Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Giovi.. popaprana.. ;) :) ale hmm... nie na dzieciach? Dardanele ;) ;) mam nadzieję.. że nie.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też:D:D:D Choć moją koleżanke potrafią doprowadzić do takiej pasji, że chodzi po ścianach:) Gio -bądź dzielna! A tymczasem... Zrobiło się wpół do czwartej!!! (taniec po pokoju). I już za chwileczkę, już za momencik piątek z Pankarcym zacznie się kręcić:) Pamiętacie? Ech, to były czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dardanele.. no tak już po 15 :D:D widzisz udało się.. A Pankracego oglądałam.. ale to daawno było łoł :) Ja zaraz wybywam, obiadek, zakupy, te sprawy... :) może gdzieś na spacer pójdziemy z Aniołem.. ;) :) A jutro jedziemy znów na działkę i zostajemy do poniedziałku.. ;) :) :) jakby co to.. miłego weekendu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Majorek ---> hehe bo u nas tak jest, że Michu gotuje a ja zmywam. Dlatego ja będę miała kupę do zmywania, bo on łapie wszystkie naczynia, zostawia brudne i bierze następne. A taki jest, że jak chciałam mu dziś upiec kurczaki, to on nie, tylko, że rano przyjedzie i sam upiecze :P A poza tym będzie napewno super, zabawa i ludzie :D A Władca jak zawsze rewelacja. Mi się ten film nigdy nie znudzi, mimo, że go wykręcam na wsze strony, od tej technicznej też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airka, a co powiesz na III część? Poza bitwą ofkors, która mnie osobiście ścięła z nóg - nie uważasz, że trochę skiepszczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znow po cichu, na chwilke, poki mam Net w swoim kompie :) :P :) Cos mowili o nadgodzinach dzis, ale sie nie dam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już zmykam! Zanim mnie zatrzymają:) Bawcie się wszyscy dobrze, miłego łikenda i do poniedziałku:D (I nie pozabijajcie się..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Wam bardzo :) wiem, ze bedzie dobrze On jest bardzo silnym facetem i pewnie dlatego w ogole to przetrzymal a do spotkanka z Nim zostalo mi tylko 5 dni :D pozdrawiam i zycze dobrych dni ja w niedzielke nad ranem jade do Gdyni, wracam w poniedzialek w nocy 3mcie sie cieplutko i spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jacha Kofi, że na smuteczkowie! ;) Co do Władcy- też oglądałam dziś fragmentosy na rzeczonym HBO. Lubię ten film...bardzo... Świetna ekranizacja-tylko amerykańcom to tak bosko mogło wyjść- niestety... A w II części to uważam Golluma/Smeagala za cudeńko! Niesamowity był. książkę przeczytałam w szerz i na ukos :) Gio- jesli chodzi o pękającą głowę, to ja wczoraj tak miałam. Myślałam, że się już kończę..ale zapodane 2 Apapki uratowały mi wieczór i mogłam spokojnie poczytać \"Pielgrzyma\" Coelho.... Smakowity..nie powim... Nie mam dzieci, więc wyżywam się na mężuli...on kochany jest i potrafi mnie w pół sekundy rozbawic i już nie pamiętam po co krzyczałam na niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tentaga nie poddawaj sie tak łatwo (nie poddawajcie sie wszyscy) Od nas wszystkich zależy atmosfera. Co się stało to sie nie odstanie - mozemy jedynie uczyć się na błedach. Bądzmy dla siebie nie tylko na dobre ale też na złe. Myśle ze bedzie coraz lepiej... :) Ja niedawno wróciłam... ciężko było, pełno pracy.. i mało spałam.. Ostatnio w ogóle mało śpie :P:P:D Ale za dwie godzinki jade do centrum, spotkam sie z Katariną, bedziemy podrywac chłopaków w knajpie ;):P:D hahahahah... A chciałam jeszcze powiedziec... bo zapomniałam.. (znów sie chwale :P:D) ze wygrałam 2 do 0 z Borewiczem w bilarda :P:D:D:D (Nawet mu trzy bile wpakowałam do łuz) hiehiee.. :P Borewicz to kiedy rewanżyk? :):P:D:D:D Tygrysek, nie narzekaj, ja w pracy w ogóle nie moge do internetu :P;) Pozdrowionka... :)🌻 Uciekam do kuchni, wołają mnie truskawki, grejpfiuty... mniam.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Diabły miłe i reszta chołoty. :):P;) Nazapierniczalam się wczoraj jak cholera, żeby w końcu się przenieść do nowego flata :D Pobieżnie jak zwykle poczytałam te cudne wydrapywanie oczek i mogę z dumą powiedzieć: \"a nie mówiłam?\" :) Co ciekawe zostałam już kilka razy na forum oskarżona o kłótliwość i wredotę, ale kochane koleżanki mnie przebiły ;) Aaaa, no i Znudzony kiedyś się zszokował użyciem przeze mnie słowa obraźliwego, a mianowicie \"dupa\", ale i tu zostałam pobita :D Super :D:D:D:D:D Pozdrawiam wszystkich, których lubię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ Dopiero co wrocilam, tym co trzymali za mnie kciuki - serdecznie dziekuje. 