Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

No, chłopaki sie telefonami chwalą jak nie wiem co :P Ale fakt, mozna pozazdrościć, rzecz jasna nie znudzonemu rozmowy z Borewiczem, tylko vice versa :P Majorek - luksy takie u nas na basienie som, ale co tam jaqzzi - rura jest!!! :D:D:D Tiger - no to qrna kombinuj samochoda!!! Albo motorkiem może podskoczysz? ;) Zosia - czy Ty cos insynuujesz? :P Wróciłam, bo zatęskniłam, ot co ;) 🌻 Już sie nie moge doczekać spotkania, chociaż cały czas sie łamię, czy stac mnie na takie luksusy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OO Kai? A miałam coś insynuować? Jestes bardzo inteligenta...fakt (zreszta sama to przyznajesz i dobrze, bo nie lubię fałszywej skromności)ale zanandto czytasz między wierszasmi albo koniecznie chesz wyczytac ...coś...;) Jesteś tez szczera i prawdomowna..więc przyznaj Kochana mam nieco racji? Zadnych insynuacji...nie..Jam przyjazna i ciepła duszyczka...( no szczerze przyznam , ze nie dla wszystkich na forum, ale na tym topiku i owszem). Dla Ciebie Kai 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kai Kai ha ha ha. Ja uwazam ze przyjemnosc byla po mojej stronie :) majorek pulkowniku :D one do tej pory spiewaja a ja to uwielbiam. :) Zosia to fajowo ze bedziesz. :) kasiek to swietnie ze oraganizujecie nocleg, my jestesmy umowieni z moja kuzynka, ze u niej sie zatrzymamy, bo w innym wypadku z checia bysmy przenocowali w akademiku :) Borewicz wyslalem ci pare zdjec, mozesz je rozeslac, bedzie latwiej nas rozpoznac. :) Dzisiaj troche z Anielica popracowalismy w ogrodzie i przed domem, jest cieplo i slonecznie. Jedna walizka juz spakowana, 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Polska w Uni jak sie cieszymy, no i celebrujemy razem z wami 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia - jako istota szczera i prawdomówna nic nie powiem, bo nie wiem, do czego zmierzasz :P Może masz rację, i to więcej niż trochę, a może jej nie masz ;) A wróciłam dla zlotu :D Nie mogłam przepuścić takiej okazji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromna
ludzie kochani :D .. Ja tu widze klub otumania... moze wytypujemy tych, którzy mają ignora walić, bo siem dogadać nie mozna z co niektórymi a widzieć łaskawości może niechetni. Po co zatem rozłamy tworzyc, jak mozna świadomie rzec, ten nie ten tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ...i sobie czytam ...!!! Znudzony ...>>...nareszcie wiem jak wygladasz...!!! ..Nooo ..wiedzialam ze jestes ...rowniacha ....jak to ...Andrzej....!!!:D..typ sportowy ..gory ..i doliny ...bayery i rowery ...!! ..czyli moja krew..!!:D ..co prawda we Wrocku mnie nie bedzie ..ale ...i tak cie poznam ..!!! Pozdrawiam wszystkich ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony...dzięki za pozwolenie :)..mam nadzieje ..że to co ja puszczałem ..to dotarlo :) Kasiek...nie, ..byliśmy w Niebie..juz prawie..jest klepnięta sala ..tylko jeszcze trzba potwierdzic we czwartek ..więc spoko trzymam palec..na spuście :) Zosia..cześć..poslałem Ci maila :);) skromna co tak skromnie ?? Gio..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skromna ..>>.. alez ty sie ..kobieto pieknie po polsku wyslawiasz ..5 razy musialam czytac zanim ..pojelam o co ci biega..:)...jakie rozlamy ...jaki klub otumania?...kto komu tu ma ..ignora walic ...!!! My wszyscy ..łaskawości chetni...milujemy sie tu tak ..jak NAM .. Naczelny Piekielny ..nakazal ..czyli...Hulaj Dusza ..Piekła NIET...!!! :D ...widzialas ty kiedy ..kobieto...zeby ..Diably ...Aniolami ..byly..?? ..a co to my jakies ...cieple kluseczki...jajeczka ..niewydymki...wypierdki Mamuta jestesmy ..zebysmy ..se grypsem walili ..pardon ze ..zyje ..???