jedno slowo :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem Margot, to już będę wiedziała na przyszlość :D Haneczka 👄 miło Cię widzieć no i wreszcie ktoś przyniósł ptasie mleczko, taką miałam chętkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieśmia.ło mówię dobry wieczór własnie z pracki wróciłam i zobaczyłam nowe łóżko i tak się zastanawiam...czy mogę... bo jutro teżdo pracki raniutko idę no to jak? mogę? proszę .............. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolciu> wlasnie napisalam notke do Ciebie, ze uciekam na obiadek... no chyba, ze Elfowa dorzuci do mnei ziemnory ze surowka.. a ja mam ptasie cytrynowe;-) i sie nie dziela;-)) bo 3 ostatnie zostaly.. na nastepne mi przyjdzie czekac do Wielkanocy do paczki zywnosciowej z POlski;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, wlasnie wypijmy za Kundelka, bo sie jej biedaczynie Net zbuntowala i neta niet :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcialam tylko skromnie zauwazyc ze ...zgubilam swoje ,,,rozki,,,,😭 a tak ladnie juz mi rosly!! i pifka nie mam😭 , ale mam zapasy z monopolowego , z napadu ....reflektuje ktos ...na procenty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni -- > ja... nie, no wiesz... ja nigdy bym... ten tego... ;) my tu wiesz , po kilku piffkach to już gupoty gadamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay, a takich czekoladowych :D malutkich i grubiutkich i bez skojarzen prosze :P :D Tlen chyba padl mi na dobre :(:(:( No Borewicz, Borewicz :D:D:D Tygrys, nie oddam i juz ;D sama zjem - kusicie mnie wszyscy, to sie potem nie dziwcie, ze diabel ze mnie wychodzi :P :D Dziek, masz tu cmoka 👄 Kachni, do dna :D Tuylko mnie nie podziob :D Dakota, no to bedzie nasza wspolna tajemnica ;) :D mala, na zdrowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala ----> wlaz, zabalujesz z nam do rana i nie bedziesz miala zadnych problemow z porannym wstawanie, bo sie wcale nie polozysz :D Kaya ---> chodz za bar, same se pifka poszukamy :D Ja tam wyraznie widze rozki na Twej glowce :P Margotka ----> ciem bryknelam i juz nie masz ptasiego, samolubie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio!!! no wez Ty z tym brzuchem... skaczacym miedzy broda a kolanami...hehehe... ale sie usmialam! :-D az sie poplulam... :-) :-O I w ogole... tez bym sie czegos napila... tak na rozgrzewke... ;-) :-) Winka nie macie moze...?? bo ja piwka nie za bardzo... :-O ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabelki kofane ...niech ktos pomoze mi !!!! Mam prosiaczka pieczonego ....ale ciezki .... no pomozcie mi ...bo juz nie mam sily!!! Czestujcie sie , goracy ..prosto z diabelskiego pieca!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margot - a czy ja pifffko z soczkiem gdzieś dostanę? kto częstuje? malinowy macie? no....... posuńcie się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore chipsy i piwo Jay dawaj jednego ptasiego u mnie nic nie ma slodkiego wszystko wyzarlam a do sklepu zimno i daleko wole na lozku siedziec Jay- rozumiem ja to chyba mam depresje mam takie dni ze nic mi sie nie chce robic mysle i tesknie kurde ale nie bede marudzic:) Psa jeszcze nie ma ten szpital w ktorym przebywa nie chce udzielic szczegolowych informacjii cos kreca czegos nam nie mowia😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra - troszkę poleżę :P ale troszkę :P kto rozlewa??? pić mi się chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga!!....macie wszyscy ..pozdrowienia ...od ...niejakiego Majorka:)....ma problemy sieciowe ..i nie może do nas wpaśc :(..ale ściska i pozdrawia :) To zdrowie ...Nieobecnych...Kundel...Majorek...Zosi...Kai...Akary...Airki...i Piegowaty ...co tak mocno chrapie...;i ...reszty....całej ...co nie spamiętałem....bo sie juz letko ....