Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

ghana- a ja ciebie widzę! :) To znaczy, że i ze wrokiem u mnie OK :) Pozdrawiam cieplutko i pędze do miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......................................UWAGA........................ Jestem dzis po rozmowie z jedna bardzo mądrą osoba z naszych Diablow ,ktora mnie uswiadomila i otworzyla oczy na pewne sprawy ..dlatego... Czuje sie w obowiazku wrocic jeszcze raz do sprawy naszej akcji Serce .. Z cala odpowiedzialnoscia ..biore cala wine na siebie za zaistniale \"Kosmiczne Nieporozumienie \"..!!!! Chce ..żebyscie wiedzieli ..ze Zosia byla .nieswiadoma faktu iz do tej pory sa osoby (kilka) ,ktore moga czekac na zwrot pozyczki.. Ja szlam za swoim tokiem myslenia ..ze sprawe ewentualnej splaty okreslilam jasno ..(o tym pisalam wczoraj )...ale moze ktos cos zle zrozumial...i dlatego tak wyszlo... ..Dzis rozmawialam z Zosia ..miala przed soba wyciag z konta ... Wplaty byly w wiekszosci od 10 do 50 zl.Wplaty wyzsze (wszystkie oprocz Tygryska )...byly okreslone jasno jako DAR... Przy wplatach od 10-50zl...na wiekszosci rowniez bylo napisane ..w miejscu nazwiska dar dla ojca Zosi...bylo kilka na ktorych nie bylo napisane dar tylko pomoc ..ale to bylo przy drobnych sumach w przedziale 10-50zl... Mam do wszystkich prosbe ..zrobcie to dla mnie ...i nie miejcie w tej chwili zadnych oporow ...Bardzo prosze osoby ktore czekaja na zwrot pozyczki o napisanie do mnie na moje konto ..i powiadomienie mnie o tym ...i ..pieniadze zostana zwrocone ...Prosze tez podac numer konta na ktore maja byc wplacone .. Ja rowniez bylam nieswiadoma ze ..moglam cos ..namieszac i zle poinformowac Zosie ..a ona polegala tylko na tym co ja jej mowilam .. Wierze ze po tym co napisalam ..te osoby ktore poczuly sie urazone w jakis sposob mi wybacza ..bo od poczatku do konca dzialam w dobrej wierze ...! jeszcze raz przepraszam za to nieporozumienie ... Podaje moj adres ...sarna3@o2.pl ...i czekam ... Chcialabym juz o tej sprawie zapomniec ...i chcialabym rowniez zeby wrocila mila atmosfera pod naszym wyrkiem ... Pozdrawiam Gio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygryniu.. ja nic Kofi nie robiam:O ja jom tylko spozylam w duzej ilosci...bo pora byla goopia jak na mnie:) Amok a moze ty sam nam porobisz fotki...hihi...taka sesje zrob na wyjezdzie...tylko ja bez skrzypiec poprosze...najbardziej podobalby mi sie flet...on taki do rury podobny;):D Air...no wiesz w wakacje szkola:O jestes nieprzyzwiota:D Dardanele :D keep smajling:) TENTAGA wodzu to ja bede lapac do tego skalpowania :D ale procent skorek bedzie moj:D podpisujem siem kopytkiem :) Kaarani ja se z tej okazji nawet prezent juz zrobilam:) Znudzony jedno i drugie mnie zerwalo...a najbardziej to mnie suszy;) a jeszcze jak se stopke wodza poczytam to juz wogole mi sie pic chce:D no i dzieki za uznanie w sprawie porannego wstania:) sie min alezy a co:D Blazen w tym my tez przodujemy:D Niska:) a moze ty masz ze 2 metry i ten nick to z przekory:D Ninka👄 Gio 👄 Majorek widzem ze tylko ty sie jeszcze nie zepsulas i nadal mowisz budzikom smierc!!!:D tak trzymaj...:D Ghana:D ja tez cie widze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc jeszcze raz >>>Tentaga, no teraz to ja sie glupio czuje ... oczywiscie jak kazda babeczka jestem troche prozna ale chodzilo mi naprawde tylko TYLKO o potwierdzenie czy mail doszedl (bo dostalam jakiegos mail delivery failure ale nie mozna sie bylo zorientowac o jakiego maila chodzi) a nie o zachwyty...zreszta zupelnie nieuzasadnione... pozdrowienia dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna, zapomnialam, ze