Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Cześć wszystkim. Mała... Nie martw się. Jest juz po zawale. Tzn że organizm sobie poradził. Wytworzy sie jeszcze krązenie oboczne (takie zastępcze które może wytworzyc się raczej tylko w \"starszych\" sercach /dlatego zawały u młodych sa tak niebezpieczne/) i będzie wszystko OK. Tylko pamiętaj o tym co powiedziała Dardanele... Ona ma racje. To są rzeczy bardzo ważne. Jak ich braknie to jest nienajlepiej... Wiem to po sobie. Wodzu... Zostań !!!!!!! Miłego dnia Diabły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMOK co to za bzdura w Twojej stopce???? HMMM??? Wytłumacz mi się tutaj zaraz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sa słowa rosyjskiego pisarza i myśliciela Wasilija Rozanowa... Niestety facio już nie zyje (umarł chyba na początku ubiegłego wieku) więc niesyety nie możesz mu dołożyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sa słowa rosyjskiego pisarza i myśliciela Wasilija Rozanowa... Niestety facio już nie zyje (umarł chyba na początku ubiegłego wieku) więc niesyety nie możesz mu dołożyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha................
Nie pozwolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 buziak dla kazdego, (tak Amok dla Ciebie tez) Zaraz nie bede miec neciku w kompie :( za duzo wirusow jest i programy mi sie psuja, wiecnie bedzie netu w kompach glownych :( tylko w specjalnym kompie, wiec sie juz tak brykac nie da buuuuuuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja niestety musze już znikać. Pani dentyska czeka :( Do wieczorka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok - facet pewnie kojfnął od nadmiaru myśli filozoficznej:D:D:D Myślenie o zawiłościach duszy kobiecej może dobić najsilniejszego. Tygrysie, to już Cię tu w ogóle nie bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok - facet pewnie kojfnął od nadmiaru myśli filozoficznej:D:D:D Myślenie o zawiłościach duszy kobiecej może dobić najsilniejszego. Tygrysie, to już Cię tu w ogóle nie bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosjanie to tylko by płakali - pesymiści cholerni. :P Od tej wódki i cebuli im się pomieszało w głowach. Za grooooosz prawdy nie ma w tym karmieniu się łzami. No, ale ja duszy nie mam to nie mam czego karmic. Poza tym - tylko wariat czy sadysta lubi jak ludzie płaczą lub masochista jak sam cierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek wybryka wirusy i wróci :-) Amok - dentysta fajna sprawa - jedyny lekarz, który naprawdę szybko pomaga. hehe dardanele - racja tak myślał i płakał, analizował, ze aż wyszedł nogami do przodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie, Kofi:) Faceci w ogóle mają tendencje... Moja babcia ma za to i rosyjską duszę, i uśmiech na stałe, i dzięki Bogu dobija setki. Żadne tam łzy i smęty - cieszmy się życiem! Amok - a Ty trzymaj się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek w ten słoneczny dzionek :) Ptaszki za oknem śpiewają :D a w tv... Drużyna Pierścienia (dlatego teraz raczej mało się będę udzielać tutaj ;) ) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Majorek:D Na płytce ta Drużyna??? Ależ Ci dobrze. A ja dostałam ostatnio Powrót Króla! Czekam tylko na łikendzik.. Miłego obglądania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, Dardanel, w tv (na HBO) i mam cichą nadzieję, że w związku z tym niedługo puszczą Dwie Wieże :) a potem i Powrót :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam HBO, niestety. I jestem w pracy:( I jeszcze kupa czasu do wyjścia... Ale i tak miłego obglądania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala zawal to nie przelewki, ale i nie koniec swiata. Mozna z tym zyc, ale twoj Aniol bedzie sie musial oszczedzac. Pozdrow go od nas. Pewnie kilku z nas wczesniej czy pozniej czeka to samo, a swiat i tak bedzie sie krecil. :) Tentaga nie wycofuj sie, to minie i pamietaj, to co nas nie zabije, robi nas mocniejszymi. :) gocha................ ujawnij sie kim jestes, bo widze ze nie pierwszy raz tu sie wpisujesz. Czy jestes kims kogo znam, czy nie? :) napisz troche wiecej. Koncze bo zbieram sie do pracy, Pozdrowienia do wszystkich bez wyjatku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala, trzymaj sie dzielnie, nie dawaj sie zadnym dolegliwosciom, bo teraz jestes swojemu Aniolowi bardzo potrzebna. Musisz mu udowodnic, ze moze normalnie zyc (choc oczywiscie musi dbac o siebie) i pokazac, ze bedziesz trwac u jego boku (nigdy nie wiedomo jak czlowiek odbiera zawal, moze troche zwatpil w siebie i swoje mozliwosci?). Nie zalamuj sie, po prostu badz 👄. dardanele, robilas peeling? Amok, a Ty, biedny, znowu do dentysty? Ojojoj.... W ogole, to macham wszystkim lapa i lece cos w domu zrobic, bo znowu za pozno wstalam, a za godzine mam kurs. Trzymajcie sie wszyscy i lozko tez trzymajcie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara, peelingu jeszcze niestety nie zrobiłam:( Dopadł mnie brak kawy mielonej (bo zwykle tankuję rozpuszczalną) i lenistwo (bo nie chciało mi sie iść do sklepu:P). Ale od poniedziałku obiecałam sobie solennie, że zacznę w końcu o siebie dbać. Więc zrobię na pewno! A tymczasem jest już 12:11... Boże, daj siłę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba pod pozorem pracy wybędę stąd na razie... nie podoba mi się... nie komentuję.... pozdrawiam Szam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Majorek ---> ja też oglądam sobie Drużynę :) ale myślę, że na Dwie wieże i Powrót króla jeszcze poczekamy - na I czekaliśmy 2 lata zanim puścili na HBO. Ja mam Drużynę na dvd a Dwie wieże na kompa. Teraz muszę zdobyć III bo pracę czas pisać. Mucha wleciała przez okno i teraz zwiedza mieszkanie i bzyczy przepotwornie. Muszę zrobić polowanie. Dzisiaj Ukochany ma urodziny. A jutro robię mu imprezkę u mnie w domu. Będą kupy naczyń do mycia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam, rozumiem Twoja decyzje, mam nadzieje, ze wrocisz. Wiecie, nie chce zeby nikt odchodzil, ale jak musicie/czujecie taka potrzebe, to moze jednak po cichu?... (wiem, wiem, przyganial kociol garnkowi). dardanele, heh, skad ja znam to lenistwo? Od 3 dni nosze sie z zamiarem wypeelingowania sie, ale codziennie za pozno wstaje :D. Lece tymczasem pod prysznic. AIR 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede, bede ale w czasie pracy rzadziej... dostane specjalny komp do net\'a a ze oficjalnie raczej powod do wchodzenia nie mam.... nie bede mogla sciemniac, ze cos innego robie i okienka z exploratorem chowac :P (na razie jeden komp sie odwirusowuje a na drugim ostro pracuje - musze dzis projekt skonczyc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja szczerze mówiąc też grasuję mocno nielegalnie:P Już się prawie nabawiłam nerwicy z tego tytułu... Ciągle ktoś mnie zaskakuje i nakrywa na gorącym uczynku:D Ale ten czas się dzisiaj dłuży, fuuuuj... 13:11 dopiero. Czy admin mógłby podkręcić czasomierz? Tak na 15 z minutami, bardzo proszę! Chyba się robię marudna... ;) Dziewczyny, jak tam Władca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudony dobrze gadasz ;) Akara a jak na kursie? :) Szam ale pod pozorem przerwy możesz tu zajrzeć ;) :) Air może masz rację.. :0 Zabij robala!! :D Haha, ale podsumowałaś imprezkę ;) ;) nie zabawa, nie fajni ludzie.. tylko zmywanie ;) :) ;) :) Tygrysek uu niedobrze... Dardanelka w necie sobie poszperaj dla zabicia czasu ;) ;) A film właśnie się skończył :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem ile jeszcze oficjalnych i mniej oficjalnych wypowiedz na ten nieinteresujący temat się jeszcze pojawi? Dobrze, że nie dostajemy oficjalnych pism w tej sprawie. Ludziki, dajcie żyć... Szczerze mówiąc to osoby nie związane ze sprawą mogłby same poczuć się jak trędowate..ja przynajmniej tak to odbieram. To, że ktoś nie ma ochoty z kimś gadać nie znaczy, że ma wypinac się tyłeczkiem na cała resztę. A może u mnie źle z logiką? Nina - podiablimy się na smuteczkowie, nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bardzo mialam ochote tu wliźć... nikt spoza osób bywajacych tu nie ma prawa ani bronić ani oskarżać bo po prostu nie zna naprawde sprawy...i wsio. jestescie przemili w normalnej sytuacji acz proponuje dystans zawsze... a póki co...si ju 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam sie przywitac ..Troche pozno bo Tigre mnie dzis nie obudzil...?:) W ogóle do mnie dzis nic nie mowcie ...bo i tak nie przyswoje zadnych wiadomosci .. ..mam \"łeb jak sklep \"......tylko półek ..brak...!!! ..od rana na kawie i prochach ...!!! ...i mam zaburzenia emocjonalne ..czyli krotko mowiac ..jestem \"popapraniec emocjonalny\".... ...raz sie czuje jakby mnie ktoś sianem wypchał ..a za chwile ..mam chec komus wp..... !!!...no nic ...moze dzieci wroca niedlugo to odreaguje ...! Pozdrawiam wszystkich ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×