Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

akara - a co to jest seks ? ;-) Blondi - może książkę napiszesz jak tak wspaniale wszystkich analizujesz? szkoda zmarnowac taką intuicję..a kto wie, może i jasnowidz z Ciebie. Aż się nie mogę doczekać i zostaję tylko po to by dowiedzieć się może za kilka tygodni so się o innych będzie mówiło :-) Mozesz sobie to co o kims myślisz pisać DO TEJ OSOBY - bo naprawdę nie rozumiem po co te wywyższajace siebie wypowiedzi. Wiedziałas, znalaś, a nie mówiłas... bez przesady. Sami tutaj wszysyc się miodem zalewali a teraz pomyje wylewają. Co jak co, ale dziecinadą jest właśnie ten serial, który niczym szekspirowski dramat ma się rozgrywac, choć samych zainteresowanych jest ledwie kilka. Ale trzeba dym zrobić i tornado ma porwac ze sobą wszystkich co? Tak naprawdę to nie wiem po co te wszystkie potępiające teksty, mnie naprawdę guzik obchodzi co wszyscy na swój temat myślą. Załatwiajcie sobie to między sobą. Ile razy człowiek ptóbuje sobie temat już zmienić to nie...musi zjawić się następna osoba i OFICJALNIE WYRAZIĆ SWOJE STANOWISKO. JAK W SEJMIE. A ja się dziwiłam skąd tych ludzi w sejmi wzięli...A To Polska Właśnie. Macie coś do powiedzenia na INNY temat? To ja bardzo chętnie pogadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofi, teraz chyba najbezpieczniej przejsc na tematy pogodowe ;). (o ile w ogole jeszcze ktos chce tutaj rozmawiac) Slyszalas, ze w tym roku polskie lato ma byc podobno najzimniejsze od 10ciu lat? Nie wiem, czy mam sie martwic, czy nie wierzyc ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kof, a co do seksu, to wiesz, moze do specjalisty idz, hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki specjalista jest od seksu - bo u nas to księża najwięcej o tym mówią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to radze sie udac do najblizszej parafii :D i poprosic o uswiadomienie. Skoro mowia tak chetnie i duzo, to pewnie wiedza :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a...ja własnie ..w sprawie..tego tematu..przewodniego...chciałem zaszczekać..że idziemy do kina na Harrego P. pogoda jest ..urocza..leje,szaro buro,i tak ogólnie ..to zajebiście..mieliśmy iśc na rower..ale dupa...qwa..i weż tu se zaplanuj weekend paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowiek musi się kształcić, podręczanik kupię i zapoznam sie z jakimś praktykiem może...bo też dzieci nie mam. Mówią mówią...ale może nie będa chcieli POKAZAĆ co i jak. Poza tym ja tam na parafii wstępu nie mam...rozina jest na czarnej liście, bo kolęda do nas nie przychodzi a wiekszośc rodziny antykler ewentualnie inna filozofia życiowa. Masz jakieś inne propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A U NAS PIEKNA POGODA, braciak od rana pomyka na 2 kołach ... fajnie ma. Ja ścięłam rodzicielke - pierwszy raz w życiu i awansowalam na praktykanta fryzjerstwa - nie tylko modeluję ale i ścinam hehehe. Może jeszcze ze 2-3 ścięcia i będę mogła powiedzieć, że też coś umiem, bo narazie to się sama tylko na sobie wyżywałam zawsze :-) Na HP? Borwieczy a Ty z dziecmi idziesz czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofi, ja sie zaloze, ze by Ci z checia i przyjemnoscia zademonstrowali w praktyce:D. No ale, jak czarna lista, to trzeba by pomyslec... Hmmm, napisz do Bravo? :D Borewicz, no, dupiasta ta pogoda, szaro, buro... (ale zaraz zaraz, ja lubie szaro-bury kolor, moj kot jest szaro-bury :D). Ja wczoraj w kinie mylam, na \'\'Dziewczynie z Perla\" (czy jakkolwiek to przetlumaczyli). Dzis ide na wystawe fotografii Wandy Michalak. Tylko kurna, musze sie zebrac, sniadanko na jutro kupic (nie, Aniol chyba nie zgodzilby sie na podjadanie kocich suszkow, Borewicz ;) ) i jakos do znosnego wygladu doprowadzic :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam - Od piatku do soboty. REWELACYJNY FILM. SWIETNA MUZYKA. Benelux jak cos wyprodukuje to juz SUPER.