Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

cif może być, tak nie wybiela, a ja już wole diabłem zostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka Aniele moj;) bo ja mialam awaryjem z kompem i netem:( nadal admin mi psikusy robi...ale poki co ti jezdem :) i dobrze zes sie zdiablila do reszty...bo to biale bardzo swiecilo pod wyrkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Tentaga uwielbia straszyć, ale mam na niego swoje sposoby:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UJE..... MISIA PSZCZOŁA. \"OCH TY K...WO!\" - MISIU WOŁA. \"ZA TE MĘKI, ZA TE BÓLE, ROZP........... WSZYSTKIE ULE!\" Analiza. Jest to wiersz w formie fraszki. Traktuje on o cholerycznym misiu, który, domyśleć się można, szukał pożywienia w pszczelim ulu. Dosadność, z jaką miś wyzwał pszczołę od prostytutki, szczerze ukazuje jego ból i smutek. Obietnica zemsty jest wyrażona dobitnie i groźnie. Każe nam przypuszczać, że niechybnie zostanie spełniona, mimo że jest Niewspółmierna do uczynku, jaki popełniła pszczoła. Śmierć wielu tysięcy pszczół jest nie podlegającym dyskusji mordem, który kontrastuje z czynem pszczoły. Wiersz ukazuje władzę silniejszego, któremu nie warto wchodzić w droge. Trudno pogodzić się z przesłaniem tego wiersza, jednakże ukazuje ono nam trudną prawdę o tym, że często siła i przemoc zwycięża nad rozsądkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tentaga - ??? dawaj ten bimberek, ktoś musi dzisiaj diabły rozpić i rozruszać, coby sie nie kłóciły już tutaj Zdiablona - jesteś? czy poszłaś po muzyczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PETYCJA DO ZIMY Droga Zimo, przy tobie Czuje sie jak w raju... Tylko odwiedzaj mnie w grudniu, A nie, k...., w maju !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"- BLAGAM O POMOC!!!! - Kolega mi powiedzial, ze plyta DVD lepiej odbija radar niz zwykla plyta - podpowiedzcie mi prosze, czy mnie nie sklamal -bo jesli rzeczywiscie to jest prawda, to czy w kazdym hipermarkecie jak pojade do miasta bede mógl taka plyte kupic? Na razie uzywam zwyklej plyty i jestem zadowolony - nie dostalem zdnego mandatu!!! odp1.: - Powies sobie jeszcze trzy takie plyty - juz z daleka bedzie widac, ze jedzie idiota. odp2.: - Fakt, oni swoich nie zatrzymuja. odp3.: - Jako ze plyta DVD ma wieksza pojemnosc, tak przy wiekszej predkosci plyta ta lepiej dziala. Tylko pamietaj, ze strona przeznaczona do zapisu musi byc skierowana w strone policjantów, bo inaczej spowoduje wzrost predkosci pokazywanej przez radar. Sam stosuje 3 plyty DVD, 2 analogowe (tak na wszelki wypadek) i krawat samoobrony na ewentualne blokady. Pozdrawiam. odp4.: - to prawda, w nowej wersji F-117A pokryty jest caly plytami DVD i daltego jest niewykrywalny dla radarów odp5 - nie jestem pewien z ta plyta DVD, nie próbowalbym, najlepiej sowac sprawdzone sposoby, polecem plyte gramofonowa, ona ma wieksza powierzchnie i bardziej rozprasza wiazke z radaru odp6 - Powies CD, DVD, FDD, HDD, memory stick i ZIPa, to na pewno zaden policjant cie nie zatrzyma, bo jak cie zobaczy zza zakretu to umrze ze smiechu. odp7 - Najlepiej radar odbija plyta chodnikowa. Tylko trzeba nia rzucic w radar z duzej odleglosci, zanim cie \'ustrzeli\' a do tego trzeba sporo krzepy..\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastrojowy wieczór, on i ona na kanapie. Ona pyta: -Kochasz mnie??? On: -Kocham.... Ona: -A ożenisz się ze mną??? On: -Nie zmieniaj tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dla rozluźnienia atmosfery ostatnia dziś porcyjka UWAGA uprasza sie o nie opluwanie sprzętu :D:D:D:D:D:D Nauczycielka pierwszej klasy, Pani Magda Miała ciągłe kłopoty z jednym z uczniów. Nauczycielka spytała, \"Jasiu, o co ci chodzi?