Dzien Dziecka dzisiaj, niedobrze juz ze mna, chyba sie starzeje ;). Ghana: caara@o2.pl (mozna ten adresik znalezc klikajac na moj nick ;) ). No i w ogole, \'dzieciakowe\' buziaki dla wszystkich, ja wpadam i wypadam, piekna pogoda mnie wzywa :). A, no i Tentaga masz racje. Tylko nie uciekaj spod lozka! Mam nadzieje, ze spory i ten cholerny temat szybko sie skoncza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Ninka, gratulacje, ze obylo sie bez sliny na parkiecie, hihihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niska wzrostem
Zdiablona - ales Ty niedomyslna :P Niska wzrostem to ja :D - ma¸a :D tylko na tym Macu nic nie moge normalnie napisac :P pozdrawiam s¸onecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ dla dzieckaczków i dzieciaczkolubnych :D Kurna.. wiecie co.. myszka mi padła pod koniec pisania wielkiego posta - odpisywałam z wczoraj i dziś.. i niestety nie udało mi się go zachować grrr Chyba znów zacznę używać notatnika... Hmm ja powiem tylko jedno... jak komuś to przeszkadzało, to wystarczyło powiedzieć, że nie chce się dostawać dużych maili .. i tyle.. a nie od razu zupełnie kontakt wymazywać... bez sensu.. (Kachni czy wszyscy inni też tak mają zrobić ??) Niebieska.. o tak wczesnej porze do kompa biec... hmm to już uzależnienie.. chyba.. ;) Zdiablona.. a Ty nie-lepsza... Hehe bo ja lubię spać :) Chociaż czasem nie mogę zasnąć po wyjściu Anioła mego, to już wstaję, tak jak wczoraj.. i starsznie mi było dziwno, że jeszcze tak wcześnie (np.. po 11, po 12) a ja już po śniadanku tym i tamtym.. i jeszcze tyle mogę się cieszyć internetem (do powrotu Anioła) ;) Ghana.. Ty to biedna jesteś.. Amok.. przykro mi, że miałeś randkę nieudaną.. ale ważne, że próbujesz :) Dardanele fajna piosenka :) A przyjrzyj się linkom do poszczególnych kolejnych stron, a zobaczysz, że różnią się o 30 :) Błazen a ciężka to praca? ;) :P Znudzony Ty nam nie tylko szefujesz, a jeszcze otaczasz nas mądrością i opieką :) ;) ;) Ninka.. łał.. brawo za odwagę ! :) Mnie tez czeka taka wizyta, odwlekana.. jakieś.. no pewnie może i 3 lata..tylko u mnie nie będzie tak różowo i bez borowania się nie obejdzie.. :0 Tygrysek 🌼 Akara :) ale teraz Ghanie to chyba musisz maila wysłać, bo jak ona nie widzi, to nie znajdzie pod nickiem nic :) Mała.. och no tak.. zapomniałam i nie skojarzyłam.. niskiej wzrostem ;) ;) Zosia ❤️ To są linki do artykułów o tej zasranej ustawie przeciwko posiadaczom skrzynek pocztowych :) i tam można chyba jeszcze protest wysłać: http://fakty.interia.pl/news?inf=506626 http://fakty.interia.pl/news?inf=507560 Resztę z zaginionego postu ;) dopiszę za chwilę, ale znów musze wrócić na poprzednie strony ;) (i jeszcze sobie przypomnieć :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala, ja tez sie nie domyslilam, cos nie tak z moim kojarzeniem ostatnio :D. Tentaga, dobre z tymi muchami, tylko to \'hello baby\' moze czlowieka z rownowagi wyprowadzic :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie, nie komentujmy juz prosze niczyich decyzji, dobrze? (ani Kachni i Margot, ani Zosi) Bo to tylko niepotrzebne podgrzewanie tematu, one te swoje rozne decyzje podjely, roznymi motywami sie kierowaly, ich sprawa, nam nic do tego. Inaczej ta przekleta machina ktora niechcaco wprawilam w ruch nigdy sie nie zatrzyma. Ja wiem, ze ludzi jezyk swiezbi, ale mozna to zalatwic prywatnie. majorku, no juz Ghanie napisalam na forum: caara@o2.pl :) No i lece, bo sie znowu zasiedzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tentaga 🌻 Mądre słowa. Nikt wam nie każe sie kochać... Wierze ze macie powody o wzajemne pretensje... ale dosyć tej nienawiści, kłótni, wyzywania sie... Załatwcie to między sobą na priv, nawet jeśli to ma sie skończyć zerwaniem znajomości. Bo jeśli tak ma być lepiej to innego wyjścia nie widze. Tyle w temacie. Dardanele --> spróbuj odświeżyć. 