Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

kai ..>>..:D..a co Ty J-23 NewBorewiczowi ..taka ..anty-reklame robisz ..publicznie ..!..ze niby On ..juz nie moze .mój Bozeee .????:D ..ze nic nie musi..co najwyzej moze..gdyby mógł..?..pewnie ściemnia .... ...też nie wnikam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech... no ja nie mogę patrzeć na złość wiosennego lica takiej niewisty. :( Tygrysek .. lotto tobie poradze :D I e-mail-wiadomość dziekuję ... odpisać nie omieszkam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.e.......no ..qrde..zostawic was na chwile, auto na parking odstawic ..a tu już ..ploteczki ..gierki....no i w dodatku ..tak ...skromnie :D:D .e....Dobry ...oczywista sprawa..że tak ..ale dogadajmy to na gadaczach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor! Po przeczytaniu tylko tej stony stwiedzam, ze pod moja nieobecnosc (no chyba z 3 tygodnie sie uzbieralo) jakis zlot diably przygotowuja :-P. Sabaty, czary i piwo pewnie :-D. Niech Wam na zdrowie idzie a ja postaram sie nie peknac z zazdrosci :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór - witam ponownie :) :) skroiliście 2 strony w jedno popołudnie.. nieładnie ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia one prawdę o Tobie gadają :) J23 .. Ktoś Cię gości.. ?? nie pojęte .. ekhm.. w takim razie ... niech se Ciebie bierze :P ;) :) :) Kasiek oj.. byłoby piknie ;) Znudzony to ja głosniej proszę o jakieś efekty dźwiękowe z owych śpiewów na moją i Diabłów skrzyneczkę emaliowaną :D np. mikrofonem kompowym i hajda na ptaki :D .. kabel nie starcza.. to kompa do ogródka wystaw ;) :) (nie no.. żartowałam :) ) Chciałam naskarżyć, że do mnie Twa facjatka nie dotarła :) Skromna .. Nas polityka nie interesuje ! ;) Gio.. aleś jej pojechała po rajstopach ;) ;) ;) Redaktor.. za co cenzura?? my tu mięchem nie rzucamy :P Tygrysek hahahah ja tez mam z domu na uczelnię 1h ;) :D:D:D Dzień a co Ty tam w tych torbach dźwigać masz zwyczaj ? ;) Kai .. rrruuuuuuura ? :D pewnie już masz ją obcykaną.. ? ;) Mało tego, że nie może... to biedak salę poklepuje... dziwne zjawisko :) Ewa 🖐️ miło Cię widzieć.. kopę lat ;) Dla reszty 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki, chyba mi sie spac chce :P bede brykac.... spod lozko na lozko :P Dobry --> jusz sie doczekac odp, nie moge :) Majorek --> a czasem to nawet 3h mi sie wraca... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ jeden krzykacz, co na mnie wrzeszczał na tlenie juz odpadł spać i mam nadzieję tu nie zajrzy, moge spokojnie oznajmic, że troszq mi sie pozmieniało, i nie wiem, czy bede we Wrocku na zlocie. Troche duzo rzeczy przeciw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiger.. ale wiesz.. ja ze swojego domu mam tę godzinkę ;) i to są dwa różne miasta :D Hmm.. a to gdzie przystanek masz po dordze.. co.... przyznaj się ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kai .. nie przejmuj się ... [głaszcze po główce] ja mam same rzeczy przeciw.. ;) a akurat dojazd pociągiem mam bezpośredni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kai.. a ...właśnie zajrzałem >>>nic już nie powiem ..na ten temat .. ani słowa :O tak...z wielkiego krzyku ..o zlocie, powoli pozostaja tylko stali bywalcy..miasta..i okolic ..ale i tak sie spotkamy...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim:) Znudzony nie mow ze teskniles;):D Majorku...hehe..okazalo sie ze latarnie moga stac beze mnie;):D Tygrysku...kiedy ja bym pojechala autem...ale jak to ..wy bedziecie pic piwko a ja mam o suchym pysku:(:(:( Dobry...sie ma:D gdzie znowu uwieziles blizniaczke:P:D niewiele mnie tu bedzie bo jestem chwilowo mooocno zajeta...i tak mi wychodzi...a jak jestem to juz nie mam sily pisac:( ale siem poprawie:) caluski dla wszystkich aaa...czy mi sie snilo...czy Haneczko tez obiecalas byc we wrocku???? poki co spadam do spanka..pogoda cudo wiec nad zalew planujemy sie wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz.. to było silniejesze od Ciebie.. musiałeś jeszcze tu spojrzeć do nas :D:D Kai nie smutaj.. :) Zdiablona 🖐️ to co .. pracki już nie ma.. czy jak ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy drugi dzień Europy :D Zdiablona 🖐️ .. Bliźniaczka by sie na zlocie