\" Jasiu odpowiedział, \"jestem za mądry do pierwszej klasy. Moja siostra jest w trzeciej klasie a ja jestem mądrzejszy od niej! Myślę, że też powinienem być w trzeciej klasie!\" Pani Magda miała dosyć. Zabrała Jasia do gabinetu dyrektora. Kiedy jasiu czekał w sekretariacie, nauczycielka wyjaśniła dyrektorowi całą sytuację. Nauczyciel powiedział pani Magdzie ,że chciałby zrobić chłopcu test i jeśli nie odpowie na żadne pytanie będzie musiał wrócić do pierwszej klasy i nie sprawiać więcej żadnych kłopotów. Nauczycielka się zgodziła. Jasiowi wytłumaczono wszystkie warunki i zgodził się na przeprowadzenie testu. Dyrektor: \"Ile jest 3 x 3?\" Jasiu: \"9\". Dyro: \"Ile jest 6 x 6?\" Jasiu: \"36\". I Jasiu odpowiadał na każde pytanie, które wymyślał dyrektor uważając, że trzecioklasista powinien znać odpowiedzi. Dyrektor spojrzał na Panią Magdę i powiedział, \"Myślę, że Jasiu może iść do trzeciej klasy.\" Pani Magda spytała czy i ona może zadać Jasiowi kilka pytań?,Zarówno dyrektor jak i Jasiu zgodzili się. (i się zaczeło ) Pani Magda spytała, \"co krowa ma cztery, czego ja mam tylko dwa? Jasiu, po chwili \"Nogi.\" Pani Magda: \"Co ty masz w spodniach, a ja tego nie mam ?\" Jasiu:\"Kieszenie.\" Pani Magda: \"Co zaczyna się na \"K\" kończy na \"S\", jest owłosione, zaokrąglone, smakowite i zawiera białawy płyn?\" Jasiu: \"Kokos\" Pani Magda: \"Co wchodzi twarde i różowe a wychodzi miękkie i klejące?\" Oczy dyra otworzyły się naprawdę szeroko ale zanim zdążył powstrzymać odpowiedź Jasia, Jasiu powiedział. Jasiu: \"Guma do żucia\" Pani Magda: \"Co robi mężczyzna stojąc, kobieta siedząc, a pies na trzech nogach?\" Dyrektor ponownie otworzył szeroko oczy ale zanim zdążył się odezwać... Jasiu: \"Podaje dłoń\". Pani Magda: \"Teraz zadam kilka pytań z serii \"Kim jestem?\", dobrze?\" Jasiu: \"OK\". Pani Magda: \"Wkładasz we mnie swój drąg. Przywiązujesz mnie. Jest mi mokro wcześniej niż tobie\". Jasiu: \"Namiot\" Pani Magda: \"Palec wchodzi we mnie. Bawisz się mną, kiedy się nudzisz. Dróżba zawsze ma mnie pierwszą\". Dyrektor patrzy niespokojnie i widać, że jest nieco spięty. Jasiu: \"Obrączka ślubna\" Pani Magda: \"Mam różne rozmiary. Gdy nie czuję się dobrze, kapię. Kiedy mnie dmuchasz, czujesz się dobrze\". Jasiu: \"Nos\" Pani Magda: \"Mam twardy drążek. Mój szpic zagłębia się. Wchodzę z drżeniem\". Jasiu: \"Strzała\" Dyrektor odetchnął z ulgą, \"Wyślijcie Jasia od razu na studia! Ja sam na ostatnie dziesięć pytań źle odpowiedziałem!\" Ordynator przechodzi korytarzem szpitalnym i nagle słyszy dobiegające z dyżurki pielęgniarek odgłosy libacji. Zaciekawiony zagląda do środka i widzi obłoki dymu papierosowego, kieliszki i rozbawiony personel. - Co to ma znaczyć! Pijaństwo w pracy?! - Jest powód panie profesorze, jest powód - odpowiada jeden z asystentów. Siostra Kasia nie jest w ciąży ... - Aaaaa to i ja się napiję... Dwa misie obudziły sie ze snu zimowego w gawrze. Samice jeszcze spia a im zebralo sie na amory. Zaczely sie obsciskiwac... W pewnym momencie wpada zajac do jamy.. Wybalusza oczy i ucieka.. Mis mówi : pobiegnij za nim, bo jeszcze wychlapie w lesie i beda nas brali za nie wiem co... Drugi mis puscil sie w pogon za zajaczkiem. Goni go, goni, w koncu zajaczkowi udalo sie wskoczyc do jeziora. Mis lowi, lowi... ciagle nic. Wreszcie cos ma! Wyciaga z wody... drzacego bobra i mówi: - Bóbr nie widziałes zajaca? Bobr: Nnniiieeee,.....ty pedale ! Policjant pyta staruszke: Wiek? - 86 lat - Czy moglaby pani opowiedziec swoimi slowami, co tu sie wlasciwie wydarzylo? - Siedzialam na lawce na tarasie przed domem, podziwiajac cieply wiosenny wieczór, kiedy przyszedl ten mlodzieniec i usiadl obok mnie. - Znala