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kof, nie slyszalam o tym filmie. Jaki jest tytul oryginalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofi... :-) dobrze pamiętasz....Brawo dla tej Pani... :-) A w ogóle, to... chciałem złożyć życzenia Kai... z okazji okrągłych (hi! hi!) urodzin (!!) Tylko ciekawe, czy to przeczyta... :-0 Trzymta się Diablice... i wspomnijcie czasami... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linking - no jak nie przeczyta, jak powiadomiłeś, że piszesz? :D Dziekuję 🌻 (ale tych okrągłości mogłeś nie wypominać :P) Gio - ❤️ Morti - nooooo, żeś chłopie pojechał :D Co post, to lepszy ;) Blondi - najciekawsze rzeczy się na privie dzieją :P Tutaj to tylko wierzchołek czasem widać :P Ciefczynki - [kfiatkuf sto] ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kai, wszystkiego naj poraz kolejny :D. Koffi, nie uda mi sie juz tego filmu w kinie obejrzec (za pozno), ale moze pozycze sobie na dvd :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam na chwile ..zeby sie przywitac i zyczyc milego weekendu 🖐️ Musze Wam cos powiedziec ..żeby wszyscy byli świadomi .. mam taka zasade ..(jedna z wielu)...że kiedy cos mi sie nie podoba ..w zachowaniu drugiej osoby ...to nie ma dla mnie znaczenia ..czy jest to przyjaciel od serca ..czy znajomy ...czy obcy ...!!! Znajde zawsze spsob zeby mu to powiedziec ...czyli prawde w oczy ... ..i w tym momencie nie interesuje mnie czy ktos sie na mnie obrazi czy nie ..zawsze zakladam z gory ..ze moje slowa dotra i ze komus uswiadomie ze zle w danym momencie zrobil...! Mozna mnie za to lubic ..albo ..znienawidziec ...ale to juz nie moj problem ...! Tak mam ..i nie potrafie inaczej ..ściemniac ..owijac w bawelne i slodzic ...! Jesli ktos chce sie zemna przyjaznic ..musi brac pod uwage ..ze moze tez dowiedziec sie prawdy ..ktora nie zawsze jest dla niego mila ...! Tak wlasnie uwazam ..ze prawdziwa przyjazn ..polega na ..tym zeby byc ..autentycznym ..a nie zakladac maski ..dla podlizywania sie ..w imie przyjazni ..! Wiec ..napisalam to miedzy innymi dlatego ..zeby ..kazdy kogo \"obrazilam \"...bo nie wypowiedzialam sie po jego mysli ...wiedzial ..ze nie chodzilo o obraze ..tylko ..ocene z mojej strony ...danej sytuacji..! Oczywiscie ..przyznaje ze to tylko moje zdanie ...i kazdy moze odbierac jak chce ..ale i tez kazdy ma prawo do swojej oceny ...! Podobnie jak kazdy widzi świat w swoich kolorach ...ma tez prawo widziec rozne zdarzenia po swojemu ... Ja was wszystkich bardzo lubie i szanuje ..co nie oznacza ..ze nie powiem czasem ..czegos przykrego..! Dobra ...nie bede przynudzac ...:) Pozdrawiam wszystkich ..bez wyjatku ...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linking hejka :) Kai to wszystkiego najlepszego, duzo relaxu :) i szczesia. 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ Ja tam nie jestem na nikogo obrazony :D Dzien Dobry przepraszam ze nie stnalem na wysokosci zadania :) Ja troche czuje sie tu jak gospodarz :) i dobre wychowanie nie pozwala mi na obrazanie moich gosci, nawet jesli na to zaluguja. Zreszta zeby w tej sprawie zabrac glos, to trzeba znac fakty z obu stron. Bez znajomosci faktow mozna latwo kogos skrzywdzic. Naprawde nie wiedzialem jak skometowac twoja wypowiedz. :) Moje stanowisko od poczatku bylo jasne, nie podobalo mi sie zalatwiene sprawy, mozna to bylo innaczej rozegrac i prosilem o zalatwienie tego poza forum. Kazdy jednak ma prawo wypowiedzi i poto jest forum aby pisac o swoich radosciach i troskach. Pozdrawiam wszystkich bez wyjatku 🌼 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim bez wyjatku🖐️ >>>Tygrysku, sorki, cos mi sie chyba na oczy rzucilo i przeczytalam ze Ci sie film nie podobal...:) >>>Amok, ale jeszcze kiedys cos wypijemy, mimo mojego \"mlodego\" wieku??? >>>Kai- wszystkiego naj naj naj😘 >>>Mala, mysle ze nalog mi jeszcze nie grozi, chociaz... >>>Znudzony, dzieki za wyrozumialosc😘 na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :P jestem dzisiaj na chwilke jutro jade do Gdyni, ale bede tam tylko 2 dni (i to niecale) wracam