🖐️ i pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air przez komunikator :) U mnie to się chyba nie zdarzy, bo mój to unika komunikatorów.. na szczęście już nie jak ognia, bo wczoraj nawet ze mną rozmawiał, bo akurat miał w pracy okazję.. A zauważyłam, że też bardzo siezaczyna denerwować, jak coś się zrobi nie tak jak on sobie to obmyślił.. ;) Margot na pewno się uda, trzymamy kciuki ;) Kundel miło, że jeszcze tu czasem zaglądasz :) :) Gio jeśli masz możliwość, to pościągaj pocztę naszą :) i zgraj na płytki :D Tentaga dopsz, będę sie starała unikać skalpa ;) :) ale ja lubię aferować ;) (pozytywnie) Ta cholerna myszka kiepsko łazi.. a w ogóle to nie moge tego uruchomić :9 nie wiem czemu, a taka ciemnota to ze mnie chyba nie jest :) Akara juz nie będę, tylko to chciałam napisać.. (poza tym to miało iść z godzinę temu ;) ) Ale Ghana nie widzi forum ;) 🌼 Elles 🌼 Blondi 🌼Kofeina 🌼 Kasiek 🌼 Karaani 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Elles, zapomniałam o odświeżaniu nowej zaciemnionej stronki, to pewnie dlatego Dardanelka nie widzi ;) ;) Zaraz idę robić naleśniki na obiadek :D (jaka grzeczna ze mnie dziewczynka.. phihihi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja odświeżam!! Odświeżam jak szalona!! I gucio... I 30 dodaję i nadal ślepa jestem. Nie zawsze, ale się zdarza, do licha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja odświeżam!! Odświeżam jak szalona!! I gucio... I 30 dodaję i nadal ślepa jestem. Nie zawsze, ale się zdarza, do licha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tentaga polej co...woooodzu:) ja ciem ozlocem i wogole...pogoda taka majowkowa a my tu o suchym pysku :O Niska...no ja jezdem dzis usprawiedliwiona...za wczesnie wstalam....nie mysle...zreszta ta dziwna czynnosc jest mi obca;):D myslenie szkodzi:D Biedroneczko...boza krowko...ale zeby niebieska..hmmmm...co ja wczoraj pilam;):Dno tak nic nie pilam:D Akara:) Majorek...no ba...ja jezdem lepsza;):D a cio...hehe...ino nie mogiem😭 :D Elles:D A ogolnie zglaszanm protest!!!!:P nikt sie nie zachwyca mojom stopkom:( no ja wim ze nie mam jej wielkiej jak kloss...ale nie wielkosc sie liczy moi drodzy:P:D a jakosc...jakosc...proszem was:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek ..>>..mozliwosc to ja pewnie mam ..ale zaufania do plytek za grosz ..odkad mi jedna ..rozerwalo w szufladce ..:D:D:D ..konto to konto ..a plytke kazdy moze sobie wlozyc i was ogladac ..wiec ja wole swoje tajemnice ..zabezpieczone haslem ..! ..jestem troche niereformowalna i jak za duzo techniki to sie gubie...:D Znudzony ...>>..ty pracujesz w burdeliku ...???..jako elektryk sie domyslam ..:D..i co placa ci za gaszenie i zapalanie światla ..??? ..fajna robota ..tylko palcow do kontaktow nie wkladaj ..bo tam kopie .. sama wiem po sobie ..jeden kolega tak mi kazal..ze niby mnie mialo popieścic ..a kopnelo...!:D Nina28..>>..brawo za odwage u dentysty -sadysty ..Dobrze ze skonczylo sie Viktoria ..a nie ..ręka ..noga ..mozg na ścianie ...gdyby sie wiertlo obsunelo ...:D Ghana..dardanele..Amok..niebieska-biedronka Akara..AIR..mala..🖐️ Zdiablona..adresik przekazalam :) Tentaga ..polowanie zakonczone ..az mi sie ..przyrzad do strzelania ..zagotowal...!:D Elles ..