Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość biebieska_biedronka
dobranoc a moze dzien dobry???wszystkim (jak dzien dobry to jestem pierwsza!!!!!!!!!!) >>>>Szafirowe-gratulacje!!!!! >>>>Tygrysku-rowniez gratulacje!!!! >>>>>Tentaga, dalej nie wiem czy doszlo czy nie i w jakim stanie, daj znac jesli mozesz... ...ale sie porobilo na tym forum tak baj de łej...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska biedronka
....zapomnialam wszystkich usciskac i wycalowac 😘😘😘😘😘 z okazji Dnia Dziecka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;-):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze na tak zwany poczatek chce udowodnic jak wczesnie mi sie udaje wstawac ostatnio ...tylko ja po cichutku bo widze ze wy tu spicie jeszcze slodko :) Zosiu...mnie to az zatkalo jak przeczytalam tego maila...ja nie wiem co tu sie dzieje...ale to nie ode mnie mail... aha doczytalam...no spoko babsztyle...ja wiem tylko tyle ze jak sie schyle to mam du....w tyle:D i mam apel podlozkowy...proszem mnie tu z fajkiem z pyskiem nie spac w sianie:D:D Znudzony...no jak jeszcze pare takich newsow poczytam to mnie diabli porwa na bank:O Kofi a ja znowu cie spozywam;):D wstawaj....zajecia czekaja:D:D ateraz bede sie pienicz!!!!czy wy kobity musicie ciagle jatrzyc???czy moze komus zalezy na popsuciu tutaj fajnej atmosfery???dajcie spokoj Zosi raz na jutro..moim zdaniem to jest zupelnie bez sensu szczelcie se po razie albo co i zamknijcie te durne jatrzenia...zlosc i zale sa zlymi uczuczuciami, kazdy z nas sadze jest tu po to zeby sie dobrze bawic a nie czytac boje rodem z walk kisielowo blotnych....i spokoj mnie tu natentychmiast!!!!! Tentaga...bieremy sie za skalpowanie:D a skalpy zawiesimy u Znudzonego przy basenie zeby ladnia dekoracje mial :) ja niniejszym oglaszam i domagam sie totalnego picia pod wyrkiem...mysle ze dokucza nam brak alkoholu;) mam niedlugo imieniny...wiec prosze juz zaczac kupowac alkohol i prezenty:) obra...na poki co to ja ide po reszte kofeiny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla wsiech caluski hihihi...ladne slady wam zostawie:D kto nie zerknie do lusterka wzbudzi zazdrosc innych:D Znudzony....rura to moj atrybut:D co nie zosia????hihihi no diably poooobudka...bo zupa jest krotka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam. Sluchajcie, a moze by tak WSZYSCY dali spokoj (nie tylko inni Zosi, ale i Zosia innym)? Nie ma sensu wyciagac tej calej sprawy, babrac sie w niej i rozpamietywac. Zycie jest na to za krotkie :). 🖐️, lece na kurs, powrot do normalnego zycia sie dla mnie zaczyna :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podlaczam sie do apelu Akary!!!! Gio --> Ty lepiej uwzaj z taka iloscia skrzynek mailowych, bo jakis glupi projekt ma byc i trzeba bedzie placic za KAZDE konto emailowe.... oj nie wyplacisz Ty sie wtedy, oj nie :P Kasiek --> teraz to ja musze sesje zaliczyc :P Baw sie dobrze !! Kofi --> kciuki trzymam!!!! taaaaak mocno :) Zdiablona --> co zes Kofeinie uczynila, ze po jej resztki chodzisz??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Diabełki z Diabełkowa... Jak Wam się zaczyna dzień? Bo mnie od troche cięzkiej głowy. Zabalowałem wczoraj trochę. I na randce byłem... Nieudanej :( Poczytałem wczorajsze... I powiem szczerze... Nie rozumiem niektórych ludzi. Ale widocznie nie musze wszystlkich rozumieć. I żeby nie odgrzebywać nic wczorajszego nie będe mówił dlaczego nie rozumiem. Zosiu... Mam olbrzymią prośbe... Zdjęcia Twoje.. Prosze o przysłanie... OK? I wiecie co? Ta prośbę mam do wszystkich. Wymieniłem Zosię bo... Bo wiecie dlaczego. Bo poczytałem wczorajszy \"obiad\'.. Ale bądźcie ludźmi.. I zapychajcie mi skrzynke zdjęciami :) I nie tylko.. Maile pasjami lubię czytać. Czego nie można powiedziec o pisaniu ;) W Krakowie mamy śliczny ranek. Słoneczko sobie świeci. Może dzisiaj będzie lepszy dzień? Miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja też witam :) Wszystkiego najlepszego dla wszystkich, którzy czują się dziećmi :D i dla