do domku w poniedzialek w nocy a dziisaj spakowalam sie posprzatalam domek wykapalam sie a teraz gadam z Dzien Dobry :D pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kai ...sorry ..nie uszly mi uwadze twoje Urodziny ...tylko mialam sie wpisac pozniej ..ale z powodu ..przykrego zdarzenia w domu nie moglam juz wejsc w ciagu dnia .. Wszystkiego najlepszego 🌻 Przezylam dzisiaj prawdziwy horror ..moja sznaucerka olbrzymka ..spala sobie w poludnie i nagle dostala strasznego ataku ..epilepsji..rzucalo nia jak pileczka pingpongową ...zaczela sie potwornie dusic ..doszedl paraliz nog ..w chinskie ygrek .trwalo to z 15 minut ...oczy jej wyszly z orbit ..myslalam ze to juz koniec ..bo cala byla zalana piana i szczekoscisk nie pozwalal jej normalnie oddychac ..!teraz dopiero sie boje ..czy bedzie i kiedy nastapi kolejny atak ..? ..a pozatym deszcz leje i pozadna burza ..przechodzi nad Warszawa..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytam co sie dzialo, nie mam sily na to... wlasnie wrocilam w ostrego dyzuru.... jakis sqrwysyn zajechel nam rowerem droge, wylecialam z roweru, kolano rozwalone, lapy poobcierane, warga rozwalona i nie tylko ale nie chce szczegolow pisac, jeszcze nie w pelni dociera do mnei to co sie stalo... a najgorsze jest to, ze jutro musze isc na egzamin, wezme babke na litosc chyba... bo nawet mowic nie za bardzo moge.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre - i 🤗 Gio - ❤️ i mnostwo pozytywnej energii dla Twojego psa Kai - stoooooooo laaaaaaaaaat, nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeech żyje naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :D dostałam mapkę sytuacyjną dworca w Gdyni od Elles - ale cudo :D jakby co, to do Niej w dym - Painta ma opanowanego w sposob niezwykly :) dobranoc bede o Was pamietac nad polskim morzem ;) :P P.S. Aniol odpoczywal dzisiaj nad Zalewem Zegrzynskim :) i czuje sie dobrze - to pewnie dlatego, ze wczoraj Jego zdrowie zostalo solennie opite :) - dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku... Przykro mi... :( Chciałbym Cię jakoś pocieszyć ale nie wiem jak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, co to sie dzieje dziś? Jakis pechowy dzień :( Tigerku - trzymaj się i niech sie Goi szybciutko... 🌻 ❤️ 🌻 Gio - 🌻 To musiało być bardzo przykre :( znudzony, akarka, biedronka - dziękuję 👄 mala - 🖐️ Nikogo nie pominęłam, mam nadzieję, a jesli tak, to - 🌻 I zmykam oblewać przekroczenie magicznej okragłej bariery, hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieska Śliczna Biedronko... Jasne że kiedyś jeszcze wypijemy... I mam nadzieje że nie raz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja się już ze wszystkimi pożegnałem?... Żartowałem... ;-) Mortimer...... misiaczek specjalny... Aleś dowalił... :-D Wiedziałem, że na Tobie jak na Zawiszy... :-) Jeżeli nie wzgardzisz moim towarzystwem, to proponuję konkretne zapicie pały w miejscu przez Ciebie ustalonym... Jeżeli nie wzgardzisz... ;-) i Majce w głowie nie zamąć...;-) Znudzony...:-) jeżli uruchomiłeś basen, to przyjeżdżam w przyszłym tygodniu... Pasiasta...😘 Ty w łóżku nie zemrzesz...:-D A może, to byłaby piękna śmierć?... ;-) :-D... Kuruj się.. wargę spinaczem i na egzamin... (znowu kciuki w pogotowiu)... Gio... wyrocznio :-) Z pełnym... i pozostając... :-) Wytrwałości... Amok... Namiarów na absolwentkę konserwatorium jak nie było, tak nie ma... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry w ten ciepły wieczór :D Ale jestem podniecona :D;) Klikam już z nowego mieszkanka :) ale fajnie.:D:D:D:D:D Kai >> wiem wiem ;) Wszystkiego naj z okazji urodzin :D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A piwo po smutnym potopie szwedzkim smakuje tak samo dobrze... :-) Chyba się upijam... Czego i Wam życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linking... Ale ona jest mężatką.. I ma 14 letnią córkę.. I jest zoną dość znanego w Krakowie muzyka... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×