Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

...niewdzięcznicy..:D ..moze by mi ktos podziekowal ..ze podanie napisalam . ..do samego szefa... tak to byscie do .... se pstrykali ..te swiatlo..!:D ...szybko...bo zaraz spadam ..na moje łoze Madejowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, pewnie, ze sa i do tego sa... diabelsko ;) drogie. Ale wprzyszlosci, jak sie naucze jezyka na tyle zeby wyklady zrozumiec, to pojde do takiej szkoly (+jeszcze jakiejs innej, np. kurs dla sekretarek, albo ksiegowych, zeby miec cos innego w zanadrzu; wizaz to moja pasja, ale primo: trudno sie wybic, trzeba miec talent i duzo szczescia, secundo, nie mam gwarancji ze mi sie nie znudzi po paru latach). Ide krecic jej wlosy, bede pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chlup :D a na to murzynki... Murzynki... Murzyni... :P chyba coś mi sie kręci :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysia, ja przeprasza, ale cmoka mu wyslalam!!!! No Gio, trzeba wypic i Twoje zdrowie!!! :D W ramach podziekowania :D haneczka ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku ....ratunku ...ja nie wiedzialam ...ze ten z ogonem zakreconym ...no ten ...co go prosiaczkiem zwa to od Kubusia Puchatka 😭 ale dlaczego i kto go do pieca wsadzil ..ja tylko przynioslam , bo mialam taki prykaz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara ----> talent masz, wiec sie wybijesz, a ze to tTwoja pasja to Ci sie nie znudzi :D Margotka ----> jak bys nie zauwazyla, to Ty juz tego pudelka nie masz, bo Ci je zabralam :D :P Mala ---> ja mam ptasie, wydarlam Margotce, bo nikogo poczestowac nie chciala :P Bierz ile chcesz :D A cio to sa te Mozar cos tam?? Haneczka ----> mam spanielo-jamnika, czarnego, kochanego :D Gio ----> DZIEKUJEMY!!! 👄 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara nie moge sie doczekac na zdjecie tej przemiany nastolatki na lata 20 szkoda ze mnie tam nie ma ja tez lubie takie przebieranki:) Kurde mam nadzieje ze w koncu jutro zadzwonia i powiedza mi co z moim pieskiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo..!:D Margotka ..jak tam jutro stoisz z czasem ..gramy..? ..jutro spokojnie wszystko przeczytam ..bo normalnie ...zgubilam juz orient w terenie...!.... w glowie mam ..\"tupot białych mew..\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaya -----> a kto Ci kazal???? Pewnie ten sam zly czlowiek, co na mnie agentow po tramwajach nasyla i chce mnie wymrozic!!! ;) Margot ----> poslalac ale nie dalas osobiscie i nie chcialas sie szamtka bawic, wiec on teraz spi na moim jasieczku!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa..........💤 ach śpij, kochanie, jeśli gwiazdkę z nieba chcesz, dostanieeeeeeeeeeeeeeeeesz wszytskie diabły, nawet te niedługo pogrążą się we śnieeeeeeeeeeee a ja teraz idę eeeeeeeeeeeeeech :( dobranoc bawcie się dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, biednemu emigrantowi ptasie mleczko wyrywasz, no wiesz 😠 Ja Ci tu pokaze nupagadi :P :D Dark Elf, na pewno zadzwonia ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała .....trzymaj ....browarka...qrde....Hanka....tez trzymaj ......qrde....juz peosze mnie nie ganiać ...stoi wsio ma barze..i brac sie nie pytać !!..mnie juz nogi sie plączą ....dawać ..tego prosiaka....trza ...spojrzeć w lustro :D:D Akara....ja zgłaszam sprzeciw !!! ty masz pisać przewodniki turystyczne !! a nie maziać ...ludzi po buzi :D:D chlera ...człowiek tylko do toalety wyjdzie ..i juz musi całą strone nadrabiac :P:D:D Gio ....dzięki za podanie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio -> hihi, loze madejowe... hehe :D Rozbawilas mnie :) Napewno Twoje nie jest bardziej madejowe niz moje :) A to juz zagadka dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi zaspiewala i nie ma szans, odpadam od klawiaturki, prosto do lozka :) aaaa 💤 tia, kto ostatni w lozku, ten jutro sprzata po imprezce :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siem przestraszylam, bo jak chcialam wyslac posta to mi sie pojawil komunikat: forum o podanym ID nie istnieje :D Ale istnieje!! Uda mi sie teraz wyslac postac??