waszych dzieci - jeżeli ktoś takowe posiada:) - również dużo słodyczy i uśmiechu i pięknej pogody w wakacje :) A właśnie te bliskie wakacje przypominają mi, że muszę do końca roku szkolnego załatwić sobie praktyki w szkole :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air, kazdy ma cos z dziecka, czyz nie?? :) Amok, bardzo nieudana byla?? a moze zabawna?? :) W Wawie tez slonecznie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku... Po prostu nieudana... Tzn nie powiem żeby było niemiło.. Ale to była randka w ciemno i osoba z którą się spotkałem nie była osobą z którą chciałbym sie spotkać...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Diabołki:) Strasznie dawno nie zaglądałam, bo mi się trafił cudnie wolny dzień po drodze:) Zaglądam, a tu awantura... Może nie powinnam się wypowiadać, bo sprawa mnie kompletnie nie dotyczy, ale powiem Wam tylko, co widać z tego mojego \"pobocza\": Jesteście grupą naprawdę fajnych ludzi. To aż nie do wiary, że można stworzyć coś takiego, co Wam się tu udało. Nie psujcie tego, bo trochę Was szkoda... I już ani słówka :) Linka, dzięki za piątkowy kwiatek i słowa otuchy:) Tygrysek - brawa za odwagę i otwartość, musisz yć strasznie fajną osóbką! Szafirowe Oczy - pogratulować wyczynów! I pozazdrościć - łikend na żaglach, cudeńko:) Mała - a\'propos Twojego samopoczucia, jak po forsownym biegu - swego czasu u mnie tak objawiało się przepracowanie i silny stres. Wyhodowałam sobie prawie galopującą nerwicę - buuu, nie polecam... Pozdrawiam wszystkich ciepło, miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiaaaaaa ...... Witam wszystkich diabełków z diabełkowa Dziś na początek pozwolę sobie na kilka słów komentarza. Obserwując to co działo się w ostatnich dniach na diabełkowie zaczęłem się zastanawiać czy przypadkiem z pod wyrka się nie wynieść. Rozumiem animozje i pretensje stron jak również emocje, które kierowały wieloma wypowiedziami. Jednak proszę (tu kieruję swoje słowa do uczestników całego zajścia) zastanówcie się jak w tej sytuacji czuli się inni użytkownicy diabełkowa a szczególnie ci co pod łóżko niedawno wpadli. Ktoś mądry powiedział tam gdzie zaczynają się pieniądze kończy się koleżeństwo i przyjaźń. Tutaj mógłbym żec mamy tego przykład. Mimo próśb diabełków o zaprzestanie publicznej debaty osoby zainteresowane niestety kontynuowały ją, co bynajmniej dla mnie nie było ani przyjemne ani słuszne. Jesteście ludźmi wykształconymi i powinniście pomyśleć, że tego typu sprawy nagłaśnia się po wyczerpaniu wszelkich innych metod polubownego załatwienia ich. Nie mnie tu rozstrzygać o winie czy zasługach, po prostu nie znam dokładnie sprawy. Jednakoż uważam za wielce nietaktowne wobec innych publiczne rozstrząsanie takich spraw, wyciąganie i publikowanie korespondencji czy też wypominanie biedy czy bogactwa. Internet ma łączyć ludzi a tu jak widzę zaczyna dzielić. Kończąc powiem, iż naprawdę bardzo głupio czułem się widząc całą sytuacjaę. Osoby chcące polemizować z moim zdaniem zapraszam do korespondencji via mail miroslavusg@wp.pl Uprzejmie również proszę zaprzestańcie wojny i dziecięcych zagrań, ŻYJMY POD WYRKIEM W DIABEŁKOWIE JAK PRZYJACIELE A PRZYJACIELE POTRAFIĄ WIELE WYBACZAĆ. Tyle komentarza KOMUNIKAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WÓDZ TENTAGA UPRZEJMIE INFORMUJE, ŻE BĘDZIE SYSTEMATYCZNIE SKALPOWAŁ OSOBY BIORĄCE UDZIAŁ W ZAMIESZKACH TOPIKOWYCH, ZADYMACH I TEMU PODOBNYCH. Tiger - stronka już jest Biedroneczko - przepraszam zdjątka doszły i jestem cham , iż nie wyraziłem publicznego zachwytu co niniejszym czynię :D:D:D:D:D Biedronka jzt ZUPEEEER :D:D:D:D:D:D Inni oczywiście też Zdiablona - diabelskie są słowa Twoje - skalpujemy Znudzony - szykuj miejsce na kolekcję Gio - jak Ty to robisz ja z trzema krzynkami nie daję rady ??? Amok - wyrazy z powodu randki, zajrzyj napędziłem świerzyzny Dla Fszystich Diabełków fszystkiego najsmerfniejszego, najlepszego i naj, naj, naj, naj, naj, ...... zokazji dnia dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc