Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Kachni 👄 👄 👄 sprosniactwo, dawaj!!! :D:D:D Gio, nie martw sie - Zosia, jak bedzie mogla to zadzwoni ❤️ Borewicz, nie trafiles, bo kufel mam nadal pusty :P :D:D:D Dakota, na zdrowie :D KAYA i za Twoje zdrowie :D znudzony, skoro jestes sentymentalny, to pewnie wez go ❤️ :) nbts, chodz :D Jak Borewicz sie nie bedzie obijal, to dostaniesz piwsko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówcie mi tu o jakichś budzikach przy piątku!!!!! Budzikom precz! (przynajmniej do poniedziałku ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blazen ----> wow!! Ty, poortki tzrymaj, bo Ci opadaja :P :D nbts ---> chodz do nas na dluzej, nie wstydz sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, ja mam ciacho, ale w smietniku :D Naprawde, robilam dzisiaj ciasto w ksztalcie piramidy i mi padlo, bo za mocno polalam je alkoholem :P 😡 Tyle roboty i poszlo do d... 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik 45
Alez Tygrysek, ciacho jest dla wszystkich, czestujci sie moja kolezanka Ola robi takie jak nikt na swiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooj :D nowe łószko? :D naczekałam się kolejce do starego... a tam kartka wisi... no jak piknie :D ja moga przechować te widły w bezpiecznym miejscu... uwentualnie trocha podpiłować coby nie kuły :P:D Jay -> wiesz jak się robi pierozk w proszku ... :D trza najpierwej je ususzyć, potem mozna na wodę i jak znalazł :D Ja też poprosze o pifko :D tez z dużą pianką tylko małovoltowe :D bo słabą mam głowę i zaraz padnę... :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mr 3 w 1 , nie baterie, a caly mechanizm budzacy trza mu rozmontowac :D margot ---> mowi sie POPROSZE, poprosze piwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik45
Alez Tygrysek, ciacho jest dla wszystkich, czestujci sie moja kolezanka Ola robi takie jak nikt na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawac ten budzik mnie!!! Bedzie dobry do rzucania do kosza !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obserwatorek> ususzyc? zetrzec na wior a potem do goracej wody i one tak same sie posklejaja rozumiem?;-)) a widluy to prosze widlem do dolu czy widelcem do dolu, co by nikomu krzywdy nie zrobily i nie pilowac, bo czasem trzeba bedzie komus \"dokuc\" raz a dobrze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, tiak, jakies rozmnozenie jazni tu widze :P Merci za ciacho :D Obserwatorek ---> nie dam!! nie oddam moich widel!! spilowac tez nie dam!! Moje ci one!! :D Oki biore ciacho, lyka piwka i brykam w snieg z psem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Wam wszystkim za pozwolenstwo :D Gio > jednak przespie sie na lozku-a co! :D Borewicz > pifko zostawia sobie na jutro :) Tajgerku > co tam! bede spac jak zabita. nic nie uslysze ;) znudzony > 👄 a teraz juz pomykam w podskokach i padam na loze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błazen -> suuuuper Ci idzie ;) gdzieś Ty się tak nauczył tańczyć? Zdrówko, Margotka :) Rany, ale nam idzie... mamy drugie łózko ledwie dwie godzinki, a już tyle stronek żeśmy nastukali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie juz sie we łbie kręci :D...tyle osób..po piwo stoi ...Prosze Oddawać szkło !!!!...bo nie mam tyly szklanków....na wychodne...a myjka nie wyrabia...i jeszcze prosze nie ...roznosic szklanków po kontach ino spowrotem ...do mnie ..:P Margot...dawaj to ciasto ...już podstawy alkocholowe ma :D:D więc sie przyda ....:) ....gdzie są chipsy!!!..Kachni !!!! kto podpierdzielił chipsy !!!:D:D ...a........taraz........uwaga....sie nie bić..........odbierać :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bedziemy kliakac w tym tempie 4 stron na 2h to niedlugo i pdo lozkiem zacznie ciemnosc zapadac!! proponuje juz zaczac zbierac swieczki, latarki i swietliki :D Jay ---> widly tkwia bezpiecznie w pokrowce :D Jakos sie nie moge na ten spacerek wybrac, piesio juz siedzi wpatrzony we mnie blagalnym wzrokiem, ze obrozka w zebach a ja nie moge spod lozka wylesc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek, a to co lekcja savior vivre, co??? :P :D Ja mam teraz FERIE i uczyc sie niczego nie bedem :P :D A potem przydz tu z Dziekiem, to znaczy z \"Panem Grzecznym\" plissss 👄 obserwatore, to co pijemy bruderka? :D Piegowaty 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek, a to co lekcja savior vivre, co??? :P :D Ja mam teraz FERIE i uczyc sie niczego nie bedem :P :D A potem przydz tu z Dziekiem, to znaczy z \"Panem Grzecznym\" plissss 👄 obserwatorek, to co pijemy bruderka? :D Piegowaty 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka ---> a moze Ty z nim wyjdziesz na spacerek :D Poczekaj pakuje mi sie wlasnie na kolana, to zaraz cos sam do Ciebie napisze :D tr4f5g0hjyu76tyxc hyjuyhni8 u7yhhp0kijmh Zrozumialas?? ja nie bardzo ale myszka spadla na ziemie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys...brykaj z ta psina ...bo jeszcze nam na głowy zacznie kapac :P:D:D:D...mnie sie osobiście podoba pomysł ...wyjęcia ...z budzika ...mechanizmu budzącego ..:D:D:D!!! popieram !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek> ja juz chyba upita jestem, czytam to co napisalas i mysle czemu znudzony wlazil na kolana i czemu jakies myszki spadaja z nieba? hihih ja juz chyab pojde lulu, bo ten topik zostanei caly nastepny rok i trzeba bedzie swiecic oczetami hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz, podstway alkoholowe to ono ma, ale tak ze smieci mam wyciagac??? :D Kachni, no wlasnie gdzie chipsy??? Dawaj 75F!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×