👄 🌻 :) Coz, nie bylo mnie tu raptem cztery dni... ale jak widze burzy ciag dalszy... jest mi niezmiernie przykro, ze zostala ujawniona moja prywatna korespondencja do jednej z osob. Nie moge tego zostawic chociazby bez jednego zdania komentarza do tej konkretnej osoby (tym, ktorzy juz maja dosyc tej sprawy, radze przeskoczyc moja wypowiedz). Zosiu, po Twojej publikacji jeszcze bardziej sie utwierdzilam, ze chce zakonczyc nasza znajomosc. To by bylo tyle. W najbliszym czasie nie bede zagladac na ten topik (na forum bede nadal). Mysle, ze i tak moja obecnosc nie jest tu zbyt mile widziana... Znudzony, naprawde jest mi bardzo przykro. Mam do Ciebie szczegolny szacunek i ogromy semntyment 🌻 Gio, mam nadzieje, ze pomimo tego calego zamieszania jeszcze kiedys ze mna w szachy zagrasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajam sie za uzycie niecenzuralnych slow... Znudzony...ja wystepuje tylko na czarnym nicku na tym topiku...taka mam zasade, bo mysle ze do mnie kierowales to pytanie pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dardanele ---> dla mnie III część jest super. Chociaż prawdę mówiąc znam ją najmniej z całej trylogii, bo jej jeszcze w domu na własność nie mam. Jestem pod ogólnym bardzo silnym wrażeniem całości. A od kiedy obejrzałam dodatki do Drużyny to padam na kolana przed tym filmem :P ogrom pracy, którą ci ludzie w to włożyli jest porażający. Jednak pieniądze i nieograniczone możliwości ludzkiej wyobraźni potrafią czynić cuda. Ja jestem zakochana we \"Władcy pierścieni\" :D Teraz was żegnam i spadam do miasta na piwko :) Moje psiapsiółki z liceum czekają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrde...Elles....się nie chwal ..aż tak:P:D ...bo jako kobiecie,ten teges..no..dałem fory :P:P:Prewanżyk ...oki...nie ma problemu ..ale o wyniku ..obiecaj..że tez napiszesz..jak dostaniesz ..łomot>:P:D:D:D;) e.......a ja chcialem ..jeszcze w tej kwesti....o której nikt nie mówil..a powinien..jako że wszelakie ..tematy się teraz ciekawe przewijaja ..to mam ..pytanie...jajka .gotować na twardo ...czy nie ? .a ..no i ..ile minut?! no i co robicie w ten całkowicia...zajebiście..długi ..weekend :)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Borewicz...to zalezy, co chcesz potem z tymi jajkami robic...;-) ja tam wole na miekko, ale to trzeba miec specjalny algorytm gotowania... a na twardo to ponad 3 minuty trzeba gotowac... >>>Kofeina-to raczej ja dziekuje :D:D:D:D:D:D:D:D:D pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air --> jak bylo na pifku?? :D wesolo, to na pewno :D A jak urodziny Aniola spedziliscie?? :) Blondi --> nowy flaaat mmmm suuuper :D Borewicz -> to zalezy jakie/czyje jajka gotujesz :D :D :D :D w calkowiecie zajebiscie dlugi weekend, pewnei pracuje :( buuuuuu albo jade dp qmpeli na dzialke :D :D :D Elles -> dopoki nie mialam w pracy netu to nie narzekalam, ale teraz po pol roku szczescia tak brutalnie mnie od nalogu odrywac??? nieee chceee!! :P wygranej gratuluje :D od razu widac kto jest lepszy :D Mala --> 5 dni to malutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e...Niebieska_B..coś kręcisz,że juz nie wspomne gotujesz,3min i juz twarde??hm.....mam nadzieje że piany nie ubijesz :D:Dhihihihi :P:D..e ..a ten algorytm ..to napewno na jajka ??..czy jajniki :P:D:D;). Blondi..qrde...szkoda że dupa z grilla...qrde..a juz tak sie z mlodym nastawialiśmy :P..mlody nawet sie cieszył...bo mówil..że będzie dobre jedzenie:P...jak Blondi gotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, kochani ja na chwilke bylam dzisiaj odreagowac ostatnie wydarzenia dobre piwko z sokiem nigdy nie jest zle :P w kwestii dlugiego weekendu - jedziemy z Aniolem do Wilna :) Aniol kupil juz przewodniki i przygotowuje sie do roli :D ja nigdy nie bylam - On tak - bedzie oprowadzal :D jestem troszke \'na cyku; wiec nie zadzierac ze mna :P a moze ktos sie napije? stawiam wodeczke wlasnej roboty za zdrowie Aniola mleko kandyzowane slodkie + spirytus :P super swietne jest no to ... za zdrowie Aniola :D niech zyje sto lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek >> no niewielki ten flat ale własny :D Cieszę się i mam nadzieję, że się z Blondynem