diablatka....:):):):D:D wszystkiego najlepsiejszego z okazji dnia dziecka.....:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok - Do wigwamu wodza Zainteresowanych obejrzeniem pyska wodza uprzejmie proszem o maile, podeślem linka - nie mylić z Linką :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodzu.. Już do Ciebie mail pchnąłem umyślnym wojownikiem. Mniemam że bieży... Pozwoliłem sobie podac adresy moich stronek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok --> widac ta Twoja Randka jeszcze nie nadeszla :) Nadal gdzies po kafejkach sie blaka i Ciebie szuka ❤️ Dardanela --> dziekuje :) 🌻 Tentaga --> wodzu, madrze wodz gada :) Trza bimber pod lozko wtoczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim ktorzy maja dzieci lub czuja sie dziecmi duzy 🌼 :D Diablona ty jeszcze nigdy w zyciu tak wczesnie nie wstalas, co palic ci sie chcialo :), czy siku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzi mi się Tygrysku, że moja Randka już była... Tylko dłonie za szeroko rozwarłem... Za dużo wolności jej dałem i uleciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niska wzrostem
to ja :D przy¸ˆczam siŤ do apelu Akarki a tak w og—le to wszystkiego naj z okazji Dnia Dziecka :P pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorka za te wpisy po fafnaście razy, ale znowu mi posty nie wyskakują:( Pomimo dodawania 30!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahoj Diabełkowoooooo!!! Wszystkim dzieciom i dzieciaczkom WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGOOOO!!! Ja dzis dostałam od taty czekoladę z big orzechami- mniam! Dieta znowu poszła w kąt, a co tam! Zosieńko kofana moja- ślij i zapychaj mi co tylko chcesz ;) Jakem Nina mówię , ze uwielbiam (tak jak Amok) dostawać od was maile, a i obiecuję, że jak tylko się stosownego aparata dorobiem to i ja słać będę!!! Szkoda, że tu takie przepychanki powstały, ale wydaje mi się, że nie ma co idealizować tego topiku. To po prostu zgrupowanie wielu różnych osób i ktoś tu bardzo mądrze napisał, że w \"realu\" konflikty powstałyby wcześniej i liczniej niz tu... ja nie idealizuję, nie popadam w zachwyty, po prostu JESTEM. Czytam, piszę, poznaję ludzi, ich spojrzenie na świat, ich pasje, ich poczucie humoru... Nawet nie wiecie jak to dla mnie ważne jest!. Niniejszym całuję wszystkich ( ale tylko tych którzy sobie tego życzą- żeby nie było!) siarczyście i diabelsko. Acha- mała zmiana tematu: dziś pełna strachu poszłam na dawno odwlekaną (jakieś 3 lata !) wizytę u dentysty. Przewidywałam borowanie, wiercenie, krew na ścianach, ślinę na parkiecie, a tu.... VICTORIAAA!!!! Żadnych ubytków! Hura! Pierwsza dobra wiadomość od kilku dni! Wiem, że to może głupie, ale cieszę się jak dziecko, świętuję moje święto ( 28-letnia baba!?) i ide jeść czekoladkę moimi może nie najprostrzymi ale MOIMI, WŁASNYMI, zdrowymi zębami. Buziak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dziendoberek wszystkim ..narazie tylko na chwile zeby sie przywitac .. Tygrysek ..👄...dziekuje za pyszna pobudke ...ale wiesz po drugim smsie ..zablokowal mi sie telefon ...wiec nie doczytalam do konca ... ...teraz juz dobrze ... ...zaraz sie obrobie i wpadne ..bo mam wazna sprawe ..wagi Miedzynarodowej ...!!!! ..i mysle ze po tym co napisze ..nie bedzie juz wiecej pod naszym łóżkiem ..nieporozumien ..!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piękny dzionek :) Jejku.. ale narobiliście postów ... ehh ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok --> czyli to nie byla jednak Ta Randka :) Gio --> najwazniejsze ze sie obudzilas :D Majorek --> 🖐️ Nina --> wow!! 3 lata i zero ubytkow?? pozazdroscic :) zasluzylas na czekolade!! :) Znudzony --> 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu nic nie widze, wczoraj tez! Akara - przeslij mi proszse maila, zebym ci mogla poslac zdjecia (nie mam adresu). Mam nadzieje, ze mi doradzisz co mam z soba zrobic ;-) Pozdrawiam wszystkich tych, ktorych nie widze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×