🖐️...z kazdym dniem bedzie lepiej ..wszystko juz zostalo wyjasnione ..bo co jeszcze moznaby bylo powiedziec ..? ..moze tylko tyle ..ze w najlepszej rodzinie ..sie zdarza....!!!..:) i ..szybko zapomnimy ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dardanele ;) Zdiablona ;) łoo jaka stopka :D tylko... jakoś nie kumam hihi Ostatnio na gadaczkach tez miałaś niezły opis :) :) Giovi hehe tylko pilnuj obecności na tych kontach, żeby Ci nie skasowali za nieaktywność ;) :) Ok, to ja mówię papa 🖐️ 🖐️ Bąadźcie grzeczni :) .. a.. rozrabiajcie pozytywnie ile dusza zapragnie :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona - a co znaczy oszczuszczienia? Jakieś znajome słowo, ale zabyła, a słownik rosyjski komuś pożyczyliśmy i już nie mamy Majorku - poczęstuj naleśnikiem, proooszę Dardanele - czasem dodaję 30 i brak ostatniego posta, wracam i znów dodaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, teraz było tak: dodałam 30 i zobaczyłam ostatniego Majorka, , stronka była, ale bez mojego posta; odświeżyłam i już się widzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już też się widzę!Trochę tylko przypóźno, bo muszem już zmykać. Miłego wieczorku zyczem wszystkim:) I do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PTASZEK SOBIE FRUNIE Z DALA, W GÓRZE SŁOŃCE ZAP............, ŻABA DUPĘ W WODZIE MOCZY. KUR...! CO ZA DZIEŃ UROCZY! Analiza. Wiersz jednozwrotkowy, czterowersowy z rymem sylabowym, z równomiernie rozłożonym akcentem. Podmiot liryczny wyraża swoje głębokie zadowolenie z otaczającego go świata, przepełnia go kwitnący stoicyzm i szczęście, które człowiekowi żyjącemu we współczesnym zamęcie, może dać tylko otaczająca przyroda. Dla podmiotu lirycznego nawet zanurzona w błękicie wody dupa żaby jest pretekstem do euforii. Zapier........... inne stworzenia sugerują wczesne lato, kiedy świat zwierzęcy obudził się z otchłani zimy. Puenta liryku jest jednoznaczna i łatwo odczytywalna. JA liryczne personifikuje słońce. W słowie \"zapier.....\" oddaje szybkość i złożoność ruchu słońca, które przecież nie jest istotą ludzką i nie może \"zapier.....ać\" senso stricte. Uwagę zwraca użycie wulgaryzmów, których znajomość świadczy o ludowych korzeniach poety i głębokiej więzi ze społeczeństwem. W moim rozumieniu autor chciał się tym utworem odwdzięczyć środowisku, z którego wyrósł za poświęcenie i trud włożony w zapewnienie mu należytego wykształcenia. Szkoda, że tak mało w dzisiejszej poezji wierszy o tak pogodnym nastroju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kur..., co za dzień uroczy! Tentaga się bierze za analizę poezji! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorku ktora stopka...ktora...ta o facetach???:Dhihihi Linka aszuszczienija to doznania:) ja ciem nie znam dlaczemy tak...buuu:( a moze ty jestes zenska odmiana Linkiego;):D Tentaga...calego kompa oplulam zarelkiem:Dwy mnie tu kiedy zabijeta...albo musze sie oduczyc jesc jak was czytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona - no tom tera CIF ji szmatka i pucujemy kompa :):) Linka - czy nie zapomniałaś, że ja dziś mam zamiar wrócić ?? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tentaga - to była groźba? :D Zdiablona - czemu buuu? Fajna stopka:) I nie gadaj, że się nie znamy, tylko zaglądaj prędziutko na stronę 271 na sam dół!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka...Aniolka...urrrra nio to bieremy tego cifa od Tentagi i pijemy:D:D a dlaczego Tentaga ci grozi powrotem...ja mu zaraz pokazem ;):D Tentaga ty mnie tu nie strasz mojej faworyty z czarnym podszerstkiem bo ci zrobiem kęsim...kęsim :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszłam na diabełkowo wypić ace, bom nabroiła i wybielić sie chciałam, ale akurat Zdiablonej nie było, to się zdiabliłam do reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×