Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

hej wam... :D:D:D:D 🖐️ No.. jedna to wiem ,że ma podobno zapewnione spanie u Klosa, ale czemu druga zazdroscią tryska, skoro cudowniejsza od gwiazdy bożonarodzeniowej ??? :) Majorek :) .. widzeć nick twój to zaszczyt w uśmiechu. Zdiablona :) .. nareszcie miedzy nami :) .. Dziekuje ;):D Ktoś czyli Kai. ... :D .. baby!! Wy macie pokolei nie po drodze. O faceta kłucicie sie, znaczy kochacie :D:D Borewisz... Bry tobie :D:D reszta na szczęscie zna odwrotnej stronie ;):P:D:D:D 🖐️ ale siem i wam !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzień.. w tę późną noc :) mi również miło Cię widzieć :D Tam od razu zazdrością.. ;) Dzięki za cudnego maila 👄 - nie odpowiedziałam, by nie zepsuć Twej poezji moją prozą :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju... jak moge odpowiedzieć miłym słowem, kiedy ty prozy niechcech mi posłać swojej... ani zadna inna diablica :(.. ech.. smutno mi, a dusza łaknie rodzicielstwa słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje rodzicielstwo jest jak na razie kiepskie :) i ja do tego na razie nieskłonna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek... :D.. ja o sobie tu gadam, ale dziekuje ze pomyslałas o sobiue :P .. ulga we mnie, .. i czemu ty nie śpisz jeszcze ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było a propo Ciebie i nie pisania prozy :) A zasiedziałam się i sama nie wiem co jeszcze robię tu :) Ide już spać 😴 pora dawno najwyższa ;) Miłej nocki Ci życzę.. i pięknego pierwszego dzionka majowego :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ :D :D:D :D:D :D:D :D:D :D Ale teksty :D dawno nie bylo tu tak wesolo :D Witam Polske w Uni i ciesze sie ze jestescie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawajcie aaaaaaauuauuuuauuuuuuuu Wstawajcie bo zaspicie do Uni :D :D Tygrys i mala wsawac hu ha ha ha hu a ha ha Auuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!! Ale jaja obudzicie sie w Uni :D Diably hej ho hej ho do Uni by sie szlo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony, nie drzyj sie tak, w Europie nie wypada :P A co do \"Odzieży ochronnej\" Borewicza - to dobra myśl jest, żeby nadmuchać, przynajmniej wszyscy go rozpoznają z daleka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Haha a ja wiem co dostał Borewicz od Kai :D ale wam nie powiem :P tralalala :) Unia już jest, maj się zaczął - mój ukochany miesiąc, zaraz wybywam do mojego Kochania na dwudiowy miesiąc miodowy :D ach żyć nie umierać. Hulaj dusza, piekła nie ma :) Życzę wszystkim szczęśliwego zjednoczenia (unijnego :P) i wspaniałego majowego wypoczynku. papatki kochani :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6eść Wam ..w ten eu-wentualnie słoneczny dzień :D.. Majorek ......nie milcz...mnie prosze to rozrysować ..;) Ktoś ...no ..powiem ...że mam to na e-piśmie:D;) Kai..hehe..z tych ..obiecywanków...to się sam gniotłem Zdiablona ...dobra,dobra... kolory ..niebieskie są ??:D:D Dobry... Dobry:D... [to było mówione ..prozą] ;):D Znudzony...no nie wiem ..czy nie będe sie czuć ..zbyt mocno ..nadmuchany D:D:D:D.............a ..nr.telef. nie dostalem ! Airka....cicho sza !!..:P;)..odmaszerować ..do swego diabła ..w celach..godów miodowych ;):D a ja lece sprzątać ..bo trzeba miec czysto jak sie wchodzi...do U ....bokacji :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic nie mówiłam!!! :D:D:D:D:D Idę się pluskać w basenie i jaqzzi, ciekawe, czy ceny za wstęp będa unijne, rech rech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kai blaznowi wszystko, no prawie wszystko wypada. :) Borewicz, przeciez ja wyslalem ci numer telefonu w ten sam dzien w ktory o to poprosiles. Wysylam zaraz jeszcze raz, a ty pisz czy otrzymales. :) Klos emalia do ciebie wyslana. Czekam z niecierpliwosia na twoja odpowiedz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona dawno ciebie nie bylo, juz sie martwilem ze nas pozucilas. :) No dzisiaj zaczynamy sie pakowac. Obudzil nas dzisiaj spiew ptakow, taki koncert ze wstalismy z Anielica zrobilismy sobie kawke, czytamy i sluchamy. Te cieple wiosenne poranki sa cudowne, a szczegolnie przy akompaniamecie setek ptakow spiewajacych w parku. Zycie jest piekne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecchhh