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay, smacznego :D I prosze mnie tu wiecej nie szczuc, bo posypia sie trupy ;):D PS Ja tez dostaje paczki zywnosciowo-gazetowe z Polski :D Tygrys, za Kundelka ❤️ KAYA, popijesz wiecej - i jak spojrzysz w lustro, to bedziesz miala znowu rogi! :D A jak bedziesz pila za duzo to zobaczysz losia w lustrze - wiec ostrzegam ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaya ----> paszla won z tym prosiakem!!! Morderczyni!!!! Pomoccy!! Prosiaczka upiekla!!!!! :( buuu Cos Ty zrobila?? To byl najlepszy przyjaciel Kubusia Puchatka :( Mala ---> ja mam soczek malinowy, kuruje sie nim, czestuj sie :D Dark ---> nie martw sie o psa, bedzie wszystko z nim dobrze!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alescie nastukali! ;-) Ja w miedzyczasie przeistoczylam wspolczesna nastolatke w kobiete zywcem wyrwana z lat 20stych, jejku, jak mi dobrze wyszlo, serio! Strasznie jestem zadowolona z siebie. Zrobilam jej makijaz i ubralam w moje ciuchy, ktore przy pomocy dodatkow od tesciowej (naszyjnik z perel, szaliczek z futerka, opaska na wlosy +pioro) sa idealna kopia lat dwudziestych :D. Jutro, przed wyjsciem na impreze, po tym jak juz ja \'zrobie\' od nowa, pstrykne jej zdjecie i Wam pokaze. Kurcze, ja na serio musze pomyslec o edukacji w tym kierunku (wizazystka), bo takiej zabawy to juz dawno nie mialam, jakbym sie cofnela w czasie i lalkami bawila :D. Nieskromnie to brzmi, ale wykonalam kawal dobrej roboty :D. (gwoli wyjasnienia, ona jutro idzie na sluzbowa impreze w stylu lat dwudziestych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, Tygrysiątko - dzięki, dzięki :D nareszcie - zdrowie Taty Zosi zdrowie Diabłów :D i moje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała --> piffko jest tam gdzie leży Borewicz, coś nam odpadl chlopak ;) ale Ty się częstuj, chyba, że wolisz co innego, Gio miala chyba gdzieś koniaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara ---> skromosc Diablom nie pasuje, :D Koniecznie prosze o zdjecei tej dziewczyny, jak juz fotke zrobisz :D A o szkole wizazu zacznij myslec powaznie, sa jakies w Amsterdamie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala ...choc do baru ...bo nie doprosimy sie pifka ...obsluge ....wywialo ...same musimy ... Tygrysek ....mam naprawde rozki!! no ale jakies takie...emmm...oj pifko pifko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na piwku dzisiaj poprzestanę gdzie leży Borewicz? kto widział? kto wie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, no dobra, dobra podziele sie.... masz tu jedno :P :D haneczka, tak na jedna nozke, to moze zubroweczke, co? :D A potem trzeba bedzie wypic cos jeszcze na druga nozke, zebys mogla prosto chodzic :D KAYA, prosiaczka powidasz? Mmmm... :D Chlopy, prosze pomozcie!! mala, mam malinowy, babciny, chcesz? :D Dakota, no grunt to konspiracja ;) Elf, tutaj sie tylko relaksujemy i odganiamy wszystkie smuty :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz już mogę pić:D a może by tak jakiś słodycz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaya ----> masz rozki, masz :D Mala ---> no to chlup w ten glupi dziob :D Oj, chyba zaraz z krzesla prosto w objecia lozka brykne :D Szczegolnie, ze piesio, zawiedziony brakiem zainteresowania ze strony Margotki sie na srodku rozwalil i mnie do siebie przyzywa przez lapa drapanie i popiskiwanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzieś tu widziałam jakieś mleczko - ptasie zdaje się buuuuuuuuuuuuuuu............ :( tylko pudełko :( no to ja Mozartkugeln zapodaję :) kto chętny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot 😘 jasne, ze pijemy, a jak!! :-D Dakota --> :-) Tygrysek --> jakiego piesiunia masz??? ja kocham psiolki, strasznie!! :-D KAYA --> :-) Dark Elf --> :-) Jay --> :-) smacznego!! Borewicz --> :-) Kachni --> :-) mala --> :-) akara --> :-) ja tez chcem taka fotke!! koniecznie ;-) Bierzcie ptasie i jedzcie... mam duzooo ;-) :-D Wychylam szklaneczke i krzycze; Za Wasze zdrowieeee !!! :-D 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia dla Majorka!!! Twoje zdrowko Majorku :D Dark Elf, bedzie dobrze z pieskiem, zboaczysz ❤️ Akara, nie ma to jak naturalna Barbi ;) :D Ja tez chcialabym zobaczyc fotke :D Koniecznie zrob zdjecie :D mala, ja mam jeszcze murzynki :D Tylko bez skojarzen prosze :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×