Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Byłas w kostiumie Tygrysku? Zepsułaś cały efekt pracy matki natury... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga, uwaga! Imprezę zaczynamy! Bimber w szklanki rozlewamy! Tygrysie Wodny, Amok - podstawiać co kto ma -szklanke, kieliszek albo garść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowny pomarańczowy mówić i pisać to ja w odróżnieniu od Ciebie umiem. Ciebie nie stać nawet na napisanie nicka i swojego adresu e-mail, a najłatwiej wp.... się jako anonim. Poza tym jak nie wiesz o co pod łóżkiem biega to się nie odzywaj bo zanieczyszczasz jedynie atmosferę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym Ją chętnie zaprosił... Ale Ona zajęta chyba... :( A i takiego starego pewnie by nie chciała... Jak coś polewacie to dla mnie z lodem proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok, nie zajeta :P Wolna jak ten.... rozbrykany Tygrysek :D hihihihi za stary??? Oj Amok, Amok :P a na basen bez kostiumow nie wpuszczaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez kcem.......bimberku...chetnie sie napije i nie tylko bimberku ale co tam macie...nawet wode brzozowa mam z Baru przynioslam i moge poczestowac....hmmm???:D:D:D.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieje wlewasz w stare serce Tygrysku... Oj nie budź tygrysa któren śpi...;) Witaj Karaani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany ...narazie Legia prowadzi ..ale czy dadza rade ..??? Podobno tu sie jakies trunki rozlewa ..To ja poprosze ...LODY..czekoladowe!!!:D Dziewczynki .kobiety..diablice..>>>....ale se dzisiaj zrobilam rewelacyjny zabieg ..przeczytalam to na forum i musialam wyprobowac ..masaz z fusow od kawy + oliwka .. Mowie wam skora jak ...pupcia noworodka ..!:D ..co prawda wanna po tym zabiegu wyglada jakby ...ktos kawą se kichnal ..ale warto..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok nie chce zaryzkowac i z Tygryskiem pobrykac :( Karaani , ja wlasnie widzialam ostatnio cos, co sie woda brzozowa zwalo, szto eto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Amok czesc Gio...moj maz tez oglada....ale chyba nic z tego....mistrzostwa nie bedzie....:(:( no to....gulgulguglulgul........hihihkhikhikhikh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto Ci powiedział Tygrysku że pobrykac nie chcę? Wprost przeciwnie.. I jak się do tej Wawy wybiorę to... Echhhhhhhhh... A woda brzozowa to coś takiego że i na włosy wspaniale robi i napić się można... Dawniej byli nawet smakosze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku.......to podobno do wlosow.....:):)...ale moze sluzyc tez do innych celow;););)......bo chyba ma alkohol w skladzie swym...a skoro woda brzozowa ma w skladzie alkohol...to chyba i my mozemy...co, nie;);)???? buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihih...hikhikhikhik.......gulgulgul.......chyba sie zdublowalismy...;););).... kurcze moje dziewczyny z dolkowa przyleca i powiedza ze was rozpijam....;););...i nawet niewinna Tigerke normalnie na manowce sprowadzam......aaaaaa...i zaprszam w nasze krzaczory....:):):)...dla tych co pala.....uuuuu.....jak sie pozbyc nalogu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo i ...d...mokra ..LEGIA umoczyla..Puchar dla Lecha..P...eeeee...! Czesc Kaarami...🖐️...to ja poprosze podwojna porcje lodow zeby sie odstresowac ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co to oglądać - ni elepiej dać im 22 piłki. Ja tam wolę spokojniejsze dyscypliny jak raj Paryż-Dakar no w ostateczności jakiśmotocros na odkurzaczach. A piłka - fuj Bimberek - cacy I łykniem bo odwykniem Na marginesie prędzej zaśpiewacie mi \"komu dzwonią\" nad trumną wodza niż jakakolwiek polska drużyna kopaczy nauczy siem grać Alkohol mój wróg - więc leję go w morde A on mie o ziemie o ziemie o ziemie o ziemie :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra postaram sie przepchnac ciemnosc......kulce zaraz mnie przepedzicie....;););) wlasnie leci moja piosenka....\"I\'m a woman in love....\"...Barbary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok, :D :D sam napisales, zeby Cie nie budzic :P Karaani, ale ja ta wode brzozowa wiedzialam, obok kwasu chlebowego, w butelce, jako napoj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo...Wodzu...dublujemy sie i chyba dlatego nie chce mi wskakiwac....diabełkowo....;););)...robisz to specjalnie???;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio?...serio???...jak to mowił Osiołek....:):) jako napój ???? to może w czasach kryzysu..jak ten tam ocet nooo wiecie;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz się wycofujesz Tygrysku? Ładnie to tak? Polej Wodzu bo na trzeźwo nie razbieriosz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuuuuuuuuuuu Legia wygrala 1:0 ale co z tego?? Puchar Polski ma Lech :( Sie napis musze z tej okazji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok, ja sie nie wycofuje :) Gio, lodami, sie pocieszmy :) Karaani, ja?? niewinna?? buhahahaha to Ty chyba nie czytalas poprzednich imprez pod lozkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys...>>..My juz Tentagi nie lubimy ..prawda..???:D ..i nie mow mi tu glosno ze football jest ..beee... Tentaga ..>>..my jestesmy ..warszawianki-legionistki ..!!! ..a Legia -Warszawa ..to nasza najlepsza druzyna we wiosce ..! :D ...a ja tez lubie ten raj .....bardziej w Dakarze jak w Paryzu ...ale ..paryżewo tez moze byc ..!:D ...dobra żartowalam ...ale tylko z tym rajem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, oj lubimy go, tolernacyjne jestesmy :D Pewnie, ze legionistki!!! legia Warszawa nasza duma i sława :D Uwielbiam mecze i ich atmosfere :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys...ja nie czytałam????...nooo co ty???...to moje posty dawnymi czasy wycinano a nie twoje...;););)...............a wasze diabełkowo zawsze się miło czytało...;););)......noooo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×