nie pokillerujemy ;) Borewicz >> hehe Blondi ugotuje... :P Myślę, że co się odwlecze.... jeszcze zrobimy tego grilla :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kundelek a ty gdzie sie podziewasz, kliknij pare slow, a bede spokojniejszy :) majorek my sie rozumiemy :D akara to co napisalas ma sens :) stawiam ci piwko :) elles zgadzam sie z toba 100%, jestes madra dziewczyna. :) szam jak sie uspokoi to wracaj, bedziemy czekac na ciebie. Wedlug moich obliczen za tydzien :) dardanele hejka :) Air ciesze sie ze ty mnie nie opuszczasz :) Kofeina :D :D :D :D kasiek teraz wiem ze na ciebie moge liczyc :) Gio relax :) tylko spokoj moze nas uratowac :D Tygrysku to swietnie ze bedziesz miala swoj komputer :) mala ❤️ Nina 28 🖐️ Blondi :D :D widzisz co sie porobilo, teraz mozesz uchodzic za aniola :) :D Margot przeczekaj ten najgorszy okres, a jak sie uspokoi, to prosze wroc ❤️ :) Zdiablona ha ha ha, ja tylko sie pytalem, bo mam wrazenie ze ten pomaranczowy to ktos niesmialy :) Borewicz baba ci dolozyla ha ha ha :D, trudno z diablica wygrac :) niebieska_biedronka 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ..ale zeby mnie łeb przestal bolec to ..ni pioruna ...!!! Cisnienie spada ..Warszawa zagrozona ..jutro siarczyste opady podobno maja byc ..a ja jestem ..meteropatką Tigre ..w wakacje ..jade na dzialke Borewicz ...w weekend jakde na dzialke ... ... w kazdy wolny czas ..jezdze na dzialke ..bo tylko to mam ...moge siedziec ile chce ..i za darmoche ...!!! Wleje wachy za 3 dyszki ..i śmigam ...!!!:D dardanele ..majorek ...>>..z tymi dziecmi to ..ściemnialam ..ale gdzies musze ..krysztalow juz nie mam .... poszly na koszt wczesniejszej terapii antystresowej ..!:D mała ...trzym sie dzielnie ..bedzie oki...!!! 👄 Elles..>>.. a gdzie wy w tego ..bilarda ..na prawdziwym stole czy w kurniku...??? Ja nie moge grac w bilarda ..bo mi Pan instruktor powiedzial w klubie ..ze mam ..\"za duzy rozrzut\"...to znaczy taka energia mnie rozpiera ..ze Bile ...spadaja ze stolu ..zanim trafią do jakiejs konkretnej dziury ..! Margot .>.zamieszanie na Diablach ..ma sie do nas jak .. \" piernik do wiatraka\"...wiec ..jak podasz termin to ..walimy w czuple ..!!!:D Ostatnio ..pogrywam z Mortiferem ...sic!...wynikow nie zdradze ..!:D Zdiablona ..>>..:D:D:D ..ty to masz sposoby na odstresowanie ..przynajmniej spuscilas z krzyza..! Jezu ..duzo was jeszcze ..pisze i konca nie widac .. Borewicz ..po 3 minutach to bedziesz same fluki wcinal ..przynajmniej 5 minut ...a w ogole to zalezy na jakim gazie ..powaga ..od gazu zalezy ...na co w tym samym czasie sie jajka ugotuja ..!:D Kogo nie wymienilam to nastepnym razem ..ale pozdrawiam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nikt nie pije za zdrowie Aniola? no wiecie co? :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorne ukłony dla wszyskich. Mała... Twój Anioł będzie już \"czynny\" na długi weekend? Ja leżałem w szpitalu przez 3 tygodnie. A przez następne dwa byłem tak słaby, że przejście kilometra to był duży problem... Próbę powrotu do w miarę normalnego życia przypłaciłem drugim zawałem dwa miesiące po pierwszym... A Wy nie boicie sie wyjechac za granicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chętnie się napiję za Jego zdrowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok - On w ogole nie lezal w szpitalu. Nie wiedzielismy, ze to zawal, choc bolalo okropnie. To bylo miesiac temu. On caly czas byl przytomny i caly czas jest aktywny - no, moze ciut szybciej sie meczy. Pytalam, czy przekladamy wycieczke - zaprzeczyl - chce tam pojechac Dzieki, ze pjesz za Jego zdrowie - ten trunek to Jego robota :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>algorytm to na pewno na jajka:P:P:Pmusisz metoda prob i bledow dojsc do tego ile czasu gotowac zeby ci najbardziej smakowaly:P:P:P >>>Mala, ja tam chetnie bym wypila ale nie mam nic na stanie:( >>>Amok, znowu smutne rzeczy piszesz:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to miał fart... Gdybym spóźnił sie do szpitala z 5-10 minut to nie byłoby szans i bysmy sobie dzisiaj nie mogli pogadać. I tak to była prawie śmierć kliniczna. Ale nie lekceważcie tego bo się udało. No i NA ZDROWIE !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stawiam, Niebieska, stawiam pijmy - niewiele w butelczynie zostalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×