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot ----> jakby biedny emigrant sie nim ladnie podzielil, to bym jeszcze kilka paczek podeslala a tak to nie ma :P Spaaaaac 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raporcik..godzin 3 i pól..wpisow...192.. p[ięknie !!!! :D ..Jutro wam oblicze ..kiedy sie przeprowadzamy ..pod trzecie łóżko...!:D:D:D Dobranoc..robaczki świętojańskie..i pamietajcie .jutro .,że ..na kaca ..najlepsza jest ..praca..!:D ❤️👄🌻:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka ----> bo wyglada :D Jak ucaluje to sie obudzi, przekaze mu buziaka, jak go bede z jaska usuwac :P Odezwij sie do mnie na maila (mam pod nikiem) to Ci podesle jego zdjatko :D Spie juz wlasciwie :P 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot -> a wyslac Ci Ptasie Mleczko? No problemos. Akara -> teraz zajarzylam, ze sie wybieralas do Krakowa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, chyba się wczołgam na górę, ledwo widzę na oczy życzę wszystkim diabelnie dobrej zabawy :D :D :D Pa pa pa Morfeuszu!!! idem w twe ramiona [idzie lekko chwiejnym krokiem] .............. łup! oła! ............[nie poddaje się, idzie dalej]............... [do Morfeusza jeszcze tylko parę metrów]........ och tak, o tobie tylko marzyłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, no nie ma to jak tupocik :P :D Jutro grac raczej nie nede mogla, w niedizele pewnie tez, bo bede miala pewnie globusy po imprezie z chlopcami :P :D Ale z poniedzilek i przez caly przyszly tydzien, mozemy sie poboksowac w kurniku :D No wlasnie Akara, Borewicz ma racje - te przewodniki turystyczne, to cos dla Ciebie :D:D Kachni, ty tu Gio, ktora juz tupota, takie zagadki na noc zadajesz? Niedobra :D 👄 mala 😴 dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka ----> bo wyglada :D Jak ucaluje to sie obudzi, przekaze mu buziaka, jak go bede z jaska usuwac :P Odezwij sie do mnie na maila (mam pod nikiem) to Ci podesle jego zdjatko :D Spie juz wlasciwie :P 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz ...gdzie Wy idziecie ...spac .....a kto ten rozpierdalnik posprząta ...:P ...to j akorespondencyjnie ..zdaje Majorkowi ...relacje ...z imprezy ...a wu juz spać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni, ty mnie nawet nie probuj podpuszczac, plissss :) gio, jakie jutro, przeciez jutro to juz dzis :D :classic_cool: :D haneczka, ten pies Tygryska, to najgrzeczniejszy pies jakiego widzialam! Uroczy, po prostu boski :D Dakota 😴 slodkich snow i ani mru mru, pamietaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze Tygrysko na pewno! Juz sie ciesze... :-D Kochani! Ja tez juz w objecia... ale tym razem nie w Morfeuszowe.. :-P ;-) hihihi Margotka -> misio juz calkiem ten sam co dawniej... ;-) :-D ale bedzie upojnie! hihi :-D [stara i glupia] Bawcie sie dobrze i do napisania!! 😘 🖐️ :classic_cool: 🌻 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy leca na tego Morfeusza... ale ja jeszcze nie wypilam tyle, zeby wydal mi sie atrakcyjny :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz, ja dzis moge EWENTUALNIE i WYJATKOWO posprzatac, choc ciezko bedzie, bo Diably pospaly na podlodze... Ech, niech sie wala to wszystko :D Przewrocilo sie, niech lezy!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haneczka, kurcze, to Ci dobrze :D Moj grzejnik teraz ciezko pracuje (to znaczy, o tej porze to juz pewnie drinkuja :D) ale do 5:15 bede sama :( W kazdym badz razie - milego tego tam no wiesz ;) :D 👄 Kachni, niech lezy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×