przydała :) Kai ...Własnie, nie smutaj sie :) Kloss ... Okolicznie powiem, ze ja nie z okolic, a bywalcem tom był jedynie na stacji :D:D Majorek ... Ja ze sobą woze tylko niezbędne rzeczy... wiadro do piwa, młyn do zmielonej kawy, lalke do spraw prywatnych i jeszcze pare 1001 drobiazgów typu śmietnik. ;):D:D Ewa 🖐️ Raju dla oczek :D ... Po piwie to i ja potrafie czarowac :D Na szczęście reszta śpi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry.. no tak.. to są podstawowe rzeczy w podróży.. ;) ;) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kloss Borewicz >> Ty powinieneś zamiast tej śmiesznej koszulki z Hansem nosić taką z napisem Kapuś 😠 Podpieprzasz mnie tak koncertowo, że już mi się nie chce na spotkanie przychodzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo Diably Spiochy pobudka :D Ale mialam wczoraj fajnie :D Kolega, z netu, o boskim glosie mi bajeczki na dobranoc czytal :D :D :D do 2 ;) Ja lezalam w lozeczku ze sluchawkami na uszach a on opowiadal bajeczki :D suuuper :D :D :D Majorek --> przystanku jest kilka, np H&M, dom kolezanki, pub jakis... :D Zdiablona ---> sie napijesz i Ty, przespimy sie gdzies we Wrocku :P Akademi, lawka a parku, samochod i juz!! :D :D :D pls, pls, pls :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam, Zosia --> doszedl mail, z prawidlowym numerem komory?? bo oczywiscie, sie o jedna cyfreke rabnelam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz ja sie zgadzam z \"ktosiem\" calkowicie chociaz nie wiem o co mu chodzi, ale kapus lepiej brzmi niz \"klos\" :D ktos no to dolozylismy Borewiczowi za ta koszulke z J-23 :D Nie bylo pobudki wiec oglaszam oficjaline Pobudka auuuu. Tygrys obudz sie :D Wczoraj wieczorem pieklismy z sasiadami kielbaski i chlebek w ognisku i popijalismy piwkiem. Teraz jest deszczowo i zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane diableta :-) Wiem, ze nic nie wiem :-O Sto lat mnie tu nie bylo... w ciagu ostatnich kilku tygodni :-D ale u Was to normalne :-P Znundzony, wcale mi na znudzonego nie wygladasz ;-) Rowny Andi z Ciebie 🖐️ dzieku Bogu... ups! Borewiczowi za fote :-D 😘 Gio - wciaz czekam na Twoje nowe gg number :-) Zdiablona - co do zlocika... :-O Mialam byc we Wrocku wlasnie miedzy 7 a 9 maja, ale sie komplikuje, bo moj mnie samej nie chce puscic a ze mna tez sie wymiguje jechac 😭 😭 😭 ale ja MUSZE jechac, niezaleznie nawet od zlotu, bo mam wazna sprawe... :-( I CO JA BIEDNA MAM ZROBIC ...?? Uciec mu z chalupy? ;-) Sprawa nadal sie wazy.............. Pozdrowka dla wszystkich rogatych i... tylko dla owych ;-) 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema ...chyba bedzie burza w Warszawie ...spac mi sie chce ... Znudzony ..>>..:D...a ja proponuje dla Klossa ..napis na koszulce .. ..Capo di Tutti Capi ...a tak w ogole to o co chodzi...???:D ...dlaczego wam sie nie podoba koszulka Borewicza???? Ktosia ...wyjasnij nam o co biega ..bo u nas nie moze byc takich dziwnych tajemnic ..Ktos ..Komuś ...pod Kims ..dolki kopie ..!!!???:D. Haneczka ...nie mam do ciebie numeru wiec tutaj podaje ...8659404 ..odezwij sie .. Dla wszystkich pozostalych ...Pozdrowienia ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku! Tak spisałąm numer. Więc mozesz dawac sygnaly. Pozdrawiam Wsystkich. Hanuś .przyjedz...zrob coś...niech Cię puści....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosia..a wielką ma łopatę i ogromne te doły...czy maleńkie tylko.?.Bo jak małe to moze pozasypuj raz, raz...i po krzyku! :) A jak ogromniaste i głebokie...oj, to uwazaj...bo wpadnięcie grozi nawet porządna kontuzją...:) I wiesz co..ja kiedyś swojego byłego kopnęłam tez w tyłek (autentycznie) i nogę zwichnęłam.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie burza!!! Piekna!!!! Sliczna!!!! Z blyskawicami!!! Ma byc!! Lubie burze!!! No i moze deszcz powstrzyma mnie przed wylazeniem non stop na dwor zamiast siedziec przed kompem i referaty pisac :P :D Zosia --> na razie mail moze?? zebym wiedziala, co kombinujesz Diabliczko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys...nie ma problemu..uwierz, wole gadac niz pisac. Unas jeszcze słonce...ale...oj zaczyna się chmurzyć ...moze tez będzie z piorunami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×