też tak chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony ..mam juz ..dzięki!! ..właśnie doszło pocztą :)..tylko qrde..jaki jest nr..kierunkowy ? do ciebie ..to sms-ka kontrolnego skrobne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz dzieki za emalie probowalem do ciebie dzwonic dodajac 011 jako kierunkowy na polske ale nie moglem sie dodzwonic. Sprawdz nomer i moze wyslij mi go jeszcze raz. Kierunkowy na Kanade z Polski nie znam. Sprawdz w informacji albo w telefonicznej ksiazce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie rewelacja, wlasnie gadalem z Borewiczem :D i Borewicz w tajemnicy (ale nie mowcie o tym nikomu, cos mi powiedziel i wiem juz ko jest ten tajemniczy, a wlasciwie tajemnicza osoba) auuuuuuu. Umowilismy sie ze znakiem rozpoznawczym we Wrocku bedzie kolorowa nadmuchana prezerwatywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha!!!! właśnie rozmawiałem ze Znudzonym..przez tel :)..qrde...ale fajnie ..macie Wszyscy pozdrowienia ..osobiście przekazane z ust Znudzonego,obiecałem ..też że wyśle mu dziś zdjęcia wasze...w celach rozpoznawczych:).....i doszliśmy do wniosku ..że jednak znakiem rozpoznawczym ..będą te balony D:D...dobra ..a teraz..brykam ..z domu.. Znudzony ..jeszcze raz ..pozdrawiam ..i do zobaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc w Unii Diabelki :D Polozylam sie dzis spac po 4... :D :D :D :D A wstalam kolo 9, wiec jestem mocno nie kojarzaca co sie dzieje :P Elles --> nie migam sie, ale bylabym o 22 a to sensu nie ma wcale :( No co na 2h wpasc?? za droga imprezka :( Kai --> nie moge ejchac tym o 12, bo do 13:30 mam zajecia i musze na nich byc, bo referat wyglaszam :( Zdiablona --> jak bedzie autko, to pojade :) PKP bez sensu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek w nowej rzeczywistości.. buhahaha :D:D Znudzony ale rano dałeś koncert :D :) Ja nie rozumiem, dlaczego jeszcze nie dostaliśmy emalią zestawu koncertów \"Z ogródka Znudzonego\" ??? Aleście się z Borewiczem tą rozmową pochwalili :D jeden przez drugiego hahaha Powiedz, powiedz.. kim jest Ktoś ? :) Air i Tobie niezapomnianego miodowego jednoczenia :P :) Hansik a doczytaj tam jeszcze raz (chyba na 202) co tam kto po KTosiu pisał :D (wiem.... jesteś zły, że naszą tajemnicę ujawniłam.. ;) ) Kai basen.. jaquzzi... kurna blaszka.. to gdzie Ty masz takie luksy ? ;) Tygrysek.. no no.. ja troszku wczesniej się połozyłam, ale o 11 dopiero zaczęłam myśleć o wydrapaniu się z łóżka :) Znudzona - to jak z Twoja pracą... chwaliłaś się w końcu co robisz z tymi latarniami?? Ludzie.. chwaliła się ? :) :) Nieźle będziecie wyglądać z tymi \"balonami\" w łapkach... kręcąć się po Wrocku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnbbb
zzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Diabelstwo Wszelakie! Witam w Zjednoczonej Europie! Moje dzieci witakja ja u Niemiaszkow, a ja i moj malzonek szampanem o polnocy a dzis bojkotujac swieto pracy - koszeniem trawy w ogródlu! Ale zaraz robie grila i zawieszam uroczyscie flage Unijna!. Kai - widzę, ze jakos znów zaczęlas udzielać sie na forum diabelskim...miło Cię widziec... A przyczyn mozna sie tylko domyślać...;) Dajcie znać gdzie jest spotkanie... Wpadnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek..właśnie ..Ktoś mnie gości ..u siebie w domu..i nawet udało mi się doczytać ..o czym mówiłaś ..na str.202 ..jakoś wtedy ..przeleciałem ..tylko wzrokiem ..po ostatnich stronach..więc prosze o wybaczenie :) Zosia.....spotkanie jest na pl.Solnym .o 17.ale i tak będziamy się zdzwaniać ..bo w różnym czasie ..będą ..diabły docierać :) ..a ja właśnie wybieram sie .na poszukiwanie lokalu na rezerwacje dla nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fitam bardzo plis o rozpatrzenie tego co napisalam na str.202 (o ile mnie nie myla siem cyferki) do poniedziałku wieczorem. a za tydzien to chyba na długo nie zawitam, i nawet zawitam spóźniona bo o 18 koncze prace dopiero więc cynka gdzie zaparkowaliście tysz bede potrzebowała. Majorek...za dzień, jakby to było za weekend to by było za piknie... jestesmy już w Europie, nawet akademiki sie cenią ;) Ktosik ;) Zosia...nooo to baaaardzo super ze bedziesz ;) Borewicz...Spiż brałeś pod uwage?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×