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio :D az sie zarumienilem, szkoda ze nie bedzie ciebie, a moze jednak sie zdecydujesz? :) Panie redaktorze prosze nas nie wycinac, my sie poprawimy, ale ortografi to ja i tak nie znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast pojsc spac, poszlam brykac z psem po sloncu :D Kolejna kawa wypita ale nadal nie bardzo kojarze co sie dzieje :P Kai --> zebym to ja miala kogos z motorem, to na pewno bym go przycisnela, ale niestety sie nie da :( Redaktor ---> :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz jak tak lubicie zdjecia to ja was moge nimi zasypac po zlocie :) Mysle ze w krotkim czasie bedziecie mieli mnie dosc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skromna - ten ciężko zrozumiały styl mi się z kims kojarzy na tym forum... Może powiedz raz jeszcze, o co loto, ino powoli i wyraźnie, bo my tu proste ludzie jesteśmy :P Gio - 🌻 Tygrys - ja tam nie przyjmuje do wiadomości, że może Cie nie być, i juz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błazenku...przejrzałbyś skrzynkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kai, Znudzony, milo, naprawde az sie usmiechnelam szeroko, ze tak Wam na mej skromnej osobce zalezy, ale jak mam jechac pkp i byc o 22 to jest to bez sensu... wczesniej nie da rady, bo pociagow nie ma... pozostaje jednynie aby ktos mnie podwiozl :D :D :D :D jacys chetni sa?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Ty skromna się tak interesujesz tym czy mamy, czy nie, typować jakis ignorujących czy tez zainteresowanych. Chcesz to się sama wytypuj kobitko i zacznij pełnić dyzury. Zawsze jakaś nowość... Kai - no właśnie o to mi chodziło, ze na zlocik..a coś innego Ci chodziło po mądrej głowie? :P Kasiek - ja tez się cieszę, ze Cię zobaczą w końcu moje oczęta... Gio do Ciebie nie gadam , bo gadamy przeciez właśnie na gadulcu..o ile pamietasz... 🌻 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tygryniu...a powiedz mi o której Ty jesteś już wolna? o której godzinie mogłabyś wyruszać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia dziekuje za emalie i zdjecia, ktore razem obejzelismy z Anielica, stwierdzielismy ze jeste ladna kobieta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosienko --> tak gdzies do 13:15 mam zajecia, chcialabym jeszcze wrocic do domq, na szybki prysznic i moge ruszac. Tzn tylko z uczelni do domq jakas 1h....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję...za......hm...komisyjne stwierdzenie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek, wrzuć mi na maila nr komórki, oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zobaczcie cholera :D:D .. Ja że SKROMNA osoba powiem, co robić by nude zabić kąsając pod pachami :D Kai :D ... Ciebie oszukać tylko myslami potrafie ;) .. a oszikuje stale myslami błądząc po tobie :D:D Ludzie ludziska, powiedzcie lepiej co w akademikeim, bo ja na rano pojechac do Wrocławia łaknę. A że w moim zwyczaju mieć tony bagażu to mi sie musi Borewiczowski z propozycją przedmiotów moich przechowaniem na przeciw stając, chyba wyjść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku odpisałam Ci..i proszę pisz do mnie zawsze na ten sam login ale na tlen dobrze? bo czasem zapominam , ze mam konto na wp...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek :D 🖐️ i [łapa ogromniasta] .. ty lepiej kicaj do sklepu i kupuj scootera :D .. ja kcem cie widzeć. :D:D ... I Zdiabolonom zabierz, bo sie kobiałeczka wymyka od odpowiedzialności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony ..>>... :D...ja sie z tobą zgodzic nie moge ...tak do końca .. ..Zosia owszem ..jest ładna ..ale to za mało powiedziane ..!!!....powiem wiecej ..jest baaardzo ładna ...!!!..Ona jest poprostu ..Piękną Kobietą .. ...ja sie znam na ludziach ...Ona ma \"klase\' ..!! .to na kazdym kroku ..\"widac ,słychac i ..czuć..!!!\"..:) P.S...Zosia ..sorki..musialam ..dosadnie i obrazowo...👄 (nie bylabym soba )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się tam wydaje, że Borewwicz nic nie musi, co najwyżej może, gdyby mógł, ale zdaje się nie bardzo może... Ale się nie wtrącam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia --> juz zmnienilam Twoj adres emailowy :P Dobry --> skuter?? nieeeeee :p Motor - tak!! ale skad kase na to wziasc?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio...ja jestem cala w pąsach...czy Ty się ze mnie nabijasz w tym momencie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×