go pani? - Nie, ale byl przyjaznie nastawiony. - Co stalo sie po tym, jak usiadl obok pani? - Zaczal pocierac moje udo. - Czy powstrzymala go pani? - Nie. - Dlaczego? - Bo odczuwalam przyjemnosc. Nikt nie robil tego od czasu, kiedy mój maz odszedl z tego swiata 30 lat temu. - Co stalo sie potem? - Zaczal piescic moje piersi. - Czy próbowala go pani powstrzymaa? - Nie. - Dlaczego? - Mój Boze, dlaczego? Bylo mi tak dobrze, czulam ze naprawde zyje. Od lat tak sie nie czulam! - Co stalo sie pózniej? - Cóz, rozpalil mnie do czerwonosci, wiec rozlozylam nogi i zawolalam: \"Bierz mnie, chlopcze, bierz mnie!\" - I co? Zrobil to? - Nie, do diabla! Zawolal \"Prima Aprilis!\" I wtedy zastrzelilam sukinsyna! Po imprezie ... Kowalski budzi się rano na wielkim kacu. Pamięta tylko, ze poprzedniego dnia była impreza u szefa. Wola żonę: - Kochanie, co się wczoraj stało? - Jak zwykle schlałeś się i wygłupiłeś się przed szefem. - Olać szefa... - Właśnie to zrobiłeś na imprezie, wiec wyrzucił cię z pracy. - Pieprzyć go... - To ja zrobiłam pól godziny później, wiec odzyskałeś posadę. Nowy ksiądz byl spięty jak prowadził swoją pierwszą mszę w >parafi, więc prosił koscielnego żeby mógł do swiętej wody >dołożyć kilka kropelek wódki, aby się rozluźnic.I tak się stało. >Na drugiej mszy zrobił tak samo i czuł się tak dobrze ( a nawet >lepiej ) jak na pierwszej mszy, ale gdy wrócił do pokoju znalazł >list: >DROGI BRACIE >-Następnym razem dolóż kropelki wódki do wody, a nie kropelki >wody do wódki; >-Na początku mówi się \"Niech bedzie pochwalony\", a nie \"kuzwa >mac\" >-Po drugie, Jezusa ukrzyżowali Żydzi, a nie Indianie, >-Po trzecie Kain nie ciągnal kabla, tylko zabił Abla, >-Po czwarte po zakończeniu kazania schodzi sie z ambony po >schodach, a nie zjeżdża po poręczy. >-A na koniec mówi sie Bóg zapłać a nie Ciao >-Krzyż trzeba nazwać po imieniu a nie to \"duze t\" >-Nie wolno na Judasz mówic \"ten skurwysyn\" >-Na krzyżu jest Jezus a nie Che Guevara >-Jest 10 przekazań a nie 12; >-Jest 12 apostołów a nie 10; >-Ci co zgrzeszyli idą do piekła, a nie w pizdu; >-Inicjatywa aby ludze klaskali była imponujaca ale tańczyć >makarene i robić \"pociąg\" to przesada; >-Opłatki są dla wiernych a nie na deser do wina; >-Pamiętaj że msza trwa godzinę, a nie dwie polówki po 45 minut; >-Poza tym Maria Magdalena była jawnogrzesznicą a nie kurwą; >-Jezusa ukrzyżowli, a nie zajebali >-Ten obok w \"czerwonej sukni\" to nie byl transwestyta, to byłem >ja, Biskup. >-I w końcu Jezus byl pasterzem a nie pierdolonym domokrążcą! Wspomnienia kolesia : > Zawsze jak byłem młodym kawalerem, gdy spotkały mnie jakieś zgrzybiałe >ciotki na weselach, to poklepywały mnie po ramieniu i mówiły > - Będziesz następny. > Przestały jak na pogrzebach zacząłem robić im tak samo. Amerykanski statek kosmiczny dolecial na marsa... wyladowali...juz >> zbieraja sie do wyjscia az tu nagle podlecialo 2 marsjan takich >> smiesznych zielonych i bzzzzzzzzz bzzzzz zaspawali im drzwi wyjsciowe. > >> Amerykanie probuja wyjsc... 10 minut, 30 minut... po godzinie sie >> udalo. Wyszli a tam juz zebrala sie wieksza grupka marsjan. No wiec >> witaja sie i pytaja: \"czemu zaspawaliscie nam drzwi wyjsciowe\" Na co >> marsjanie \"zawsze tak robimy nowym, >> ale to chyba nie problem - niedawno tu polacy byli... koledzy >zaspawali im >> drzwi a oni po 5 minutach juz byli na zewnatrz... i jeszcze prezenty >> przywiezli\" >> amerykanie: \"prezenty, polacy? jakie prezenty?\" >> marsjanin: \"a nie wiem, jakis wpierdol, ale wszyscy dostali\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jastem...gdzie bimber leja tam jestem pieronem:) ale za dlugo dzis tu nie zabawie...muszem wyjsc...ale bede potem....dobije i dopije potem:) a swoja droga wszystko wiem o waszym pijanstwie beze mnei...lobuzy:P:D ale wieczorkiem wypijemy sobie cioooo?