Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Nic nie powiem, bo obiecałam trzymac gębe na kłódkę, sorry :P :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, nenene. Nie było zdrajcy, ja po prostu inteligentna jestem, a do tego filolog :) Kojarzę w locie i czytam między wierszami :P Prosze niewinnych nie bić, nikt mi słowa nie powiedział, natomiast to, co napisałaś, potwierdza moje przypuszczenia :D (bo to przypuszczenia tylko były :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek...dla studentów miedzy 23-25 zeta, dla nie-studentów 25-... to zalezy od akademika, a nie wiem gdzie sie zwolni miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no.. szermierkę widzę :D Kasiek - dzięki :) ale to jest za dzień czy łykend? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede szybko pisac bo zaraz mi sie pewnie znowu wirus odnowi...grrrr...mam go juz dosc:( Tygrysku...nie ma ze nie jedziesz...no cio ty???? ja jade i z kim bede cala noc brykac???? poza tym nie zapomnij ze Ktos nas niecierpliwie oczekuje;):D ja mkne pkp chyba ze mnie kto spowrotem przywiezie...hehehe...bo ja na kacu nie umiem prowadzic auta ...chyba ze ty poprowadzisz:D co ci szkodzi Tygrysku:D:D i tak nie masz prawka to ci nie zabiora:D reszte witam diabelsko serdecznie ... nie moge dlugo pisac....bo mnie trafi jak znowu mnie zrestartuje ...i nawet tego nie wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi smutno ze nie moge was poznac w realu i jechac na to spotkanie:( czesc Wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona hej :) jeszcze się męczysz? a może masz tego wirusa, co po minucie kompa restartuje ? na to jest łatka, tylko trzeba się postarać, żeby ją ściągnąć :) Dark Elf - nie martw się ja też chyba nie jadę i już Ghanie proponowałam, że może zrobimy imprezkę pocieszalną tu pod łóżkiem, aż Ci ze spotkania nam pozazdroszczą, że ich nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry,Dzień Dobry,dobry,DOBRY,Dzień dobry,dobrY,DoBrY,dobry .o...i dobry....:) ..w ten całkiem nowy wieczór.:D..w zasadzie to miałem iść dzis na rynek witać nasze wejście do UE..ale się zagapiłem w pracy ..i byla 21..więc ..zostalem olany przez znajomych..i teraz z Wami będe witać ..tą wiekopomną chwile :D:D tradycyjnie ..2bronkami :D Kai...qrde...Strasznie Wielki DZIĘKUJE!!! ..wiesz za co ...własnie teraz w tym siedze:)...qrde..ales mi prezenta zrobiła :)🌻+[ptasie mleczko] Ktoś +Kai ...qrde...a co to za szarpanie sie za klapy ??Ha??..qrde...no wiecie ..prosze mnie tu ..obciachu nie robić......kisiel wstawiam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz - no przeca mówiłam już, że musiałam! :D:D:D Nie dziękuj, bo to był przymus, imperatyw normalnie :D:D:D A z Ktosiem wcale sie za klapy nie szarpiemy, takie delikatne podszczypywanka to są, do poziomu kisielu nie będe sie zniżać :P No, chyba że we Wrocku zostanę niecnie sprowokowana, ale mam nadzieję, porządku będziesz pilnował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dobry.. Borewicz ;) hmm - to tak specjalnie w razie gdyby ktoś się doczytać nie umiał ? :P :) ;) Tam od razu kisiel - spokojna walka na broń biała i w ochraniaczach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorku, nie spytasz, jakiego prezenta dostał Borewicz? Spytaj, bo mnie korci, żeby odpowiedzieć, że paczke kolorowych prezerwatyw, np :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, oj.. rpzez to wszystko zapomniałam właśnie... hmm.. paczkę mówisz.. kolorowych.. mówisz... ten tego... a on jeszcze, że w tym siedzi... (co mi się dziwnie jakoś pomyślało - że on w tym czymś siedzi.... strang po prostu :D) Co to jest?????!!!! (właśnie pracuję nad niu lukiem mojej stronki :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz Ty się nie obawiaj, mnie ani kisiel nie rajcuje ani inne przepychanki....wycofam się raczkiem, chyłkiem, by z nudów nie paść, a to będzie dobra wymówka ;) (chociaż niekoniecznie trza będzie :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek - przyjedź na zlot, to zobaczysz, myśle, że Borewicz na pewno załozy, i nie omieszka zaprezentować :D Ktosiek - uprzejmie prosze nie wykorzystywac mnie w charakterze wymówki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś Diabły i nudy... ?.. a łyżka na to nieeemożliwe :) :) :) Kai .. no no.. jeszcze na Z(a)jazd.. to ja już nie wiem... chyba się zastanowię.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek ...a nad czym Ty się zastanawiasz ??he??...dobry,dobry;);) Kai ..nie mow..im ...qrde...plizzz...bo to ma byc na zlot...:)a tak ..qrde..to nici ..ja wiem ..że byś chciała ..i masz pełne prawo powiedzieć..mnie tez korci jak cholera powiedzieć..pochwalić sie ..ale ...nabrałem piffa w usta :D Ktos...qrde..gdzies czytałem ..że spisz ..ze mną ?? ..to czekam ..:D...ten..no ..wyrko gotowe..ino myk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spox, Borewicz, milczę jak głaz przydrożny omszały :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz, zaraz, Bore... a ja ?? ... no wiem, że miałam nic nie mówić... ale... skoro moja pozycja została zagrożona..... to muszę walczyć... a teraz... znaczy co... juz mnie nie chcesz...?.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e.....qrde..Majorek ..Ty ...mnie powiedz ..o co idzie..bo mnie cos na oczy dzis padlo :D:D..albom czegos nie ...doczytał ..albo ..normalnie ..nie wiem o czym mowa :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Unia już... Bore.. na razie to przemilczę... bo Ci padło na rozum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu - nie podniecaj się przedwcześnie :P Majorek - falstart :) Teraz dopiero Unia :) A Borewiczem się nie przejmuj, on zawsze obiecuje, a potem wymówek szuka, poza tym - z Ktosiem będziesz się gnieśc w jednym łózku? A fe :P Poczekajmy, aż mu się znudzi, co nastapi bardzo szybko. Śmiem twierdzić, że jeszcze przed etapem łózkowym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się jednak obawiam, że on chce trójkącik założyć... hmm... a ja nie lubię się mięskiem dzielić;) Wyszedłmi może, bo tu każdy zegarek inaczej chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze prosze:D hehehe Borewicz sie zaprezentuje pod tym czyms co sie mamy spotkac w kolorowych prezerwatywach...to bedzie ze tak powiem...interesujacy widok:D:D:D Majorku...tak to ten wirus...miewam latki...ale to cos sie popiorkalo mi z kompem...i nie zawsze to chodzi...narazie fachowiec zajety...nie ma czasu mi tego zrobic raz na jutro:( jedz do wrocka plisssssssss:) nie daj sie prosic...i wez te bojowe stringi;):D Ktos i Kai...witam:) alez szarpcie sie ...to tak milo wyglada:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś :) Zdiablona, jak to nie zawsze działa... łatka sięinstaluje i chroni albo wyszukuje i usuwa (nie pamiętam, bo miałam jakoś dwa takie leki :D) - pomóc Ci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×