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po imprezie ... Kowalski budzi się rano na wielkim kacu. Pamięta tylko, ze poprzedniego dnia była impreza u szefa. Wola żonę: - Kochanie, co się wczoraj stało? - Jak zwykle schlałeś się i wygłupiłeś się przed szefem. - Olać szefa... - Właśnie to zrobiłeś na imprezie, wiec wyrzucił cię z pracy. - Pieprzyć go... - To ja zrobiłam pól godziny później, wiec odzyskałeś posadę. Nowy ksiądz byl spięty jak prowadził swoją pierwszą mszę w parafi, więc prosił koscielnego żeby mógł do swiętej wody dołożyć kilka kropelek wódki, aby się rozluźnic.I tak się stało. Na drugiej mszy zrobił tak samo i czuł się tak dobrze ( a nawet lepiej ) jak na pierwszej mszy, ale gdy wrócił do pokoju znalazł list: DROGI BRACIE -Następnym razem dolóż kropelki wódki do wody, a nie kropelki wody do wódki; -Na początku mówi się \"Niech bedzie pochwalony\", a nie \"kuzwa mac\" -Po drugie, Jezusa ukrzyżowali Żydzi, a nie Indianie, -Po trzecie Kain nie ciągnal kabla, tylko zabił Abla, -Po czwarte po zakończeniu kazania schodzi sie z ambony po schodach, a nie zjeżdża po poręczy. -A na koniec mówi sie Bóg zapłać a nie Ciao -Krzyż trzeba nazwać po imieniu a nie to \"duze t\" -Nie wolno na Judasz mówic \"ten skurwysyn\" -Na krzyżu jest Jezus a nie Che Guevara -Jest 10 przekazań a nie 12; -Jest 12 apostołów a nie 10; -Ci co zgrzeszyli idą do piekła, a nie w pizdu; -Inicjatywa aby ludze klaskali była imponujaca ale tańczyć makarene i robić \"pociąg\" to przesada; -Opłatki są dla wiernych a nie na deser do wina; -Pamiętaj że msza trwa godzinę, a nie dwie polówki po 45 minut; -Poza tym Maria Magdalena była jawnogrzesznicą a nie kurwą; -Jezusa ukrzyżowli, a nie zajebali -Ten obok w \"czerwonej sukni\" to nie byl transwestyta, to byłem ja, Biskup. -I w końcu Jezus byl pasterzem a nie pierdolonym domokrążcą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona - to łyka bimberku przed wyjściem i czekamy na cię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka - Ja wpadnę koło 21.00 :D bimberek mieszka w szafcem w kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i sama zostałam bimbru popróbuję i podrzemie troche pod łóżkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryk, bryk na imprezke Tygryś wbrykl :D wyplywalam sie, wyszalalam na basenie z mala Anoe, wiec jestem hepi :D Dobrze, ze ratownikow z tego basenu znam, bo inaczej to by nas chyba wyprosili z basenu albo drastycznie uspokoili :P Z brzegu rzucalam ja do wody z wieeeeeeeeelkim rozmachem :D Wciagalam pod wode, podrzucalam, ogolenie szalenstwo ogromne a ile radosci przy tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemność widzę ciemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemność widzę ciemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemność widzę ciemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemność widzę ciemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys ja siem dziwiem, że w futrze i to pręgowanym wogóle ciem fpuścili na basen :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodzu... Ona zdjęła pewnie wcześniej to futro.. I wiesz jak wygladała? Mrrrrrrrrr......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tentaga, toć na rajd niedzielny tez futro zdjelam, mowie Ci, latem nie nosze :D Pewnie, ze mnie wpuscili, skoro kostium mialam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tentagi
Stary ..czy ty nie potrafisz gadac bardziej po mesku .? Co to ma byc ? Jakies seplenienie .Tego sie nie da czytac .!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×